Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
14. sep 2009

no podla mna toto je tu zle vypocitane ten tt - lebo mne podla poslednej MS dnes vychadza 9+0tt..

a na prvu poradnu beriete aj muza/priatela...etc?

tantama
14. sep 2009

cicimon no ja aj sme nad tým uvažovali ale ked ma bude vyšetrovať atk čo bude vo vnutri a potom behat ho zavolať... no nevie ...ty berieš???

lucinka1104
14. sep 2009

cicimon 9+0 je prvý deň 10 tt 😉

cheerlady
14. sep 2009

cicimon aj mne to zle rata - v skutocnosti som na zaciatku 11tt 😒

no ja neviem,ci brat mm...asi ho vezmem az na 3D 😉 lebo utz mi teraz urcite robit nebude,ked ho robil v stredu.a na 3D sa chystam tak v 4.mesiaci 🙂 vy kedy?

cicimon
14. sep 2009

nj,podla tehotenskejkalkulacky mam 9+0
ja neviem ci brat muza, mam na to este cez 2 tyzdne, asi fakt az niekedy neskor a ked uvidi viac ako flak 🙂

lubiku
14. sep 2009

Ahojte kocky 😉
Tak tu sa debati vo velkom 😵
Ja som dnes bola po prazdninach prvy raz v praci, tak fajn, trocha zmena 🙂
Mne uz je tiez brusko vidiet, no da sa este schovat, ale mam pocit, ze pri poslednej dcerke som uz v 12tt mala vacsie a nosila uz tehu gate. Bola by som rada ak by aspon do 15-16tt zostalo taketo. Este si toho bruska aj brusiska uzijeme, verte mi 😀

tantama
14. sep 2009

Babulky aj vy máte pocit že do apríla je stráááášne ďaleko????? alebo to sa len mne zdá???

lubiku
14. sep 2009

No to sa ti nezda, to je daleko, ale ked pridu vianoce potom to uz pojde dolu z kopca 😀

tantama
14. sep 2009

Lubiku nie si náhodou z tt?

cheerlady
14. sep 2009

tantama ja mam tiez ten pocit,ale ubehne mi to rychlo,ked teraz budem mat hlavu v prerabani a zariadovani,potom su vianoce,potom skusky v skole a potom uz je za chvilu april 😀 ale teraz mi to teda ide fakt pomaly.. 😒

stanusa
14. sep 2009

viac by sa mi pozdavalo, keby sme v pase mali aktualny tyzden - teda napr. 11 tt, ked som 11+2...takto to niekedy zavadza a tiez to nema logiku, ked som 11+0 a tu uz mam 12tt 😒 😅
moj sa uz minule chystal, ale napokon mi prelozili termin a vtedy nemohol, vo stvrtok ideme na meranie NT a to uz pojde so mnou, lebo fotku mi dr. nedava tak aspon uvidi nas plodik na monitore a aj odfoti...sa uz tesim

cheerlady
14. sep 2009

stanusa NT je meranie chrbtice,nie? v ktorom tt sa to zvykne robievat? 😕

cheerlady
14. sep 2009

baby pozerala som teraz novy album - tusim od monika1 no a tam uz v 12tt bolo pekne vidiet,ze je to chlapcek! 😀

tarinka333
14. sep 2009

Ale ste sa od rana rozpisali 🙂
Ja mam najblizsiu poradnu - uz druhu - 1.10... hm no a na screeningovy ultrazvuk som objednana na dalsi den, teda 2.10., kedze moj lekar nema vzdelanie na to, aby ho mohol vykonavat - nema ten certifikat.
Inak ja som doteraz sladke nemusela, ale teraz tu sedim a tiskam lentilky do makovice... 🙂 🙂

cheerlady
14. sep 2009

tarinka mnaaaaam,lentilky by som si aj ja dala 😀

baby,nemate niektora kontakt do ambulancie,kde robi NT lekar,ktory ma na to aj certifikat??? vraj sa tam dlho caka,tak uz by som sa rada objednala 😒

cheerlady
14. sep 2009

este som zabudla - niekde v bratislave 😉

cicimon
14. sep 2009

tatrinka - ja idem tiez 1.10. na poradnu, ale na prvu - to ako to tie lekarky urcuju poradne?

nika12
14. sep 2009

ahojte🙂 cheerlady aj ja som pozerala ten album, pipika tam medzi nozkami uz pekne vidno 😀 je mi tak tazko na zaludok zas, ze nie som schopna nic doma urobit, len bud sediet za pc, alebo lezat pri telke :-/ jaj, uz nech je za nami prvy trimester, nech si to uz aj uzivame ... 😒

stanusa
14. sep 2009

tu je o NT pisane http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=71

ja idem k lekarke, ktora ma na to certifikat...tak dufam, ze ma nevystrasi 😕

cheerlady
14. sep 2009

stanusa diky 😉 no to aby som sa poponahlala,kedze teraz som zacala 11tt a najneskor sa moze robit v 13+6tt 😲 len nemam kontaktna ziadneho lekara v bratislave,pomoooooc 😲

civavava
autor
14. sep 2009

ahojte kocky, tak som rada ze som opat na chvilu na nete,normalne mi to chyba, spravila som chybu ze som si nedoniesla na dovcu vlastny PC, muzov nefunguje v kuse a do internetovej kaviarne sa mi nechce ist...

ako sa mate? ja mam nevolnosti uz len podvecer, do takej 16ej je to OK a potom to uz nejak pretrpim.....
uz aby bol koniec 1.trimestra ☹

stanusa
14. sep 2009

cheerlady nemas za co 😉 a nie je to povinne vysetrenie, nemusi sa na to. pozerala som temu o NT a niekedy vyjdu horsie hodnoty, ale to este neznamena ze je babo zle vyvinute...potom sa robia este triple testy.

civava ahoj uz bude len lepsie 🙂

cheerlady
14. sep 2009

stanusa viem,ze nie je povinne,ale rada by som na to sla,lebo ten moj dr.ma utz jak 100 rokov za opicami 😠
inak som nasla,ze to robia aj v ruzinove v GPN.

stanusa
14. sep 2009

tusim sa za to aj priplaca a kombinuje sa to s krvnym testom PAPP
mne to navrhol lekar, lebo som chcela ist skor na sono ako az v 20tt...som jeho prvy experiment a neviem ci aj nie tej sonografky 😅

cheerlady
14. sep 2009

no zdravotne ti nema ako ublizit,jedine,ze by sa v tom nevyznal a povedal ti nespravny vysledok 😒

tarinka333
14. sep 2009

Cicimon, podla mna urcuju tie terminy ako im pride... ja neviem podla coho... v prvom trimestri by to malo byt tak cca kazde 4 tydzne, cize to aj celkom sedi 🙂
fuh, mi je zle z lentiliek...blee

stanusa
14. sep 2009

uvidime, ale vraj sa vyzna 😵

cheerlady
14. sep 2009

no ja som nebola este ani na jednej poradni! akurat mi minuly tyzden povedal,ze teraz tu neni sestricka,dojdite so buduci tyzden pre tehotensku knizku.a ja,ze a mam dojst aj na krv? a on,ze ja neviem,zavolajte rano sestricke,ci mate dojst 😠 tusim je fakt nacase zmenit lekara 😠 😠 😠

tantama
14. sep 2009

ja idem 2,10 na druhu poradnu mne povedal že do 7-8 mesiaca stačí jedna mesačne ak je všetko ok a potom každé 2 týždne

cheerlady
14. sep 2009

tantama a co ti robil na prvej poradni? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre