Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
12. sep 2009

Ahoj carrie, hm tak skus tehu obchody. ja som napr kupila nohavice v C&A alebo H&M.. maju lacnejsie veci, ... trosku 🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avuka
12. sep 2009

ja som pred 2 tyzdnami tiez mala pocit,ze sa do nicoho nezmestim,nemala som si co obliect do prace...iba 1 suknu a 1 nohavice...no,po tyzdni reku,este raz skusim,ved v 3.mesiaci by vraj brusko nemalo byt velke,a zas nosim vsetko...asi som len mala nafuknute brucho z jedla...ale aj ja uz stresujem,kde a ako nakupim dake tehu-oblecko...

tarinka333
12. sep 2009

Carrie, ja napr. nosim uz asi len dvoje nohavic... a zacnem asi tehu, lebo ma vsetko tlaci, ked sedim a nie je to vobec prijemme...

avuka
12. sep 2009

ked sedim,aj ja si uz rozopinam rifle 🙂 asi pojdem kuknut kamosku,tej sa narodilo babo pred mesiacom a mi kedysi slubila dake oblecko,uvidime.

cicimon
12. sep 2009

caute,
ja som bola vo stvrtok zrelaxovat v saune a bazene, uplne super. Vcera som si kupila knihu 9 mesiacov otazok a odpovedi, celkom zaujimave, len skoda, ze tie knihy su take drahe..

zatial nepozorujem nejaky narast brucha, ani pred tehu som nebola nejaka chuda, tak asi to tak skoro nebude vidno, ale podla vahy som pribrala cca 1,7kg.Len mam stale pocit plneho a nafuknuteho brucha. Este aj do oblecenia sa v poho zmestim, som zvedava ako dlho 🙂) a potom nabehnem niekde k cinanom kuknut tehu rifle.

a prave si pochutnavam na uzasne sladkej kukurici co som dnes kupila na trhu, mnam

stanusa
13. sep 2009

ahojte a pekne nedelne rano 🙂

dnes mame oslavu maminej 60.tky, ideme pomoct s pripravami - bude fajny obed a potom este fajnejsia torta od skoro svokrusky...a to som sa naranajkovala a uz myslim na obed 😀

peknu nedelu baby 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana232
13. sep 2009

ahojte baby.. ak vám nevadí možem sa k vám pridat? napíšem niečo o mne ja už jedno dieta už mám.. a teraz čakáme druhe 😀

zuzana232
13. sep 2009

carrie ty máš presne také pocity ako ja.. tiež ked sa nenajem je mi velmi zle a ked sa najem tak ešte horšie.. no hádam nas to už čoskoro prejde a budeme si tehulkovanie užívat 😵 😵

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika12
13. sep 2009

ahojte, tiez patrim k aprilovkam, chcem sa vas spytat...mam obcas take bolesti podbruska ako pred menstruaciou...nie je to velmi casto, ale raz dva krat za den urcite, trva to len niekolko minut...mate to aj vy?? 😕

zuzana232
13. sep 2009

carrie dakujem🙂

tarinka333
13. sep 2009

Ahoj nika, jaj mam take pocity tiez 🙂 To preto, lebo sa natahuje maternica, zvacsuja sa v prvom trimestri takmer dvojnasobne, takze to musis nejako pocitovat. Je to normalne.

cheerlady
13. sep 2009

nika za prvych 10tyzdnov sa maternice zvacsi dvojnasobne,takze preto tie pocity 😉 ja som sa tiez najprv bala,ale uz viem ako to je,tak som kludnejsia,aj ked to nie je nic prijemne,ale co by sme nevydrzali pre nasich drobcekov 😵

minka21
13. sep 2009

awojky tehulky,som tu uz potom nebola,no a co s tymi bruskami?lebo ja nemam ploche brusko,mam tam pneumaticku(velku pneumatiku 😀) takze ja to spozorovat nemozem,mozno az v 4mesiaci🙂))tak chcem vediet vy stihle babenky to ako vidite🙂

nika ja mam tiez tie bolesti,je to asi normalne,ale tiez som sa zlakla ze co sa robi,ale ako pise cheery 🙂

cheerlady
13. sep 2009

minka no ja ked si nedam vypasovane tricko,tak nie je vidiet nic,ale ked sa vyzleciem,tak uz vidim,ze to nie je to,co byvalo 😅 ale skor to vyzera ako keby som sa moc najedla 😉

nika12
13. sep 2009

tak ste ma ukludnili 🙂 dakujem..minka ja mam tiez pneumatiku a k tomu som strasne nafuknuta, nosim uz aj tehu rifle, lebo vsetky ostatne co mam su mi male a ked ich aj nasukam na seba, tak ma vsade vsetko tlaci... 😒

minka21
13. sep 2009

cheer a papat ti chuti??lebo mne teda moc neberie,stale mi byvava zle,ale tak myslim ze ta moja pazravost sa este prejavi neskor🙂 inak kamoska pribrala do 6mesiaca 14kg🙂)) chudiatko,ju tak na poradni zpucovali🙂

nika ja ked niekam idem tak leginy,ale vdaka bohu nemusim pracovat,inak neviem ako by som tam chodila ked mi byvava strasne zle, nik a ty si v ktorom tt?

cheerlady
13. sep 2009

minka no mne papat nechuti skoro nic - z varenej stravy sa mi zdviha zaludok,skor mam chut na sladke-termixy,nesquik s mliekom a tak,no a potom este ovocie,ale maso ani za svet a predtym som bez masa nemohla vydrzat ani den 😀 ja si tiez myslim,ze pazravost sa este len prejavi 😀 juuuuj,14kg,to je teda riadna davka 😅 ja dufam,ze viac jak 15kg nepriberiem,ale to si asi fandim 😀
a inak tehu rifle neviem odkedy zacnem nosit,lebo mne pripadaju moc velke v pase,vam nepadaju? 😕

nika12
13. sep 2009

minka v piatok som bola na prvom sone a podla neho by som mala byt dnes 7tt +5 dni, nemam to v pase, nejak sa este bojim, lebo o jedno babo som prisla uz,tak som radsej taka zdrzanliva ... nechodim teraz do prace, ani si to neviem predstavit, uz asi tyzden mi je tazko na zaludku, ked som hladna nedobre, ked sa najem nedobre... vcera mi bolo uz tak tazko ze som dala prsty do krku a slo vsetko von, sa mi ulavilo aspon na chvilku ....
cheerlady, ja mam rifle, na nich je taky elasticky pas latkovy prisity, ale davam si to este dovnutra nohavic, ale na vnutornej strane rifli pri pase je taka gumicka, ktoru si viem nastavit ako mi vyhovuje a pripnem ju na gombik, takze mi nic nepada...

minka21
13. sep 2009

cheer ja sa vidim ze do porodu budem mat cez metrak🙂lebo vzdy mi stacilo zjest nieco a uz kila sli hore,takze pri tehu to bude este horsie🙂 ja tehu rifle este ani nemam kupene,ale asi budem musiet🙂

nika mne zacalo tiez v 7tt byt strasne zle! ale brutalne,som cely den nic nemohla len lezala v bolestiach co ma tak zaludok bolel a natahovalo,a vracala kyselinu,no des,a este sama doma,nemal mi kto ani caj uvarit🙂 ale teraz uz len obcas ma napne,uz sa to trosku ukludnilo,vies co je dobre,emesin ten je proti nevolnostiam v tehu,mne to asi aj pomohlo,tak skus,lepsie ako trpit

cheerlady
13. sep 2009

minka to aj ja mam take travenie - tyzden sa neovladam a hned su 2kila hore 😅 no asponze teraz to mam tak,ze jem len po malych mnozstvach,lebo mam pocit,ze viec sa uz do mna ani nezmesti,ale za to castejsie a to je pre travenie aj lepsie 😉
mne tiez zacalo byt zle tak v 7tt a uz som si myslela,ze to ustupuje a predvcerom som hodila prvu tycku 😝 a dnes v noci,ked dosiel mm z roboty,tak mi bolo zase zle,tak mi musel do postele doniest chocapic a bolo dobre 😀 som sa ho pytala,ci mu nevadi,ze jem v posteli (lebo viem,ze je na to alergicky 😅 ) a on,ze nie zlatko,len papaj 😀 😀 😀

kika29
13. sep 2009

ahojte. Ja sa dnes cítim nejaká slabá a unavená a k tomu podráždená. Muž mi odišiel na 3 dni preč asi preto. Ešte nikdy som nebola takto sama doma ☹ . Len sa motkám po byte.

Aj ja mávam ten pocit vlčieho hladu. Dokonca raz v noci som sa na to zobudila a musela som ísť niečo zjesť.
Bruško mám aj ja ale ja si skôr myslím že to je len pacalík. Nohavice mám 2 ktoré ako tak ešte oblečiem ostatné sú mi tesné-nepohodlné.
Baby a so zápchou nemáte problém?

minka21
13. sep 2009

hihi,aj mne sa to paci ze ten moj tiez vselico prehltne ked vie ze cakame mimi,a vzdy nosi z prace nejake dobroty,len co ked ja na to chut nemam:( a minule doniesol take krasne ruzove tricenko a teplacky na traky tiez ruzove krasne🙂 ja tiez papavam chocapic vzdy hlavne rano,aby mi zle nebolo lebo je to taka rychlovka🙂 a vobec mi nechuti sunka a podobne,radsej len rohlik maslo a staci. a ty uz si v 12tt🙂a pohlavie este neviete?

cheerlady
13. sep 2009

minka nie som v 12tt,chcela som to tu zmenit,ale to aj tak pocita len podla datumu poslednej MS,takze s tym nepohnem 😠 ja som teraz na konci 10tt,teda mozno uz aj prvy den 11tt 😉 lebo som otehotnela az ku koncu cyklu 🙂 ja som este nekupila ziadne oblecko,ale chcem kupit nejake male papucky,lebo ked pojdeme oznamit nasim,tak im dam na vyber - jeden bude mat krabicku s topanockami a druhy obalku s foteckou a uvidime,komu to skor dojde 😀 vy ste to uz oznamili rodicom? 🙂

kika ja so zapchou chvalabohu nie,tuk,tuk,tuk 😉 skor ma obcas prezenie,ale stale si hovorim,ze lepsie prehnat ako mat zapchu 😖

minka21
13. sep 2009

ja uz hned som to vyzvonila,chcela som tiez to s topanockami alebo niecco vymysliet,ale ja som nevydrzala a vykecala to🙂 to bude super ked das obom nieco🙂 to s foteckou je super.to budu asi aj slzy 😉 ked uz bude vidno teraz aj hlavicku 🙂

kika29
13. sep 2009

No to aj ja by som chcela keby ma radšej prehnalo. Lebo ked idem na velkú bolí ma velmi celý zadok bože to je utrpenie. Sedím tam aj 20 min kým to dostanem von. Skoro ako pôrod 😀 hehe.
Ja som to nemala čím preukázať že som tehu ale som im povedala že budú mať druhé vnúčatko. Moji rodičia sa veľmi potešili. Svokrovci tiež. Svokor mi hned povedal že kde som nechala fľašku 😀

cheerlady
13. sep 2009

kika ja som taku poriadnu zapchu zacila po tychto vianociach - som sa dusovala,ze uz nikdy sa tak nebudem prejedat a takych tazkych jedal,lebo som myslela na zachode,ze je moja posledna hodina - az kvapky potu zo mna stekali 😝

no nasich to bude prve vnucatko,tak sa budu strasne tesit 😵 a este predvcerom si mamina robila srandu z mm,ze kedy uz ma termin a tak (kvoli bruchu 😀 ) a to ani nevedela,ze jeden z nas je fakt tehu 😀 😀 😀

minka21
13. sep 2009

heheheeee🙂)) cheer ja ta fakt obdivujem ze tak vydrzis nic nepovedat🙂 ja sa zasa smejem tiez z toho mojho lebo on papa akoby bol tehu a aj tak pomaly vyzera🙂 nasich to bude tiez prve,mam len brata a ten asi nebude,takze to nase bude moooc mooooc moooooc rozmaznane,kedze bude jedine🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre