Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

carrie4
19. sep 2009

maxi, aj mne trošku nevolnosti ustupuju ... ale podobné stavy som už mala a zas sa vrátili

tarinka333
19. sep 2009

caute kocky,
ja som dnes stravila den v praci... bola som prednasat... po navrate domov a celodennom jedeni suchych pagacov s ice tea som si dala fajnu teplu kapustnicu, otvorila som chladnicku a uvidela tam paradajky. A ja teraz paradajky nemusim ani z dialky, ma naplo, tak som utekalaaaaaa k wc mise, ved ze ako obvykle, cupnem, pokukam na nu a prejde... nepreslo. Videla som kapustnicu zas... Ty kokso, prvykrat za tehu... a vraj nevolnosti koncia, hehe 😖

maxii
19. sep 2009

carrie nestras 😒 😒 to fakt???
to si ani nepripustam, ten pekelny mesiac bol tazky, uz nechcem 😀

carrie4
19. sep 2009

maxi, verím, že ty si iný prípad, si si toho chúdatko užila ☹ ale isto to raz pominie.... mne to už asi tak na dva dni ustupilo a zas sa nevolonosti vrátili... ale zase musím si poklepať, už nie sú také silné

maxii
19. sep 2009

no mne este celkom neodisli len to uz nie je take peklo a dokazem sa aj najest schuti, aj ked nie na vsetko mam chut, ale aspon na nieco uz....bohuzial vacinou na nezdrave 😒 😒 😒

tarinka prajem aby zacali aspon ustupovat ked este nekoncia 😉 😉

matat
19. sep 2009

ahojte baby, mozem sa k vam pridat??CTie nevolnosti vam teda nezavidim...ja mavam len pri ranajkach nechutenstvo a trosku predychujem, ale este som nemusela bezat na wc. A mam na vas otazku, chcela by som pocut vas nazor na farbenie vlasov.Totisto mam blond melir, a uz to nevyzera dobre, ale kamoska mi tvrdi ze si nemam farbit vlasy a ine baby si farbia, co mi na to poviete???

carrie4
19. sep 2009

no to tak býva, chutí nám to čo nie je zdravé. aj už síce dva - tri dni nevolnosti vôbec nemám, ale tento týžden ma prvý krát tak bolel žaludok, že som myslela, že sa budem po stene škriabať... predpokladám, že to mám z toho prekyselenia, lebo s kyselinou teraz chodím spať a aj s nou vstávam

maxii
19. sep 2009

matat ja by som pockala s melirom aspon na koniec 1.trimestra....

carrie ja mavam tiez kyselinu hlavne vecer pomahaju mi na nu pukance 😀 a pijem fatru

carrie4
19. sep 2009

matka, ja si farbím vlasy, naposledy som si ich farbila asi v juli, a to som o tehu ešte nevedela. ale farbiť si budem. ja som mala celý život ranné nechutenstvo a vôbec som neranajkovala, ale odkedy som tehu, ranajkujem, lebo inak by som to asi nezvládla

maxi, pukance?! to som ešte nepočula. ja s kyselinou a žlčníkovo - žalúdočnými problémami bojujem od mladosti, takže v tomto som profi, ale o pukancoch som ešte nepočula 😀 , nechám sa inšpirovať

dejna3
19. sep 2009

ahojte kočky, tiež patrím k vám 😉

matat
19. sep 2009

S tymi pukancami mas pravdu, moja mama si ich robi ked ma problemy so zaludkom, vzdy to pomoze

maxii
19. sep 2009

mne pukance poradila babka zdravotacka byvala 😀 😀 a vazne to zabera

dejna vitaj 😅 😅

carrie4
19. sep 2009

no musím vyskušať 😎

dejna3
19. sep 2009

pred rokom som o tomto čase finišovala, teraz fičím zasa od začiatku 😀

čo rozoberáte, nevoľnosti? 😕 mne pri malej nebolo vôbec zle od žalúdka, teraz mi býva asi 2 týždne, ale len ráno... mám ťažobu na žalúdku, ale von nič nejde 😝

matat
19. sep 2009

Este mam otazku, kolko ste uz pribrali ? alebo ako sa vam uz zmenila postava?

kiwinka
19. sep 2009

matat ja mam tie 3 kilá hore isto uz, chuti mi jest az az... tazke bduem priberat :D
a brusko uz vykuka,,kupene mam tehu gate... myslim, ze aj inym kockam uz vykuka brusko, hlavne vecer! jak v 7 mesiaci uz vyzeram,,take velke, nafuknute...

ozaj babyyy dnes som bola s MM v pezinku na winobrani bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! ciganska, kukurica, kofolka a loksa s pecienkou :P uff,,ale za 3 lokse pecienkove pytali 11 eur aj nejake centy, sme kukali jak hlupi ze tak velaaaaa ☹

cicimon
19. sep 2009

aj my sme boli dnes v pezinku - lokse, gofra a na hlt burcaku, fajne bolo len tolko ludi...

dejna3
19. sep 2009

matat, ja som pribrala necelé 2kg a už cítim, že si mi to ukladá najmä na bokoch... to isté som mala pri prvom tehu a už mám obavy, koľko priberiem, lebo prvý krát som nabrala 19kg 😝 😝 a to som sa vôbec neprejedala a nechutilo mi sladké... navyše ešte mi ostalo 5 kg z predošlého tehu 🙄

kiwinka
19. sep 2009

cicimon aj ja som dala hlt burcaku mnamiii, chutilo mi,,,a ozaj straaasne moc ludi tam bolo..
a tolko tehuliek som videla po ceste velaaaaaa 🙂 tak sme si navzajom kukali na bruska,,i ked ja som este len tak malo tehotna, boli tam aj riadne tehule :D

jana3
19. sep 2009

no ja som zatial zhodila skoro tri kila a to som ani raz nezvracala, len mi jest nechuti...
Ale neobavam sa, ja to urcite dozeniem... minule som tiez do piateho mesiaca skoro nic nepribrala, ale do konca tehu 18 kg navyse....
Inak na to ze som schudla, brucho mi rastie zavratnym tempom, uz mesiac som chodila z rozopnutym gombikom, ale dnes uz som to nevydrzala a vyhrabala som tehu gate - a veru sa mi ulavilo;)

jana3
19. sep 2009

Inak planujete niekto pouzivat babysatky a ergo nosice? Je to celkom fajn vec🙂

dejna3
19. sep 2009

jani, ja som pri prvom bruško nemala do 6 mesiaca, všetko sa mi ukladalo, najmä tam kde sa nemalo 😠 teraz už mám malinké bruško... tiež už si chcem kúpiť nejaké tehu gate, lebo už sa nedobre cítim v obtiahnutých rifliach, chcem niečo volnejšie 😉

matat
19. sep 2009

ja som pribrala 3 kg, ale hlavne na prsiach, kupujem len vacsie podprsenky a trosku brucho, mam uz aj tehu nohavice, ale este ich nemusim nosit

pipimiska
19. sep 2009

jana,konecne niekto,som sa bala,ze ci je normalnne,ze som schudla skoro 3kg 😅 tiez nemam chut na jedlo,aj ked som nevracala,ale snazim sa jest nasilu,aby som nechudla dalej..
inac tie ergo nosice su fajn vec,ale je este skoro pre mna,aby som nad tym uvazovala,bojim sa 😅

stacynka
19. sep 2009

pipimiska aj ja som schudla, pocitam ze asi tak dve kila, nevracala som este ale mam total nechut papat, tak sa nutim vacsinou.... ale aj pri malom som najprv 4 kila schudla a potom 15 pribrala takze pohoda
len uz ma to nebavi stale mi je zle, kyselinu mam, zaludok ma boli no hruza dufam ze len prvy trimester ma to bude drzat lebo neviem ☹ 😒

jannuulik
19. sep 2009

Ahoj Jani, mne sa šatka moc neosvedčila pri malom, nenávidel aj zavinovačku a v šatke mu to asi tiež pripadalo trošku stiesnené 😒 , keď mal 2 mesiace som pár krát použila klokanku, ale nebola som z toho moc nadšená, ale jemu sa bohovsky páčilo, lebo zrazu videl všetko 😎 a asi keď mal 6 mesiacov som dostala príspevok 😉 na manduku - druh ergonomického nosiča a od vtedy fičíme na tom, dokonca sme s tým zvládli pár dosť dlhých výletov...samozrejme teraz budeme riešiť polohu na chrbáte, aspoň sa budeme vyvažovať 😀 😀

pipimiska
19. sep 2009

stacynka,dufajme,ze su take iba tri mesiace 😉 kyseliny mam tiez,ale iba niekedy,ale urcite najbizsie vyskusam pukance 🙂

ikushik
20. sep 2009

ahojte,co povedat,nic..len smutok plac beznadej..babenkam uz nebiju srdiecka 😢 lucim sa s vami, v pondelok idem do nemocnice 😢 bol to asi materinsky cit,ze nieco nebolo v poriadku...plakala som vcera cely den aj celu noc..a mama myslela ze od zialu mi pukne srdce, ale bola so mnou a podrzala ma..majte sa krasne nech babenka rastu aj bruska..

lucinka1104
20. sep 2009

pukance su fakt super ,ale nie solené ak tak mierne a dobrý je arabský chlieb - maces an kyselinu na zahu zase mandle a fatra

mne byva stále zle príde to na man hocikedy teraz mi je momentálne uplne strašne 😝

tehu gate mam tiež, ale vyzerá že ešťe mesiac ich nepoužijem 😝 ja mam uplne rovanku vahu

vitaj dejna

stanusa
20. sep 2009

ikushik to je veľmi smutné 😢 😢 😢 , čo sa vlastne stalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre