Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
1. okt 2009

ano 15 na den,,takze to mam ako ratat 15 krat 30? ci jak? nerozumieem 🙂 budem na rizikovom az do materskej vlastne.. kolko bduem dostavat neviete? ja netusim ako to je kto co kedy kde ako. .? :P xixi

cheerlady
1. okt 2009

kiwinka myslim,ze by si to mala mat za pracovne dni,no neviem,uz si nepamatam ako to bolo 😒

kiwinka
1. okt 2009

tak za pracovne dni fuuha, to bude na hovno teda,,ja som robila 12ky,,,asi 15 smien v mesiaci, denne, nocne, uff,,tak co uz 🙂 budeme mat setriaci rezim 🙂
cheer mas aj viac foto zo svadby? krasny ste boli :P

jankako
1. okt 2009

No neviem,mne sa zda že normálne cely mes.priklad 31 dni krat 15=465 ečiek.Ja som dostala od 14 augusta do 30.augusta.300 ečiek..takže myslim že sa rátaju aj vikendy..

kiwinka
1. okt 2009

jankako odkial si? mame podobne terminy porodu 🙂

blondy12
1. okt 2009

ahojte mamicky 😀
joj babenky aj ja by som uz chcela konecne vidiet aj nase malicke ako kope....a vdiet ze je vsetko v poriadku...boze do 8.10 vydrzat....teraz to ubieha nejako pomaly... ☹

cheerlady
1. okt 2009

kiwi ked si robila 12-ky,vtedy sa to zase inak pocita - tusim ako 1,5dna.no neviem,uz si to fakt nepamatam 😒
jankako tak potom asi aj weekendy 😉
kiwi mam na mojasvadba pod tym istym nickom,len som tam este nedoplnila foto od fotografa,tak su tam len take amaterske 😅

tarinka333
1. okt 2009

kocky, inak ja som bola dnes na EKG... fajne cucfleky mi ostali po tych prisavkach 🙂

kiwinka
1. okt 2009

ja so mna EKG bola v 8tt a neostali mi cucáčiky 🙂 ale poznam to,,uz som to aj ja mala, ale ked mi robili inokedy EKG 🙂 je to smiesne 🙂
baby myslite, ze mi urobia, respektive daju fotku pri tom prenatalnom screeningu? smiem si ju vypytat? a kolko to trva inak vy ktore ste uz boli na tom? a ze predtym mi vezmu aj krvicku a nemusim dojst na lačno.

cicimon
1. okt 2009

kiwi -neviem, ale skus sa spytat. Ja som tiez nevedela, ci mi da lekarka dnes na poradni foto, som sa spytala a ona ze 2e a ja ze ok. tak mam aspon foto, aj ked tazko rozlisujem co je co 🙂

blondy12
1. okt 2009

cicimon a v ktorom si?este ti nehovorila co to bude?ci nechcete vediet? ja by som mala ist tak v 12tt ..... a aspon t fotecku by som chcela, viem ze moj gynekolog ma moznost urobit fotecku, tak ma snad nesklame 🙂

cicimon
1. okt 2009

ja som dnes 11tt+4 , este nehovorila a neviem ci v 12tom este nie je skoro, uvidim o mesiac, ked pojdem. Nie sme zasadne proti vediet, co to bude, uvidime 🙂

inac - neviete,ako je to so sanou? po 12t by to uz mohlo byt bezpecne, nie?

bubinkaaa
1. okt 2009

pre MATENKA:aj ja mam pocity ako na menzes, a to som v 11tt,vraj po case by sa to malo stratit tak dufajmeeeee vsetky.... 😉

blondy12
1. okt 2009

baby ja take stavy akoby na menzes nepocitujem, iba uplne na zaciatku ma velmi bolelo v podbrusku, no teraz nic, ani mi nie je zle, uz sa z toho zacinam normalne bat, ze vsetky mate aspon aku taku nejaku starost, a ja som mala asi pred dvoma tyzdnami ze sa mi zvacsili trosku prsia, uz ma ani nebolia, ani mi nie je zle, aj jedlo mi chuti, akurat to, ze ma zacinaju tlacit nohavice pomaly...... ☹ dufam, ze bude s babom vsetko ok....

bubinkaaa
1. okt 2009

pre BLONDY12:...nemusis sa bat,niektore zienky nepocituju vobec ziadne priznaky,takze len klud a pohoda 😎 ...

bubinkaaa
1. okt 2009

inak mas BLONDY12 termin ako ja 😉 ...tak sa tesme na malinke ako si ich budeme o par mesiacov drzat v naruci 😅

blondy12
1. okt 2009

ja v to velmi dufam, ze bude vsetko ok myslim vacsinou pozitivne, ale este aj dalsie veci okolo ma potom prinutia rozmyslat aj takto

matenka
1. okt 2009

bubinka a ostatné, tak som rada, že v tom nie som sama, lebo pri prvom som to tak intenzívne necítila
blondy, no niekedy je to fakt nepríjemné, až sa bojím, či nemám ísť k doktorke, a možno aj má každá iný prah bolesti, moja spolubývajúca na intráku necítila skoro nič, aj keď sa porezala, ju to nebolelo 😒

bubinkaaa
1. okt 2009

baby ako casto chodite k lekarovi??ja som v 11tt, a chodim kazde dva tyzdne, no bojim sa,ci to nie je moc casto....ved ako citam niektore chodite len raz za mesiac!?!....pretoze nie je dobre predsa robit tak casto ultrazvuk,vsak??

blondy12
1. okt 2009

no bubinkaa ja som bola po prvy krat pri zisteni tehu..bola som v 6,7 tyzdni podla jeho slov, a povedal mi, ze ma chce vidiet ale najneskor do 12tyzdna,no a to bude vlastne moje druhe sono a poprvy krat ho snad uvidim....

cicimon
1. okt 2009

bubi - myslim, ze do 20tt sa ma chodit raz za mesiac, aj v tehu knizke to tak nejak je. ja som bola v 7tt a teraz v 11tt

dala som foto do albumu, odfotene mobilom... 🙂

bubinkaaa
1. okt 2009

no tak ja som bola na sono,ked malo 7 mm,potom 11 mm, a teraz naposledy 26 mm v pia-24.9. a vies co??aj mi zabudol povedat,ze kedy vlastne amm teraz prist 😅

bubinkaaa
1. okt 2009

cicimon:babatko je otocene dole hlavickou ako pozeram??moje zase stoji na fotke,akoby na nozkach 😅

blondy12
1. okt 2009

no ale tak bubinkaa aspon vies ze je vsetko ok, ja zas len dufam....ako vidis....

cicimon
1. okt 2009

noo...ja ked som bola u lekarky, tak som na ten monitor cumela ze akoze co tam je....a ked som na to doma kukla, tak to bolo jasne 🙂) len tam nazivo bolo vidno aj bijuce srdiecko
a ze akcia srdca 100 - to je co?

blondy12
1. okt 2009

tak cicimon ja to vobec netusim....v tomto som uplny novacik......a laik

bubinkaaa
1. okt 2009

cicimon:juj moja netusim:zeby frekvencia??neviem vazne.... 😨

blondy12
1. okt 2009

ale podla mna keby to nebolo nieco dobre tak verim ze by sa to riesilo, podla mna to je tak ako to ma byt... 🙂 🙂 🙂

bubinkaaa
1. okt 2009

blondy12 a cicimon....chodite do prace,ci ste na PN??mne bolo brutal zle v praci,stale len mdloby a pocity na odpadnutie, takze uz som na PN dobry mesiac a ostanem asi az do porodu...teda urcite 😉

blondy12
1. okt 2009

no ja este dokonca studujem aj pracujem popritom, a nastastie ako hovorim nemam ziadne problemy, dakujem tomu malickemu, ze mi tak pomaha, no s pracou uz pomaly musim polavit, tento semester je pre mna dolezity....ale od februara prechadzam na individualny plan....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre