Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maya30
29. jan 2011

baby ake mate sportove kociky ? ponukaju mi vyhodne asi dvojrocne chicco CT 0.4, nemate skusenost ? chystame sa v lete na dovolenku a potrebujem nieco so zaberie malo miesta, a tento sa mi celkom pozdava...

karmelka77
29. jan 2011

@maya30 ja mam conconrd fusion, ale to je fakt ze sportovy a nesklada sa ako golfac, takze je vacsi...tento chicco akoze dobre vyzera, ale nechcela by som vpredu dve kolieska vedla seba, tazsie sa to ovlada...ale ako si zvyknuta...🙂))

z.valovic
29. jan 2011

@p69majka Majuš,na flaky je dobré Detol mydlo....tuhe alebo tekuté-mám tzo vyskúšané..najskor to zaperiem a potom to hodim s ostatným prádlom..a krasne veci zostavaju aj po Calgone ked daš spolu s praškom na pranie do pračky...

maya30
29. jan 2011

@karmelka77 no ja som sa nechala nalakat na camarelo q12, na pohlad bol pekny ale je dost tazky a najkrajsi bol vo verzii s vanickou...teraz ako sportak sa mi az tak nepaci, uz by som asi kupila iny. Ja som pri prvom mala taku obyc. skladaciu buginu a ta mala tiez take kolieska ako toto chicco - je to vec zvyku....

aaangella
29. jan 2011

@annika11 jejda to musi byt zlate ja som tiez spachtos len som sa strhla na to ze uz je dost hodin hned panika ci sa daco malej nestalo ked este spi.Mne sa este nestavia v postielke som zvedava ci nas tiez bude kontrolovat ale asi nic neuvidi lebo uz je v izbycke asi dva tyzdne a zvladla to na 1 a ja na 5 lebo prvu noc som ani nespala

aaangella
29. jan 2011

@karmelka77 uzasne maly je zatunky krasne foto sa ti podarili

annika11
29. jan 2011

@aaangella ty jooo, už je v izbičke 🙂 ? supeeer, ja som moju ešte nedala, lebo jej izbička je na druhom konci chodby ( medzi nami je kuchyňa, chodbička a kúpeľňa, takže sa bojím ju ešte tam nechať, najprv si pre istotu zoženiem babyfon. Ale do 1. narodenín tam už asi bude...

karmelka77
29. jan 2011

@maya30 jasne vec zvyku, len ja som rozmaznana tym concordom ten sa neuveritelne lahko ovlada tak pozeram po takom niecom a uz som zufala ze aky golfac mam kupit...ja som mala tiez kocik trojkombinaciu a ked som zbadala tu sportovu cast tak som hned kupovala radsej novy sportovy...🙂))

aaangella
29. jan 2011

my mame zariadeny dom tak ze vsetko je otvorene takze nemame izby predelene dverami a hned vedla spalne je izba takze pocujem aj ked sa suchne ale to asi kazdy prvu noc som nespala ale od takej 3 uplne predtym som sa na malu budila ze som jej aj cumel podavala teraz az rano a malej to apsolutne nevadi som rada aj ja lepsie spim

aaangella
29. jan 2011

@annika11 prepac nedala som tam tvoje meno

annika11
29. jan 2011

@aaangella to je super, že si tak rýchlo zvykla, dúfam, že aj našej sa tam bude páčiť 🙂 akurát tento týždeň sa chystám ešte malej konečne namaľovať na steny kresbičky, predlohy už mám hotové asi mesiac, len som sa k tomu ešte nedostala 😉 ako si ju začala dávať do izbičky, najprv len cez denný spánok alebo hned na celú noc aj deň?

aaangella
29. jan 2011

@annika11 no mne cez den spi len vonku v kociku takze na nocny som ju dala ona mi vecer do 3 minut zzaspi kazdy vecer to robi a ja neostavam ani pri postielke polozim a idem prec a vlastne to iste som urobila akurat sa jej hrozne pacilo ze na stene je oberaz macka pooh ake predlohy si spravila ? ja by som tiez daco chcela vymysliet

annika11
29. jan 2011

@aaangella takúto som sa inšpirovala z nohavíc 😀 a ešte na druhú stenu by mali ísť také zvieratká z džungle, ale maľované, nie lepené

aaangella
29. jan 2011

@annika11 vauuu to bude nadherne potom urcite odfot ja musim tiez daco vymysliet lebo zatial ma na stene len obraz a steny mas akej farby ja orandzove tmavo s bledou

annika11
29. jan 2011

@aaangella aj my máme zatiaľ len také veľké puzzle s disney postavičkami, takže som musela vymyslieť niečo, čo by ladilo a niečo, čo nemá každé druhé dieťa 😀

p69majka
29. jan 2011

@z.valovic
@annika11
@aaangella
@karmelka77
Ďakujem za tipy o praní 🙂 .

p69majka
29. jan 2011

@lubenka01
@miska246
@ivka1603 díky za tipy o praní 🙂 .

ivka1603
29. jan 2011

@p69majka
Majka, nemáš za čo.....Ja plánujem prať v Lovele dlhšie, možno až do dvoch rokov, lebo MM má kožné problémy a nechcem riskovať, aby mal Rastík kvôli mojej pohodlnosti nejaké problémy...to by som si potom musela vyčítať ☹

maya30
30. jan 2011

@annika11 my mame take iste gatusky 😵 ....ja som to tiez skusala s tymito nalepkami, ale na stene to poriadne nedrzalo, do rana tomu zacali odstavat rozky a nevyzeralo to pekne, tak som to dala dole...lepsie by to drzalo asi na nabytku ale nam sa to tak nehodi tak som ich zahodila ☹

karmelka77
30. jan 2011

@maya30 nam nalepky drzia lebo sme ich tam dali hned po vymalovani🙂)) asi ked uz je na stene trochu prachu tak to nedrzi, lebo v obyvacke mame na stene take stvrolistky nalepky a tiez odstavaju uz🙂))

karmelka77
30. jan 2011

@annika11
@aaangella inak Filipko spava sam v izbe uz od druheho mesiaca a je to fakt super, lebo nemusim riesit to kedy ho dat sameho aby si moc nezvykol na nas, my sme mu praveze asi vadili, lebo nevedel zaspat a kazdu chvilu sa budil, ale odkedy je sam spinka celu noc...my sme tiez do vianoc spavali cez den iba v kocari vonku, ale ked bola zima pred vianocami tiez nejakych -10 cez den tak chcel nechcel musel spat vnutri a zvykol si...niekedy vnutri potiahne aj 2 hodky, ale niekedy iba 30 minut...tak ked potrebujem aby spal dlhsie, napr. ked ideme poobede na plavanie tak cez den bruzgam s kocarom po vonku, a uz som aj prechladla🙂)) tak beriem antibiotika a mechur:((

annika11
30. jan 2011

@maya30 práve preto som si ja urobila šablony, kúpila farby a budem to maľovať 🙂 študovala som výtcarnú, tak z toho snáď niečo bude 🙂 som sa rozhodla, že nebudem vyhadzovať peniaze za nálepky, ked si to viem urobiť aj sama, ale ako inšpirácia je to veľmi zlatučké

maya30
30. jan 2011

@annika11 K nám by si neprisla ? Postrazim deti ...

aaangella
30. jan 2011

@karmelka77 ja si to tiez pochvalujem ze je sama v izbe prosim ta ako si ho donutila aby spal v nutry ?ja ked je pod nulou davam malu s kocikom do predsiene a tam jej otvorim okno ale nedari sa mi aby v nutry spala ona sa bude hrat v postielke a ked tak bude dlho zacne plakat jak ste to dokazali ?malu staci ked len pohupen zaspi a odstavim kocar na dvore spi tiez dve hodky nemusim sa s nou prechadzat to je super

annika11
30. jan 2011

@maya30 ešte najprv počkaj, ako to bude u nás vyzerať 😀 😀 😀

karmelka77
30. jan 2011

@aaangella no ja som sa tiez bala ze to vnutri nezvladne, ale nakoniec sa to nejak podarilo a pochopil ze inak sa neda...ale jedine co ti mozem poradit je dat ju spat vnutri vtedy ked uz bude naozaj ze unavena, nie ked je jej cas a nechat ju plakat, samozrejme sleduj aby nechytila zachvat placu, ale pokial tak normalne place je to o.k. a zaspi...my to tak teraz robime vecer, lebo drobci uz vnimaju ze su sami, a doteraz sme nemali absolutne problem vecer, polozili sme ho do postielky a odisli a krasne zaspal, a posledne dva tyzdne place, ale trva to tak max. 10 minut a spi🙂) skus to tak a mozno si zvykne...nas spal dnes poobede 1,5 hodiny v postielke🙂))

p69majka
30. jan 2011

@ivka1603 ahoj.ja som Lovelu mala len na začiatku a krásne vonia, no je veľmi slabá na vypieranie. Malá zatiaľ nemá žiadne kožné prejavy, tak používam ten Persil Sensitiv a miešam s normálny persilom. Tie podbradníky budem asi predpierať v tých ručných mydlách. predvčerom som ich vopred namočila do arielu na škvrny a bolo to lepšie, ale nič moc. 😉 .

p69majka
30. jan 2011

@annika11 a neprídeš aj k nám????? 😀 😀 😀

p69majka
30. jan 2011

@aaangella to je super. mne zase malá pekne spinká cez deň v postieľke a poobede vonku v kočári, ale to tak max. hodku. keby sa vozila, by dlhšie spinkala, ale keď odstavím a začnú štekať vtedy samozrejme všetky dedinské psy, tak je rýchlo hore. no dnes sa pred domom zobudila a muž ju išiel povoziť a zaspala na hodinu ešte. 🙂 teraz cez deň akosi horšie spinkáva, neviem čo sa deje. cez obedík aj vymýšľa s jedlom, lebo spala len 3/4 hodinu a stále potom zívala. no pooobede to dospala. bola unavená zo sánkovania 🙂. teraz akurát zaspinkáva a zdá sa, že je už ticho. niekedy zaspí v pohode, inokedy vyplakáva a by sa len túlila. 😉

aaangella
31. jan 2011

@p69majka ja to dnes skusim ju dat po obede do postielky pockam nech je uplne unavena a som zvedava ale zatial sa nam to nikdy nepodarilo potom napisem ako sme dopadli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre