Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
16. mar 2010

Bre rano,
dnes je teda strasne pocasie, asi to co u vas vcera frucht, nasnezilo, hmlisto a take skarede je vsetko, ja uz nechcem zimu!!! 😝 V piatok sa ma oteplit az na 16!!!a v sobotu este viac!!! 🙂
Dnes sa mi snival strasny blud, ze som bola na nejakej oslave silvestra, strasne som sa nudila, cakala som na polnoc, nech vypadnem konecne..po polnoci bola tombola a ja som vyhrala opakovanu oslavu silvestra 😀 Rano ma zobudil mm ako mlaska, zeby sa mu snival vcerajsi seuskin sen??!! 😀 😀

Som taka otapena, ze nevladzem ist do sprchy, ale premozem sa, ked je psik cisty nebudem mu tu predsa zapachat 😀

kika29
16. mar 2010

dobré ránko. ja som spala celkom dobre aj drobec tak nekopal. cikpauza bola 2x ale zaspala som hned.
teraz sa zobudilo to moje klbko bo už sa pučí asi sa musím ísť najesť 😀

presne pred 4 rokmy som o takomto čase stopovala so sestrou kontrakcie. sedeli sme v kuchyni so stopkami v ruke 😀 . o 9h som bola v nemocnici a čakala na príchod drobca 😀 😀 😀 tajne som dúfala že aj táto bublinka sa rozhodne prísť na svet, bol by to pre jej sestričku asi najkrajší narodeninivý darček ale asi to dnes nebude lebo sa tak vôbec necítim.

u nás síce trocha nasnežilo ale slniečkokrásne svieti a je taký dobrý čerstvý vzduch ani zima nieje. 😀

fleury
16. mar 2010

kika vsetko naj naj naj Vanduske 😉

kika29
16. mar 2010

fleury u nás to hnusné počasie výchrica bola v čera. z ničoho nič sa objavila výchrica a o polhodinku už svietilo slniečko a takto sa to opakovalo. raz hnus počasie a o chvílku slnko. jak u bláznov :-
a ja som v tej najvädšej výchrici išla pešo do mesta 😠

malá sa mi driape cez pravý bok von aúú 😕

kika29
16. mar 2010

fleury dakujeme 🙂

fruchtbar
16. mar 2010

prave som objednala nasmu malemu princovi taky stan proti slnku,kedze my dovolenkari isto doma neobsedime,tak nech ma na plazi pekny tien !

seuska
16. mar 2010

Dobre ranko vsetkym....

Fleu 😀 😀 len ze by to nebola stena od vytahu.... sa ho spytaj... 😉 Inak takehoto Silvestra som ja mala tento rok v reale ani snivat sa mi nemusel 😉
Tu sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😖 uz mam toho fakt plne zuby.... dnes sa musim premoct a musim vela upratovat.... bleeee, tak sa mi nechce....
Nejake typy na rychly obed damy?

vejula
16. mar 2010

čavte kočky, tak ja som bola na tej krvi kvôli pečei a zajtra su výsledky... No ale zapisovala mi výsledky z minulého odberu a výteru a pripajam sa ku jankako do klubu pozitívnych streptokokov ☹ Som z toho trochu smutná, ale čo už, vraj to tam človek má alebo nemá, a ked má tak sa toho už nezbaví 😒 Takžew tri hodky pred pôrodom ma napichaju ATB. Dufam že sa drobčekovi nič nestane 😔

kika29
16. mar 2010

vejula neboj ja mám zajtra poobede poradňu tak som velmi zvedavá na moje výsledky. pôjdem tam so strachom že čo mi povie. možno sa pridám aj ja k vám do spolku kto vie.

seuska
16. mar 2010

Uf, tak som Vas docitala... Tari, Monvi no tak nam ten hotel rezervujte, ze chceme 3-ku izbu a u toho tam hore to vybavte aby sme spolu rodili.... 😀 To by bolo super. Beriete daktora z vas aj mm k porodu?

cifroska
16. mar 2010

Ahojte babule.
Vejula mne ties zistili pri prvom tehu.toho streptokoka.To ti daju dve hodiny pred porodom atb.Horsie by bolo keby tam bol a nezistili by to. 🙂

fleury
16. mar 2010

kika bol by to fakt pekny darcek keby sa dnes narodila aj druha princezna 🙂

seus spytam sa ho, sama som zvedava na odpoved 😀
Ja mam dnes chut na ryzovy nakyp alebo zemlovku, fakt nechapem, ze sladke ma tak teraz berie, prvu polku tehu som nezjedla ani gram sladkeho 😅

vejul neboj, toho hnusaka streptokoka ma vela zien, hlavna vec, ze sa o nom vie a podaju ti atb 😉

aktakk
16. mar 2010

Dobre ranko zienky

Veji- vitaj v klube. Presne tak, doktor mi povedal, ze ziadny stres, hlavne ze sa o tom vie. TAK NEBOJ!!!!!!

Ja som mala dnes tiez vcelku pekny snicek...Som sa na sacku viezla po snehu dole z kopca ale najlepsie bolo, ze ten sneh bol vo veeeeelikanskej hale, kde sa smazili kurcata. Cize kym som presla dole, tak som bola cela mastna a od grilovacieho korenia. 😀

kika29
16. mar 2010

fleury ty máš rovnaké chute ako ja. minule som si urobila rižový nákyp lebo som mala velkú chuť naňho a to som ho pred tým v živote nevarila ale podaril sa a bol výborný.

idem odniesť kamoškinej malej dupačky. v čera som jej kúpila no a ale to bol problém nájsť také malé. Tamarka má 48cm a 2,5kg to je taká palculienka.
predávačka mi v kuse núkala 56 a to by sa v tom stratila tak som bola v druhom obchode a tam mali 50 tak som kúpila to.

fleury
16. mar 2010

a co je so stanusou? vcera mala mat poradnu v nemocnici a uz sa odvtedy neozvala? 😨

fleury
16. mar 2010

aktakk tiez pekne halusky sa ti snivaju 😀 😀

kika ja som tiez ryzovy nakyp nejedavala, v ZS mi ho znechutili nase kucharky, ale teraz mam nanho casto chut

aktakk
16. mar 2010

Fleury- Stanusa pisala, ze si berie aj veci so sebou pre istotu. ktovie ci si ju tam nenechali, ked tu tasku zbadali 😉 . Alebo zeby dalsie marcove aprilovcatko?

stanusa
16. mar 2010

fleury uz ideeeeem 😀

ahojte, pred chvíľou som vstala, dnes už druhý krát 🙂 tak som si fajne pospala, že som spokojná asi na celý deň 😀

poradňa dopadla ok, prietoky, poloha a placenta v poriadku. bola tam iná doktorka, tak kukla aj pohlavie - našla guľky ale váhu nám neprezradila...po kontrole primár oznámil, že teda na pôrod ani zďaleka nevyzeráme, cesta uzavretá a malý vysoko ☹

dnes plánujem niečo s brokolicou, nemáte nejaký fajný recept?

seuska
16. mar 2010

Aktakk 😀 😀 😀 som sa narehotala na tvojom sankovani..... tiez pekna hovadina...

Fleu to mas presne ako ja, na zaciatku tehu by som sladke nezjedla ani za nic a teraz mi najviach sladke chuti.... dala by som si ryzovy nakyp, ale moj mm je masozravec a by sa z toho nenajedol, len by mi to ofrflal 😕

stanusa
16. mar 2010

baby pozor na sladké, to je stresovými hormónmi čo sa teraz vylučujú 😎
treba veľa oddychovať a byť v pohode

u nás strašne nasnežilo

roxi
16. mar 2010

ahojte baby,

zas som vás troška zanedbávala, ale blbne nám doma všetka technika, od práčky, pc, rekordér, proste keď už sa niečo kazí tak všetko 😠
inak sa máme fajn, až na to, že malá začala soplíkovať, mňa od rána pobolieva hrdlo a včera na kontrole v nem. zahlásili, že malý je vraj už plne donosený a rodiť už môžem kedykoľvek, tak super, akurát teraz, keď najmenej treba tak sme choré, dúfam, že je to len niečo krátkodobé a prejde to,

dočítavať nestíham, takže ak pribudli nejaké bábätká, tak gratulujem 😵

mne vraveli, že malý má už okolo 3700 g, tak bude asi pekný valibuk, a neviem či som ešte pred pár týždňami spomýnala, ale tiež sa pridávam k streptokokovým, ale stále dúfam v rýchly pôrod, ale taký, aby mi ešte stihli dať aj antibiotiká

vejula
16. mar 2010

Vdaka kočky ... Joj tak ste ma ukludnili. No ja mám teraz v hlave také veci že čo ked to nestihnu nasadiť a tak... No ale zas nemyslím že by som mala mať nejaký bleskový pôrod 😅 Tak ako som závidela niektorým kočkám tu čo za dve hodiny porodili, tak teraz nechcem... 😝 Radšej nech sa potrápim a nech stihnu nasadiť tie ATB... 😅

aktak 😀 Tak to bol iný sen, ked už sa nam o kuratách sníva 😀

Inač u nás nasnežilu veru kopec snehu, fuuu jak na Vianoce to tu vyzerá 😅

michalag
16. mar 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

fleury, to bol zase sen 😀

kika, Vanduske vsetko vsetucko najsamlepsie k jej 4 narodeninaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

stanusa
16. mar 2010

roxi podľa čoho vedia, že je už donosený a akú má váhu?
mne stále tvrdia, že váhu už nevedia presnú, že sú to len odhady...tak som z toho 😲

vejula stihnú nasadiť, hlavne aby o tom vedeli, radšej im to ešte pripomeň

roxi
16. mar 2010

monva - odo mňa chceli na zrušenie rodičovského len doniesť kópiu rozhodnutia o priznaní materskej, to si tam nechala a nevyplňovala som nič, ani nepodpisovala

grekyna23
16. mar 2010

bre rano
u nas nasnezilo a stale snezi, sme sa smiali, ze si ideme postavit vianocny stromcek 😀 a neviem teda, kde zozenieme bahniatka a zlaty dazd na Velku noc, ked je vsetko pod snehom, dufam, ze to planovane oteplenie skutocne pride
hlasim oprate plienky a dnes ich bude mm zehlit, lebo svoju maninu si odmietol, ze on to zvladne sam 😵

fleury
16. mar 2010

stanus a ja ze uz rodis 😅 ty budes fakt do terminu cakat asi
hmm, brokolicu tiez lubim..zapekanu so syrom a zemiacikmi alebo cestovinami

seus ja teraz praveze maso nejako nemusim, chvalabohu moj mm tiez nejako maso pravidelne nemusi, takze sa s nim da vyzdy rozumne dohodnut 😀

alicc
16. mar 2010

ahojte,
ja som tiež mala streptokoka, ale doktorka mi nasadila antibiotiká, tak mi trerz na poradni brala kontrolný ster, ale v mojom prípade ked rodím cisárskym tak by to nemal byť taký problém 😉

fleury
16. mar 2010

grekyna som v nemom uzase 😨 😨 😨 ja si neviem mojho mm pri zehlicke ani predstavit nieto este zehlit 😀

fleury
16. mar 2010

alicc jankako vcera pisala, ze sa to tyka aj tych, co rodia cs..ze sa na to pytala svojho dokiho, tak teraz neviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre