Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
16. okt 2009

minka no ja si chcem kupit jedny take pletene saty,co sa teraz nosia-su ich plne katalogy a k nim si dam pancusky (take tie replejsie vzorovane),cizmicky a budem za herecku,ked niekam pojdeme 🙂 ja mam rada jesen,ked ficia taketo veci a este mam strasne rada vesty - hlavne s kapucnou a cicou na kapucni 😀

minka21
16. okt 2009

cheer ja som si tiez kupila teraz take sive pletene saty,aj dlhe svetre pletene su inn,aspon nam tie bruska nezmrznu,a zakryje mi to ten moj velky zadok 😀 si pamatam ze kedysi sme nosili aj cez zimu tie kratke sportove bundicky,to bolo fakt o zdravie,ale teraz sa mi to paci,vsetko take teplucke,zababusene🙂 jooj,uz aby boli poriadne bruska🙂

stacynka
16. okt 2009

cheer, ked chces tehu gate, v pezinku v exlusive (v pluse) maju, ja som si tam kupila este pri malom za 450 ale maju stale neviem cenu teraz presne, a celkom fajn kvalita, je to "znacka 🙂" iko, mali aj trojstvrtove.
no ja mam pozicane od sesterky este jedny rifle a menzestraky, este od svagriny take na traky ale tie uz su take zasednute tak to tak s malym len okolo domu vynosim, ale neplanujem nic inak kupovat uz. aj tricka nejake mam pozicane tak som celkom fajn vybavena.
a dnes mi prisli tehu pasy, resp. mm mi bol pre ne tak som vyskerena 😀 😀 😉 objednavala som tie mamimo co tu bol link ze 11,95 dva, co mali akciu cierny a biely 🙂

kika29
16. okt 2009

ahojte všetky vás zdravím. vidím že už pomaličky nakupujete gaťulky. zhodou okolnosti aj mne dnes moja sestra kúpila riflové gaťuše ale len u číňana a ozaj sú pekné a pohodlné. tirčká mám zopár len ešte by sami zišiel nejaký hrubší sveter alebo pulover lebo čo mám mi uteá nad bruško. baby a čo budete nosiť v zime ked už budete mať brušiská aké kabáty? ja som mala s týmto problém aj pri prvom tehu lebo som mala brušisko kedže malá je marcová a nemala som čo nosiť len takú starú vetrovku čo ma obišla lebo u nás sa nič v tedy nedalo zohnať.

kats
16. okt 2009

ahojte aj tu je o triple testoch....
http://rodina.cz/scripts/journal/article.ASP?id...

ja som si na prech. tehotenstvo kupila jedny tehotenske rifle a jedny mencestraky tiez pekne mastne .... a trakove mi pozicala kamoska - som sa smiala ake 'slonie' gate - no a posledne 2 mesiace som bola rada ze ich mam lebo do nicoho ineho som sa nezmestila 😅

dnes presvecovali siju a ma ju 1,9 - v norme 😀 krasne si par krat zivlo a nahovalo sa 😵

blondy12
16. okt 2009

kats to je super, ze s babom je vsetko ok 😀
no ja osobne baby aj by som sa dobrovolne toho brucha vzdala.......keby sa dalo...teda tehotna som este nebola no prave kvoli tomu ze co v zime atd...keby to clovek bol iba doma a nemusel nikam chodit...no tak akurat v horsom pocasi este aby sme neprechladli...ja som na to dost nachylna uz odmalicka..dufam ze v tomto bude po mojom mm..on je chory malokedy uz od mala..ale ja to je ine kafe..no ked to male nosim ja a nie on...tak pravdepodobnost ze ziska jeho imunitu 😅 😅 😅 😅 , no necham sa prekvapit

kats
16. okt 2009

neboj, v zime len na lade opatrne... ja som nosila normal hrube pancuchy pod gatami, cela zababusena 😅
brusko je super, hlavne ked sa ti tam ten maly cloviecik prevracia a ty citis tie posuny, obcas ti cosi na brusku vystrci - rozmyslas ci je to ruka, noha, alebo ritka 😀
ja som zmrzlina a maly je po muzovi, stale mu je teplo 😀 tak ani neviem ako ho mam obliekat 😅 takze aj sanca na imunitu je 😉

cheerlady
16. okt 2009

stacy si ma pobavila s tym "exclusiv" obchodom 😀 ja viem,ze sa tak vola,ale pride mi to take smiesne,ked viem aky to je obchod-byvala tatiana 😀 ale dik za tip,to ma nenapadlo 😉

blondy12
16. okt 2009

kats no ono asi by som to brala inac keby som si to tehotenstvo uzivala...nemam cas sa zatial setrit...a jedine kto mi pomaha je moj mm...a ci uz rodicia moji alebo jeho akoby sa hnevali ze do tohto (dost zleho ) casu chcem priviest babo...vlastne nikto so mnou neriesi ake meno chcem dat ani zeby nahodou mi svokra ci uz mama kupila aspon taky darcek ... taky ulet (ze som videla a neodolala som) ked chapete co myslim...tak miesto toho je moje tehotenstvo ignorovane...a vlastne iba s vami alebo s mojimi dobrymi kamaratkami mozem nieco preberat o tehotenstve.. no ako niektore hovoria ze si prve tehotenstvo uzivali tak ja zas mozno to budem povedat niekedy pri druhom...

tantama
17. okt 2009

blondy neboj ono to isto príde a keď nie, tak ved máš ku šťastiu úplne všetko čo potrebuješ.. manžela a na ceste krásne mini.... a zasa na druhej strane buď rada mňa sa svokra pýtala aké meno chceme dať a keď som jej povedala jačala že to je ako pre psov.... rodinu si nevyberieš 😠 😀

seuska
17. okt 2009

dobre ranko damy...
blondy neviem ci nemame rovnaku svokru 😀 o mna tiez nik nezakopne z mm rodiny... moj manzel hovori ze aspon mame klud, aj ked...

tantami som sa zasmiala na tej svokre co ti povedala na to meno 😀 ved je to pekne meno ...tak tak rodinu si nevyberies...

tantama
17. okt 2009

seuska ono to tak býva že sa nikdy nikomu nezavďačíš🙂) ale ja si z toho nič nerobím... mm povedal že ved to je naše mimi je to naše rozhodnutie a každého do to prd aj keby sa malo volať Aladár Trnka a Petúnia Zvädnutá 😀 😀

seuska
17. okt 2009

Petunia Zvazdnuta nema chybu 😀 😀 Mm ma pravdu, kazdeho je do toho prd, lenze ja to beriem tak, ze su to stary rodicia a rodicia mm, tak to nejak neviem hodit za hlavu vsetko, trapim sa, ze sa tak spravaju, lebo moja rodina je uplne ina, mojho muza maju radi a akceptuju ho na rozdiel od jeho rodiny, mi dakedy na meno nevedia prist... 🙄 svokra sa ma asi raz za tie 4 mesiace opytala ako sa mam aj to mi v polke odpovede skocila do reci a zacala rozpravat jak ona bola tehotna.... 😀 svokor so mnou nerozprava vobec, a so svagrinou sa nebavime uz 4 mesiace! v meste ked sa stretneme otoci hlavu, ze by ma pozdravit nemusela...no strach tato rodina fakt.

tantama
17. okt 2009

seus velmi dobre ti rozumiem moja prvá svokra so mna urobila neschopnú chuderu a dodnes deň mi inak ako k...a napovie aj keď sme sa z bývalým mm rozviedli pred 4 rokmi a pritom sme sa rozviedli kvôli nemu ale to ona nikdy neuznala... a tato druhá... no nie je zlá ale zasa niekedy to stojí za zamyslenie... ale našťastie spolu nebývame tak je to ok.... niekedy je ako med a niekedy ako citrón...nikto sa v nej nevyzná🙂))) a taký problém mám so švagrom on nesúhlasil aby sme sa s mm teraz v auguste vzali a aby to prekazil išiel za mm a povedal mu že ma s niekym videl a že som sa chcela vyspať aj a nim... je to debil...

seuska
17. okt 2009

tantami ty kokso!!!! to vaaazne? to je fakt riadny intrigan ten tvoj svagor, ja by som ho asi zabila! Dufam ze si mu povedala nieco? Teda poriadne vynadala som myslela 😀 Ja keby som tu mala opisat co vsetko mi tamtie dve nadhery poublizovali tak ma adminky vyhodia za tapetovanie 😀 skoda reci. Snazim sa to ignorovat aj ked je to tazke kedze moja rodina je od nas 400 km a nemozem sa hoc kedy ist vyplakat mame alebo segram. Planujem pomaly sa odstahovat spät k rodine, len mm velmi nechce, ale uz ho trosku lamem, este tak 10 x urobim slzave udolie, nejake sceny a myslim ze privoli 😀 hold nemozem tu zit ked su tu oni dve a dieta nic nevyriesi, myslim ze to bude este horsie, lebo sa vsetko pozornost nebude upriamovat na svagrinkyne deti...

tantama
17. okt 2009

seuska mm určite privolí 😉 .....a potom budeš pri svojej mame a bude dobre....no je pravda že som švagrovi velmi vynadala ale jemu to žili netrhá... vieš on nikde nerobí a ani nechce.... a keď bol mm ešte sám tah mu stále požičal nenávratne peniaze a keď sme začali spolu bývať tak už mu nechcel lebo ved všetko treba platiť a nie len zadarmo živiť brata.. tak všade vykrikuje že mm okrádam a že mm je chudák nič nemá... a teraz sme mii kúpil auto nech ked som tehu nechodíme stále busom a kus pešo so školy a do práce, tak je ohen zasa.... ale už ho nikto nepočúva každý vie aký je t chudák

seuska
17. okt 2009

tamtami aha, takze taky miestny povalac coo? no ani sa mu necudujem ze je k tebe zakerny ked si mu odstrihla pramen k peniazom... mas stastie ze mas mm akeho mas a vie co je pre neho priorita ty a deti. Mozes si gratulovat. 🙂

Idem ja upratovat, lebo je kopu hodiiiin a nic nemam urobene.... pekny den vsetkym, poobede nakuknem a aby som Vam chutky narobila tak idem piect, len neviem este ktory z tychto dvoch:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18816
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18189

Tantami drzkaj sa moja zatial, hlavne klud lebo budeme mat nedobre deti 😀

tantama
17. okt 2009

to hej aj ty sa držkaj a hladkaj mimi na brušku.... či mimi cez bruško🙂))

roxi
17. okt 2009

ahojte baby, len tak rýchlovkou som zbehla pár stránok do zadu, vidím, že riešite tehu oblečenie, baby ktoré ste z BA odporúčam skočiť do Viedne, majú tam oveľa väčší výber tehu vecičiek a zväčša aj výhodnejšie ceny, aspoň ked som čakala Leu tak som nakupovala tam, tu to bolo moc predražené a veľmi malý výber, ja tiež potrebujem kúpiť ešte jedny nohavice, lebo keďže sme už druhé bábo neplánovali tak som sa väčšiny vecí zbavila, teraz to ľutujem, ale čo už,

ozaj, aj počas výpredajov sa dá lepšie nakúpiť v HM a CA vo Viedni, aspoň ja som tam stále našla viac vecičiek ako v BA,

roxi
17. okt 2009

klongová - je mi ľúto, že ste sa ocitli v takejto situácii, bohužiaľ ak nerátame BA, tak je to na Slovensku s prácou stále dosť ťažké, držím palce nech sa manželovi čo najskôr podarí niečo dobré zohnať a tým, že nepôjdeš o 3D o nič neprídeš, ja som nebola ani pri prvom ani teraz sa nechystám, je to síce pekné, ale keďže mi robia ultrazvuk aj teraz až pričasto tak zbytočne nechcem bábo zaťažovať ešte aj 3D, veď bábo je pekne vidno aj na klasickom, aspoň môj gyn. mi stále tak natočí monitor, aby som pekne videla

blondy12
17. okt 2009

dakujem babenky, no tantama ja mam iba buducu svokru, ale ta povedala mojmu mm ze ona sa stara o seba a my sa mame starat o seba uz ma aj ine vnucata, tak asi jej je to jedno, a nepadla som jej od zaciatku do oka, co sme spolu s mm tak som s nou prehodiola asi 10 viet za 3 roky no celkom fajn 😀
no a este to je taka, ze svadba v pravoslavnom, mm je to jedno a ja chcem v rimo, tak pohroma ale seriem jej,
a moji rodicia zas, tiez mi hovoria naco sa chces vziat uz v lete vsak vydrz...ved ani celebrity sa neberu, ale nechcela som hovorit ze im je to jedno.......
a stale hovori aspon moja mama a co ked sa rozvediete atd...no proste strasna negativistka ta zena, a vo vsetkom vidi pohromu teda aj v mojom tehotenstve, takze ani z jednej strany to nemam, a to zas si moja mama vymysla na neho, ze moj mm ma podvadza atd...no proste nechapem co tym chcu dosiahnut, ale akurat este popritom tom vsetkom riesit tieto problemy

stacynka
17. okt 2009

cheer, no je to sice byvala tatiana, no kto za to moze ze sa to vola exlusiv :D
inak tu znacku IKO kupila sesterka aj v normalnom tehu obchode a stali 1200, takze clovek ked nevie.... 😨
ved skus vybehnut maju tam taky kutik tehu veci, aj kosele na kojenie a tak...

stacynka
17. okt 2009

inak mi mame mena vybrane Stanka a Teodor, uz sme to aj povedali, bola svokra zacudovana ale nekomentovala , to moj muzik si vybral ze aby pasovalo k Timotejkovi
a dievcatko od malicka chcem po mamine 😉

roxi
17. okt 2009

no baby, ako tak čítam máte to so svokrami "veselé", ale hádam sa to troška po narodení drobcov zmení, aj keď ťažko povedať, niekedy to môže byť ešte horšie, keď sa vám začnú miešať do výchovy detí, u nás také problémy nemáme, manželova mama zomrela, keď bol ešte malý a moji rodičia už tiež nežijú, takže ani jeden z nás nemôže nadávať na rodinu toho druhého 😉 , ale zas niekedy by sa nejaká tá pomoc zišla.

roxi
17. okt 2009

stacynka - pozerám, že máme skoro rovnako staré detičky, ako ste na tom s obdobím vzdoru, už u vás začalo, lebo ja som už zúfala z tých neustálych bojov s mojou malou, v poslednej dobe sa musíme o všetkom hodiny dohadovať a ani to niekedy nepomáha, zrazu sa tvári, že nerozumie, prečo sa niečo musí 😠

minka21
17. okt 2009

ejha baby,no nezavidim to so svokrami!!! tie zle svokry musia byt poriadne na depku,ale hlavne ze vas mm pri vas stoji!potom vam moze byt cela svokra ukradnuta,ak s nou nezijete a vidite sa raz za cas,len pekne myslite na vase babatka,ako vam bude spolu krasne a mate uz vlastnu rodinu.

co mate inak nove??boli ste niektore na nakupy? 😵

cheerlady
17. okt 2009

no baby k tym svokram - moja sa so mnou pre istotu miknuly weekend "rozpravala" 1.krat odkedy som tehotna aj to sa ma len opytala ako sa citim a hned zacala o inom ako ide na oslavu znamym a bla bla. teda nie,ze by mi to chybalo,ale ked uz sa to dozvedela,tak mohla aspon ten po.raty telefon zdvihnut a povedat aspon trapne "gratulujem" 🙄 najhorsie je,ze pred mm sa chova uplne inak - same usmevy ako ma ma ona rada a ked som s nou sama,tak ledva na mna prehovori. a potom mm vidi len to ako sa sprava,ked je tam aj on a mne vycita,ze ako sa s nou bavim,ze on vie,ze ja ju nemam rada a bla bla.ja som sa k nej spravala milo,kym som nezistila aka v skutocnosti je a to uz v mojich ociach nezmeni 😔

blondy12
17. okt 2009

ja som este nakupovat nebola nic...az na tie vacsie rifle...este si hovorim, ze s nakupovanim nejakeho oblecenia pockam

blondy12
17. okt 2009

cherlady no to nezavidim ze je taka intriganka pred svojim synom...ta moja to aspon pred mojim neskryva...a dokonca aj par "teplych"slov mu povedala na moju osobu ale on sa ma zastala a jej tie "teple"slova vratil...a islo o banalitu a este som ja bola v tom uplne nevinne, tak ho to nastvalo...
a pri nom sa inac nechova...sice aj mne zo zaciatku hovoril, ze vsak skus sa s nou porozpravat a opytat sa jej nieco, ale ja uz nejako ani neviem a ani hlavne nechcem...mam voci nej nejaky blok, ktory sa uz nezmeni, isty cas mala obdobie, ze tvrdila, ze ma ma rada, ale to bolo klamstvo, ktoremu som ja neverila, no tvarila sa, ze je to tak ako hovori, no potom ju to preslo a zas prislo obdobie kedy som jej nesympaticka, no co, nepatrim k tym, ktore by pocuvali svokry na slovo, a este jej beriete syna...poslednu nadej..mozno aj ziarlivost je v nej kto vie...

cicimon
17. okt 2009

caute,
ja som sla dnes na mileticku, ci budu mat nejake tehu nohavice, tak nikde nic, len v jednom stanku take skarede mencestraky...tak este kuknem inde. ale kupila som si tricko, ktore mi bude akurat, ked bude vacsie brusko. a tiez sa trochu obavam, co budem nosit v zime.
ja som tiez zvedava, ci moja svokra nieco pre babo kupi, snad jezisko nieco prinesie 🙂 oni sa tesia zo vsetkeho, z nasho bytu, ako sme si to pekne zariadili, ale vzdy ostane len pri tom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre