Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
11. dec 2009

ahoj michalag ee nepojdeme na 3D není su peniažky na to ☹

michalag
11. dec 2009

takze budeme mat prekvapko az do 30tt 🙂

my ideme, aj ked budeme to asi tazsie vykrivat, ale to uz bude po vyplate, tak ... a navyse my viac deti neplanujeme, tak si to chceme vychutnat do sytosti 🙂

zuzkabar1983
11. dec 2009

Ahojte babule.

Co sa tyka toho 3D, tak mna vela ludi od toho odhovaralo, ze su to zbytocne vyhodene peniazky ... ale ked ja som to taak velmi chcela .... moj MM sa ma pytal, ze co by som chcela na vianoce, ze si mam ist vybrat nejake pekne oblecenie alebo nieco a ja som mu povedala, ze najkrajsi darcek bude 3D sono. Ze ja nic ine nechcem, tak on si potom uvedomil ako velmi tam chcel ist a spolu sme sa tam boli objednat 🙂
Ideme v pondelok 14-teho, tak sa uz neviem dockat.

Inak po mojej poslednej skusenosti na poradni, ked mi nadali, ze som vela pribrala, tak som si davala pozor na vahu a vcera mali akciu v lidli na digitalnu vahu, tak som si ku kupila a mam novu zalubu pocas dna .... vazim sa asi 15 krat 😀 😀 😀 😀 😀 A za posledne 2 tyzdne som pribrala len 0.1 kg! 😀

stanusa
11. dec 2009

miska tak sa babo nechcelo ukazat?

zuzkabar kolko si to pribrala?

zuzkabar1983
11. dec 2009

stanusa, od zaciatku tehu som pribrala vyse 7 kil, ale na poslednej poradni ma vyhresili, ze to je mnoho, tak som vysadila vecere (to mi kazali) a od siestej jem iba ovocie (zo 10 mandariniek kazdy den 🙂 ). no a za posledne 2 tyzdne som takmer nepribrala, len 0.1 kg .

stanusa
11. dec 2009

zuzi tak mne vaha vyskocila o 8 kg, ale mne nic nekazali aj ked si davam pozor a po 6. sa snazim tiez len ovocie...ty ale to nie je tak vela co si pribrala, inak niekedy som strasne hladna tak ujem aj po 😀
mandarinky, jablka a banany 😝

maxii
11. dec 2009

ja som pribrala 7 kg a lekarka ma skor chvali ako cepuje 😀 ja som bola totiz dost chuda (rychly metabolizmus) a aj ked som sa snazila nikdy som nepriberala, az teraz....ale neviem kde je tych 7kg, lebo neni to moc vidiet, len brusko sa dvoha, prsia naliate, inak nikde nic 😲 😕 😕

stanusa
11. dec 2009

vzdy som si musela strazit vahu, tak som aj cakala ze pojde v tehu hore
chcela by som pribrat tak do 15 kg maximum 😎

zuzkabar1983
11. dec 2009

Vsak uvidim, co mi povie v stredu na poradni. Mne to inak celkom takto vyhovuje, ze po tej siestej len ovocie, sa mi aj lepsie zaspava, ale aj tak si myslim, ze to je indi vindi .... Ja som pribrala 4 kg za predposledny mesiac, ale to sme sa stahovali po piatich rokoch zo zahranicia a mali sme hroozne vela stresu, takze aj to robila svoje.
Ale zas neveriem to az tak veelmi prisne .... viem, ze keby ideme von s kamosmi, tak si dam pizzu aj o deviatej 😝

stanusa
11. dec 2009

maxi ale ved ani ja nemam pocit, ze by som tak strasne pribrala- je to vidiet na prsiach a brusku...
myslim, ze sme v norme 🙂 🙂

malalady
11. dec 2009

michalag no tak to ani ja už dalšie deti neplánujem 😀 😀 😀 😀

maxii
11. dec 2009

hej myslim aj ja, ze sme v norme 😀

stanusa
11. dec 2009

zuzka citala som, ze ste kupili postielku na trhu...ste ju tam kontrolovali a je ok?
mam obavy nakupovat na trhu, ale zase ak su to tie iste vyrobky ako v obchode len lacnejsie... 😨

zuzkabar1983
11. dec 2009

stanusa, este sme ju nekupili, lebo sme potom este isli do mesta do obchodov a chcela som si porovnat, ale ideme zajtra a idem ju naisto kupit .. na trhu. Je to podla mna ta ista kvalita, lebo mnohi ti obchodnici maju aj vlastne predajne, kde predavaju ten isty tovar. A da sa to tam aj pozriet, ked by predavajuci nechcel, tak poviem, ze to nekupim a hned to otvori! Ale treba prejst cely trh, lebo napr bol tam stanok hned pri parkovisku a tam to nukali za 70 eur. Ale najlepsie je ist na trhu do casti, kde maju nabytok a tam maju pekne postielky.

stanusa
11. dec 2009

ved prave, ze v predajni si pripocitaju aj naklady na prevadzku tak je to drahsie...kupovali sme tam kedysi jedalensky stol a stolicky.
idem pozriet trosku do tesca nieco na drobca.
cafte

alicc
11. dec 2009

ahojte, pený den vám všetkým prajem, aj ked je dnes zas nejako upršano 😝

vidím, že sa rozprávate o váhe a prírastkoch, ja som doteraz pribrala 4 kg, ale to si dávam pozor a snažím sa jesť rozumne, ale včera som robila makovú a orechovú štrudlu a bola fakt vianočná - fantastická, tak moje odhodlanie sa presunulo na neskôr 😉

zuzkabar1983
11. dec 2009

Alicc jooj taku strudlu by som si dala ... 😝
To mi mame o 4 tyzdne svadbu a pred par dnami sme boli objednavat kolace ... jooooj tak to tam vonalo, tak sa uz neviem dockat, nech je uz januar .. 😀 Objednali sme dokopu 1870 kolacov, tak si vies predstavit, ake tazke bude odolat, ked ich budem vidiet vsetky pokope ... 😀 Potom asi priberiem aj 5 kg za den!

cicimon
11. dec 2009

zuzi - drzim palce na svadbu, my sme tiez objednali plno kolacov a tooolko sa nam zvysilo 🙂

k nam vcera dosiel otec, a ze mama zacala nakupovat veci pre babo 🙂) stylom ze "sak len trosku" a kazdy den mu nieco nove ukaze 🙂)
zjavne moj pristup pockat do vianoc asi ma zmysel 🙂

zuzkabar1983
11. dec 2009

Cicimon, vsak to mas super, ze sa tak tesia a ze ti pomozu s nakupmi. Ja som zopar veci uz nakupila, ale tiez som si povedala, ze pockam do Vianoc .... ale ked to je taak tazke ☹
Napr vcera som bola pozriet prvy krat v KIK co tu u nas nedavno otvorili a isli mi oci z jamok vypadnut ake krasne vecicky tam mali ... Taak tazke bolo odolat a nic nekupit!! Tak aj celkom chapem tvoju maminu 😀

michalag
11. dec 2009

zuzkabar, podla mna to nie je vela 😉 , ale je pravda ze to netreba az tak velmi zjedenim zase prehanat

stanuska, malicke malo stale nozicky spolu, tak bud sa hambilo, alebo neviem, ale ked som sa pozrela na Dr. aky je odmerany tak ma presla aj chut sa viac pytat ci sa to neda pozriet, jasne som videla ze ma nozky spolu a aj foto mi dal len tak, ze ci mi nevadi ze je taka aka je ...

cicimon
11. dec 2009

no...kedze sme od nich 500km, tak asi vela navstev nebude, a zrejme to chce stihnut do vianoc 🙂)
ja som tak btw povedala, ze co nedostaneme na vianoce ze kupime po nich, cize co dostaneme, to pomoze 🙂

inac...som divna ked si okrem zvacseneho brucha nepripadam tehotna? ani babo nejako nekope, alebo len mne sa to nezda ako kopanie, aj ked na morfo sa hybalo az az

zuzkabar1983
11. dec 2009

Cicimon, akurat vcera som sa bavila s MM, ze niekedy, hlavne ked mame zhon a vybavovacky tak si ani nepripadam ako tehotna ... proste si to neuvedomujem. A potom ma to vecer trapi, ze aka som hrozna. ☹

zuzana1971
11. dec 2009

cici ani ja si nepripadam tehotna...ani to brucho nemama 😝 , kebyze maly nekope, tak by som si myslela, ze sa mi to len sniva 😅

zuzkabar1983
11. dec 2009

Ja si myslim, ze poriadne si to zacneme uvdeomovat tyzden pred porodom 😀 😀 😀

cicimon
11. dec 2009

takze asi nie som celkom divna 🙂) v robote nemam cas sa nad tym zamyslat a doma sa len napchavam 🙂 uz sa tesim, ako dojdeme na vianoce k svokre a ta bude z toho cela "hotova" 🙂

zuzana1971
11. dec 2009

no takze z tej rakuskej stranky kde maju sangenic za 9,90 euro mi odpisali, ze na Slovensko zial nezasielaju 😠
hlavne, ze sme v EU, neviem naco 😝

zuzana1971
11. dec 2009

neviete kde je 2 dni civavka? a ci sa uz bali na vylet na SK?

dala som si na ranajky 2 kysle rybicky, a je mi tak zle, ze co som doteraz negrcala, asi to teraz dozeniem 😝

blondy12
11. dec 2009

ahojte dievcata ..resp.pre mna dobre rano 😀

jaj ale malickemu som dnes o pol 7rano dala na ranajky paralen a zalahla dalej spat...ach mam obcas problem s krcnou chrbticou a taky mam potom opuchnuty krk ale hlavne ze ta bolest ma az zobudi rano a az placem lebo je strasna akokeby mi hlava mala prasknut.. 🙄 tak som musela vziat tu tabletku lebo asi by som sa zblaznila ..pol hodiny som sa trapila a potom si ju dala este dalsiu pol hodinu sa trapila a potom zaspala... 😖 strasne to je...

cici a zuzka no inac ani ja si niekedy nepripadam ako tehotna..a potom sa musim pribrzdit ze pozor..nemozes robit vswtko ako predtym davaj si bacha co beries atd...ale malinke citim uz dlho 😀 , a ja poriadne este ani brucho nemam ale za posledne 2tyzdne sa mi zvacsilo no...

zuzkabar1983
11. dec 2009

Skoda, ze na Slovensko to neposielaju. Inak musim povedat, ze neraz som si chcela nieco objednat z netu , ale co sa tyka dovozu na SV je to uplna bieda.

zuzana1971
11. dec 2009

zuzka tiez to nechapem, vsak ked zaplatim dopredu kartou a poslu az ked budu mat peniaze postovne si daju kolko treba tak neviem coho sa boja...vychodny blok v tom to asi bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre