Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
10. mar 2010

kika 🙂 jejdno jaka zlatunka 🙂 drobnunka

stanuška.. takže okolo 39tt by som mala ratat no nie? 😕 😅

fleury
10. mar 2010

mne uz o tyzden vyberaju steh 😕

susanita555
10. mar 2010

fleury preco uz teraz? ved to budes este len 36 tyzden nieje to este skoro?

stanusa
10. mar 2010

my máme váženie 18.3. som sa zvlášť objednala kvôli tomu na sono. v dnešnej dobe nemôže predsa lekár kuknúť na bruško a povedať, nebojte sa bábo bude dosť veľké... 🙄

fleury
10. mar 2010

sus mne sa strasne zarezava krcok uz o ten steh, takze sa caka do ukoncenia 36tt, kedy uz nebude vadit aj ked porodim

kika29
10. mar 2010

malalady no v piatok ju idem pozrieť ešte som ju nevidela len na mobile. nechcela som ísť skôr lebo je kamoška po cisárskom tak som jej len volala a dohodli sme sa na piatok že môžem prísť. nech sa kus pozbiera lebo pred včerom jej vyberali stehy. som zvedavá aká je drobná 🙂

stanusa
10. mar 2010

malalady aj okolo 39 tt môže byť, to je okolo veľkej noci

fleury tak sa možno pridáš do klubu mamičiek, prenášanie u teba asi veľmi nehrozí...

idem ja žehliť, pa pa

kika29
10. mar 2010

aj mne treba variť, vysávať a žehliť 😝 😝 civavava požičaj to ufo 😀 😀 a pridala som si bruško do albumu 😀

civavava
autor
10. mar 2010

ahoooj babule,

tak ja som zase dnes porusila dietu, zozrala som cely balik coko keksov Kolonada, co som doniesla este z BA..mnaaam jak mi dobre padli 🙂))

malalady, aj ja idem na CS, planovany sa robi 14dni pred riadnym TP, cize od ukonceneho 38tt. Ja mam termin 30.3. 🙂)

pipi, monva, na rost treba dat este nejaku tenku preglejku - my sme dali narezat v Hornbachu taku co sa dava dozadu za skrine,ma to asi 4mm, to sme dali na rost, na to date monitor dychu a potom matrac.
my mame 8 cm matrac, skusali sme ten monitor a pekne funguje, takze pohoda 😉 mame ten cesky Nanny 🙂

juuj ja mam dnes o 13ej rande s anesteziologom, uz to nabera na obratkach 🙂)))

fleury jeeej a potom uz budes rodit, ked ti ho vyberu? ci?? drzkam palce!!

tantamka s Gretkou su dufam OK, cakame na miery 😵 😵

od zuzanky zatial ziadne news 😲

civavava
autor
10. mar 2010

jeziiiis babule sak ja dnes zacinam 9.mesiac 😀 😝 😵 😵

michalag
10. mar 2010

civi, takze uz mate schvaleny ten datum?

baby ale sa nam to krati, ani sa nenazdame a koncom marca uz mozeme mat dalsie aprilovciatka 🙂

civavava
autor
10. mar 2010

michalka, este nie 🙂)), gyn to musi ohlasit tyzden pred terminom..zatial mame ohlaseny ten 26.3., ale ja som si vymyslela, ze vtedy tu nebude moj mm, tak snad nam vyhoveju 🙂)))
dnes to poviem aj anesteziologovi 🙂

michalag
10. mar 2010

civi, tak nech vam to vyjde 🙂 😉

civavava
autor
10. mar 2010

babule = skusene pekarky, potrebujem pomoc. v sobotu mame s mm 6. vyrocie svadby a xcela by som upiect tortu, len ja som taky "pekar" ze prvykrat v zivote som piekla babovku na Valentina, predtym nic.... 😎

a torta je predsa len kus komplikovanejia, ako babovka..nehodite mi do IP daky vas osvedceny recept???
staci uplne nieco jednoduche, mm lubi cokoladovu... 😉

alebo ked kupim hotovy korpus, to uz netreba piect???? 😲

dikes vopred 🙂)

michalag
10. mar 2010

kludne mozete aj mne poslat recept, akurat vcera som kukala torty ale som na tom podobne ako civi, babovka, pernik a tot vse 😅 a drahy ma v piatok narodky tak ho chcem prekvapit 🙂

civavava
autor
10. mar 2010

michalka 😀
tak snad sa nam nepripecie 🙂)))

fleury
10. mar 2010

civi podla mojho gynekologa po vybrati stehu porodim cobydup, prenasanie u mna nehrozi, to citim aj ja uz dlhsie, dufam len, ze neporodim hned po poradni 😀

vcera vecer sa mala v podbrusku tak rozkopala, ze som sa zlakla, ci to nezacina uz, asi dve hodiny som citila intenzivne stahy maternice 😝

michalag
10. mar 2010

civi, tak to by bolo 😀 , k sa nepodari tak upeciem pernik alebo babovku 😅 , ved snaha sa ceni 😝 🙂

michalag
10. mar 2010

baby aj vas picha v krcku ked chodite? neviem ci mi tam mala naraza hlavickou alebo co ale je to dost neprijemne

susanita555
10. mar 2010

fleury tak to sa asi nestretneme kedze mne este ani brusko nespadlo a ty uz budes moct rodit ☹ no ale hlavne ze budete zdravy a aspon si to skusis ty prva a povies mi dojmy ,ze ci panikarit,alebo nie 😀

civavava
autor
10. mar 2010

fleury tak drzim palce, nech je to v pohode a najma rychle 🙂

michalka, veru aj mna picha pri chodzi, dokonca velakrat sa neviem ani poriadne vystriet, chodim trocha zhrbena... 😲

susanita555
10. mar 2010

civi posielam link na recepty kde su torty mozno daco vyberies su tam aj postupy tak mrkni mas tam aj kolace a ked to das do tortovej formy tak to bude torta ja som uz tak piekla a dopadlo to super
😀 http://www.zorka.estranky.cz/fotoalbum/----rezy...

civavava
autor
10. mar 2010

susan, dakujeeeem, idem kuk 😵

fleury
10. mar 2010

sus nehadz take linky, poslednu dobu mam doslovne zravost na sladke, oslintam tu klavesnicu 😀

susanita555
10. mar 2010

fleury 😀 😀 😀
ja som mala taku zravost v 7 mesiaci to som stale jedla len sladke teraz sa to preorientovalo na jogurty 😝

fleury
10. mar 2010

sus tak ja to mam prehodene, predtym jogurty, teraz sladke 😀

seuska
10. mar 2010

vy co tu uz vsetky rodite? ved mame este caaaas.... 😀

civi ja robim obcas tuto tortu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17348
veeelmi jednoducha a oblizovat sa budete....
a inak ja som robila prezentaciu pred par rokmi na ten Elektrolux co si pisala a malo to vela nedostatkov, napriklad, ze musis mat uplne prazdnu izbu, ziadne prekazky aby ti vsade ten vysavac povysaval... dnes je to uz asi trosku zmodernizovane a hlavne cenovo dostupnejsie...

Tamtamka zatial nic, idem jej skusit napisat sms.

michalag
10. mar 2010

seus, ta vyzera mnam mnam a aj lahko, zeby som vyskusala 🙂 ja velmi nemusim zlozite recepty 😝

fleury
10. mar 2010

ajajaj, dalsi sladky provokater 😀

alicc
10. mar 2010

ahojte kocky,
zelam vam pekny dnik. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre