Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
31. okt 2009

adasik- hej, na mileticke - vyzerali normalne...a okrem rifli potrebujem aj nejake cierne nohavice prip suknu, o mesiac ideme do divadla a nieco musim mat slusne na seba 🙂)

kika - ani moj ho nemal rad, kym som ho nenavarila - doma privarky nevarili a ja celkom hej, ani kopor ze nema rad, ale ked dam do polievky alebo privarku tak zje 😀

adasik
31. okt 2009

Cicimon skus pozriet v C&A, Aupark-len to tam treba vymaknut, mavaju dost velke cisla 😢

cicimon
31. okt 2009

bola som v Avione a nic moc, ale chcem skusit jeden obchod v meste www.4mama.sk a aj ceny vyzeraju celkom prijatelne

kika29
31. okt 2009

moja malá má zvýšenú teplotu ☹ vôbec nič nechce papať len dúfam že ju to prejde lebo v piatok má vystúpenie vo škôlke.

ludka140281
31. okt 2009

ahojky...kika mam ten isty problem...od rana zvracia,ma zvysenu teplotu a na pohotovosti lekarka povedala,ze jej nic nieje a dostala len rehydratacny roztok....tiez ma 3rocky,,,

vejula
31. okt 2009

ČAute kočky... Adasik písala že nejaké gate by mohli nejako uškodiť, že ak sa tam nachádza veľa farby???? No ja som kúpila tehu gate na trhu a ked som ich prala tak pustili farbu.... Tak som ich pláchala v čistej vode až do vtedy kým nič nepúšťali. Dala som tam aj trocha octu. Auž je to v pohode. Myslíte že ich už môžem nosiť??? a tie veci čo sa prifarbili od nich som tiež tak pláchala v čistej vode, tie myslíte že môžem nosiť???? Či to mám všetko vyradiť?

cicimon
31. okt 2009

vejula - a nemoze to byt tak ako s farebnymi vecami, ze ked ich das do pracky tak pustaju?

vejula
31. okt 2009

No hej... V práčke my pustili. Ale teraz som ich tak prepláchala, že už nepúšťajú. No a som chcela vedieť, že či ich už môžem nosiť. Lebo nejaké kočky tu písali niečo také o tých veciach z trhu, že som sa trochu zlakla.

ludka140281
31. okt 2009

...no ja som z farebnej spodnej bielizne dostavala mykozu,odvtedy mi lekar odporucil iba biele a ak farebne,len s intim.vlozkou...o inom neviem

vejula
31. okt 2009

hej???? No ja som nosila ja farebné a zatial som nič také nemala. No neviem, všeličo také sa tu dozviem do teraz ma nič také nenapadlo 😒

kika29
31. okt 2009

ludka takže pred chvílkou aj moja malá zvracala a teraz už drukrát spinká a je horúca ale má zatial len 37,6 teplotu tak neviem či jej mám dať panadolbaby alebo ešte počkať. My sme neboli na pohotovosti.

civavava
autor
31. okt 2009

ahojte babenky,

tak my sme dnes kupili necakane kociiik 🙂), mala som ho sice zajednany tu od babenky z Konika, ale nasli sme uplne novy v akcii s 30% zlavou, takze mame Jane Slalom Pro trojkombinaciu za 550 EUR. Predavac slubil, ze ak by sa nedajboze nieco stalo s miminkom, mozeme ho vratit a da nam nazad peniaze, tak sme ho rovno kupili 😎

juj ja mam stale chut na sampanske, alebo biele vino, ale alkohol zatial nepijem, aj ked moj doki povedal, ze po 1.trimestri si obcas prilezitostne mozem dat pohar vina-piva. Tak sa chystam v decembri na vianocne trhy a na narodky a na Silvestra, ze si poharik dam 😀 , dnes som mala k obedu nealko pivo 🙂

baby ja mam trocha obavy - ja som doteraz nepribrala ani gram 😕 , musim to povedat dokimu 16ho na poradni..ale brusko uz je vidiet...tak neviem, co to je .... 😠

civavava
autor
31. okt 2009

ludka, kika, prajem detickam skore uzdravenie 😔

kika29
31. okt 2009

civavava z toho priberania sa netráp aj ja som nepribrala stále mám 60kg ale bruško už čumí na okolitý svet. aj ja by som chcela taký kočík čo si kúpila vieš mi ukázať fotku?

katulienka.
31. okt 2009

ahojte... neviete niekto o nejakom dobrom cviceni v BA? chcela som chodit do ruzinovskej nemocnice, ale nikde neviem najst o tom informacie...

ludka140281
31. okt 2009

civavava dakujem...kika,kludne jej daj ani moja nema vysoku teplotu.tiez taku,ak mas cipky daj jej radsej to,aby liek nevyvrackala...moja cely den spi a je fest horuca...len ju velmi nenaobliekaj,aby sa teplota mohla vyparit.tak mi kazala doktorka

civavava
autor
31. okt 2009

kika, mam ho v albume 🙂 inak ak by si mala zaujem, mala som ho zajednany od babenky z Konika za 570 EUR co je tiez super cena, len manzel povedal, ze ked zijeme mimo SK,je lepsie kupit kocik tu, kvoli pripadnej reklamacii alebo opravam v buducnosti, ak by trebalo..daj vediet ak chces, poslem ti do IP email na predavajucu 🙂

kika29
31. okt 2009

idem sa pozriet ale môžeš mi poslať na meil alebo tu na moju adresu v konikovi tie údaje o kočíku. porozprávam sa s mužíkom a uvidíme.

kika29
31. okt 2009

civavava môžeš mi pooslať do IP predavajúcu. mužík príde večer z práce tak ked neodspím tak mu ukážem.

petulka777
31. okt 2009

Ahojte baby,chcela by som sa spytat,ci si myslite,ze je normalne,ked mi stale byva zle,vraciavam a som 16+1tt,doktor ma ubezpecuje,ze je to ok,ale predtym povedal,ze mi to do 14 tyzdna prejde a stale nic,pcham do seba stale Torecanove cipky,uz mi to dobre lezie na nervy a tiez som este nic nepribrala,ale to mi zatial vyhovuje,brusko uz tiez vykuka 🙂

cheerlady
31. okt 2009

ahoj petulka,je to normalne-mojej kamoske byvalo zle cele tehotenstvo 😒 sice tym trpi malo zien,ale stava sa aj to 😒 ale mozno ti to coskoro prejde,je to indivdualne.drzim palce,nech je to co najskor 😉

petulka777
31. okt 2009

Cheerlady,dakujem pekne a dufam,ze si to neodtrpim cele tehotenstvo,chcela by som si ho aj uzit 🙂

cheerlady
31. okt 2009

peti snad to rychlo prejde 😉

adasik
31. okt 2009

Ahoj petulka777, aj moja kolegyna-je v 25tt a minule jej bolo este stale zle 🙄 ...minule-pred týždnom , vraj to zaleži aj od hladiny HCG, ale podla mna je to indi-vindi...
Cicimon, ten obchod vyzera dost dobre, pocula som uz o nom, ale nikdy som nemala cas tam zajst, tak aj ja skusim a uvidim, cim ma prekvapia 😎

adasik
31. okt 2009

Peti, neboj prejde to a bude fajn 😉

lucinka1104
31. okt 2009

peti zle ti môže byvať až do pôrodu 😝

cicimon
31. okt 2009

peti - ja sice nevraciam, ale stale ma napina po otvoreni chladnicky...a vraj v II. trimesti maju tie sprievodne javy prejst..

adi - ja som tam tiez este nebola,planujem tam ist v pondelok, tak som zvedava
a v jednom sekaci nedaleko nas som videla aj cierne nohavice skoro zadara, ale vraveli, ze o tyzden maju dostat tovat, tak pojdem kuknut

cheerlady
1. nov 2009

bre ranko babule,co zas vsetky dospavate? 😀 mne sa dnes zase snivalo,ze mi povedali,ze budem mat chlapceka-uz druhy krat,asi tomu uz zacinam verit 😀

adasik
1. nov 2009

Dobré ránko, ja som už od 7mej na nohach, vcera som zaspala uz okolo 21, tak bodaj by nie... 😝 Baby nepoznate nahodou Propolki-tabletky na cmulanie proti kaslu?

blondy12
1. nov 2009

bre ranko babenky, ako mm nie je doma, a sla som spat niekedy okolo 1ej rano tak prekonavam v tehotenstve svoje spankove rekordy 😀
a este vcera o polnoci to bolo pekne, male ma 3krAt tak silno koplo, skusala som najprv cez ruku ci neucitim, a potom tie silne kopy 😵 , no ale som nemohla aj preto tak rychlo zaspat..
inac cherlady zo zaciatku sa aj mne snivalo o tom, ze budem mat chlapceka, vsak aj meno sme si vysnivali 😀 , ale ja neviem preco si myslim, ze to bude dievcatko (ako prve by som chcela 😀 ), ale budem samozrejme lubit aj chlapceka..no ti chlapci su lenivi..tak ked uz citim pohyby mozno to dievcatko 😀

adasik ja som si kupila strepsils...mi to v lekarni poradili, rozbalila a povedala, ze mozem, len neviem ci to je aj proti kaslu, a ked nie tak nejake homeopatika proti kaslu, to mozes urcite 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre