Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
1. dec 2009

zuzi, foto nemam, lebo Renko nebol za tych 80min nikdy pekne z profilu🙂) ale lekar si nafotil kopec fotiek do svojho dosiera, ked sledoval organy, aj mi nukal nejake, no nevzala som, to je zaujimave akurat prenho, ako odbornika, lebo kebyze nekomentuje co vidi, tak ja sa veru v tych machuliach nevyznam 🙂)

jedine co som rozoznala boli ruky-nohy-prsteky-cikacik-chrbtica a ked mi ukazoval ako prehlta a hybe jazykom..ostatne boli pre mna len "machule" 🙂)

oliinka, este som zabudla, aj mne tvrdne brusko, ale povedal doki ze nevadi...beriem len vitaminy pre tehotne, ani mi nekazal zvysit magnezium, ze tie vitaminy obsahuju presne take mnozstvo, ake treba...

a este jednu radu mi dal, lebo citil z mojich otazok ze posledne 2 tt boli pre mna len jeden velky stres - netreba sa porovnavat s inymi tehulkami, kazda zena, kazde babo su ine a napr . ked niekto citi pohyby skoro, vobec nevadi ze druha zena ich citi ovela neskor, lebo to ma svoju pricinu {napr. u mna frontalna placenta} a ked je vsetko ostatne OK, netreba sa zbytocne bat....

tak doverujte svojim lekarom a treba len verit, ze pokial fakt nepovedia, ze je nieco v neporiadku, tak sa netreba zbytocne stresovat ....

domika9
1. dec 2009

stanusa všetky vecičky som objednala 0-3mesiace čiže to je velkosť 56 okrem tej 6dielnej sady so žirafou to je na 3-6mesiacov takže 62 , tie poldupačky su tiež na 3-6 mesiacov a ešte tie čisto biele čiapočky su tiež na 3-6mesiacov
čo som zisťovala od inych mamičiek tak vravia že sa im zda to číslovanie trošku menšie (ja to neviem porovnať kedže to je naša prva chystana vybavička ) tak ked chceš možeš si objednavať od 3-6 mesiacov ja som len zopar tých veci kupila takych a tiež planujem že budem teraz už väčšie ale zas nechcem by male vyzeralo ako utopene tak preto chcem mať aj take mensšie velkosti doma

adasik
1. dec 2009

Ahojte babule...nebola som tu od piatku, no mate novinky 😉
civi-mooooc gratulujem k dobremu morfu, viem aky je to fajn zazitok a este lepsi pocit, ked je vsetko naporiadku 🙂

cicimon-ja som bola na morfe s mm

dominika-pekne vecicky si kupila, hned si idem pozriet tu web stranku 😵

zuzana1971
1. dec 2009

este som chcela povedat k tomu obchodu brendon, ze som dobre nasrata, lebo:
1. ak si niekto yaplati reklamu za 200 tisic v casopisoch a to vo viacerych mohol by si zaplatit aj niekoho kto mu urobi www stranku, uz x tyzdnov tam maju len 1 fotku a vobec ziadny tovar ktory budu predavat, tak ja sa do Race nebudem trepat ked absolutne neviem co a za kolko budu mat, aspon priblizne
2. v reklame mali, ze v casopise Dieta a Mama a ja budu mat kupony na nakup, mam uz obidva casopisy a je tam hovno

zuzana1971
1. dec 2009

dominika, adasik a ktora web stranka to je?

kamilakd
1. dec 2009

ahojte babule uf ste sa ale rozpisali....no domi krasne vecicky,zuzka inak ta stranka je fajin,ja som tam tiez uz kukala...no civi krasne ze uz viete co bude ten nas loptos nie a nie sa ukazat 😀 ja som dnes bola so zuzkov na tej predporodnej priprave v bojniciach 🙂 takze sme sa stretli prvy krat nazivo.bolo fajin baby a ktora idete na 3/4D sono do hlohovca? inak dnes som objavila novy monitor dychania dava sa iba na plienku je to taka sponka SNUZA go a Snuza hallo...lepsie ako tie do postielky toto mozete prenasat

minka21
1. dec 2009

kto kukal spravy na markize???? niektore zeny by nemali nikdy mat deti!!!!!!!! ze fotila svoju trojrocnu dcerku a predavala jej fotky pedofilom,a sama sa jej dotykala a vsetko fotila!!! a predavala!a este ju aj sla predat na styk nejakemu!!!mne je zle!a ze sa snazila financne zabezpecit!tak to radsej idem robit kurvu ako toto!je to chore!

ttiffanny
1. dec 2009

ahojte!
tak blahoželám všetkým k dobrým výsledkom z morfo. je to veľké potešenie, že? neviete, či sa ešte bábo takto podrobne skúma v niektorom týždni?

civavava - to ako cítiš, že ti tvrdne brucho? ja si to neviem predstaviť, a pritom možno aj mne tvrdne.

zuzana1971
1. dec 2009

babule niektore veciciky su tam pekne na tej stranke, mate niektore aj osobne skusenosti, ci potom tie veci su take aj v skutocnosti?

kamilakd
1. dec 2009

ttifany mne tvrdlo vcera je to tky pocit napnutia a ked sa dotknes citis ze je tvrde...to by si citila

v ktorom robia morfo ja idem buduci tyzden na sono na poradnu,posielaju na to alebo ak ma sono v ordinacii tak robi on?

minka je to des co sa uz deje je to nechutne,take by nemali mat deti ked si ich nevazia,a ta 16tka co na intraku porodila to co uz kde sme..ked maju taky pristup

kamilakd
1. dec 2009

zuzi ja som dnes v rozpolozeni poslenm ti jednu stranku polsku na hniezda do postielokhttp://www.gluck.com.pl/?a=pokoiki Duet Teddies 053 BZ-to som dnes kupila v Prievidzi,a toto som si objednala Exclusive 150 ked na niektore tie sety kliknes zobrazi sa cela izbicka ja som si hned objednala aj postielku a komodu juchu tak sa tesim

kamilakd
1. dec 2009

http://www.mamidrink.com/cz/produkty/produkty_m... a toto som dnes kupila na skusku celkom dobre chutia

zuzana1971
1. dec 2009

kamilka pekne, aj ked sa mi nedalo vsetko otvorit, ani to bear, ani izbicky, ale paci sa mi tam taka sada modra so zajacikom do postielky
ako sa to vlastne objednava z polska? a aky je kurz zloteho?

zuzana1971
1. dec 2009

kamilka ty budes nasa vyskumnicka co sa tyka baby produktov, kozmetiky, napojov, oblecenia, izbiciek a potom od teba odkukame 😀

civavava
autor
1. dec 2009

ttiffany, ako pise kamilka, citis taky tlak, aj z vnutra brucha, ja mam niekedy k tomu aj pocit ako keby sa mi tazko dychalo..a na dotyk je tvrde ako kamen...ale potom to prejde....taky divny pocit to je 😨

co sa tyka UTZ, este myslim v 30tt sa tak podrobne skuma mimi ...mne dnes vravel doki ze este jedno taketo dlhe sono musim absolvovat, ale nepovedal kedy. Ten 30tt som nasla na nete....

kamilka to je super ten monitor dychu! nevies, co stoji?

kamilakd
1. dec 2009

to neviem ako sa to objednava ale urcite tuto znacku maju v obchodoch.. haladaj Gluck,fakt krasne veci maju a na tej stranke ked si ju vyguuglis a povrtas najdes tam vselico...a inak ako sa ma mimi v brusku???to moje vystraja,ja som tu citala niektore baby tu pisali z este necitia pohyby ani v 23tt a nechapu ze uz citime v 18tt-19tt...ved to je individualne nie?niektore skor niektore neskor

kamilakd
1. dec 2009

baby mozeme on losovat jeden mam kupeny a jeden volny bo mam 100E poukazku do datartu poslem stranku a mrknite ok?

kamilakd
1. dec 2009

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

tu je info a je to take maly stipcek a ta farebna cas podla toho aky si vyberies co GO alebo HALLO tak ta je taka makunka

kamilakd
1. dec 2009

zuzanka kludne 😀 v com kolvek len nie v tehu to som prvorodicka ale prieskum to je choroba s povolania a aj to ze kvasim doma a nemozem chodit do prace 😒

vejula
1. dec 2009

čavte kočky.. Práve som peišla z cvičenia.. A bolo super, máme vždy po cvičení ešte aj takú akoby prednášku o mimi...
Nom a dnes som konečne kupila prvých pár vecičiek. Dala som ich do albumu 🙂 Som si urobila radosť 😵
Minka tie správy, fakt humus škoda sa vyjdrovať, ani sa mi nechce nad tým myslieť lebo mi je z toho fakt zle..
A čivavka vééélka gratulácia ku morfologickému sonu... _Určite máš viac kludu vo vnutri 😵

domika9
1. dec 2009

zuzana pozri tu ja som bola zvedava ked som sa ešte len rozhodovala že či objednať alebo nie tak som založila temičku https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja som s tymi vecami spokojna prišli pekne aj kvalita sa mi pači takže možem odporučať

kamilakd
1. dec 2009

domi akurat som to pozerala fakt pekne vecicky su tam a pekne si kupila

blondy12
1. dec 2009

vejulka krasnucke vecicky si kupila 😀

aj ja by som chcela uz nieco kupit aspon ciapocku...ale este pockam na sono pred vianocami a potom ked tak....

joj a teraz som zjedla cele balenie coko piskotiek 😝 , ale dobre boli 😀 - no aspon, ze sladke nam chuti 😅

vejula
1. dec 2009

jj domi.. moc pekné...

vejula
1. dec 2009

Ďakujem blondy 🙂
No ja som tiež čakala aspon na ten genetický ultrazvuk. A ja som zasa zjedla čokoládove bebečka s jogurtom a banánom... Hihi také racionálne....

zuzana1971
1. dec 2009

dominika, dakujem za link, pozriem
akurat ma matie, ze tam maju napisane napr. pri dupackach, ze nerucia, ze ten obrazok bude taky isty...co ak si objednam pekne so zajacikom a poslu skaredu opicu? 😀

civavava
autor
1. dec 2009

vejuli dakujeeem 🙂
prekrasne vecicky si si kupila! 😵 ja som sa zmohla dnes od samej radosti iba na osusku, ale ved postupne zacnem aj ja cosi zbierat 🙂

zuzanka 😀

babenky dobru nocku, idem si lahnut = nie spat, lebo sak budem buntosit zase 😠 😠

vejula
1. dec 2009

jeeej čivavka tá osuška nemá chybu 😉

vejula
1. dec 2009

A kočky ten klasický Eidam syr jete???? Či je aj to zakázané? LEbo ja jem syry všetky okrem plesnivých.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre