Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
23. nov 2009

cheerlady vsetko len to najlepsie k dnesnym narodkam!!!

blondy tie prstienky mate krasnucke!

saudi aj mne uz tvrdne brusko ale uz zo par tyzdnov, davam si aj magnezium ale akosi mi to velmi nepomaha

☹ , nabududci tyzden idem k lekarke tak sa jej popytam co este na to ale inak nemam ziadne problemy a gratulujem k chlpcekovi a kedy mas dalci ultrazvuk zeby ti to potvrdili ak sa ukaze? Toho nasho nemozes popriet ze to bol chlapecek 😀 .

saudi
23. nov 2009

idem zhruba o tyzden, tak sa tesim 🙂

minius
23. nov 2009

to mate asi morfo ze? No tak vam drzim palce nech vam to dobre dopadne a zdravuckeho chlapceka do pary 😉

cicimon
23. nov 2009

baby ktore ste z BA, neviete kde maju lacne nohavice - cierne prip suknu, hoci aj z nejakeho sekacu? nutne potrebujem nejake zohnat a vsade maju len rifle..

minius
23. nov 2009

nemate niektora nejaku sparvu o Kiwinke?

blondy12
23. nov 2009

je saudi gratulujem k chlapcekovi a ked budes vediet na isto daj jednozance vediet 😀

to moje male sa prebralo, ho citim teraz, az som vyhladla, no co, chcela som uchlacholit celou brokolicou s tavenym syrom, ale nepomohlo, tak si musim dat aspon chlebik lebo ani nezaspim 😝

blondy12
23. nov 2009

minius o kiwinke nic, nebola tu od poobedia 😨 , tak snad je vsetko v poriadku

inac sa chcem opytat to aj vas pri tych pohyboch toho baba niekedy ten jeho pohyb az zaboli...niekde nizsie napr.alebo vyssie, ale nie je to zas taka strasna bolest ale akoby pichnutie...

saudi
23. nov 2009

to moze byt, niekdy to aj pichlo.
blondy, taveny syr radsej nejedz, je tam kopec taviacich soli a nerobi sa to z moc kvalitneho syru, radsej si na to nastruhaj tvrdy syr a ten sa ti na teplej brokolici roztopi, alebo hod do mikrovlnky a este pridaj pripadne biely jogurt 🙂

blondy12
23. nov 2009

ok tak nebudem som dnes zjedla dva 😅 , ale tak co uz nejako nepozeram, lebo nekonzumujem zas vsetko vo velkom mnozstve ale dakujem za radu, ach jaj to by som si asi mala nosit listok co jest a co nie 😖

vejula
23. nov 2009

čavte kočky. No mna by tiež zaujimalo ako kowonka dnes dopadla.... Ale tak mala asi kopec iných starostí dneska, snad zajtra ju tu už uvidíme. Inač ja som si urobila krupicovú kašu a nastruhala som si na nu skoro celu čokoládu. Tak som presladená, fúúúú ale zas dobré to bolo, mnam.

moni
23. nov 2009

veji, to je super tip na veceru..krupicovu kasu som uz dlho nemala 🙂 vacsinou ju jedavam so skoricou, ale ta cokolada znie dobreee 😝

blondy12
23. nov 2009

ja som mala vcera s grankom, mnam bola dobra 😀

vejula
23. nov 2009

Moc dobré.... Ja v poslednom čase jem krupicovu kašu dosť často. Aj mužíčkovi zachutila tak si šmakujeme spolu 😝

blondy12
23. nov 2009

ja si ju robim tiez lebo ja zas mlieko vobec nepijem jedine do kavy a to je vsetko, ani velmi jogurty nejem, tak si hovorim, ze aspon takto, a vsak nech si zvyka ked nebude stacit mliecko na vecer sa bude davat krupicka... 😀 nech sa napapame a spinkame 😝

moni
23. nov 2009

mne tiez velmi jogurty nechutia, lebo tie 0% tuku maju tak umelohmotnu zelatinovu pachut ze ma striasa. a smotanovy tu neviem kupit. stale si najdem nejaku vyhovorku 🙂
mlieko mi ku podivu zacalo viac chutit takze aspon to...no a do kavy musi byt 🙂

vejula
23. nov 2009

No dufajme že krupičkou budeme prikrmovať až neskôr. Inak kočky vy už si robíte niečo s bradavkami???? Mne čosi doktor hovoril na začiatku že si budem musieť naťahovať aby sa maličke potom malo o čo prisať. No a ja ich mám už dosť také rovné ako sa mi prsia zväčšili. ale neviem či mám s tým ešte počkať alebo už mám začať... Ako ste na tom vy???? Robíte s tým už dačo?

blondy12
23. nov 2009

moni u mna hlavne kava musi byt, bez nej by som asi niektore dni nezvladla... 😀 , esteze mi neprestala chutit a nevzdam sa jej .......

blondy12
23. nov 2009

vejulka nic nerobim, nic mi pan doktor nehovoril 😨 takze neriesim zatial

no ja teda som zvedava ci budem mat mlieko, moja mama ani pri mne ani pri brachovi nemala iba par dni a schluss, ale tak kazda sme ina uvidime

moni
23. nov 2009

u mna tiez ranna musi byt, a kedze mam nizky tlak lekar nic nenamietal. kavaova vona bola jedna z mala ktore mi na zaciatku pomohli predychat nevolnosti 😅
s bradavkami nic nerobim, cakam ze sa to nejako same vyvrbi 🙂

blondy12
23. nov 2009

no moni aj ja mam nizky, ako po kavicke mam naobed tlak 110 / 70 co je super ale bez nej mam nizsi, ten spodny hlavne

vejula
23. nov 2009

No moja mamča tá mala vždy veľa mlieka, pri bráškovi chuda mala až prsa od toho zapálené, pretože on stále spal a papal len aby sa nepovedalo, no a mamina tá chuda trpela. Dokonca najmladšieho bráška kojila do 3 rokov a to ked sa narodil tak mala 41 rokov.... No dúfam že budem mať kopec mlieka po nej 😅

vejula
23. nov 2009

No moni ťa sklamem, same sa to určite nevyvrbi... Bohužial, aj mamina hovorila že sa to musí naťahovať pretože ked prsa ešte viac narastu bradavky dokonca vpadnu dovnutra.... No ale hádam mi doki povie v pravý čas kedy s tým mám začať.

pipimiska
23. nov 2009

dobry vecer tety bety 🙂

vejuli idem ti pisat,az teraz 😅
mne dr.tiez nic nehovoril o tych bradavkach,ale dajako mi tie kozicky nevyrastli na kozy,na to nemate nejaky recept?? 😀 😀

pipimiska
23. nov 2009

inac uz aj mna svrbi cele bruskoo 😉

moni
23. nov 2009

veru tak, ja sa tiez spolieham na lekarov 🙂 povie natahovat, tak budeme natahovat 😀

dejna3
23. nov 2009

ahojte, ešte nespíte? 🙂
ja akosi nestíham písať ani čítať... dúfam, že všetko a všetky ste o.k. 😉
my sme dokuk dobu ľadovú 3, sme sa narehotali...
pipimiska, prsia narastú po pôrode, keď bude mliečko... ja mám normál košík A - po pôrode boli hádam aj C-ečka 😀
bruško svrbieva aj mňa 😝

vejula
23. nov 2009

no čavi pipi. Ty si v poslednej nejaké nočné vtáča sa tu ukazuješ vždy až o polnoci 🙂 A kočky máte pravdu, nejdem sa znepokojovať, však doki určite povie. A pipi neboj ked budeš mať mliečko už to nebudu žiadne kozičky 😉

pipimiska
23. nov 2009

tak ja dufam ze aspon ceeecka 😀 😀

vejul,ja som vtaca nocne uz od davna,len o takomto case tu uz skoro nik nieje ale ked je tak sa radostne pridam 😀
ja chodim spat cca okolo druhej tretej rano a spim tak cca do dvanastej,dakedy aj dlhsieee 😝 a co je sranda,ze sa moje babu uci tiez na ten moj rezim 😅 furt vecer buntosii 😀 ale to mne vyhovuje,rano spolu spinkame 😉

pipimiska
23. nov 2009

dejna,doba ladova je skvelaa 😵 aj shreka mam rada,secky tie dospelacke rozpravky su skvelee na pobavenie 😵

pipimiska
23. nov 2009

nechodte este spat heeej??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre