Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
24. feb 2010

moni no kedze nam nejde tepla voda ja sa zatial drzim tvojej teorii o neholeni sa 😀

a hokej ja zajtra neuvidim, lebo mam hned rano poradnu+kontrolu v nemocke 😝 chudak mm, vsetci kolegovia si myslia, ze si berie volno kvoli hokeju 😀

fleury
24. feb 2010

alicc a co ta dnes tak unavilo?

jankako
24. feb 2010

pekny sen,moni 🙂

alicc
24. feb 2010

malá mi práve hr na lflaute a tá najmenšia sa tak hmýri, neviem či a jej to páči alebo nie, ale hýbe sa mi celé brucho 😀 😀 😀

moni
24. feb 2010

jankako, no lepsi sen ako vcera 😅

fleury, jasne vyhovor sa na americkych vedcov ked sa bude doktor tvarit 😀

alicc, tak aj druha bude muzikantka 😉

fleury
24. feb 2010

moni najprv skusim teplaren a ked nezaberie zvalim to na amikov 😀 😀
ako u vas, este mate sneh?

stanusa
24. feb 2010

kika neurobil mi nic ak neratam drobca v brusku, ktory ma uz tlaci vsade...to budu hormony, lebo si to ani neuvedomujem, musim ho aj ja upozornit nech si zvyka 😎

kolegyna mi rozpravala ako rodila vecer o 10 zacala mat kramove bolesti, potom spinila a o polnoci uz vravela ze rodi, tak zavolali lekara a tri krat potlacila a bolo, ze potom prisla taka ulava, ze uz ju nic nebolelo a tie tlaky take boli ako na velku a hned po porode uzasna ulava, uz ju nic nebolelo, ale ze to sitie citila.

alicc
24. feb 2010

fleury ale to ma neunavilo, skor to že som bola v meste s neterou ,potrebovala niečo vybaviť a my sme skoro ako sestri, tak ma poprosila aby som išla s nou, potom prišla k nás, potom pre malú do š koly, potom navariť obed, potom som piekla a plnila zákusok a nakoniec som ešte na želanie mm varila francúzke zemiaky. 🙄

alicc
24. feb 2010

a zajtra mám ist do nemocnice na poradnu (Topoľčany), takže aj to na nálade nepridá. sú to fakt tupci všetci. ked som sa s mm rozprávala, či aj my dáme niečo dr. povedal, že nech za takéto služby ani nič nečakajú 😝 . s tými peniazmi je to bieda.

fleury
24. feb 2010

alicc tak uz len pekne oddychuj dnes 🙂 a zajtra ides do topolcian, ordinuju tam furt?

kiwinka
24. feb 2010

veve 😀 tak dozvedela som sa, ze tam su dvaja predajcovia kociarov dvaja muzi mlady, jeden taky stihlejsi a druhy taky pevnejsi obaja taky krpaty 😀 a zatazení na teutoniu,, oni ani nic ine akoby nepoznali,,a pritom tam maju viacero znaciek! aj nam povedal, ze sak prejdite sa s tym kocikom vyskusajte to a blablabla... no ukecal naaas 😉 !
mojmu MM sa veeelmi pacil ten kocik,, tak viac menej predajca jeho presvedcil a rovno aj autosedacku Romer!
a Vas presvedcil? ci este niesi rozhodnuta na teutoniu?

fleury
24. feb 2010

tak baby ja sa lucim, drzte zajtra palce, ak sa neozvem, tak lezim v nemocke 😒

jankako
24. feb 2010

stanusa aj ja som z mojho neoprávnene nervozna..a neviem prečo..ničim ma nenasiera,nič mi nerobi...divné..

jankako
24. feb 2010

držim palce silno fleury...

kiwinka
24. feb 2010

fleu, drzmi palčáky! zajtra sa tu vidime, uvidis! 😀 mam takeho tušáka. 😀

jankako rozoberate nervozitu s MM ? ja som tak podrazdena uz dva dni asi a neopusta ma to,, strasne nalady mam

veve23
24. feb 2010

Kiwi....nie, ja som cakala ako si spominala ze pojdu po teutonii a kupovala som tam aj ine veci a oni maju taky svoj zoznam pre novorodenca a rovno je tam napisane...kocik...odporucame Teutonia...nemecka znacka bla bla 😀 , ak ked ju prvy krat spomenul som ho zrusila, este ju par krat spomenul , tak som sa zabavila, ja som bola skusit ci sa mi trojkolka zmesti do auta, zatial som rozhodnuta pre Peg perego Gt3 tusim sa vola. Teutonky su o nieco lacnejsie v rakusku, tu si nadhadzuju lebo ich skoro nikto nema v ponuke. Ale je to aj tak smiesne, kolekcia 2010 , 2009 a bla bla, a predavac povie ze 4 roky je ten isty kocik len sa meni farba pripadne material atd. A aj mne povedal ze uz ich je len 5 na sklade tak by som ho mala vyplatit. Ale predavac sa vyznal to musim uznat, len asi maju proviziu ked predaju Teutonku

veve23
24. feb 2010

Fleury ...na to ani nemysli, drzim palce 🙂

kiwinka
24. feb 2010

veve , asi maju proviziu,lebo to neni normalne jak su zatazeni na teutonku,,my sme vzali tu 4kolu,,nie 3kolu... no tvrdil nam ze rychlo, lebo uz je len toto co je,, na objednavku to trva 11-13tyzdnov a to vy nemate cas a blabla.. no zblbom mi manzela co ti poviem,,
ale ja odpadnem ze zoznam a tam napisane ze odporucaju teutonku???? hahaha vrchol toto ! 😀 😀 😀

veve23
24. feb 2010

Kiwi...no to je tam pri pokladni taka A4 , oni propaguju urcite znacky, ci pri obleceni, alebo inych veciach...len je to zvlastne ze niektore kociky uplne zavrhuju, tak jasom neni niaky expert na kociky ale CAM uplne zavrol, aj ked je tam vystaveny a este niaky co tam bol. Tak oni su tam aby poradili, ale je to cudne ze tlacia ludi do kocika, ktory si nie kazdy moze dovolit. nes som tam bola prvy krat, ale myslela som ze tam toho bude viac.

kiwinka
24. feb 2010

no,,su tam rozhodne divní v tom Babymarkete 😀 hihi,, nam zavrhol uplne vsetky ponukane znACKY,,len teutonia je NAJ! booooze 🙂 ja uz som sa smiala na nom normalne! MM ma uz kludnil xixixi 😀
inak su dost drahy podla mna,,vsetko je tam draheeeeee nejake.

jankako
24. feb 2010

hej hej kiwi nervozitu s mm rozoberame..bezdovodnu,aspoň u mňa..

civavava
autor
24. feb 2010

fleury, drzim moc palceky! a verim, ze sa nam ozves zajtra poobede s dobrymi spravami 😵

kiwi, si sa pytala na C=vitamin, ja ho beriem od tripple testov, spolu s E=ckom, lebo som mala trochu znizeny PAPP-A a C+E vitamin pomahaju predchadzat gestozam, ako aj problemom s placentou...Cecko beriem 1000mg denne, je to v pohode. 😉

to je sila v tom Babymarkete....

😠 podla mna tam musia mat z toho proivizku, ked tak nutia ludom jeden typ kocika.... 😒

no mne by mohli nutit, kolko chcu, my sme chceli od zaciatku Jane, ale boli sme pozriet aj ine a aj ked sme pocuvali vselico na vselijake ine znacky, nikto nam ho nevyhovoril 😀 😝 tunak predavaci povedali o kazdom kociku nieco, kazdy ma nejake plusy aj minusy... a nechali rozhodnutie na nas ...tak by to malo byt 😉

a inak naladova som aj ja, aj placliva....bleeee, uz chcem porodit a vratit sa do normalu.... 😎 😝

vejula
24. feb 2010

jaj kočky tak dens zas mierne nervy... Drahému som akosi nestihla uvariť obed tak musel čakať kým dorobím, a bol nervózny vkuse mi tu funel a ja som skákala jak hadra, že on si myslel že už to bude uvarené... Ale tak ja nevládzem vkuse stáť pri tom drese, sm už unavenejšia. A potom mi ešte vytkol, že som vela masa pre chlpača odkrojila, pritom to bolo len to mastné, ktoré by sme aj tak nejedli... A on že psovi robím lepšie ako maju ludia a nemôžeme si to teraz dovoliť. To ma už tak dožralo že som sa zas rozrevala a hodila sa do postele... Ako nehovorím, že po mne zjapal, to nie, len ma sralo, že sa snažím a on vkuse nájde niečo čo môže vytknuť... No ale potom som sa bola odreagovať s chlpáčom vonku na hodinu a pol, tak sme sa riadne vyvetrali. A teraz som taká mrtva, že už len sedieť budem 😝 Už ani malému sa to moc nepáčilo že stále stojim a chodim sa už tak začal zapierať že som sa ledva domov dostala 😕

Baby ja sa neholím už asi dva mesiace, len tak pristrihávam nech nemám sama zo seba zlý pocit. A vraj tie chlpy su nejaká prirodzená bariera aby sa dovnutra dostala nejaká infekcia. To mi vravel doki už pred tým ako som bola tehu a mavala som tie hnusné mykozy 😒

moni no som zvedavá či ti toho4.4 výjde, či ma predbehneš 🙂

veve23
24. feb 2010

tak to ano, maju tam nadhodene ceny ja som si tam bola kupit ten stojan na baldachyn a prebalovaciu podozku na postielku, chcem ist kuknut ceny do Kocikova, lebo na nete neni ten komplet co ja chcem, vsad co som pozerala je len sportak, ale tu mali sportak aj s vanickou a vajickom ako komplet, tak uvidim kolko stoji tam.
Tak ale aspon maju sajnu co predavju, v Brendone museli dat tri baby hlavy dokopy aby mi poradili ☹ ked som sa ich nieco opytala

kiwinka
24. feb 2010

civi,,dakujem ohladom céčka, tak to bude brat aj nadalej,,, 🙂 a aj ja som naladova, plačliva... tiez uz len porodit a psychicky do normalu,, cele tehu som bola kludna, pokojna v pohodicke vsetko a teraz na konci mam depky, no asi vieme o com hovorime,, snad to prejde po porode xixi 🙂

vejulka, s tym holenim,, no ja by som sa sama ani neoholila,,takze ak MM chcel mat peknu manzelku tak si ma musel oholit proste :P a tiez co je to sex? takze teraz ani nejde velmi o to holenie u nas... 🙂

veve j my sme kupovali prebalovaciu podlozku v babymarkete ale tu vacsiu,,lebo komodu mame prebalovaciu,, BREVi ci co to je za znacku,, drahe sa mi to zdalo byt. a s tym Brendonom mas uuplnu pravdu,, kedze som z rače,tak brendon mam na skok a bola som tam viackrat... nikdy mi nevedeli pordait!!!! uplny blbci,,nech sa na mna nik nehneva ale toto je zase uz vrchol :D hihi 🙂 🙂 🙂 nevedia poradit ani prd!

v Kocikove klobuk dole, ta pani,,taka silnejsia! zda sa mi ze ona je nejaka veduca ci majitelka,,je velmi sikovna a mudra naozaj! vie super poradit. velmi zlata a ochotna! doporucujem.

veve23
24. feb 2010

Civi..vsak to, si vypocujem a rozhodnem sa, a ten natlak je az trapny...to akokeby som bola v obchode z autami a predajca ma bude tlacit do Ferarri ked ja chcem "len" Mercedes 🙂 , vsak to a do mna mozu tlacit, jasom len potreboval nech mi ho da do kufra, ci taky vobec mozem mat

Kiwi...hej , aj ja som kupila Brevi, co je pevna zospodu

Veji...dobre si urobil ze si isla von, apon si sa odreagovala, si z toho nic nerob, ja som robil mm krupicovu kasu a nebola presne tak husta a o chcel, a nemali sme doma GRANKO ale BENKO. Tak som ho poslala do r..... a bolo vybavene, som chytila tanier ze to vykydnem a bolo dobre, vsetko zjedol, zrazu bola dobra aj s benkom
Tak ked psovi robis lepsie, tak si im to mohla vymenit 😀 😀 😀

kiwinka
24. feb 2010

chichi veve, dobre si to napisala pre vejulku! ano vejul, nedaj sa! 😉 !!!

chcem sa Vas este opytat kedy si kupite kojenecke poddprdy? kedy je ten spravny cas? 😀 lebo uz len to mi chyba a mam vsetko do nemocky 🙂
ja by som povedala,ze prsia sa naleju mlieckom az po porode, skor nie? ci mylim sa? uz sa mi asi velmi nezmeni velkost prs do porodu? HM? 😒

veve23
24. feb 2010

kiwi, tak niekedy treba na chlapov tvrdo, ja by som mojho nevymenila za nic, ale kazdy chlap dokaze nastartovat, najma ked otravuje ze nieco chce, urobis to a neni dobre, to ma vie vytocit 😎 ato mam odskusane, nepaci sa ti, tak nic nebude a zrazu je vsetko ok 😀 😀 😀 jaaaaaj keby tak vedel

inak ja tiez podprdu nemam, ani neplanujem zatial, na tie moje jeden a stvrtky teraz netreba 😲 a tie jednorazove vlozk som len kupila

kika29
24. feb 2010

dobre že vymeniť so psom 😀 to by som chcela vidieť tu reakciu toho mm 😀

dnes sme konečne vyhodili starú rárohu z izby a urobili miesto pre postielku. mm som prosila das polroka a on má na všetko čas a dnes prišiel skôr z roboty a sám od seba sa do toho pustil, tak som taká rada že to už máme urobené mám dušu na mieste 😀

civavava
autor
24. feb 2010

kiwi, ja uz kojenecke podprdy mam, asi pred mesiacom som kupila 5ks, lebo mali akciu 😀 , kupila som o jeden kosik vacsie, ako nosim bezne....

veve, sak prave.... 😖

k tym cenam, ked som bola cez zimu na SK, sla som do Kiku si kupit nejaku lacnu velku bundu na theu brucho a zasli sme aj do Brendonu kuknut , no nehorazne ceny tam maju, takze sme hned aj odisli ....ked sa k tomu prirata nekompetentnost predavajucich, tak to je uz vrchol potom... 😒

a tu bundu z Kiku som inak vobec nevyuzila, nosim v pohode staru vetrovku...a teraz sa uz otepluje 😉 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre