Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
30. mar 2010

ja som ten ibalgin zobrala len jeden lebo som už nevedela vydržať tú bolesť.

baby ja mám teraz nejaké divné bolesti v bodbrušku ako mrcha ale je to dosť nepríjemná bolesť.auuu. fúú normálne sa mi ťažko chodí a aj malá sa akosi hemží. bolia ma aj slabiny a stehná + kríže. len zátka ani plodovka neodtiekla 😒 takže pôrod zatial vylučujem. 😕

aktakk
30. mar 2010

Marika- poslala som ti IP.

Jankako- GRATULUJEME K VANESKE! tak nas pribuda

Civi- renko je uz uzasny a aj ty vyzeras skvele..akoby si ani nerodila veru 😉 .

zuzmag
30. mar 2010

Ahojte mamičky prosim vas na ktorej strane niekto pisal ake ziadosti budeme potrebovat vybavit ked sa narodi dietatko????? 🙂

juliap
30. mar 2010

kika, ale zatka ani voda ti nemusia odist, takze si to sleduj ak by si mala pravidelne stahy, tak sup do nemocky po dalsie aprilovcatko ... 😀

kikarv
30. mar 2010

juliap ani nestraš tak ja sa velmi spolieham aspoň na zátku že odíde a tak plánujem ísť do nemocnice. ja by som bola rada keby som mala také príznaky ako pri prvom pôrode. tie tlaky sú kus nepríjemné sadnem na záchod a nič 😠

marika1902
30. mar 2010

kika no ja by som celkom dala na Juliine rady. Co ak tento priebeh bude iny.

kikarv
30. mar 2010

teraz úprimne neviem či toto čo mám sú len poslíčkovia alebo sa blíži pôrod. 😕 som z toho jeleň ale zatial nepanikárim ležím tak uvidíme či sa to zhorší alebo ustúpi.

veve23
30. mar 2010

Kika...aj mne tak mama vravela, ze ona ani pri mne ani pri brachovi nemala odtecenie vody ani zatka jej neodisla, len si sledovala stahy......ja by som sa na to nespoliehala......vsak ale este mas chvilku cas 😉

dejnas
30. mar 2010

civi, takže si sa super zotavila 😉
no ja mám rovnaké dojmy z cisárskeho, tiež som mala spinál a zotavovanie bolo presne také isté rýchle... jazva veľmi pekne zahojené, v leto nosím 2 dielne plavky 🙂
len jeden rozdiel som postrehla - tu u nás práveže kážu veľmi veľa piť... ja si teraz beriem 2 fľaše minerálky (tak mi aj sestričky povedali)... mňa keď priviezli po operácii na izbu, okamžite mi sestrička podávala pohár s minerálkou (so slamkou)...

malalady, nie vždy musí byť druhý cisár horší... niektoré ženy tvrdia, že ho zvládli dokonca lepšie než prvý! aj ja mám síce trochu obavy (lebo stať sa môže všeličo), ale psychicky som nastavená tak, že dúfam, že bude rovnako v pohode 😉

marika1902
30. mar 2010

Baby moj Kubko je dnes nejaky nepokojny. Normalne mam pocit ze ma niaku vacsiu silu v nozkach. Niak zacal bojovat s mojimi rebrami a teraz neviem kto z koho.

dejnas
30. mar 2010

my sme boli dnes vonku takmer 5 hodín, malá si pobežkala, vyšantila sa, ja som povybavovala, čo som mala, drahý si urobil radosť a kúpil nové repráky k PC, tak sme všetci spokojní a unavení 😀

zuzana1971
30. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
konecne mam zase net, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
a Maxika, ale to uz isto viete 😅
len sa tu musim rozkukat a vysomarit, je to tu cele zmenene 😝

michalag
30. mar 2010

kika, mne zatka odisla hodinu pred porodom (teda chvilocku pred odteceni plodovky) a julia ma pravdu vobec ti nemusi odist zatka ani plodovka, ak mas bolest tak skus stopnut a uvidis .... alebo ak to neprestane skus vanu s teplou vodou a ak su to len poslickovia tak by to malo prejst a ak bliziaci porod tak by to malo nadalej pokracovat ...

marika1902
30. mar 2010

Ahoj Zuzka to je super? A ako sa mate s Maxikom?

michalag
30. mar 2010

jeeeeej zuziiii ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak ako sa s Maxikom mate???

zuzana1971
30. mar 2010

ahoj miska, maxik prave spinka napapany, kocurik tiez spinka, tak mozem pisat 🙂
nastastie sa ti dvaja znasaju velmi dobre, toho som sa velmi bala
kolko mame uz aprilovcatiek???

alicc
30. mar 2010

aj ja som sa po cisárskom zregenerovala veľmi rýchlo a jazvu mám tiež takú malú a nie je velmi vidiet, uvidíme ako to bude zajtra. ale ja tiež dúfam, že ked bolo prvé v pohode tak aj druhé bude, chcem tomu veriť 😉

zuzka vitaj doma aj na MK 🙂

aktakk
30. mar 2010

Ahooj Zuzik....
v poslednej dobe to tu celkom viazlo, tak co, rozpises sa 😉 ?

alicc
30. mar 2010

dejna no ako, už si pripravená? 😵

michalag
30. mar 2010

Zuzi, tak to je super ze si mozes aj oddychnut a ze sa tvoji chlapici znasaju dobre 🙂

malalady
30. mar 2010

juj ja len dúfam,že ma to dneska baby nechýtí.. :-P bo som dostala chut na pivko 😝

ttiffanny
30. mar 2010

ahojte baby!
tak ja sa po dlhšom čase ozývam. zatiaľ som kinderko, ale dnes mi dr. povedal, že už sa niečo deje 🙂 . tak sa teším, lebo to už chcem mať za sebou. cítim sa ako hroch. v sobotu idem za ním zase do nemocnice, bude mať službu, tak ma opäť kukne, že ako sme pokročili.
vidím, že už niektoré máte svojich miláčikov pri sebe, tak blahoželám!!!!

michalag
30. mar 2010

zuzi, preco myslis?

kikarv
30. mar 2010

no tak tie bolesti sú už na ústupe. aj ked ich ešte cítim ale nie už tak silno ako to bolo pred chvílkou. volala mi mm sesterka že porodím 1.4 tak teraz tipuje moja rodina 😀

civavava
autor
30. mar 2010

ahooj zuzi, super ze si opat s nami, pozerala som foto Maxika, je prekrasny! 😵

deni moc gratulujem k Simonkovi, ake ste mali miery? posli, nech doplnim nasu tabulecku ....
neviete babenky info o jankako, miery Vanesky? 😉

dnes sme sa boli prejst vonku, maly spal v kociku ako zabity...ale potom sa silno ropzlakal a kd sme dosli domov, som ho sla prebalit a mal straaasnu hnacku, 😔 tak sme sa zlakli...ale kolegyna vravela ze u kojenych babatiek je to normalne, pokial nie je teplota tak netreba panikarit..uff, som si myslela, ze zomriem od strachu........

moni
30. mar 2010

zuzi, vitaj doma aj s maxikom! ako vam ide papanie? ako to vlastne vsetko zvladas?

kika, veru na zatku a plodovku sa nespoliehaj. mozno to bude take ako prvykrt, mozno uplne ine 🙂

kikarv
30. mar 2010

idem sa ja zvaliť na gauč aj tak ma mm vyháňa chce sem ísť on. že by si chcel s vami popísať? 😀 😀 😀

tarinka333
30. mar 2010

Zuzi vitaaaj 🙂 Krasnucky je Maxik 🙂
Jaj kocky, dala som sprchu a trosku ma tie krize presli, tak to asi boli poslovia, hmmm.. no ved uvidime 🙂

monikapd1
30. mar 2010

ahojte babule, chcem sa spytat ci neviete nieco o cheer lady, chodi sem do tejto temi, ale aj k nam a nevieme ci uz sla rodit abo este nie, dakujem za info 🙂

alicc
30. mar 2010

babulky tak ja sa s vami lúčim, držte sa a ja sa ozvem hned ako to bude možné. tehulky dávajte si na seba a na babätká pozor a maminy s detičkami opatrujte sa. 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre