Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
7. dec 2009

no aj u nas asi tak dako a mi hovor ja cely rok nic a pride takyto vikend a dorubem sa ako telatko 😀 tak to bola asi posledna oslava 🙂 ja neviem mala som aj veci bez davania si pozoru 11jula ale to som nemohla zostat uz vtedy tehotna lebo 20.8 mi na sone nevidelo nic albo uz vtedy som mohla? skor myslim ze som tak nejak po menzese otehotnela 🙂 ale...preto tu vyzvedam 🙂

blondy12
7. dec 2009

no kamilka ono to je uz aj jedno nie?hlavne ze je... 😝

ja som inac zvedava lebo mne aj podla tych vsetkych kalendarov vychadza dievca,alebo chlapec,zalezi ci to bolo v july ku konci oplodnene alebo v auguste 😀

vejula
7. dec 2009

ee myslím že nie... Ked so boa toho 14.9 v 8+2 tt tak to znamená že si otehotnela pred 6 + 2 tt. Inač ja som bola už tehotná na liptovskej mare, sice som nepila ale fajčila som trocha travky. ale to som samozrejme nevedela že už som v tom. 😕

kamilakd
7. dec 2009

krasne babeny ale davame tym nasim miminam... 😀 veji ja som anjel vsade autom ale ked je zaabava tak to stoji zato...jasne ze je to jedno len aby to mimi neublizilo..baby idem spinkat zajtra mam stretko so zuzkoubar sa tesim bola v polsku tak potom dam info tak sa majte krasne cmuuky na dobru nocku

vejula
7. dec 2009

bruuu nocku kamilka aj tebe aj maličkému 😉

moni
7. dec 2009

joj veru tie nase deticky budu odolne, ked ich od malicka trenujeme 😀

dobru noc vsetkym, idem ja naspat do prace este na chvilu

seuska
8. dec 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂

Cici gratulujem k dievcatku 🙂
Co sa tyka toho palenia zahy, tak som to tu uz pisala, ze vraj mimi rastu vlasky, preto pali zaha, mne pomohlo mlieko.
Nooo tak ja ked som este nevedela ze som tehotna, tak som tiez pozurovala, leto je na to ako stvorene, aj sa popilo aj sa pofajcilo, chudatko moje si uzilo.... ja si aj teraz dam pohar vinka, male pivko, takze trenujeme, ale len trosku a nie stale...To bude po tatovi, on je velky pivar, aj na mikulasa som mu kupila 5 litrovy sudok piva a sa potesil viac ako sladkostiam a ovociu 😀 😀
A tie hormony su fakt uzasne, ja som sa vcera vecer rozplakala lebo ma muz nechcel pustit lahnut na moje miesto pred telkou 😀 😀 tak som sa rozrevala a on kuka na mna ze ci mi svitori?! a ja s placom mu hovorim, ze to nie ja to hormony nech tam kludne lezi 😀 😀 no fakt komedia...
A dnes sa mi snivalo, ze som nechala doma same mimi a isla niekam prec a ze potom som sa za nim rychlo ponahlala a ono strasne plakalo. Taky hnusny pocit som mala jak som sa zobudila, chudatko moje.

domika9
8. dec 2009

žienky ku tomu datumu oplodnenie ako písala vejula ked ste boli napr. 8+2tt to znamena že to je od poslednej menštruacie tolko ale plod ma v skutočnosti 6+2tt robi sa to preto tak že tehotenstvo trva 280dni ale od poslednej menštruacie lebo začiatok cyklu je začiatok niečoho
a baby ktore mateccatemín ako ja tak ste otehotneli cca 1.8 resp. vtedy som mala ja ovulaciu kedže nejaky čas trva kym dojde k oplodneniu a nejaky čas trva kym plod dojde cez vajcovod do maternice a aj samotne uhniezdovanie sa nekona za 2sekundy takže ked bola napr. ovulacia 1.8 tak babo sa vam zakuslo do maternice vklude aj 5. alebo 6 audusta

tantama
8. dec 2009

ahojte hviezdy hodila som do albumu nejaké vecičky pre malinkú🙂))

cicimon gratulujem k dievčatku🙂) 🙂

civavava
autor
8. dec 2009

dobre rano babule,

ja sedim doma a cakam na dovoz Renkovej izbicky 😵 😵

tantami, nadherne vecicky si kupila! Gretka bude mala krasna princeznicka! 😵

baby inak aj ja som slopala ked sme pocali mimi...ale asi to nevadi v tom stadiu, ved clovek nevie este co sa deje....a odkedy som tehu tak som mala len 1x pohar sampusu a v sobotu 1dcl vareneho vinka...DOBRE MI PADLO 😀 😝

martina05
8. dec 2009

Ahojte, tak sa hlásim po niekoľkých dňoch bez netu ...
Preletela som si posledných pár strán, aby som mala prehľad ...
Ja sa chystám začať s pečením tento víkend, v piatok mám dovolenku ideme s MM na vianočné trhy do viedne ...
Na diabetológiu idem vo štvrtok, dúfam, že tam dopadneme dobre. Inak sa už neviem dočkať 21.12. a toho 3D sona ...

Lubi ako sa ti darí ??? Inak postieľka sa mi veľmi páči...môžeš mi prosím ťa napísať presne, kde ste ju objednali ?? Niečo podobné by sme chceli ....

civavava
autor
8. dec 2009

ahooj martinka, ako, uz citis mimi? Ja este nie 😉
veru uz aby bolo 21.12., 3D caka vtedy aj naaas 😵

civavava
autor
8. dec 2009

naabytok dosieeel, videla som auto cez okno 😀 😵

martina05
8. dec 2009

Ja už áno - približne od konca minulého týždňa, ale podľa mňa to ale nie sú žiadne motýle 😀 😀 😀
Skôr mám pocit akoby sa mi niečo v brušku prevaľovalo, hmýrilo a dokonca cez víkend na horách, keď sme mali čas a relaxovali sme, MM ma len tak držal za bruško a zacítil to aj on... Som z toho šťastná... Necítim to ale každý deň rovnako, niektoré dni menej, niektorý viac a niektorý zase nič .... Napr. včera dnes zatiaľ nič - dúfam teda, že je to ok... Cítim to skoro úplne dolu a to som očakávala pohyby vo vyšších partiách 😀 😀 😀

Myslíte si že je to ok???

Civav čo je tu inak nové ??? Všimla som si že máme nové dievčatká .... 😀 😀 😀
Kedy sa chystáš na SVK?? Až pred sonom ??

martina05
8. dec 2009

Civav, kedy ho poskladáte??

civavava
autor
8. dec 2009

rychlovka, uz to vylozili, tak idem do roboty 🙂

civavava
autor
8. dec 2009

martinka super! ja este cakam na pohyby ,..resp obcas cosi citim ale fakt nejak sa nesledujem ze co to je....ale ako pises, motyle urcite nie 😀

skladat budeme asi az v januari ked sa vratime zo SK, lebo mm pride 16.12 a 17.12 alebo 18.12 uz ideme na SK tak dovtedy nestihame....ale som netrpezlivaaaaa uz by som ho mala najradsej poskladany 🙂))

tantama
8. dec 2009

civavka to je super že už prišiel.... a hlavne nie aby ťa napadlo sa s nim naťahovať🙂)

martina05
8. dec 2009

No haló... kam ste sa všetky podeli?? Ja tu pomaličky zaspávam v práci ...hrozne prší a nič sa mi nechce ....

vejula
8. dec 2009

čavi kočky...
Martinka si mala romantický víkend na horách????
Ja o chvílu fičím na urad práce a potom so psíkom ku veterinárovi, uvidíme ako sa to vyvýja ale v noci už tak nechrčal, tak sa zdá že lepšie 😵
čivavka gratulujem ku nábytku 😉

civavava
autor
8. dec 2009

uz som v robotke, nastastie neni vela prace 😎

vejuli drzim palce nech je psicek OK 🙂

aj tunak prsi a je hnusen sivo......fuuuj

pepita52
8. dec 2009

ahojte mamicky vas niekedy nepicha pod rebrami alebo tam niekde ja neviem co to je neviem ci sa mam bat alebo je to normalne dakujem

vejula
8. dec 2009

čivavka u nás je tiež hnusne aj pršať začťalo nie nejako moc ale kapčí 😒 Ináč dnes zas tá kyselina trápi pre zmenu mna ešteže mám nejaku tu zásobu Fatry tak si idem otvoriť, nech to prejde... Inač čo dobre budete mať na obed???? Ja ešte vôbec neviem čo vymyslím a to už by bolo aj na čase 😅

stacynka
8. dec 2009

ahojte baby, to je dnes ale pocasie, najradsej by som spala a spala a spala 😒 😉
trosku mam haluze, keby som neprisla o babetko tak uz by som co chvila isla rodit ☹ esteze ze uz tam mam dalsieho drobca skovaneho....

vejula
8. dec 2009

Moja, no vidíš, nenechalo ťa dlho samú a poslalo ti za seba náhradu nech niesi smutná... A určite sa tam hore z vás veľmi teší 😵

tantama
8. dec 2009

dnes asi prší všade... ja síce zimu nerada ale už by som prijala radšej kopec snehu ako toto:(((

stacy neboj ani sa nenazdáš a rodiť budeš naozaj...... 😉

stacynka
8. dec 2009

no ved som strasne rada ze sa nam to na prvy sup ako nam dovolili podarilo, len sem tam mi to neda 😒 ale slubujem ze uz len pozitivne myslienky idem si dat kusok cokolady tusim....

co budete varit? ja nemam ani tucha a uz by bolo dobre aj zacat....

zuzana1971
8. dec 2009

caute babulky

tak ste mi vcera vecer urobili chute s tym jedlom, ze som sa ponapchavala vsetkym moznym 😝 a rano som mala o pol kila viac 😝
cize uz som pribrala 2,5 kila, ale este mam stale minus 5 kg od zaciatku tehu
Akurat, ze som tych 2,5 kg pribrala len v priebehu 13 dni, takze sa budem musiet zabrzdit v zrani, lebo takymto tempom sa zachvilu nezmestim cez dvere 😀

k tomu Brendonu, tie poukazky na nakup boli v casopise Dieta a Maminka a nie su v casopise Mamina a Mama a ja, lebo minule som vam to napisala nespravne...Az na to, ze ja som nakoniec nekupila v tomBrendone nic z tych poukazok, lebo bud som to nenasla a predavacka nevedela ktore to je a netusila ani o tych kuponoch, kukala jak mucha puk 😎 a nieco nezodpovedalo fotke na kupone, bolo to skaredsie, ta som to nekupila

Kedze sa uz nudim doma 4 mesiace vytiahla som jednu taku pocitacovu hru po dlhej dobe, stavia sa tam taka ZOO, klietky, zvieratka, no sranda....mam konecne nejaku zabavu medzi 4 stenami 😀 😀 😀

vejula
8. dec 2009

😀 Zuzi vidíš tak už to ide pomaly hore bolo už na čase 😉 len pekne papaj nech nás ostatné dobehneš, aj ked ja už by som rada spomalila v tom priberaní 😅
stacy ani je neviem čo budem variť.... Akosi mi dnes nepáli som taká jak mechom praštená...

tantama
8. dec 2009

zuzi aj ja mám doma v PC takú hru... a v práci teraz poctivo kŕmim rybky a obrábam farmu na facebooku....... tiež čistá nuda🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre