Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
24. feb 2010

dnes som zase bola zla na mm, nielen vrazedny pohlad ale uz aj hlas...sa mi postazoval na obed 😅

kiwinka
24. feb 2010

fleu 🙂 so zapchou... este sme nerodili ! 😀
ja mam zapchu uff od zaciatku tehu.. druhy trimester bol stastnejsi,,a zase teraz treti je asi njhorsi na zapchu :P
a aj pred tehu som s tym bojovala casto... zial 😒
ja viem nevarene len tak pohryzt je to hnus,ale rychlovka ked nemas cas,, ked som chodila do prace,,nebolo casu na nejake vyvari a podobne....

fleury
24. feb 2010

kiwi ja som so zapchou problem pred tehu nemala, tak si vies predstavit ten sok, ked som sa zrazu nevedela vytoto 😠 😀 co vsetko si my zeny musime pretrpiet 😝 🙂

zuzana1971
24. feb 2010

babule spominali ste tu to holenie...
ja som si kupila krem veet, take ako opilca, potom som to este dorazila jednorazovou ziletkou, ale aj tak to nebolo na 100 percent...tak neviem ci im v nemocke vadi zopar chlpkov a budu ma este dokoncovat do posledneho chlpka s tou hnusnou britvou a nasucho? treba byt oholena aj pri cisaraku?

a moze sa pouzivat depilacny krem v tehu? 😲 predsa len su tam vselijake chemicke zlozky...

ja chodim furt cikat a neviem ci mi maly tlaci na mechur alebo mam nejaku infekciu 😝

kats
24. feb 2010

zuzi, par chlpov by nemalo vadit... ale na cisarak musis byt prave oholena zpredu, tam netreba zospodku 😉 aby im tie chlpy nezavadzali pri reze a siti, kedze je to tak na rozhrani ochlpenia 😉
ci krem neporadim, ja sa stale holim ziletkou, nerobila mi kedysi dobre ta 'chemia'.... holim sa uz po pamati a este som sa neporezala... tuk tuk tuk 😅 ale ved sa predavaju alebo predavali tie ziletky s mriezkou proti porezaniu... tusim wilkinsom protector...
niekedy mi mala tak zatlaci mechur ze ani na vecko skoro nedobehnem a tam potom 2 kvapky 😠 ma potvorka prehana a este je len v brusku 😀

juliap
24. feb 2010

fruchtbar, neviem ako by si pila ten caj pocas porodu tu na sk ale asi tazko, ked prides na porod, hoci ta daju na cakatelku, uz nesmies pit, len si ovlazovat pery bud namocenou handrickou, alebo kuskom ladu ...

kika, podla pohybov si ako viacrodicka pripocitaj k tomu datumu 4.5 mesiaca a 5 mesiacov a v rozmedzi tychto 2 tyzdnov mas tp

babulky, tak v po holia jednorazovkami ale davaju taky supris vonavy krem po ktorom aj sa mi videlo, ze rastu chlpky pomalsie ... ale pri emke ma napr ani nestihli oholit a bolo to v pohodke ...

zuzana1971
24. feb 2010

silvi ja som kupila kolotoc za ca. 11e v akcii v draciku ale presne to som si vsimla, ze strasne kratko hra 😝

fleury
24. feb 2010

zuzi ja chodim tiez cikat kazdu chvilu, ked je mala na mechuri 🙂

kika29
24. feb 2010

stanusa a čože ťa nahneval či len hormony s tebou lomcujú?
ja som mm povedala že ked som aj nervozna nech ma do pôrodu berie s rezervou že to už predpôrodné obavy a strach tak ked reagujem prehnane nech sa nehnevá 😀 lebo aj ja začínam vybehávať na nich aj na malú a to mi je potom lúto. no ale pomôžem si? 😅

kika29
24. feb 2010

ja som sa napapkala dali sme si s mm kávu a teraz tu funím bo mi je ťažko 😝 no a konečne aj tu už vykuklo slniečko a hned je lepšia atmosféra 😀

fruchtbar
24. feb 2010

u nas je pocas porodu dovolene to ,co chces ty.....ty nosis peniaze !

Tie semiacka papam uz pomlete.....

Baby a uz ste skusili na zapchu susene slivky na noc namocene vo vode???? Voda sa tiez pije,chuti to super a pomaha,pri mne az moc,ja to teraz pocas tehotenstva ani nejem,bo inac musim aj 5-7 x za den 😀 😀 😀
Najlepsie nalacno a zapit teplou vodou alebo kavou !

martina05
24. feb 2010

Ahojte, tak ja s Vami v tom písaní fakt nestíham držať krok... Dnes doobeda som si vybavila návštevu zubára, zaplombovali mi stoličku, potom som bola nakúpiť a na predpôrodnom kurze, kde sme preberali dojčenie...to je Vám hotová veda...Od dnes chcem začať s masážou hrádze , som zvedavá ako nám to pôjde... 😀 😀

dejni, Nitry sa neboj, ja tu rodím tiež a myslím, že sa to dá zvládnuť, viem , že si asi rozladená kvôli tej situácii ale hlavne nech je bábo ok...

Čo je tu inak nové??
Civav, niečo som zachytila o planých poplachoch... ty nesranduj, ešte vydržte !!!

fleury
24. feb 2010

kika a u nas furt zamracene 😀 fukni do slnka nech ide aj tuto kusok 😀

frucht susene slivky papam tiez, ale u mna nefunguju 😝 u mna zaberaju jablcka 🙂

kika29
24. feb 2010

pozrite si album andilek8 terrasz je na začiatku to bruško s tou nôžkou. je to možné aby tak bolo vidno nožičku?

fleury
24. feb 2010

to uz som videla, podla mna fotomontaz 🙂))

martina05
24. feb 2010

Kika, ako píše Fleury, je to stiahnuté z netu ..je to montáž, viac báb to má v albumoch ....

oliver1
24. feb 2010

Manžel hovorí že to nie je možné, aj ja som to už viedela vo viaceých albmumoch

kika29
24. feb 2010

no a ja tu behám s foťákom že či aj môjmu tak nebude vidno labu 😀 😀 😀 veľa by som chcela ale tiež sa mi to velmi nepozdávalo 😀

kika29
24. feb 2010

no ale celkom milá fotomontáž 😀

jankako
24. feb 2010

no baby moje krámikove bolesti,či čo to bolo konečne okolo jednej poobede prestali..už som sa začínala dosť báť.. 😖
aj ja som si všimla tu fotku.no moja sa vie riadne zaprieť,ale hento nehrozko..
no aj ja som plánovala masáž hrádze,ale po poslednej poradni sme už špinili,tak nehrozko že by som tam dolu pustila muža..ešte sa rozkrvácam a možem isť do nemocky..ako závidim tým,čo mohli mať sex cele tehul...

veve23
24. feb 2010

uz som tu zas, bola som trochu kuknut obchody kym sa da.....no uz pomaly budem mat vascin veci, teda okrem kocika, ale aspon cca viem, aj som ho dnes skusala ci ho dam do auta a tak.
Baby co ste z BA a okolia a co ste boli v Babymarkete, fakt tam su predajcovia namotani na tu Teutoniu, akokeby bola zadarmo 😀 😀 😀

ta foto je fotmontaz, Moni to raz pisala, ale je to pekne

Fleury...sa pochvalim zatial je zaludok ok, uz som zjedla aj grahmovy rozok s maslom a caj a zatial nic, aj trochu coly.... 😉

trochusom sa poprechadzala u nas je pekne slnecno a aj celkom teplo , tak som dychala vzduch nas cerstvy Bratislavsky 🙂

martina05
24. feb 2010

U nás je dnes tiež super počasie, normálne mám dobrú náladu... Chystám sa na cvičenie a zajtra idem s maminou na nákup podprsky na kojenie... Vy už máte ???

fleury
24. feb 2010

veve no vidis, super, vyzera to tak, ze je to uz na dobrej ceste 🙂

jaj baby ja vam tak zavidim tie prechadzky, ja uz chcem leto a kociiikovat 🙂

fleury
24. feb 2010

martina ja uz mam, kupoval mm, chudak ten kupuje teraz vsetko, vo vlozkach ma uz lepsi prehlad ako ja 😀

veve23
24. feb 2010

Fleury...aspon ho budes mat vycviceneho ked bude babo, ked to vsetko uz ovlada....ja toho mojho musim zasvatit do tajov nakupu 😎

inak pokial bola kosa vonku som sa motala doma a teraz to taha von, ale tiez sa musim krotit

inak dnes ten ujo predavac, ze vsak sa poprechadzajte s tym kocikom po predajni....to bolo take cudne sa tam premavat s prazdnym kocikom, jaaaj uz aby bol plny 😎

fleury
24. feb 2010

veve jedine co odmieta nakupovat je oblecenie pre malu, tam pomaha moja mamina 🙂 ale keby sme cakali chlapca nakupoval by do aleluje 😀

my mame kocik zlozeny na skrini, furt sa nanho pozeram 😵

moni
24. feb 2010

ahoje, tak ja som do pol3 pozerala hokej...rano bolo tazkeeee a neviem ako doklepem do vecera 😔
idem vas docitat

fleury
24. feb 2010

moni nazdarek..tak oddychuj, zajtra ta caka dalsie kolo 😀

moni
24. feb 2010

no mne sa dnes snivalo ze nasa mala babika sa narodila 4.4., tak uvidime ci mi to vyjde 😅 to by sedelo podla pohybov co sme vcera rozoberali.
taka krasna bola, drobnucka, vlasata, velke ociska gulala 😵 😵 😵

fleury, no zas potiahnem nocnu 😀 teda, ked mala bude chciet spat, pojdem aj ja.

vcera som zas dostala jednu super overenu, zarucenu tehu radu, ked uz ste o holeni rozpravali, ze po 32tt neodporucaju holit kvoli infekcii, poraneniam. tak teda o je pekne kravina, akoze do 32tt je v pohode chytit infekciu a potom uz nie? 😅 😠 uz ma tentuju s tymi vymyslami 😠

alicc
24. feb 2010

ahojte ,
píšete ako dračice, idem vás prečítať, aspon si oddýchnem, dnes mám nejaký náročný den za sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre