Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
7. dec 2009

jaj blondy môj kamen urazu je to že ked do seba natlačím niečo sladké tak to musím zajesť niečim slaným... Čiže brucho plné ale nedá sa to utíšiť 😅
frucht, mnááám
zuzik dobru chuť a ahojky 😉

fruchtbar
7. dec 2009

JA sa s vami tiez lucim,rozmaznavajte svoje bruska,hladkajte a masirujte....ja si idem na gauc poprdkavat a sladko odpocivat.......Dobru nocku

vejula
7. dec 2009

moni ty zajo 😀 😀 😀 Inač niekto písal že mrkvy sa veľa nemôže ale doki to vyvrátil, že Betakarotén nemôže uškodiť bábu lebo na vit A sa premení len tolko betakaroténu kolko telo potrebuje takže do umrkvovičkovania 😵

dejna3
7. dec 2009

vejula, presne jak ja 😀 😀 keď si dám nejakú, hoci aj malú čokoládku, cítim sa presladená a musím si dať na to
niečo slané

vejula
7. dec 2009

jj dejni, to je strašne zradné 😅 😅 😅 a ked nieje čo poriadne tak odkrojím chleba a namažem horčicou to pomáha 😉
frucht ty si prípad, že poprdkávať 😀 😀 😀 tak si to uži 😉

blondy12
7. dec 2009

tak to ja nie pokial mam chut tak po jedle este sladke ale to uz koncim ked sa do mna nezmesti radsej neskor 😅

moni
7. dec 2009

veji, to som rada ze sa moze mrkvickovanie, kazdy den si do prace nosim mrkvovy balicek zachrany 😀
ten horcicovy chleba znie dobreee 😀

vejula
7. dec 2009

jj 🙂 najlepšia je kremžská, tu mám moc rada, ale teraz som uplne tak akurát, že už si tuto chuť nechcem ničím kaziť, uvidíme či mi to na dnes vydrží 😀

blondy12
7. dec 2009

inac a mate chut na nieco pikantne? ja aby som nic pikantne a nic kysle nejedla ...nechuti mi to vobec si nedam

kamilakd
7. dec 2009

ale baby jaka provokacia s jedlom kuuus a tie kolaciky v albume no teda

moni
7. dec 2009

slovenska horcica to je moja srdcovka, aj po 2 rokoch si ju stale vozim z domu 😀

nie blondy?? fuu, mne teda hlavne pikantne a kysle....a slane este. chuda moje male 😝

blondy12
7. dec 2009

moni to moja kamoska od piateho mesiaca pikantne stale a bol to chalan...a papka teraz poriadne 😀

kamilakd
7. dec 2009

babule inak poculi ste o pripade ze otehotnela pred MS asi tyzden a potom dostala normalne MS? ved to je blbina nie?

vejula
7. dec 2009

kami myslím že je to možné niektoré kočky maju normálnu ms aj niekoľko mesiacov... A niektoré ženyy, je to síce rarita môžu otehotnieť iba počas ms....

kamilakd
7. dec 2009

vejuli takze aj tu je to o jeden tyzden viac nie?

kamilakd
7. dec 2009

hmmm neviem ja som si myslela ze ked dostanes je zazehnane a ked nie mozes sa tesit

jana3
7. dec 2009

Tu je to ratane od poslednej MS a zobrazuje sa zacinajuci tyzden, teda ak si napr 21tt+1( tj 21 tyzdnov a jeden den od poslednej MS), tak Ti to pise 22tt

vejula
7. dec 2009

nie, nie oni to potom upravia podla ultrazvuku, ale vždy pripočítaju ku veku dieťaťa dva týždne... Neviem prečo sa to tak robí... Ja som otehotnela mesiac po poslednej ms, lebo mi vynechal cyklus pred otehotnením a ultrazvukom mi zistili že v ktorom tt som ale tam už k prepokladanéímu termínu oplodnenia automaticky prirátali dva týždne, ako keby som mala normálne pravidelnu ms... tam to už nehrá rolu... Je to dosť zamotané, ale robí sa to tak.

moni
7. dec 2009

no som zvedava, zajtra sa mozno dozviem kto u mna byva 🙂 podla vsetkych tych tabuliek a vypoctov vychadza xx ale tvar bruska, chute a este cosi vraj xy znamenaju. uvidime 😀

kami, ak je posunuta ovulacia, tak je to mozne. mozno to co ona pokladala za MS bolo len implantacne spinenie.

kamilakd
7. dec 2009

takze u mna to bolo take vseliake a presennevieme ked sa to stalo lebo 14.9.som bola ze 8+2 v knizke mam zapisane16,2crl
takze podla tohoto som kedy cca otehotnela?viete to vyratat odbornicky? 🙂 a poslednu MS som mala 19.7

kamilakd
7. dec 2009

moni ja som mala normalne menzes normalne som krvacala

moni
7. dec 2009

kami, ja tipujem zaciatkom augusta 🙂

kamilakd
7. dec 2009

aj ja ale vies preco som doplasena moni? ja sa bojim predcasne porodit nejaka mamina tu pisala ze o 3ttskor 😖

moni
7. dec 2009

kami, v 37tt su uz aj pluca skoro naplno vyvinute a babu nehrozi tak velke riziko. dnes uz vedia pomoct aj babatkam narodenym ovela skor. netreba sa plasit.
zober si to z druhej strany, prenasanie moze babo ohrozit tak isto. babatka su mudre, vedia kedy je cas 😎

kamilakd
7. dec 2009

si ma upokojila🙂 a ked si spomeniem na ten august 3dni v liehu a to doslova a do pismena tak mi az mrazi 😎 to bol moj naj vikend v zivote boli sme na festaku a bola najteplejsia noc to sme mali zurku od piatoku chii a ked som 16teho nedostala MS tak ma normalne striaslo

moni
7. dec 2009

nic neboj...my sme mali v polovici augusta navstevu, ja som si velice tequilu s mojim otcom nalievala a bum o par dni pozitivny test 😀

blondy12
7. dec 2009

kami aj ty?akoze moj naj mesiac bol jul a aj polovicka augusta 😀 , v july 2svadby...no to teda bolo ..ja neviem ja mam pocit, ze u nas to bolo tak na prelome jula,augusta...

cicimon
7. dec 2009

kamila - jedna kolegyna skoro 3 tyzdne prenasala...tak ja neviem, co je lepsie - 3t skor si neskor...ja by som chcela tak 2-7dni skor 🙂

vejula
7. dec 2009

jj kami vychádza ti to na prvého - druhého augusta to polodnenie... A neboj ja som užívala do 5tt tabletky dosť silné a doki povedal že to ešte nemohlo uškodiť... Prvé dni ešte nemáte ani prepojenu krv, takže klideček.

blondy12
7. dec 2009

ale dnes ta uz nenechaju tak dlho prenasat ze az 3tyzdne?alebo ano?ako ja tolko po tyzdni budem prosit o vyvolavacku... 😅 radsej by som tak ako mam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre