Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
19. sep 2009

dobré ránka aj ja som bola včera v avione a totálne ma zarazilo že v H&m už nič nemali.. keby som tie moje nemala na sebe tak by som si myslela že mi šibe...... tak som sa spýtala predavačky a ona že teraz ten tovar moc nejde tak s nim na teraz prestali. 😲 .. tak som bola ako teliatko... čo zmizli tehulky??... nechápem... no ešte že su aj inde a aj v TT sú dobré veci...

seuska
19. sep 2009

Dobre rano damy. Moj nazor na tie citrusove plody je taky, ze ak mas chut a chuti ti pomaranc, mandarinka, ananas tak si ho kludne daj pocas tehotenstva, mne lekar povedal ze na co mam chut to mam jest a vraj pomarance obsahuju aj kyselinu listovu, ktora je dolezita prvy trimester kvoli vrodenym vadam mimi. Tak vidite, kolko ludi tolko nazorov.... Mne to pripada uz trosku sialene aby som na kazdy tovar v obchode pozerala co to obsahuje, ci to mozem, alebo nemozem... jem to, na co mam chut, len snad sa v mnozstve obmedzujem...

civavava
autor
19. sep 2009

dobre ranko 🙂

ikushik, ako si dopadla u lekara vcera? drzim palceky, verim, ze je vsetko OK s drobcami!

juuj baby ja som zjedla papriku ku chlebu s maslom a sodoma gomora....ale ideme aj tak na vinobanie, nemienim si kazit naladu 🙂))

aj ja vytesujem z tehu gati, co sme kupili v Gyori v HM, stali 28 EUR a su fakt velmi super. Manzel mi vcera vecer povedal, ze mi uz rastie brusko 😵 ja to nejak nevidim, lebo ved nejake brusko som mala aj predtym 🙂 ale on hovori, ze teraz je to take ine 😀

a citrusy - mne lekar povedal, ze pocas tehu sa smu, dokonca su potrebne, najma v jesennom a zimnom obdobi...ja napr. velmi lubim citrony, kazdy den si dam jeden-dva, bud zjem, alebo vytlacim do vody 🙂 , plus grepy..tie dokonca pomahaju aj na nevolnost. mnam 🙂

peknu nedelu babenky, pa

minka21
19. sep 2009

awojky:( tak mna ten moj vcera tak vytocil,ze som preplakala pol vecera a este som aj spala na gauci!takze som cela dolamana:( a boli ma hlava a je mi z toho vsetkeho blbo,a ja tehu gate teda este nemam,ale uz budem musiet ist asi kupit,lebo sa citim uz ako melon:(

michalag
19. sep 2009

Ahojte, ste toho ale popisali, citala som to dobru pol hodinu 😅 😀 , ale kym som vas precitala tak som aj zabudla na co som chcela reagovat
dlhsie som tu nebola, ale na net teraz vobec nemam nejak pomyslenie ... cez den varim, upracem popripade idem nieco vybavit/ nakupit do mesta a potom idem pre Samka do skolky a sme von az do nejakej 18:30 a popri tomto si hladame vacsi bytik, takze starosti mame dost a ked maleho ulozim tak som rada ze lezim ... mne byva stale tazko na zaludok a uz mi zacinaju dost vadit aj nejake pachy ako od cigariet, vone od airwick-u ... co sa tyka kocikov, my este stale nevieme ci budeme mat ten po Samkovi, alebo si kupime druhy, ale nato mame zatial este cas ... ja mam jedny rifle na traky a mne sa zdali dost neprakticke, hlavne ked mi bolo treba v zime na WC, kym som sa vyzliekla, tak ... po com su teraz tehu gate?

minka21
19. sep 2009

pipimiska az teraz som si precitala co sa vcera pisalo🙂dakujem..a este nie som vydata🙂 to az ked sa male narodi,a brat bude zdravy a priberie trosku a vlasky mu naarastu,lebo z tej chemo je cely zniceny 😒 a ja sa bez neho vydavat nechcem,tak este pockame,inak ja si stale myslim ze budem mat dievcatko🙂som o tom presvedcena,uz niektore viete co budete mat?

pipimiska
19. sep 2009

dobre raanko 😝 😀

minka,jaaaaj,chapem 😔
ja si myslim,ze budem mat chlapceka 🙂 taky pocit aaa vsetkym co som ukazala prvu fotku z ultrazvuku z 8. tyzdna videli pipik 😀 😀

lucinka1104
19. sep 2009

miška u činaka za 400 ja amm z tade a su fajn

lucinka1104
19. sep 2009

citrusy sa nemôžu len 3 tt pred pôrodom

minka21
19. sep 2009

pipimiska ja som v 7tt este videla len vacok a mimi nikde🙂az tam uplne dole bol taky hrbolcek a to bolo ono a bilo mu srdiecko🙂takze ja som nic nevidela🙂))ale uz teraz viem ze to bude spachtos po mne,lebo ostatnym kockam tam tie male miminka plavaju a moje tam lezalo a isto tvrdo spalo🙂)) ale 30teho idem na ultrazvuk tak budem mat fotecku aj ja🙂 a mena mate uz?

lucinka1104
19. sep 2009

aj som dávno tvrdila, čo seuš v malom množstve neuškodí ani tuniak, ani plesnivý syr ,ani cola nemusíte sa bať a tých citrusov už vonkoncom nie

pipimiska
19. sep 2009

minka,ved ani ja som nevidela pipik 😀 len vedla tej malej machulky bola taka malilinka ciarka a oni ze pindur 😀
a spachtos bude urcite,ja spim straasne rada a dlho 😝
a mena?bojim sa vyberat do predu 😅 ako aj vsetko ostatneee

..tak ja tu citam,ze kazda pije cocacolu,ja by som sa bala...ja viem,ze vela veci sa zakazuju jest,ja tiez si dam nejake zakazane ale v norme,no cocacola je fakt riadne svinstvo 😝
ja som nikdy nebola fajciarka,ale tuto noc som vyfajcila tri cigarety, ale v sne 😀 tak som si uzivala to vtahovanie a vyfukovanie az kym som sa nezobudila 😀

pipimiska
19. sep 2009

minka,inac tamara je jedno z mien ktore by som si vedela predstavit 🙂

cheerlady
19. sep 2009

minka ja som spala na gauci predvcerom a dovod bol presne taky isty ako u teba 😠 takze viem ako si sa citila ☹ ti chlapi su niekedy fakt ako z inej planety 😒

ninuska8
19. sep 2009

ahoj bababenky, k tym citrusom...mne moja alergologicka povedala, aby som sa snazila jest co najviac toho co je mozne dopestovat v nasich zemep.sirkach, teda citrusy nie, hlavne kvoli tomu, ze sa rodia deti alergici, ze niekedy to tak nebolo, lebo sa nase babky k bananom a inym veciam tak lahko nedostali, takze ja sa snazim co najmenej a chrumem jablka, hrusky a slivky kym sa da...

tak to len moje skusenosti....

minka21
19. sep 2009

ono s tymi potravinymi je to svinstvo ale poznam take co to pili cele tehotenstvo(cocacolu,kofolu a podobne veci) a maju zdravucke babatka a vobec si nedavali na nic pozor,bolo im jedno co jedia,kolko,hlavne ze vela.a niektore kocky sa snazia,zdravo a vsetko dodrziavat a nemaju take stastie,je to fakt niekedy nefer,ale kazda by mala podla vlastneho svedomia,

inak jedna kocka tu pisala ze ma eroticke sny🙂a ja aj lezbicke🙂

cheerlady
19. sep 2009

minka ja som mala taky priklad v robote - kolegyna zila cele tehotenstvo na cigaretach,kave,redbulle a grepovom dzuse (ktory jej dr.prisne zakazal) a narodila sa jej zdrava dcerka,aj ked bola malicka.no a druha kolegyna sa snazila zdravo stravovat a potratila... ☹ je to fakt osud,nic s tym asi nenarobime... 😒

no mne sa naposledy snivalo o vajdovi 😀 ale to asi preto,ze som v ten den kukala ordinaciu a v nej ho ukazali len v boxerkach a potom aj bez 😀

minka21
19. sep 2009

cheery ahoj,no ja si idem zariadit hostovsku izbu,lebo ten moj aj niekedy dost chrape a nedokazem ho zobudit aby prestal,takze na tom gauci spavam casto,uz som z toho dolamana,takze to budem riesti takto,a este teraz ked som taka citliva tak mi staci malo a uz sa ofucim,beriem vankus perinu a cestujem 😀 inak ja uz asi aj brusko mam,lebo ma to boli ked na nom spim. 🙂

cheerlady
19. sep 2009

minka no aj ten moj chrape,ale mne to nevadi,ked zaspim prva.ale ked on zaspi prvy,tak to je koniec - potom nezaspim ani za svet 😠

minka21
19. sep 2009

chlap v boxerkach a co to s nami robi 😀 😀 inak,trosku intímna otazka,sexujete este?mi sme to trosku odlozili,lebo ked sme naposledy tak mi sla potom krv,takze neviem ci mate niekto s tym tiez taky problem,

minka21
19. sep 2009

cheer ja aj prva zaspim,lenze chodievam casto v noci na wc a potom je to konecna zaspat🙂

cheerlady
19. sep 2009

minka no ja zatial v noci na wc nechodievam,nastastie 🙂 my ano,ale nie tak casto ako predtym,mozno aj kvoli tomu,ze nebolo casu.ale na zaciatku som sa aj ja bala,to sme mali pauzu asi mesiac.ale nastastie ziadna krv nebola 😉

minka21
19. sep 2009

nechodievas?ja aj cez den aj v noci musim stale mocit,teraz chodim uz len tak 2-3x za noc,ale predtym stale,to sa nedalo vydrzat.inak dnes je uzasne pocasie,vonku to tak vonia jesenou,vyhoda zivota na dedine🙂

cheerlady
19. sep 2009

minka jesenne?my tu mame tak teplo,uz mi to lezie na nervy 😒 aj vcera vecer som mala tricko a bolo mi strasne teplo 😝 uz by som prijala aspon takych 18stupnov 🙄

minka21
19. sep 2009

tu na kysuciach je vzdy chladnejsie🙂 ako na slnku je teplo ale v tieni je zima,brr🙂

cheerlady
19. sep 2009

no ved jasne,mne teraz to teplo nejak vadi,odkedy som tehu 😝 najradsej by som sa uz zababusila do mikiny 😀

lucinka1104
19. sep 2009

ked zjetejeden pomaranč za 2 dni dni určite as nič nestane napríklad mj luyk maalergiu an paradajky jedla som ich v tehu dosť ,ale nikto mi ich predas nezakázal to by sem potom nejedli vôbec nič

lucinka1104
19. sep 2009

sorry radčšej to prepíšem
ked zjete 1 pomaranč za 2 dni tak sa nič nestane a môj nie luyk ale luky ma alergiu na paradajky , ktoré vam v ethu nikto nezakaže a predsa je to alergén, takisto orechy, zeler, petržlen je toho veľa držte sa hesla malé množstvo neuškodí

carrie4
19. sep 2009

babule, ma normálne strašíte 😨 ja si pekne popíjam kafíčko skoro každé ráno.... kupila som si tuniaka, že si spravím pomazánku... o plesnových syroch som vedela, že ich tehu nemôžu papať, ale aj tak som si dala na začiatku tehu, ked som o tom ešte nevedela. naštastie ja a citrusové plody sa nekamarátime.
počuli ste, že bude rodičovský príspevok 256 EUR, konečne nejaká dobrá správa. nevravím, že je to nejaká obravská suma, ale lepšie ako tých pôvodných úbohých čosi cez 4 tis. SKK. no aj to pomôže 😎

maxii
19. sep 2009

pozeram ze vsetky si uzivate sobotne popoludnie jak sa patri vonku bolo krasne 😅 😅

mne velmi chutia pomarance teraz....takze si obcas davam

inak hlasim ze nevolnosti troska ustali, uz 3ti den je mi fakt lepsie tak snaaaad uz sa to uplne vymizne 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre