Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
16. sep 2009

klongová skočné? o tom som nepočula ale keby to bola pravda tak cigáni by uznali za svoje deti aj susedové keby za to dostáli love. 😀

tantama
16. sep 2009

klongova ja som pri prvom synovi dostala teda nie ja ale bývalí muž nejaké peniaze... je to otcovský príspevok a to sa na socialke pýtaj tiež neviem či to stále je.....

tarinka špinenie je ked náš výtok s prímesou krvi.. je fakt hnedý to by si spoznala alebo je číry a su v nom dosť viditeľné stopy krvi....neboj

klongova
16. sep 2009

tantama a koľko to bolo asi 5000 Sk aspoň tak vravela švagriná malo by to ešte fungovať.

kika29 o tomto nevie veľa ľudí a už vôbec nie cigáni, v soc.poisťovni to v podstete taja oni ti to len tak na počkanie nepovedia musíš sa pýtať.

tantama
16. sep 2009

ja si fakt nepamätám ale mohlo to byť vtedy aj menej.. neviem ale isto sa na to budem pýtať....... ale niečo sa mi marí že sa to vyplácalo až po 3 mesiacoch...... neviem...skleróza 😀

maxii
16. sep 2009

caute babule 😉

vidim ze nie som sama co trpi nevolnostami, snad uz coskoro prejdu 🤐 🤐 🤐

baby mate nejaky recept, co na tu hnusnu kyselinu v nosohltane po vracani??? ja si davam mlieko...ale je to tazke 😝 😝

tantama
16. sep 2009

maxii skus silne mentolový cukrík... mne pomohlo kedysi to

maxii
16. sep 2009

aha ok, skusim 😉 vdaka 😵

ikushik
16. sep 2009

ahoojte, juj maxi ja ti velmi neporadim..mne vobec nieje zle..

baby to skocne ma zaujalo, keby ste o tom zistili nieco viac, tak dajte vediet 😉

inac prekvapili ma biele skvrnky na nechtok, to znamena ze mam nedoatatok vapnika?? ved papam calibrum, aj jogurty, obcas mlieko...no neviem..

jannuulik
16. sep 2009

biele škvrny znamenajú nedostatok zinku, ja som 4 mesiace po porode mala skoro cele biele nechty ☹ , začala som poctivo brať vitamíny a prešlo to, samozrejme nechty museli vyrásť 😉 nedostatok vapnika sa u mňa prejavoval krčami v lýtkach, ja som do seba tlačila magnézium, že na uvolnenie a práve naopak som mala robiť... 😅 , ale to bolo skoro na konci tehu.

cheerlady
16. sep 2009

ahojte babule,jednej znamej sa tiez narodil maly s rastepom pery,ale on to mal po otcovi.ale ked mal asi 3mesiace,tak mu to zoperovali a teraz uz ma krasnu pusinku 🙂 takze nie je to az take hrozne 😉 a oni o tom vedeli este predtym ako sa maly narodil.

subidubi
16. sep 2009

ahojte, uz ste niekde vymákli nejake tehu nohavice? lebo ja som bola v avione a nikde som nič take nevidela. Okrem C-A (mali len tie najvacie cisla jedneho druhu riflí). Citala som tu ze jedna z vas (pardon nepamatam si meno 🙂 bola v Gyori a kupila tehu nohavice. ale kde tam? špeci obchod či?

... pripadne kde v BA nieco take je, lebo nasla som sice na www dost ponuk ale z fotky tazko viem ci mi budu dobre.

tantama
16. sep 2009

subidubi ja som si v sobotu kúpila v avione v H&M normálne tehu gate... s takým tým elastickým pásom...... a aj v Trnave sú 2 super predajne.... aj tam som bola..

tarinka333
16. sep 2009

Subidubi, ja nepomozem, som z KE a nohavice som kupila v C-A, mali tam asi 8 druhov, vybrala som take tmave-az cierne - kvoli praci... zatial visia v skrini... 🙂

Inak ake vitaminy beriete? Ja beriem od Calivita For life... vraj to je uplne prirodzene bez umelych prisad... len neviem, ci k tomu treba este nieco zvlast, alebo ci to staci...

subidubi
16. sep 2009

ahoj tantama...
čooo v HM v avione? ja som to musela prehliadnut a to som tam nato bola uz 2x. a čo stali? su take riflove s tym pasom? kde to tam maju : ))
a v Trnave tie predajne to su čisto pre tehu? a kde tam su : )

tantama
16. sep 2009

stali 40€ a v trnave je super predajna ako su staré parné kupele.. a potom najú aj v obchodnom dome uplne hore...(celkom lacné okolo 30€) a ako je jeden z lidlov.... na rohu smerom k u dialnici....

subidubi
16. sep 2009

tarinka ja berem Femibion800, po 12.tyzdni prejdem na Femibion400 lebo ten je po 12tom tyzdni.
Inac stale neviem ratat tie tt. Niektore baby ked pozeram ze maju cca termin ako ja alebo neskorsi tak pisu ze su 12tt alebo viac a ja som podla mojich vypoctov dnes 11tt+7.
Rata sa to od ovu ci poslednej MS?

cheerlady
16. sep 2009

subidubi - ty si teda neni 11tt+7 ale 12+0 😉 a rata sa to od poslednej ms,ale lekar ti to moze zmenit podla velkosti babatka 🙂 a hovori sa tak,ze ak napr. si 12+1,tak uz si zacala 13tt 😉

subidubi
16. sep 2009

cheerlady a ty si ktory tt a den? chcem to porovnat kedze si trosicku termin po mne. Takze 11tt+7 sa nerata a rata sa ten den uz ako 12+0? lebo potom aj tyzden predtym som ratala tak ze tt+7 a den po tom ze tt+0.

subidubi
16. sep 2009

alebo napr. Dr. mi struhol z hlavy ze som taky a taky tt+den podla MS, a pri druhej navsteve mi "struhol" tiez predtym ako mi robil ultrazvuk ze v ktorom som tt, ale ja som to mala vyratane od prvej nastevy inak ako povedal. Keby to hovoril podla UZV tak chapem ale stale len podla MS. No nič, najblizsie sa ho na to spytam.

inac mne neni vobec zle len ked nejem 🙂
ale posledna nasteva hypernovy vo mne vyvolala pocity ze mi je zle, asi ked som videla vsetky druhy potravin : )))

.. babiny v ktorom tt uz povedia pohlavie dietatka?

ikushik
16. sep 2009

subidubi, uvidis pri dalsej navsetve 😉 je to rozne v ktorom tt je mozne vidiet pohlavie dietatka..zalezi od toho ako je otocene,a ci sa mu teda chce ukazat 😀

tantama
16. sep 2009

subidubi ne 3d utz je to vidno niekedy aj okolo 12-14 tt a na normálnom okolo 17-20 tt.. ak je mimčo dobre otočené🙂))

seuska
16. sep 2009

Ahojte damy. Pamatate si ma este? 😉 som sa vcera vratila z dobolenky v Taliansku, boli sme s muzom na aute. Parada, boli sme vo Vatikane, v Rime, v Benatkach.... no oplieskali sme eura kde sa dalo 😀 Zaujimave bolo, ze ako som doma spavat nemohla, tak v Taliansku som spavala jak zabita, az na dve noci ked pod nami nejaka teta sulozila a jacala pri tom tak, ze som myslela ze ten orgazmus asi neprezije 😀 😀 vobec mi nebolo cely tyzden zle, dufam ze uz mi pominuli tie nevolnosti uplne. V mori som sa kupala tiez jak ste mi kazali, aj som plavala. Jedine co ma stve, ze priberam, lebo sme boli viac menej na suchej strave, rozky, chleba, dnes rano som si nemala co do prace obliect! Lenze ked som minula na dovolenku tak musim usetrit na nove veci 😉

..ako sa mate vy? co nove? nemam cas to citat spatne, len som to tak preletela, kde je Zuzi? Civavku som precitala ze je na Sk na dovolenke....ostatne si pamatam tak sporadicky.... 😝

cheerlady
16. sep 2009

subidubi ja som teraz 10+3,len tu mi to ukazuje 12tt podla ms 😒 ale podla velkosti babatka som 10+3,lebo ja som mala ovulku, a teda som aj otehotnela, asi tyzden pred ocakavanou ms 😉 ved uvidis,co ti povie doki,to sa aj tak bude o par dni stale menit 😉
no ja som tu videl album - monika1 ho ma,kde uz v 12tt na 3D bolo krasne vidiet,ze je to chlapcek 🙂

tantama
16. sep 2009

Ahoj Seuska Zuzi mala nejaké starosti s prácou teda skôr so šefovou..... a keďže tu už pár dní nebola predpokladám že je doma ale bez netu.. slubila že sa sem tam sporadicky ozve..

ikushik
16. sep 2009

jeee seuska ahoj 😉 noo tak fajn ze vam dovolenka tak super vysla 😉 zuzka teraz nema pristup k netu, lebo ma novu sefku a vraj nemoze robit doma... 😒 takze bud nastupila do prace, alebo je na PN.. zatial sa neozvala, tak dufam ze je vsetko ok..

kiwinka
16. sep 2009

baby ahojte, tak som t uzas po dlhsom case ,,,od kedy som sa vydala 5septembra tak stale volaco sa deje.. este sme s manzelom boli na 4 dni v tatrach na svadob ceste 🙂 a som prechladnuta, soplikujem uff,kaslem..no nic moc...akurat kvapky do nosia berem lebo by som sa zadusila.. 🙂
a dnes ma vypisal PN obvodna na ziadost gyndy na rizikove..a v PNke nemam vychadzky ani nic podobne =/ znamena to, ze musim byt doam asi co? mate skusenost????

tantama
16. sep 2009

kiwi ked nemáš napísané vychádzky a príde ti kontrola tak to môže byť problém... tak si pri najbližšej kontrole pýtaj......

kiwinka
16. sep 2009

25 idem an najblizsiu,,to nie je az take zle.. len 10 dni :P to vdyrzim :P doma
a zevraj prvych 10 dni chodi zamestnavatel a nei socialka.. takze aj to je pohoda ... 😀

a asi pojdem kuk tie tehu gate do HM avionu,lebo uz som nervozna ze nemam co an seba..akurat v avione v NEW yorkeri som si kupila2 teplaky s takym zvysenym apsom, veeelmi pohodlne! odporucam,,asi 12 eur jedny.. maju cierne a modre, velmi pohodlne a prisposobia sa telu az sa roztiahnu viac ako chcete 🙂 xi

tantama
16. sep 2009

jáj sa teším práve mi volala kamoška že chce jesennú ikebanu tak aspoň niečo ma vytrhne z tejto letargie.. to ma strašne baví...... 😀 Aj vy ste také ospalé stále???

subidubi
16. sep 2009

kiwinka.... jej super takze vyrazim do Newyorkeru, inac tam nerada nakupujem ale tie teplaky sa urcite hodia lebo tie co mam ma uz mierne tlačia. diky za tip .)

kiwi ty si odkal v BA, ja vrakuna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre