Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
9. dec 2009

bruuu noc michalag 🙂

blondy12
9. dec 2009

zuzka veru nemas to lahke ani trosicku, keby som ti vedela pomoct s tym pravnikom rada ale nikoho nepoznam... ☹

no len treba pri tom vsetkom mysliet pozitivne..a ten debil co vas nechal este nevie o co vsetko prisiel..a mozno vies co asi to tak malo byt..mozno s nim by s sa mala este horsie..a co vies nejaky princ este moze prist..prave sa to stane kedy to najmenej cakas...

a drzim palceky na zajtrajsom vysetreni...

cheerlady
9. dec 2009

baby ja som dnes len narychlo vybehla do kik-u,co u nas teraz otvorili a mali tam tak naaaaaaadherneeeee vecicky pre babatka,jaaaj,uz by som aj hadzala do kosika,len zase som nechcela hladat nieco neutralne,tak som si povedala,ze do pondelka uz vydrzim 😵 ale kupila som si aspon 2nocne kosele so snoopym 😀 a jedny take fialove saty pletene jak sa teraz nosia,tak budem hereckovat na sviatky 😀

a este k tym chlapom-ja som si myslela,ze moj sa bude chovat uplne inak ked budem tehu,lebo aj tak o tom rozpraval,no ale ked uz je to realita,tak mam pocit,ze si to vobec neuvedomuje,len obcas,ked ma zacne hladkat po brusku a to je vsetko ☹ ja som si myslela,ze si aspon vecer spolu precitame co nove sa v tom tyzdni babatko nauci v brusku,ake robi pokroky,no mam pocit,ze sa o taketo veci nezaujima ☹ ano znamym rozprava ako sa tesi na babatko,ale pre mna su podstatnejsie ine veci ako ked cudzim povie,ze sa tesi,ja pri tych hadkach,co su v poslednej dobe dost casto teda prestavam mat pocit,ze je to tak ako hovori... 😔 a uz som si povedala,ze nebudem mu ja sama od seba nic hovorit-napr.ze uz ma tolko a tolko cm alebo uz vie robit toto a toto,uvidim ci sa bude sam od seba o to zaujimat 😖

cheerlady
9. dec 2009

zuzi ja som ti uz raz pisala,ze ta obdivujem za to ako to vsetko zvladas,viem,ze urcite mas aj tazke chvile a v porovnani s inymi problemami je to uplne nieco ine,mas moj obdiv a velmi ti drzm palce a som rada,ze si tu 😵

blondy12
9. dec 2009

babenky ja som veeelmi rada ze ste tu vsetky 😀
vsak aspon sa clovek moze postazovat ci na tych nasich MM..nechapavych niekedy...alebo nieco nove dozvediet...a pripadne povzbudit.....dakujem 😎

zuzana1971
9. dec 2009

baby dakujem

blondy ja si tiez myslim, ze lepsie nam bude s Maxikom bez neho

ja sa lucim, idem hajat, dalsi den za nami, teskam sa, ze som kupila Maxikovi dnes pekne veciciky, uz som vyzalovana (tu), vyrevana (modre z neba), najedena, Maxik sa uz vykopkal, kocur uz chrape, tak dobru noc 🙂

kiwinka
9. dec 2009

jej cheer,, aj ja som bola v KIK-u tu vedla kauflandu v rači :D a kupial som si nocnu ksoelu ale nie so snoopim,,ale s hellopu kitty.. viem, presne o ktoru koselu nocnu sa jedna,,zlate boli vsetky,,som si vybrat nevedela xixixi :D
a krasne detske veci tam maju ano.. ja este nic nekupujem,v novom roku az...

zuzuj
9. dec 2009

baby zdravim ja vzdy zacinam poslednou stranou, lebo som uplne neschopna vsetky stranky precitat co stihnete pokecat. ALe vidim ze ste sa bavili o chlapoch. Tak cheerlady uplne vystihla moje pocity. Ja vyrevana totalne a zacinam si pripadat ako tie manzelky s filmov uz len cakam kedy sa dopracujeme k pivu a futbalu...A chce sa mi zase revat, ze vlastne nemam doma nic vynimocne ako som si doteraz myslela - ale praobycajneho muza a teda fakt mi je z toho smutno...koniec špasu a zabavy.. ☹

kamilakd
9. dec 2009

dievcence ja som sa nejak z chti najedla a uz hodinu neviem co so sebou normalne mam gucu v hrdle ☹

drzim palceky aby vysledky dopadli dobre a urcite dopadnu

zuzanka si silna zena a mas moj obdiv!maxik je to najdolezitejsie v tvojom zivote.

cheerlady
9. dec 2009

kiwi tak s kitty som tam nevidela 😲 som si zobrala rovno 2 - za 5eur,no nekup to! 😀 ale nabuduce sa tam musim poriadne poobzerat,lebo tam mali vselico pekne aj do domacnosti,len teraz som nemala casu,jaaaj to bude zas nakup,to mali co otvorit! 😀
aj ja budem kupovat az od noveho roka,ale ked nam uz povedia konecne pohlavie,tak urite konecne nieco kupim vyslovene chlapcenske alebo dievcenske 😀 ale tie dievcenske vecicky sa mi zdali krajsie,jaaaaj,keby to tak bolo dievcatko 😵 no ale hlavne aby bolo zdrave 😉

kiwinka
9. dec 2009

zuzanka, dobru nocku Vam s Maxíkom zelame my s Kajkou :D
aj moj obdiv mas,,vsetci mame starosti, tazkosti či trapenia, neikto vacsie, niekto mensie,, pan BOH nam nadeli tolko, kolko zvladneme... Treba verit, dufat a nevzdavat sa! moc Ta podporujem a drzim palce, aby si bola stastna s malym a spokojna, mala klud od svetkych zlych ludi a starosti,,..
budeme sa drzat navzajom "nad vodou"... my baby sme silne! 🙂

kiwinka
9. dec 2009

cheer,,ja som tu moju kupila este za 9,90Eur sakra :P hned prvy den ako to otvorili sme tam boli s MM,,sakriš,,keby sme pockali,som mohla mt dve za cenu jedneho,,no, nevadi.. Kitty uz asi bola vypredana,,taka ruzova.. najprv som mala tu so snoopim v ruke .. milučké to bolo xixi
a este som si kupila jedny teplaky za 13eur ruzove taky jemny plysovy povrch,,s mickymousom,,respektive s MINIE,,to je dievca od mickeyho xixixi :P no srandaaaaaa :P

blondy12
9. dec 2009

cheer asi to bude tym, ze my kedze sme tehotne tak to prezivame uz teraz a ten chlap kym nevidi tak nepochopi 🤐

on vlastne nema dovod ...nic neciti, nie je mu zle, nezadycha sa, nemusi nieco nejest, nepit...proste jeho zivot sa nemeni, az potom ked uvidi to male stvorenie tak asi mu uplne dojde ze bude otec, ked este nie je..teda to je podla mna...to ze si raz za cas pohladka brusko...ja som presne tak s mojim urobila poslala som mu odkazy aj o tom oteckovi aj o malickom v tom tyzdni v akom som bola a citaj...a mam dost toho aby som ti hovorila a mala pocit ze hovorim do vetra...ale zas nemozem povedat, ze je zly vo vsetko ale skor on premysla teraz ako a co urobit aby nam bolo dobre...kedze aj toto je iba na jeho pleciach momentalne aspon u nas..kedze ja uz do prace zajdem iba obcas...popri skole este..

cheerlady
9. dec 2009

zuzuj najhorsie na tom je,ze ja nerevem len tak pre drobnosti ako sa zvykne v tehotenstve,ja sa vzdy vyplacem po nejakej velkej hadke,ked viem,ze mm ma nepravom z niecoho obvinuje a pride mi strasne luto,ze sa tak sprava aj ked som tehotna a nema vobec ziadne zabrany,neda si nic vysvetlit,proste on ma vzdy pravdu a ja som ta,co robi chyby 😔 a mozem povedat,ze takto strasne sme sa nehadali ani ked som nebola tehu a teraz toto,ja som z toho hotova,uz zase mam slzy v ociach,ked si na to spomeniem... 😢 co by mal byt ku mne milsi,tak to je pravy opak.. ☹ sorry za moje vylevy,ale ja som z toho niekedy uz fakt zufala..

cheerlady
9. dec 2009

kiwi no mozno tie s kitty boli drahsie 😉

blondy ja som mu chcela teraz poslat ten odkaz co tu bol 2stranky dozadu ten clanok pre buducich oteckov,ale kaslem na to,bude na mna zas pozerat co mu posielam,necham to just tak,nic mu nebudem hovorit,uz som sa raz tak zaprisahala a som to porusila ale teraz to dodrzim a som zvedava co bude..a ked nebude nic,tak potom sa ho opytam,ci ho vobec take veci nezaujimaju,ked sa ani na nic neopyta 😠 aj mm ma teraz hlavu v dokoncovani prerabky,ale to nerobi on,on len chodi kontrolovat majstrov,je ine,keby tam fyzicky makal.a ma taku pracu,kde 4dni robi a 4dni ma volno a aj cez tie 4dni volna je stale prec,ja si pripadam ako keby som bola fakt sama 😔 a to chodi len dozerat na majstrov,keby tam tak cely den pri nich nestal a nekukal (lebo to ma znamych,takze sa nemusi nicoho bat) a venoval sa mne,to by sa mu asi nieco stalo 😠

michalag
10. dec 2009

Dobreee ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

blondy12
10. dec 2009

dobre rankko michalag...dnes ides na poradnu?drzim prsteky 😀 vsetko bude dobre uvidis

tantama
10. dec 2009

ahojte maminy🙂))
všetkým ešte raz ďakujem za podporu s tými predavačkami a vejuli tebe chcem povedať že ty nemáš problém že berieš antidepresíva... ty si problém mala a vyriešila....a potom inde ťa nik nevidí a tu na koníku sme všetky jedna banda a tu sa ti nikto ani diviť ani smiať nebude..tu sa môžeš kedykoľvek komukoľvek vyžalovať a vždy tu nájdeš podporu..... a láska a starostlivosť sa nemeria liekmi ale dotykom......(to som niekde čítala tak machrujem ) 😀 😀 😀 😀

stanusa
10. dec 2009

donre ranko
miska tfuj tfuj, nech dopadnete dobre 😉 a daj vediet vysledky

moj manzel sa velmi tesi na nase babo, brusko pohladka a nieco malemu sem-tam aj povie...alebo ked sa stazujem na rastuce brusko - tak kaze malemu nech kope maminku, aby tak nehovorila... 😝 😀 nemam nejake ocakavanie co by mal robit, ale viem ze sa o nas postara.

cheerlady viem ake to je, o to horsie ze prave teraz 😔 bud silna a to je pravda, ze treba dat mm najavo, co ta stve a ako sa sprava a mal by sa nad sebou zamysliet...drz sa

alicc
10. dec 2009

Dobré ránko babulky,

miška držím palce na ultrazvuku

zuzka teba neskutočne obdivujem a držím ti palce, aby všetko bolo podla tvojich predstáv, i ked to všetko zo zaciatku vyzerá tak všelijako, ono nakoniec človek pochopí, že fakt všetko je tak ako má byť a že všetko zlé je na niečo dobré. možno to vyznieva ako frázy ale každá z nás určite zažila niečo kedy si povedala prečo ja? a s odspupom času sme poznali odpoved na tuto otázku. poznám to z vlastnej skúsenosti.Takže sa drž 😉

malalady
10. dec 2009

ahojte baby.. no Miška ja sa pripájem nech je vše oki🙂

civavava
autor
10. dec 2009

ahojte babenky,

drzim palce vstekym co dens mate poradnu...

cheerie, uz aj ja som v "klube" , som sa vcera nehorazne pohadala s mm, mam toho akurat dost uz vsetkeho...uz aby bol april a bolo mimi na svete, nech nemam cas mysliet na to, co sa deje doma... ☹ 😒 😠

zuzi, velmi ti drzim palce, nech sa tvoj zivot obrati na super, snad osud neni svina a nadeli aj tebe stastie a spokojnost - ale ved najvacsie svoje stastie nosis momentalne pod srdieckom... 😵

katka444
10. dec 2009

ahojte babenky. ako vas tak citam, asi bude nieco vo vzduchu. v inych temach tiez babenky rozoberaju hadky s mm. lietaju tam taniere atd. tak asi dnes radsej ani domov nepojdem. nech sa nepohadam s mm 😀

michala drzim palce a daj vediet, co noveho.

cicimon
10. dec 2009

caute,

tak ja som bola dnes na ocnom, kvoli moznej indikacii na cisarsky - a lekarka nepotvrdila,
len stale si pripadam poloslepa, kedze mi rozkvapkala oci 🙂) na monitor sa pozeram asi z 15cm vzdialenosti 🙂)

silvia7
10. dec 2009

čautee - teda pre niektoré sa aj dobré ránko praje 😉

no tak pozerám, že je to fakt vo vzduchu..aj kamošky sa teraz viac hádajú s polovičkami.. ale tak to robia aj tie sviatky čo nastupujú a skôr stresujú ľudí, koniec roka a jedno s druhým.. kašlať na to baby 😎 treba si pustiť obľúbené pesničky a zmeniť náladu 😉
mne sa tiež začína všetko sypať, tatka mám už od minulej stredy v nemocnici, nevieme, kedy ho pustia, robia mu vyšetrenia, lebo mu praskla cievka v hlave a trpli mu končatiny, nevedel dobre hovoriť... hrôza no.. potom mi volali z lízingovky kvôli autu, tam boli nejaké opletačky a teraz do 21.12. mám vypluť zo seba 1007eur alebo mi vezmú auto a aj tak sa nedoplatím... (a to nerobím!!!! a nedostávam žiadne peniaze od úradu či koho), nechcem vedieť, čo mi ešte príde, že treba už aj zaraz splatiť - lebo to tak býva, keď sa sere jedno, tak aj zvyšok (sorry za výraz) .. takže.. jediné čo ma teší je, že ja a mimi sme zdraví .. a teraz si hovorím STOP myšlienkam 😔

Miška držím palce - aj všetkým ostatným na poradniach 😉
pekný deň želám a všetkým tehulkám len dobrú náladu

🙂

seuska
10. dec 2009

CAute tehule 🙂

Aj ja mam dnes poradnu... bozeee, ked si zas predstavim jak si to tam odsedim a doky nervozny... bleee... dufam ze ma nebude aspon vysetrovat, lebo nemam dnes ozaj na to naladu 😖 mykozu mam stale, tak som zvedava co mi povie, ale zoskrabavat si to nedaaaaam!!! Sono nam asi dnes nebude robit, lebo robil minule... Ale aj tak mam strach dnes nejak...

Civi ty si sa pohadala s mm? Ja som mala z Vas z pismeniek taky pocit ze vy ste uplne ideal, ze sa nehadate, ked tak stale pekne o mm rozpravas 🙂 ...snad to bola len kravina a uz dnes je vsetko ok.

Aj ostatne babulky Vam zelam ze by Vas mm posluchali, aj ked je to teraz tazke, ja tiez revem za vsetko a hlavne asi za svokru a svagrinu ake su bezohladne a bezcitne, uz nech su Vianoce a nech sme u nasich!!!! Tam nas caka bozsky klud...

vejula
10. dec 2009

Tantami dakujem.... Ani nevieš aká som rada že ste také super, a neodsudite človeka na základe takých vecí ako som písala...
Zuzi moc držím prsty, nech je všetko OK, a snád nájdeš vo svojom živote človeka ktorý si bude vážiť teba aj Maxika a bude sa o vás starať...

A dnes som bola na poradni a doki mi potvrdil že to vyzerá na chlapčeka 😵 Som moc šťastná aj mm sa mi zdá že je dnes akýsi lepší aj sa rozpráva už s Maličkým Dominikom menom... Neviem či je to tým že vie pohlavie alebo tým článkom od blondy čo som mu včera dala prečítať 😀

Tak čivavka môžeš zapísať do tabuľky + chlapček 😵

zuzana1971
10. dec 2009

cauko babulky, vidim, ze kazda ma obcas den blbec alebo problemy 😝, a je super, ze sa tu mame a mozeme sa podporovat pismenkami 😵

zuzana1971
10. dec 2009

vejulka blahozelam k chlapcekovi 😵

tantama
10. dec 2009

vejuli gratulujem k chlapčekovi.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre