Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
12. jan 2010

cici, mala je chutnucka, hotova modelka 😵

idem si uz lahnut a cosi este precitat, tak dobru nocku prajem, pa zajtra 😉

blondy12
12. jan 2010

moni no zvladla si to uzasne 😀 vlastne sa ti podarilo vsetko zhrnut ...a gratulujeme tvojej kamaratke..aj malickemu nech sa mu dari a pekne rastie

silvia7
12. jan 2010

hojte..
cici - jaká je zlatučká 🙂

aj ja gratulujem k Nelinke malejlady a petke ku Samkovi 🙂

no civi a cheer - tak my sme mimi neplánovali ani náhodou, len sme proste nedávali bacha na dovolenke.. takže toľko k tomu, že čo a ako.. hmm..

Zuzka držte sa aj s Maxíkom, hlavne, nech ste ok a nech na vás dajú pozor v nemocke!!

ja tiež jem všetko v podstate.. to čo mi chutí.. takže tak..

moni
12. jan 2010

hehe blondy, isto som na polovicu zabudla...napriklad postazovat sa na chlapa 😝
aj ked od kedy sme sa vzali, je to lepsie a lepsie 😵 😵 😵

dnes ma caka prenatalna masaz, tak sa tesim ze mi niekto popuci chrbat 😅 a som zvedava co na to mala 😵

cicimon, kraasna babulka! my ideme o tyzden 😵

cicimon
12. jan 2010

mala ma 930g, vraj to je akurat

inac, ja jem okrem tych plesnivych syrov,. pastek a surovych ryb vsetko s mierou

pripajam sa aj ja k svadobnej gratulacii, krasne foto

moni
12. jan 2010

zuzi, drzte sa s maxikom v nemocnici! oddychuj, nestresuj a bude vsetko v poriadku, budeme na vas mysliet 😵

blondy12
12. jan 2010

silvi ked sa mozem opytat a ako dlho ste spolu chodili kym si otehotnela?no ako ti poviem ze ja som so svojim uz 3 roky a hoci na neho nadavam som si ho vybrala ale tak viem ze je iny len teraz je asi nejaky z toho sam viac vykolajeny co bude ako ja... 😀 ...a este sme povahovo trosku ini ze on mna brzdi niekedy ked ja som ako pojasena a naopak ja jeho taham dopredu aby zas nebol vzdy spomaleny...a inokedy sa aj zhodneme...

cici tak potom moja mala bude asi tucko 😲 ...lebo v 23tt mala 800gr podla tehu knizky a co teraz?az sa normalne bojim ze ci ja nemam tehu cukrovku ked tu hovorite ze babatka su nejake tucnejsie..alebo sa mylim? 😨

minius
12. jan 2010

cici tak nas to tu zase vyhrava on ma vraj 1.200n kg a to je riadny valibucisko aj na tom 3D to bolo vidno joj tie licka a brusko a tie stehienka 😀

Moni uvidis ako si to uzijes a davate si robit aj 4D?

minius
12. jan 2010

blondy no to ma ani nestras ze tucnejsie babatka maju cukrovku 😕, vo stvrtok ideme na cukor tak vari vsetko bude v poriadku.
Ja si ale myslim ze to bude po nas ja bom bola riadna bombicka aj tatinko bol tucko ked bol babo.

blondy12
12. jan 2010

no minius u nas to bolo naopak ja som ma iba 2550gr a MM necel 3kg ..tak jedine ze po postarovi ... 😀 len u nas ziaden nie je

dejna3
12. jan 2010

babule, nebojte... teraz sa už každé bábo vyvija podľa genetického základu... a tá hmotnosť je len odhad... niekdey vyjde a niekedy nie 😉

moni
12. jan 2010

minius, hej ideme na 3D/4D, nehorazne peniaze si za to pytaju, ale chceme aby mali nasi nejaku pamiatku, kedze sa na vnucatko tesia len takto na dialku 🙂

tak tak, svata pravda, za vsetko mozu geny....ja ako geneticka o tom cosi viem 😉

blondy12
12. jan 2010

ty si geneticka?tak to by si mi mohla povedat asi aka pravdepodobnost je ze by mala nasa mala po mne gen ze bude lavacka..ja som dost silna lavacka...a MM sa len toho boji..lebo u nich nie je nikto v rodine a on si na to nejako nevie zvyknut.. 😀

moni
12. jan 2010

podla toho co viem, to sa nededi 🙂 ale dam si ako domacu ulohu zistit viac 😉
ak su tvoji rodicia pravaci, tak to ze si ty lavacka je nahoda...presne tak to bude u vasho dietatka 🙂

som si myslela, ze mi to prejde nejakymi krvnymi skupinami a farbou oci, a pozrime sa, lava-prava ruka sa tu na mna vytiahla 😀 😀 😀

blondy12
12. jan 2010

no vidis to...co som ti dala... 😀

rodicia su pravaci v podstate vsetci od nas co poznam ale vsetci maju nieco co robia lavou ale inac je to iba jedna cinnost...

no a mam aj modre oci a MM hnede ale to nase male asi bude hnedooke lebo ten modry gen je slaby..ako som citala...

moni
12. jan 2010

blondy, moze byt aj modrooke 😉 podla toho ake oci maju manzelovi rodicia 🙂

dejna3
12. jan 2010

moni, moja krstná s bývalým mužom sú praváci a obe ich deti ľaváci 😕 ja som tiež myslela, že je to nejak dedičné, lebo tuším ich dedo bol ľavák 😕 asi teda fakt náhoda, ale vydarená 😅

dejna3
12. jan 2010

my sme obaja modrookí, pôvodne svetlovlasí, aj sofi je 😉 dedovia majú modré oči a svetlé vlasy a babky hnedé oči a hnedé vlasy😀

moni
12. jan 2010

tak teraz uz definitivne musim zistit ako to je, lebo aj ja som zvedava 😅

dejna3
12. jan 2010

som aj ja zvedavá, potom daj vedieť 😉

blondy12
12. jan 2010

no moni moji rodicia su hnedooki..aj dedovia a babky su ale viem ze prababka bola modrooka..a po MM strane asi vsetci hnedooki...neviem co jeho otec lebo ten mu zomrelked bol MM mladi tak neviem ale nemyslim ze modrooky...

blondy12
12. jan 2010

pardon mlady... 😅

dejna3
12. jan 2010

ja som zas zvedavá, na koho sa bude drobček podobať 😅 lebo sofi je ale úplne celý tata, po mne nemá nič (teda tata hovorí, že to najdôležitejšie má po mne 😀 😀 )

kamilakd
12. jan 2010

ahojte dievcata mne bolo zas nejak cudne doobeda pohoda este som bola v TO a ked som prisla domov som lahla a spala az do teraz 5hodin je to normalne???som zvedava co budem robit v noci

zuzanka ty sa nam drz ved budeme v kontakte ako je s tebou...

zuzkabar si bola krasna nevesticka aj po polnoci si bola krasna princezna tak malinky si to pekne uzil s vami...

dejna3
12. jan 2010

ahoooj kami, zohnala si knižku?

minius
12. jan 2010

no Kamilka ostat doma a poriadne to doliecit!

Moni vidis idem zistovat ake oci to starki maju, tato ma modrucke ako nebicko pred burkou 😵 ja hnede tak dufam ze bude modroocko. (no hlavne nech su zdrave.... samozrejme 😅 )
ja mam troch starsich braskov a vsetci su modrooky len ja som hnedooka ovca rodiny

Aj tu za to pytali riadne poplatky ale Monika naozaj to stoji za to, ja by isla este raz ale uz teraz ho pomaly placenta zakrivala tak to uz by neboli pekne fotky tak sa na neho tesime na zaciatku aprila 🙂

kamilakd
12. jan 2010

dejni nie vooobec tak kuknem este u nas a uvidim co dalej

minius sak ja som sa citila uz dobre celkom akurat to bol asi len pocit 😒

minius
12. jan 2010

a aku knizku hladas?

kamilakd
12. jan 2010

minius harvey karp nejstastnejsi miminko v okoli 🙂

dejna3
12. jan 2010

skús poprosiť známych v iných mestách, nech ti kuki v knúhkupectvách, či sa náhodou niekde ešte nenájde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre