Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
3. dec 2009

kamilka no mne sa u toho chicca paci jednoznacne chelsea...videla som ju na inom chicco aj pre dievca aj pre chlapca...tie chicca sa mi pacia lebo su lahke...a to je fakt citit ten rozdiel..len sa bojim do zimy ako to bude s tymi kolesami..tak do velkeho snehu s nim tazko ..ale ci v nejakej clupkavici nebude problem ...a pocitam, ze ked bude starsie aj tak 2roky..tak vdaka tomu sportaku a lahkosti bude vyuzitelny a nebudem musiet zas kupovat obycajny a u tych chicco si pomocou nejakeho spojovacie haku urobis celu rucku...my sme s MM videli typ chicco trio for me a nevypadal zle...a ta korbicka je v pohode pre malicke..neviem fakt...ci nezvolim este nejaky co mam v albume s nafukovacimi ale potom prave tie sportaky su uz pre vacsie take neprakticke mi pride..lebo su dost vysoko..aj uzsie ako u toho chicca mam pocit..

kamilakd
3. dec 2009

akurat som ho pozerala,v prvom rade kup taky aky sa ti paci a urco lahky ved sa s kocikom budete trapat kade tade ... mne sa nepacia tie tanky 😀 jeden z nich je napr tako,to je strasny kocik tazky

adasik
3. dec 2009

Ahojky
kamilka, uprimný obdiv k výbavicke 😉
aj mne sa zda byt dost zvratene a nezodpovedne porodit siamske dvojicky s takýmito diagnozami-ma to rozculuje 😠 je to prinajmensom nezodpovedne...

blondy12
3. dec 2009

kamilka hlavne s tym kocikom sa budem navlacat ja...a budeme mat v podstate letne deti tak to bude fajn,a ked bude velky sneh tak to ich uz aj na sanky natrepeme,ako ja osobne nie som clovek co bude dobrovolne v zime chodit na povinne 2hodinove prechadzky....takze zas mne to velmi nehrozi... 😀 aby som musela nejaky tank kupovat a viem o com hovoris lebo ta vaha je vela...ako 15kg uz je podla mna az az a toto ked ma 8kg tak to je uzastne...

kamilakd
3. dec 2009

ved to ja by som tank nechcela ani zanic 🙂...a ked bude sneh supneme ho do sanok.musis si vybrat taky ab aby ti sedel v ruke

kamilakd
3. dec 2009

akurat som kukala ze ako vyzera dieta co ma hydrocefalus ufff no dovidenia ani to nehladajte mne normalne prislo luto a rozbuchalo sa mi srdce

adasik
3. dec 2009

Kami-nepozeraj takeee! Uplne s vami suhlasim, my mame kocik s vahou 11,5kg a to je maximum co som zvladla 😵

blondy12
3. dec 2009

adi aky kocik?

adasik
3. dec 2009

Concord Fusion, mam ho aj v albume-bola na neho pred cca.mesiacom akcia tak sme ho kupili-a aj moja kolegyna 😵

kamilakd
3. dec 2009

adasuk moj clovek aj ja ho mam vies ako a zcoho sa vyraba???a ty aku farbicku

kamilakd
3. dec 2009

nechces radsej tu proton novu vanicku? ta ma take polohovanie ako koliska chi, 😀

kamilakd
3. dec 2009

adasik prepac som ti dochomolila nick to vies mali sme tu take kucerave debaty 😀 a este kolko ta vysiel kocik

blondy12
3. dec 2009

peknucky ale na nas uz pridrahy, ako ked ten chicco nenajdeme na ukrajine lacnejsi tak neviem ci ho kupime... 😔 , ale tak este skoro no,mozno dovtedy najdem este nieco ine 😀

adasik
3. dec 2009

kami-no neviem z coho sa vyraba ☹ som zvedava 🙂 mam bezovo-cierny a tu skladaciu vanicku-na pol roka to staci a potom aj tak budeme použivat sportak...a nezabere to potom tolko priestoru-zlozené... 😀

adasik
3. dec 2009

kami nevadi-za ten nick, aspon som sa pobavila 😀 nas vysiel 600euro-sportak, vanicka a autosedacka, ktora sa da pripevnit aj ako "vajicko" na kocik...

grekyna23
3. dec 2009

kamilakd, ty si dobra, ze ani to nehladajte.... vsak mi to nedalo a hned som googlila hydrocephalus, joj a je to fakt strasne,no chudatko male... 😔

kamilakd
3. dec 2009

konstrukcia je vyrobene z karbonu ultra lahky matros,pouziva sa aj pri lietadlach a strieska je z neoprenu 🙂

adasik
3. dec 2009

aaaaaaaaa a zas o nieco mudrejsia 😎 😉

kamilakd
3. dec 2009

adasik to si dobre kupila ja kompletka sportiak proton vanicka vajicko taska 756e a to sme dostali zlavu lebo ja som vsetko u nho kupovala koplet od oblecenia po flasky inak v BA tento komplet ale verzia 2009 je za 1032e ja uz mam tu novu verziu 2010 a po novom roku je cena nizsia.takze ak este nemate kociarik vysnivany kludne snivajte budu lacnjsie ak chcete ja vam doporucim toho mojho ten vam vie zohnat aj ferari za 10000e....urobite si vyletik do Bojnic a kuknete kociariky 🙂

kamilakd
3. dec 2009

BABY A NEKUKAJTE NA TEN HYDROCEFALUS!!!!!! NEGOOOGLITE 😠 JE TO SKAREDE ESTE SA NAM BUDE O TOM SNIVAT a tie co maju problem so spanim tak amen tma takze negooglite prosim

cicimon
3. dec 2009

kamila pekna vybavicka 🙂 ja este nemam nic, chystam sa az po vianociach

kamilakd
3. dec 2009

dakujem cicimon 😉 ako dopadla zuzkana tom sone neviete?

roxi
3. dec 2009

baby máte alebo mali ste niektorá nízky počet leukocytov, poobede mi volala sestrička, že výsledky posledných odberov mám zlé a mám zajtra naklusať na ďalšie odbery,

kamilakd
3. dec 2009

roxi neboj to bude ok spravia este jeden obraz len sa neplas...to sa stava ze ta krvicka sem tam ten obraztek hapruje...inak mas krasne dievcatko a fantasticke fotky som sa zasmiala na fotke kde mas malinku co chce potiahnut macicke chvostik 😀 a ta s kaprom ta je fajin

roxi
3. dec 2009

kamilakd - dík za povzbudenie, no dúfam, že to bude ok, zas začínam troška panikáriť, pri malej som mala problémy s trombocytmy a pečeňou, vraveli mi, že tie ten nízky počet trombocytov mohol súvisieť s tým, že dedko mal rakovinu kostnej drene a u mňa sa to mohlo prejaviť až v tehotenstve, alebo, že mohlo by to súvisieť s tým, že bábo bude mať leukémiu, našťastie malá je zdravučká a po pôrode sa aj u mňa všetko upravilo, teraz som na internete vyčítala, že nízky počet leukocytov súvisí s tým, že sa ich tvorí málo v kostnej drení, tak už zas myslím na kadejaké bludy, no asi si nepomôžem, musím počkať na ďalšie výsledky a dúfať, že je to len planý poplach, už som tak dúfala, že toto tehu bude bez väčších problémov ☹

roxi
3. dec 2009

a malá je taká modelka, rada sa fotí, stačí keď niekto vytiahne foťák a hneď pózuje tak sa mi občas podaria aj celkom podarené fotečky 😀 a na kapra stále striehne celá domácnosť, akurát minulý rok bol jediný rok, keď mačky neskočili do vane, predtým im to nedalo a chceli kapra uloviť 😀 , len tá studená voda im troška vadila,

blondy12
3. dec 2009

no tak to mate s malickou srandu, roxy zas na druhej strane je to dobre, ze ti to budu sledovat chapes, a v podstate ked si to mala s malickou moze to mat taky isty priebeh aj teraz...ze nakoniec bude vsetko ok, a o chvilku vyvesis fotky dalsieho modela 😀

kamilakd
3. dec 2009

roxi neboj sa vsetko bude vporiadku hlavne nepanikar 😉 a nemysli na hluposti a negooogli nic. 😀

rosi krasne tak ty mas o zabavu postarane a macicky nziarlili na malinku????ja som mala kocura a musel ist prec to bol taky ziarlivec ked sedel pri mne nik nemohol ist ku mne a ked si nebodaj niekto sadol na miesto kde som bola ja sa najezil a nemal rad moju polovicku 😒 vies ako sa mu odvdacoval? ked bol doma cural mu do topanky a nechodil na ten svoj zacho 😀 nikomu to nerobil len jemu🙂 a teraz je u znameja ked ho pridem kuknut normalne trucuje

kamilakd
3. dec 2009

babeny musim ist robit veceru tak zatial konikujte...potom bude ordinacia tak dnes to bude asi volnejsie

roxi
3. dec 2009

zo začiatku veľmi žiarlili, najmä Micinka, lebo tá bola manželov miláčik a zrazu jej miesto na jeho hrudi okupoval niekto iný, dokonca si zo stresu začala vyšklbávať srsť, najprv sme mysleli, že má nejaký zdravotný problém, ale veterinár jej robil rôzne vyšetrenia a nič nezistil, skonštatoval, že to len stresom, že sa jej máme viac venovať, časom sa to upravilo. Malá ich zbožňuje, ale niekedy im robí zle, čo ma občas hnevá, ale majú sa kam ukriť, takže keď jej majú dosť vškrabú sa na svoje pelíšky a je dobre. a zábava to teda je, ešte keď sú pustené andulky tak to len striehneme, aby niekto niekomu neublížil, ale zväčša sa vie každý pred každým ubrániť 😀 .

a ja asi fakt prestanem googliť, počkám čo zajtra povie doki a budem dúfať, že ďalšie výsledky budú ok, dík za povzbudenie baby.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre