Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

susanita555
26. feb 2010

fleury a ty nemozes vobec vstat z postele?

jankako
26. feb 2010

ozik,dnes sme začali 36tt..lekár vravel že už sme zavodou...dúfam..
zase som tak ružovo špinila po vyšetreni,ale to že je normal..
no,ale som sa najedovala teraz...pozeram listok z lekárne a nablokovala mi 10,77 navyše,očne kvapky ktore som nebrala..hned som to obvolala,pond.mám prisť aj s nakupom a listkom.našťastie si ma pamätala,že naozaj mi tie očne kvapky nedávala..lenže,musim sa trepať do 15km vzdialenej lekárne..už len preto ma sere... 😠
a muž bol mudry že či si myslim že si ma budu pamätať a kecov a neviem čo..no ved 10,77 je pekny peniaz..jedny plienky..nie?

jankako
26. feb 2010

ináč aj ja gratulujem všetkym vydarenym poradniam dnes..
Som ale aj ☹ že Gretka sa nema ok...ale verim že všetko dobre dopadne...

fleury
26. feb 2010

sus nie, len wc a sprcha, aj jest by som mala v posteli, ale to nedokazem 😝

susanita555
26. feb 2010

moja zlata a aspon sa ti ten tvoj stav zlepsuje ked lezis? 😒

fleury
26. feb 2010

janka 36 tt je uz ozaj za vodou, aj moj vravel, teraz sa uz nemusis bat 😉

jankako
26. feb 2010

tak ale všeličo sa može stať..ale na to radšej nemyslieť,že??

fleury
26. feb 2010

sus no praveze nie, ine po zasiti chodia aj do prace este a ja len lezim a furt je to blbe 😒 vcera pri vysetreni ma to uz aj bolelo, a to je moj dr fakt citlivy.Ale do 36tt este vydrzim, chcem a musim!! 🙂

fleury
26. feb 2010

janka stat sa moze vselico, ale naco si to privolavat? 😉 hlavne je, ze aj keby sa nieco dialo, malicku uz mozes porodit bez strachu, co sa vyvoja organov tyka 🙂 Potom uz len babatko nabera tuk

susanita555
26. feb 2010

jasne ze vydrzis inak fakt ta obdivujem ,ze to takto zvladas 🙂 myslim si ,ze kazda z nas by spravila aj nemozne pre svoje babo,ale nieje to urcite nic prijemne lezat tak dlho ☹

fleury
26. feb 2010

sus to teda nie je, svalstvo mam uz tak ochabnute..budem mat oproti vam ostatnym vacsi problem dat sa po porode dokopy, aby som zvladala babo, ale ved mamina mi pomoze zo zaciatku 🙂 Stale si vsak vravim, ze su na tom horsie baby, co takto prelezia cele mesiace v nemocnici, predsa len psychika robi vela, a je ine ked mam podporu doma kazdy den zo strany manzela, rodiny, kamaratov. Aspon trosku mam to trapenie vykompenzovane 🙂

moni
26. feb 2010

ahoj dievcata!
no ako sa mne dnes nechce to je nehorazne 🙄 mala sa zas predvadzala v noci, tiez mam pocit ze ruckami smatra dole a hlada stupel aby sa vypustila 😀
vcera v nemocnici som videla maminky s babatkami, bola som tam zrovna v case ked prepustaju domov...ako lastovicky na drote pekne cakali zoradene vo vestibule na vozickoch, cakali kym pre nich pridu oteckovia....take mile to bolo 😵

tantamke a gretke drzime palce!
jankako, tak vy mate tiez taku exhibicionistku co rozcapuje nozky 😀 ale aspon si si ista na 100% ze to bude dievcatko 😵
susanita, krasna vaha babatka!

jankako
26. feb 2010

ved vieš čo som myslela...viem že mala je ok..ale....ja nechcem na to myslieť..len vieš,jednej známej takto pred rokom v tomto tt sa mimi šnúrou........
preč s hnusnymi myšlienkami...to len tak medzi rečou...
úsmev prosíím 😀 😀 😀

susanita555
26. feb 2010

fleury to nevadi das sa dokopy a mozno ovela skor ako niektora z nas 🙂 a hlavne je ze mala bude zdrava a ty tak isto to je najdolezitejsie 🙂 a to ze mas podporu manzela a rodiny je super to je velmi dolezite 🙂

alicc
26. feb 2010

fleury fakt klobúk dolu pred tebou a pred každou, čo musí tehotenstvo preležať

juliap
26. feb 2010

janka, tak to mas super, ze uz si za vodou, mne dr povedala, ze by bolo najlepsie, keby sme vydrzali pokope do toho 38tt, teda do 16.4. a to mam este teda 7 tyzdnov, tak tiez len lezat, a ked idem ze sadnem chvilu ku telke, tak ani neviem, ako si mam sadnut, najhorsie je ze si pripadam jak mlandrava, pred tehu som mala ruky vytrenovane a teraz zodvihnem kilo masa, ked idem robit na obed, prenesiem ho od mraznicky na linku a mam svalovku ... 😀

susanita555
26. feb 2010

jankako take ani nevrav na zle veci nesmieme mysliet 🙂
moni no tu vahu uz aj citim ked kopne uz to nieje len stuchnutie 😀

jankako
26. feb 2010

jéj moni,aky mily zážitok..no veru naša vždy sa rozčapuje,muž vravi že bude musieť dávať naňu pozor ked príde dotoho veku.. 😀 😀

moni
26. feb 2010

juliap 😀
ja sa pri tom este aj zadycham, hrozna knedla si pripadam. a kazdy mi hovori ake mam male brusko, a to som pritom pribrala dost 😝

fleury, veru tak, klobuk dole ako to zvladas, mna bije nerva po vikende ked viacej lezim 😕

jankako
26. feb 2010

juli,presne taká som aj ja.mne robi problem odniesť maly plny hrniec...hrúúúza..už aj nad tym som rozmýšlala doprkinka,že aby som ja vobec silu mala s malou,vláčiť ju a tak....... 😖 na rodenie asi nepotrebujem mať svalovu silu,nie?

fleury
26. feb 2010

janka stat sa moze hocico v hociktorom tyzdni, ale aky zmysel by malo nad tym rozmyslat? nijakyyyy, takze nic sa nedeje 🙂

alicc
26. feb 2010

baby mne to brušino rastie zo dna na den, ešte nejakých 5-6 týždnov ale ja mám pocit že dovtedy prasknem 😀

moni
26. feb 2010

jankako, nasa je taka ista, nozky rozcapene kolko to ide, ale na 3D ksicht ani za svet ukazat....bude oblubena medzi chlapcami 😀 budeme to musiet strazit 😀

susi, veru niekedy to stuchnutie uz zaboli. neviem teda kolko nasa vazi, ale vidiet ze je to kus cloviecika ked mi nadrapuje brusko 🙂
a to ze sa tam vrti stale, vcera cusala asi pol hodinu a ja som uz bola podozrievava 😕

alicc
26. feb 2010

a tá malá potvorka si asi laktíkom chce urobiť dierku na sledovanie okolitého sveta 😠

kika29
26. feb 2010

veru budeme na tie naše baby musieť dávať pozor 😀 😀 😀 ockovia s puškami budú lietať

jankako
26. feb 2010

určite fleury..pravdu máš..len ked sa s tym v živote stretneš a ešte aj v nemocke taka somnou ležala,tak potom to máš niekde v hlave uložene...a sem-tam to vytiahneš...
ale optimizmu treba..že? 🙂

alicc
26. feb 2010

no my jednu takú staršiu už doma máme a veru už od prvej triedy má frajera čo je do nej a zrazu ( to hovorí ona) zistila že aj ona je do neho. no nerozpučili by ste sa? 😉

fleury
26. feb 2010

moni no ja dufam, ze mala sa mi odvdaci za tuto moju obetu, len sa bojim akym sposobom 😀

fleury
26. feb 2010

janka aj so mnou lezali take pripady, aj som si s nimi poplakala..ale netreba si to pripustat, videla som baby ktore tam predcasne rodili prave kvoli tym stresom tam naokolo, a tomu som sa chcela vyhnut, aby som tomuto predisla..

inak mne brusko nerastie nejako, stale sa ma kazdy dr, sestricka pyta, ci som si ista tyzdnom 😀 moni dufam, ze si ma dobre naucila pocitat 😀

susanita555
26. feb 2010

kocky ja vas opustam ideme do tatier tak sa ozvem asi az v pondelok drzte sa a hlavne zle myslienky nech su prec 🙂 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre