Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
22. okt 2009

asi ph nie?

lubi44
22. okt 2009

mne sa zda,ze pozera,bielkoviny atd....ale neni som si ista

cheerlady
22. okt 2009

myslite,ze tym moze zistit aj zapal? 😕

lubi44
22. okt 2009

to ti neviem povedat,ale ked mas zapal tak by ta to malo boliet aj pri cikani,teda tak palit

cheerlady
22. okt 2009

no ja som to nikdy este nemala,ale vraj to je strasna bolest a to teda urcite nemam.len obcas sa mi stane,ze citim,ze je ten moc teply (prepacte za opis 😅 ),ale to by asi nemalo byt ono,ci? 😕

cicimon
22. okt 2009

cheerlady - z toho mocu asi len bielkoviny prip ci sa tam nenachadza krv, zapal asi nie, to skor lekarka z vyteru

tarinka333
22. okt 2009

kocky, v moci sa zistuju najma bielkoviny, ale hlavne sa tymi papierikmi da zistit, ci sa nahodou nezacina tehotenska cukrovka.

minka21
22. okt 2009

babule tak mam napisane ze hlavicka ma 2,70 a cele meria 9,60, idem zistit ci je to ok,co mate vy?

kiwinka
22. okt 2009

caute tehule,,mna dnes bolia kriize ci co to je.. =( uff.. aj vcera ma boleli,,aj chrbat ma zacina nejak boliet sakra =(
a v brusku akoby pohyby zacinali, niesom si ista,,, este vydrzim, ze ako sa to vyvynie... mozno uz malé klopká mame na bruusko :D... dnes koncime 17tt,,zajtra zaciname 18ty tt,snad by uz aj prve pohyby byt mohli... uvidime,,

cheerlady, nevies ako mas velke mimi v brusku??? ja som sa zabudla opytat na poslednom ultrazvuku.. =( my mame podobne terminy ,,ja som 01april porod,,,mozno mam podobne velke babetko ako ty...

minka21
22. okt 2009

nic som zatial nezistila,a este tam pise pri hlavicke ze 14+5 a pri HC ze 14+3,moze byt hlavka starsia?🙂)))

blondy12
22. okt 2009

ahojte babenky tak nakoniec som k tomu doktorovi nesla..tie bolesti dnes presli...uz mi nie je tak zle ako bolo..inac aj mna pobolievaju krize.....a mam pocit akoby sa mi trosku brusko zvacsilo..ale to si mozno namyslam, chcem tym boliestiam co som mala priradit nejaku pricinu............... 😀
este zajtra a vikend babenky...... 😀 😀 😀

cheerlady
22. okt 2009

ahojte babule,tak som spat z poradne a vysledky tripple su dobreeeeeee 😵 😵 😵 strasne sa tesim! 😵 uz len o 4tyzdne morfologicky utz a 3D a mozem zacat nakupovat vecicky 🙂 ale nedalo mi to a zbehla som este do obchodu a pokupovala som si nejake tielka,teplaky a tak,no a mali tam aj detske vecicky,tak som kupila prvu vec - ponozticky 😀 su zlte,kedze este nevieme,co to bude,ale tie ruzove boli naaaadherneeee,keby to tak bolo dievcatko 😀
inak dr. sa ma pytal na pohyby,ze ci som uz citila,ze uz som mohla a ja som na neho pozerala jak vyorana mys,ze ved ja som dnes 15+3 a on stale si stale opakoval,ze 16tt ukonceny,tak teraz neviem 😕 no sak ale tych par dni,to je hadam jedno 🙂 tak mi povedal,ze uz kazdym dnom mozem babatko zacat citi 😵
jaaaj baby a este vam musim povedat,co som zazila v cakarni!!! tak sedeli tam take 2mlade ciganky (pardon - romky 😀 ) a ta jedna z nich isla donutra predo mnou - vyzerala tak na 13rokov,no fakt decko,no a aj cez zatvorene dvere som pocula,jak jej hovori doktor,ze vsak to je 18tt!to je 4,5mesiaca! 😲 no a potom vysla von a hovori tej kamoske,ze je v 4,5mesiaci a pozerala jak blba,ze ona si myslela,ze to jej pre nieco ine narastlo brucho! 😀 no som sa na tom dost pobavila,aj ked nechcem byt nejaka skodoradostna,ale to je uz fakt sila 🤐

cheerlady
22. okt 2009

kiwinka no teraz neviem presne kolko ma mimco,lebo dnes mi utz nerobil,bude ho robit az na dalsej poradni - 19.11. 😒

vejula
22. okt 2009

ćafte baby.... Tak už lepšie blondy???? To je fajn, možno to fakt bola len tá maternica. KEd už nebolí je dobre....

kiwinka
22. okt 2009

ahaa, no nevadi cheer , dakujem :D no teda s tymi romkami no je to sila,,paneboze =(
ja mam morfo 12novembra,,takze tam sa dozviem miery.. som myslela zy ty si ako ja? a ty mas dnes ukonceny 16tt? ja mam dnes ukonceny 17tt, zajtra zacinam 18tt... ale evd je to ejdno,,hlavne,z e sme zdraveeee :D i ked mna boli podbrusko, picha,,vcera aj dnes,, neviem... 😅

vejula
22. okt 2009

Cheer tak ty máš potom tiež termín 8 apríla????

blondy12
22. okt 2009

vejula dakujem za opytanie uz lepsie...dnes to preslo teda na obed mi este bolo divne ale to skor bol tlak,brucho ma teda nebolelo, no ani mi jest velmi nechutilo, no potom uz tak o 3hodinky som zjedla cely obed a mi bolo malo este...akurat dnes som sa dobre vyspala..nemusela som vstavat tak skoro...a predtym som vstavala o pol 7 co sa asi nepacilo tomu malickemu.. 😀 😀 ale zajtra musim vstat skor..bohuzial deti si hodinu prelozit nemozu...

inac baby aky mate nazor na farbenie vlasov? ako ja mam blond farbu ale uz mi to riadne odrastlo tak proste v sobotu musim si uz zafwarbit...chodim medzi ludi a to sa tak neda...ale kupim si tu bez amoniaku ci bez coho to je.....tie nove co su....no ja viem, ze doktor by povedal nic ale proste aspon raz za 3mesiace musim

vejula
22. okt 2009

No asi by si radšej dlhšie pospalo :D No a ty učíš v škole??? A čo učíš? Ja si tiež momentálnerobím doplnujúce pedagogické štúdium, že keby sa mi nepodarilo zamestnať v odbore tak by som učila, a celkom by ma to aj bavilo :D
Inač s tou farbou neviem, ja som nikdy nemala nervy aby som si farbila... A aj tak mám takú blonďatú hlavu, že mi nikto neverí, že si ich nefarbím... No ono sa bábu asi nič nestane ale tie výpary z toho , čo ja viem... Ja by som sa na to asi vykašlala

cheerlady
22. okt 2009

blondy ja som bola normalne u kadernicky pred 2tyzdnami a farbila ma ako vzdy,dnes uz su kvalitne farby a hlavne v kadernictvach 😉
no ja ked som bola na NT-cku pred 3tyzdnami a 2dnami,tak mimco bolo velke ako 12+1, takze dnes by som logicky mala byt 15+3, cize 16tt ale este neukonceny 🙂 a ked si ratam TP podla tejto velkosti,tak vychadza na 12.4. 🙂 ale ved to sa bude urcite este menit,tak sa nam to vselijak poposuva 🙂 len ja som chcela byt uz na velku noc doma,ale to sa mi asi nepodari 😀 no hlavne,aby ma to nechytilo cez sviatky,lebo to budu vsetci lekari prec 😅

blondy12
22. okt 2009

ja si tiez robim iba doplnujuce studium ale my mame pri vyske moznost ziskat vedlajsiu specializaciu..a konkretne ucim uctovnictvo a ekonomiu a studujem dane...takze keby nieco tak mam moznost studovat na strednych ekonomickych skolach .... ty co ucis vejula?

no ta farba ktoru si chcem kupit praveze nesmrdi minule som farbila mame s nou a nahodou krasne vonala 😀 neviem za nejakym ovocim je praveze parfemovana a tym ze tam nema ten amoniak nema to co prebit..

aktakk
22. okt 2009

Ahojte kocky, akosi nemam cas pisat, tak konecne.

Blondy, urcite je vsetko okej, drzim palceky.
Mna inak od minuleho piatka sem tam boli brusko...pravdepodobe "zastavene vetry",lebo som bola na navsteve, chcelo sa mi aj na WC, tak som dostala az krc a odvtedy sa mi to sem tam vrati...

Kiwi- kamoska bola na konci 16tt na poradni a babo malo 14cm...tak my nase by uz mohlo byt vacsie.
Ja inak pohyby este vobec necitim, ale prvorodicky udajne mozu citit az neskor. Takze nestresujem.

vejula
22. okt 2009

No ja ešte neučím.... Ale budem mocť učiť na stredných školách také odborné predmety... Mám vyštudované krajinné inžinierstvo, tak budem mocť učiť nejakú ekologiu, alebo také srandy čo sme tam mali niečo čo sa týka životného prostredia, ale mali sme tam aj nejaké pozemkové úpravy, aj geodéziu.... No a čo sme mali prax tak som učila na stavebnej urbanizmus... To je taká všehochuť 😉

ludka140281
22. okt 2009

ninuska8 no to je prekvapko..mozno sa stretneme aj na porodnici.....teraz to dopadne dobre a mozno sa aj v meste stretneme s kocikmi...velmi sa na ro tesim.... 🙂

jana3
22. okt 2009

Ahojte, hlasime sa po dlhom case
V utorok sme boli na UTZ, tentoraz vsetko OK, a asi budeme mat dievcatko🙂
Vcera som bola na triploch, vysledky budu az v pondelok, tak drzte prsty....

blondy12
22. okt 2009

janka gratulujem aj tomu mozno dievcatku...aj ja by som chcela 😀 😀 😀 ,

no uvidime co to bude...ja az 16ho idem na tripple testy tak neviem ci mi uz bude vediet povedat..v takom 16om alebo 17om tyzdni .

civavava
autor
22. okt 2009

ahojte babenky,

cheerlady, to su super spravy, tesim sa s tebou! 😵

janka3, super, ze je UTZ v poriadku a aj mimi 🙂 drzim palceky na tripple 😉

vlasy sa kludne mozu farbit, pytala som sa mojho dokiho tunak, lebo aj ja si davam pravidelne melir. povedal, ze farbit uplne v pohode, dnes su farby neskodne.

a co sa tyka pohybov, mne po vcerajsej poradni povedal, ze nech necakam pohyby skor ako v 21tt-22tt 😝

dobru nocku, idem sa okupat a spat, dnes som mala dlhy den, teraz som len dosla domov 😎

maxii
23. okt 2009

dobre ranko, tak aj ja som bola uz dnes na tripple teste, vysledky vo stvrtok, dufam ze to bude OK 😉 😉

roxi
23. okt 2009

dobré ránko, tak ako som sa tešila, že je všetko ok, tak včera v poradni už mali aj výsledky posledných krvných testov a teda trombocyty už začali veselo klesať, tak dnes ráno som bola znova na odbery, v pondelok budú výsledky tak sa uvidí, čo ďalej, obávam sa, že k častým návštevam gyn. sa pridajú ešte častejšie návštevy hematológie,
no a tie AFP testy - robil mi ich vlastne 2x, tak vraj vyšli super, ale keď zohľadnia môj vek tak to už zas až taká sláva nie je, vraj to na nič nepoukazuje, ale odporúča amnio, takže sa teraz rozhodujem či na amnio ísť, alebo nie
ale vraj mám ísť aspoň na genetiku, tam som ešte nebola, neviete niektorá ako tam prebieha vyšetrenie? potrebovala by som to vedieť len kvôli tomu, či by som tam mohla ísť aj s malou, alebo či zohnať nejaké opatrovanie, keď tam pôjdem, no môj optimizmus sa dnes niekde stratil, už ma unavuje obehávať 3x do týždňa vyšetrenia a to dnes idem ešte k zubárke, ale až okolo obeda, dúfam, že to Lea vydrží, lebo dnes sa zobudila so mnou o 6, aj keď napokon sa spolubývajúci ponúkol, že s ňou zostane kým sa vrátim z odberu, ale vraj už nezaspala, tak hádam nebude u zubárky nervózna,

a vlasy si kľudne farbiť môžete, teda ak ste predtým nemali niekedy nejakú alergickú reakciu na farbu, ja už farbiť nemôžem, raz som opuchla tak, že by ma nik nespoznal, (ani oči som nemohla otvoriť, tak bola celá hlava opuchnutá žia 😅 ) žiadne lieky nezaberali, asi 2 x som bola na pohotovosti, na tretí deň som skončila v nemocnici, tam do mňa napichali kopec liekov, no a ďalšie 4 dni som odpúchala, takže odvtedy už žiadne farby, ale vraj je to ojedinelé a divné bolo, že som tú farbu používala roky a nič,

tarinka333
23. okt 2009

Dobre ranko dievky,
aj ja som pocula, ze farbit sa smie. Minuly tyzden som bola u kadernicky aj ja, ale bola som strihat 🙂 Inak dnes sa citim napodiv velmi dobre. Uz ma ani nenapina, ani nic 🙂 Zeby ustupili nevolnosti?

maxii
23. okt 2009

aj ja som si dala dorobit melir, ale taky setrnejsi....

tarinka snaad ustupili 😉 😉 drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre