Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
26. feb 2010

a ten kašeľ už trošku ustáva, kami?

kamilakd
26. feb 2010

dejni tak celkovo po celom brusku a tak dolu a krize

fleury ved to este ze je vsetko zavrete ved ja rodim az koncom aprila tak nech nevymysla a cusi tam

kamilakd
26. feb 2010

dejni kasel uz aj celkom hej uz je to lepsie uz len sem tam odkaslem,ved bolo uz aj nacase 😀

dejna3
26. feb 2010

tak už bude hádam konečne lepšie 😉

inak my na pôrod "vymákneme" úplne najhoršie obdobie, čo sa týka šírenia chorôb a bacilov ☹ musíme si dávať pozor, lebo isť rodiť s chrípkou teda nie je určite bohviečo 😖

kamilakd
26. feb 2010

dejni ani nevrav 😠 musime davat pozor lebo take ukaslane usoplene jak budeme tlacit 😅

dejna3
26. feb 2010

no práve... a potom ešte dávať veliký pozor na drobčekov, aby aj tí niečo nepochytali ☹
musím ísť čítať knižku 😅 zatiaľ pá 😉

ninuska8
26. feb 2010

ahoj babule, aj vam sa zda ze v tej hmle sa babo dajak menej hybe a je ospale...moja ma stale rao budila kopancami a dnes nic, ani ked sa najem velmi nereaguje... 😒

jankako
26. feb 2010

jéjo čaute...tak moja poradňa dopadla dobre...možem žbrílať 😀 /to hovorim ja,nie lekár/krčok v poho,všetko uzavrete,malá je nízko,ved to patrične aj cítim...tie jej zákerne ťahy na krčok milujem..
prietoky sú ok.baby,viete ako krásne jej bolo zase šušku vidno...to by aj laik vedel že je to vagínka..velke pisky,klitoris..milé to bolo.bože ona sa tak rozčapuje krásne.. 😀
bola som aj na nákupe..veci doporodky,pre malu hyg.potreby....no a 40 ečiek fuč...nevadi...
ešte buduci týž.velky nákup,kočiar,vanička.........
fruchtb.super že aj tebe dopadli dobre vyšetrenia...kamilka to čo bolo???že v noci pohotovosť..a kontrakcie...nech sa neblázni...ozaj,ja prídem v lete niekedy do PE na prechádzku na námestie s malou,pojdeme na zmrzku,nie???
som sa normálne unavila z toho maleho nákupu...kríže dovi-dopo...

fleury
26. feb 2010

janka no vidis, super, gratulujem 🙂 a uz mozes aj nakupovat, si sa tak bala .. 🙂 uz podla tvojho pisania vidno, ze tie tvoje smutne nalady pominu, uz sa len tes na malicku 😉

fleury
26. feb 2010

ty budes este prenasat, uvidis 😀

fleury
26. feb 2010

ninuska na moju malu teda pocasie vplyv nema, ta besnie kazdy den 😀

kika29
26. feb 2010

ja moju necítim dakedy aj viac hodín a potom sa rozhýbe na niekolko hodín. 😀

jankako
26. feb 2010

aj ja som rada že to dopadlo ok..nohy nemam opuchnute,váha stoji/10,5kg/,gyn.hladiska je to tiež ok...takže konečne niečo pozitivne..no len bral mi ster znovu,tak ten ma zase rozhodi 5-teho mám poradnu..ale kašlem nato..dobre to už určite nebude...
no prosim ťa len to nie,že prenášať....to je asi horšie ako rodiť o niečo skor...

fleury
26. feb 2010

prenasat by som teda nechcela ani ja, este ze mi to nehrozi 😀
cez vikend uz ale idem dat prat veci pre malu, asi ma chyta to predporodne upratovanie uz 😀

kamilakd
26. feb 2010

baby toto pocasie ma tak uspava ze mi klipkaju oci a to som chcela pozehlit 😅 a daco dobre a rychle by som aj uvarila krpec asi spi ale presne ako KIKA napisala niekedy krpca necitim a potom tam besnie si to vynahradza 😀

janka tak super ze ti poradna dopadla dobre 😉 mozno fakt budes este prenasat 😉

fleury
26. feb 2010

kami na mna to pocasie tiez vplyva, ale na malu ani naznakom. Mm sa uz zacal bat, aby nebola taka aktivna aj po narodeni, hlavne ze on bude v praci a ja doma vsakano 😀

kamilakd
26. feb 2010

fleury to je zahniezdovanie 😀 mna to uz draplo 😉

fleury
26. feb 2010

kami ja som bola az doteraz flegmaticka uplne, len dneska ma chytila pre mna nepoznana tuzba vsetko rychlo urobit..snad to neni predzvest .. 😀

kamilakd
26. feb 2010

fleury nie urco to nic neznamena 😀 tak uz si to asi naplno zacinas uvedomovat

fleury
26. feb 2010

kami skor to bude vcerajsim vyrazom tvare mojho porodnika ked ma vysetril 😀

kamilakd
26. feb 2010

fleury tak raz musis zacat 😀 a neboj malinka tam este vydrzi

aktakk
26. feb 2010

No fleury, len ja zacnem az od 38tt chodit do nemocky, tak to su len dva tyzdne, co mi budu merat. Ale ved to je jedno, len sa bojim aby babatko nebolo velke, lebo moj drahy mal cez 4kg aj vsetci jeho surodenci.

Kami- ja by som sa aj spytala ale co ked mi vobec nerobil sono. Iba ma pozeral, takze z toho asi neusudi, ake je male velke 😀 .

fleury
26. feb 2010

no to dufam, ze tam vydrzi aspon do toho vybratia stehu! 😉
len lutujem mm, ja budem len navigovat, pratat a chystat bude on 😀

fleury
26. feb 2010

aktakk ja som mala pri narodeni 4 kila, mm skoro 4,5 mam ti ja hovorit ako sa ja "tesim" na vahu malej? 😀

susanita555
26. feb 2010

ahojte zienky tak aj ja som dnes bola na poradni a vychadza to tak ze mame viac ako 2 kila tak to sme vacsi ako by sme mali byt cize aj termin mam posunuty na toho 13.4 no uvidime 🙂

fleury
26. feb 2010

susanita tak super, maly rastie pekne 🙂 ved on sa vypyta na svet ked uzna za vhodne 🙂)

alicc
26. feb 2010

jankako, susanita super že poradna dopadla dobre

fleury aj ja som dnes chcela umývať okná ale počasie to vyriešilo za mna, nie šom šiši aby som po oknách lietala ked prší, tak som aspoň prevliekla periny, oprala, upratala a upiekla kremeš a teraz slastne popíjam kávu 😵 😵 😵

susanita555
26. feb 2010

fleury jasnacka ja sa musim prisposobit jemu a nie on mne 😉

veve23
26. feb 2010

aktakk...si nerob hlavu z vahy, ide o rozmery, mne tiez vahu dr.nevravi, aj tak je to vypocet ked mera dlzku kosti , neviem aky vzorec, a uz maju babatka geny po rodicoch, tazke kosti a bla bla, takze vaha vobec neni presna, keby nebolo nieco ok tak ti d. povie, a cca pol kila hore dole podla vypoctov.
Ja som tiez dnes upratovala a tak, okna by som mala tiez umyt ale niak sa mi nechce s tym kotlikom, sa chystam aj kuch.linku vycisit, len to sa tiez musim dokopat 😉
no a teraz varim hlivovu polievku 🙂

fleury
26. feb 2010

alicc tak ty si dneska teda riadila 😉 to ja mam furt stastie, ze ked rano umyjem okna poobede prsi, darmo si aj predpoved pozriem preventivne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre