Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
22. jan 2010

veve tak sa to aspon vyjasnilo, aj ked jednoznacne pochybila uradnicka...ale hlavne, ze sa to pohlo 🙂
citam, ze tie datumy maju asi vsade odlisne

kika vy v RV mate tiez dobre p...v soc. poistovni, jedna bola u nas zastupovat a 2x ma vratila s papierom, lebo moj dr. zle napisal cislo a ona to nemohla opravit ani nahodou...cista byrokracia a "zabudla" mi povedat, ze mam este 1 papier doniest a kebyze tam potom nevolam a neoverujem si ci mam vsetko ok tak doteraz nemam ani ja pn

minius
22. jan 2010

babenky no vy tu planujete riadnu vzburu 😀 ale so vsetkymi uradmi je to riadne smutne!

minius
22. jan 2010

co sa stalo s konikom akosi kolapsoval, no aspon mam upratane 😀

zuzana1971
22. jan 2010

ahojte, takze kolegyna asi bola dobre zamaskovana, lebo jej dali na moj obciansky vsetky 3 zasielky 😀 tak uz ich mam doma huraaa

dnes mi nejaky vtacik okakal okno, taky velky kakanec, ved ked sa serie, tak sa serie 😝 😀

dala som si do albumceku 1 fotku veiciek co mi dosli v jednej zo zasielok, kupovala som ich vyhodne tu na konikovi od desszi, este ma nejake veciciky, tak som jej slubila, ze sem dam jej mail, ak by ste mali zaujem, mozete ju kontaktovat zasle vam fotky a ceny mailom dddesszi@gmail.com

filipka21
22. jan 2010

ahoj zuzana1971 ja som sestra od monika0001 ja ti tiež nabalím veci a pošlem ,alebo povedz si ty ako ti ich mám doručiť 😉

moni
22. jan 2010

ahoj dievcata, dnes mimoriadne zavidim vsetkym ktori su doma na PN 😒 ja budem zrejme robit do porodu kedze tu materska neexistuje 🙄 slak ma trafi! od vcera zas depkujem ako to budeme zvladat 🙄

kami, veru sprav si vylet, aby ti cas rychlejsie ubehol! a zuzke to iste tiez dobre padne 😵

tantama, setri sa dievca, snad len gretka vymysla a hlada novu polohu v domceku 🙂

zuzana1971
22. jan 2010

filipka, dakujem, uz mi monika volal, tak asi najlepsie po monike osobne

zuzana1971
22. jan 2010

tamtamka mohol ta dat doky na PN ked si uz bola v nemocke e nenechat ta trapit sa v robote

tantama
22. jan 2010

no pn by bodla ale v práci nemá kto byť ešte tak robím... inokedy je tu klud a pohoda len dnes bol stres.... tak dufam že volný víkend mi urobí dobre.....zuzi vecičky sú super🙂)

minius
22. jan 2010

moni to u vas je to take drsne? A to ti ani len spolocnost nic nepreplati?
To asi v US nechcu mat novu generaciu 😕

Zuzi som rada ze ti to tak dobre dopadlo s tymi balikami a vecicky su krasnucke, Maxik fakt bude fesacisko 🙂

Tantamka ty mysli hlavne na seba a Gretku! Cez vikend ides oddychovat?

kamilakd
22. jan 2010

minius no si vies predstavit tolko tehuliek ktore planuju zburu pred uradom postou atd??? 😀 ja by som sa celkom pobavila inak fakt po obediku konik strajkoval 😠

moni to je dess ze aspon v tom 8mesiaci nie si doma 😠 to ti ten sef nemohol dako navrhnut???ach jooo ale neboj ty si svetacka to zvladnes ja som mamickin a ocinkov cecusik tak ja sa spolieham na nich a inak babulky najskor bola nudza o vnucatka a teraz moja svagrova bude mat dalsie a zas dalsi chlap 😀 len neviem ako to zvladne ten malinky ked teraz je stredobodom pozornosti aby nam neziarlil malinky dnes mi volal som sa sulala...
topanky su potanky,,,a moja mamina nie je pre neho starka ale anika no zlaty.

tantamka len ty gretke dohovor nech tam cuska pekne v teplucku kde sa tlaci 😉

moni
22. jan 2010

minius, no ked moja pozicia je taky macko-pes, povinnosti ako zamestnanec ale prava nie 🙄 normalne je materska (platene volno) 6-8tt preto kazdy robi co najdlhsie. potom bud nastupis, alebo dovidenia. a kedze kriza zuri, najst dnes robotu je umenie. chora spolocnost 😔
nastastie s mojim sefom sa da dohodnut, takze povedal ze mozem zostat doma aj dlhsie, co ale znamena 3-3.5 mesiaca ☹ vobec si to neviem predstavit ☹ lenze ked nepojdem naspat do prace, pridem o viza, a nechat manzela tu a ist domov neprichadza do uvahy. doma by sme z jedneho platu nevyzili ani nahodou. no proste komplikovane 😝 viem ze nakoniec to zvladneme a vsetko dobre dopadne, ale teda lahke to nebude 😕

zuzi, bacha na maxika, teda bacha na vsetky baby co ho budu opalovat 😵

minius
22. jan 2010

kami to si vas viem predstavit aj so zuzkou na cele pred nejakym ministerstvom? GIRLS POWER 😀 😀 😀

moni to mas fakt na figu! A tvoj manzel je Slovak? Na vas sa manzelske viza nevztahuju?
A ja sa tunak stazujem!!! Az sa citim guilty 😕

moni
22. jan 2010

kami, no to si pis ze ku koncu sem budem chodit len postu pozriet, cajik vypit, a citat si. ziadna robota, ho kaslem. na druhej strane, doma by mi hrablo ako sa poznam. kedze tu nemam nikoho a mm byva v praci do vecera 😕
no ved uvidime ako mi bude 😵

moni
22. jan 2010

minius, manzel je slovak, a manzelske viza by som dostala, ale vybavit ich treba zo slovenska. a neviem ako tesne po porode zvladnem cestu. ked to inak nepojde, nejako na otocku to budem musiet vybavit 😝
ale uz dost stazovania, kazda mame nieco 🙂

minius
22. jan 2010

tak nech vam to dobre moni dopadne! A postazovat sa niekedy musime! 😠 Ved to mame v hormonoch ale samozrejme na chlapov sa nesplhame. Aspon ten moj je najvatsi stazovatel sa 😀

minius
22. jan 2010

kami a ty si uz na materskej?

kamilakd
22. jan 2010

hmmm ved to kazda mame nieco..., ale tie urady by mali trosku vyhoviet vsade byrokracia na ambasadach je tiez kapitolka...ale teraz mame aj pekne starosti samomluva s bruskom 😀

kamilakd
22. jan 2010

minius ja som na PN 😕 lebo mna by v praci slak trafil...ja mam taku pracu behacky po slovensku a stretavanie tupych ludi bolo na dennom poriadku(pracovne)a v kancli o nic lepsie

minius
22. jan 2010

kami tak sme na tom podobne 😀 ale ja to mam iba v office. A planujes ostat na PN az do materskej?

kika29
22. jan 2010

tak ma nasral môj mm chuj jeden 😠 zabila by som ho dakedy. dvihol mi tlak na 200 joj keby tu nebola malá by som hrešila jak stará k...a. Prísam bohu dakedy mám pocit že bez chlapa by mi bolo lepšie jak si takto žrať nervy.

kika29
22. jan 2010

minius pozrela som si album máš krásnu výbavičku už kúpenú.

blondy12
22. jan 2010

kika a co sa stalo????ze az tak si sa nastvala..

no dievcata dnesna skuska urobena ani neviete aka som rada..a minius vinko bolo taky strik ... 😀 ..musela som z toho nervoveho vypatia co mam tento mesiac...lebo este som dohadovala inu skusku ..kde mi chybaju 4body aby som nemusela robit opravak tak pan bozko mi pomohol ale nechal ma potrapit tak snad ze to vyjde a uz iba posledna ..na dalsi tyzden a pokoj..

minius
22. jan 2010

dakujem kika 😉 a coze ta tak manzelik vytocil?

vejula
22. jan 2010

čavte kočky...
No kika tiež mám niekedy ten pocit, ale nikdy to netrvá dlhšie ako pol dna 😅 Ale v niektrých situáciach by som najradšej odišla nech ho nemusím počuvať, lebo občas už na to nemám silu...

A ako ťa nasral ten dvoj mm?

minius
22. jan 2010

no nech uz mas blondy po tom buducom tyzdni (tak nezabudni na 2 dc a 😀) uz budes mat pokoj 🙂 a mozete si aj s Oliviou uzivat tehotenstvo

blondy12
22. jan 2010

no minius to by som uz rada konecne..sice dalsi semester ma bude cakat od polovicky februara...a mam tiez 4 predmety ale nie take zabijacke ako tieto...tieto su narocne na dochadzku a celkovu pripravu pocas celeho semestra tak som to chcela mat z krku kym porodim lebo potom pri malej by som nevedela ako by som to zlvadla..tak snad sa mi to podari...aj ta posledna...

a inac mas krasnu vybavicku pre maleho...

a kika aj ja mam take stavy...

kika29
22. jan 2010

no tak ma nasralo že chodí domov večer z práce a obskakujem ho bo je unavený ale ked mu zavolá kamarát tak už unavený nieje. a príde domov niekedy v noci. inokedy mi nevadí ked ide von s kamarátmy ved maká v práci a potrebuje sa aj on kus odventilovať ale dnes ma to strašne nasralo. Kým tu sedela jeho mama tak čušal a ako náhle mu zavolal kamarát už letel. a ešte sa spýta či som nazúrená takú by som mu jednu vrazila bože keky tu bol by som ho roztrhla od nervoch. doma vylihuje na gauči lebo je unavený a teraz aha ako únava nejako zázračne zmyzla. tak vo mne vrie 😠

moni
22. jan 2010

blondy, no sikovna si! 🙂 dopraj si veru oddych a nejaku odmenu 😵

minius, takze vy budete mat supermana 😀 krasny fesak to bude!

minius
22. jan 2010

kikus ty si riadna dracica 😀

Chlapi to su riadna haved ale co by sme robili bez nich?
Ako by nam bolo dobre ?! 😉

Blondy Dakujem!

Babenky idem na dnes, normalne som zacala byt na koniku zavisla. Cely den sa ozarujem. Majte krasny zvysok Piatkoveho vecera a dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre