Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
17. sep 2009

no ja som zatial pribrala necele 2kg, ale jem normalne, ziadne zvracanie , asi by som mala viac obmedzit sladkosti..

lucinka1104
17. sep 2009

ja som zatiaľ ani nepribrala ani neschudla

cheerlady
17. sep 2009

baby,ja som chcela byt tiez ucitelka,ale ja by som bola zlaaaaaa 😀 😀 😀 a prisna 😀 takze aj dobre,ze nie som 😀

pipimiska gratulujem k uspesnemu otehotneniu 😉

ja som zatial na svojej vahe - zrovna vcera som sa u sestricky u dr. vazila 🙂
ale teraz mi je taaaak strasne zle 😝 najradsej by som sa vytoto,ale ked ja to nasilu neviem 😒

cicimon
17. sep 2009

a aj nieco cvicite?

cheerlady
17. sep 2009

cicimon este nie,ale ked uz budem mat brusko,tak sa poobzeram po nejakom cviceni pre tehu 😉

stanusa
17. sep 2009

ucit v teplakoch ako nas telocvikar 😀 teplakovu modu
pribrala som asi 2 kg 😝
jedlo vsetko zjem , zle mi ani nie je

cheerlady take potrebujeme ako sol 😅

stanusa
17. sep 2009

lucim sa, uz je ordinacia.
papa

cheerlady
17. sep 2009

stanusa co myslis - take ucitelky? 😀

cicimon
17. sep 2009

ja som si aj kupila knihu s tehu cvikmi, ale velmi sa mi do toho nechce 🙂)

pipimiska
17. sep 2009

to som jedina co chudne?musim zacat jest dvojitee davky asi 😅

cheerlady,dakujem aj ja tebe 😀

ja necvicim,lebo nemozem,ale dufam,ze je to len docasne,urcite je lepsie cvicit 😵

pipimiska
17. sep 2009

cicimon,keby ze mam cvicit,urcite by sa mi nekcelo samej,isla by som niekde do spolku cviciacich tehotnych 🙂

voskovka
17. sep 2009

ahojte maminky tehulky...nemate neikto zaujem o komodu pre mimi?

pipimiska
17. sep 2009

ahoj,dakujem ja nie 😉

cicimon
17. sep 2009

pipi - no hadam sa neskor najdu aj nejake kurzy, ale co som videla to sa az okolo 6m robi ci kedy, neviem presne,,

pipimiska
17. sep 2009

cicimon,jaaaaj,moze byt..nemam este o tychto veciach info,lebo sa zbytocne navnadim,aa este neviem co bude 😉 dufam,ze lezat budem musiet uz len mesiac 😅

cicimon
17. sep 2009

pipi a co ti je?

pipimiska
17. sep 2009

cicimon,som bola v nemocnici lebo som spinila,mam hematom,ale zevraj sa zmensuje,mal by sa vstrebat 😉
no do najblizsieho ultrazvuku co je skoro mesiac,mam mat kludovy rezim,uz lezim vise dva tyzdne,vydrzim este mesiac,koli babatku vsetko 😵

ikushik
17. sep 2009

jeeee pipi ahoooj 😀 vitaj medzi nami 🙂 uff vela hodin uz je tak idem spat..

pipimiska
17. sep 2009

ahoj ikushik,dakujem za privitanie 🙂 aaa dobru nocku,dnes len taky strucny rozhovor 😀

pipimiska
17. sep 2009

ja som inac nocny vtak,zatial,mozno sa tehotenstvom nieco zmenii 😅

pipimiska
17. sep 2009

tak dobruuu noc 😎

tarinka333
18. sep 2009

Pipimiska vitaj,
kocky, vy este spinkate? Ja som uz v praci, hm... ale mi je zle, lebo som rano nestihla ranajkovat, tak som to dobiehala teraz, ale teraz do mna vobec nejde.
Inak aj ja som ucitelka 🙂 Ale na VS 🙂

klongova
18. sep 2009

dobré ránko,

ja som akurát do seba dostala pribináčik dúfam že zostane vo vne a urobí dobre. Včera som ho jedla tiež a bolo mi lepšie. Najhoršie sú rána, chodím na autobuse do roboty a idem na lačno aby som nespôsobila nejakú nehodu v autobuse. Jediné čo mi pomáha je žuvačka. Potom v robote už sa v kľude "najem"

čítala som že sa nemôžu huby je to pravda ja som včera na večeru jedla praženicu z kurčiat nebolo ich tam veľa no dúfam že to nie je niečo zlé.

klongova
18. sep 2009

Včera som skúšala nahodiť nejké fotky na CD a neskôr do môjho albumu ne nejako mi to nešlo. Budem musieť poprosiť brata nech mi to ukáže.

inak baby neviete mi poradiť som nachladnutá - smŕkam riedke nejké kvapky čo môžu aj tehotné dííík 🙂

tarinka333
18. sep 2009

Klongova,
hm, neviem poradit, Nasivin urcite nemozeme a pokial ide o huby, jedna kocka z ineho fora pisala, ze sa to pytala lekara a ten jej vravel, ze huby mozu podrazdit pecen, co pre babo nie je velmi oki... ale ona sa ho pytala na vysmazane bedle konkretne, takze myslim, ze zopar kuriatok nemohlo uskodit 🙂

klongova
18. sep 2009

tari díík upokojila si ma toto je pre mňa druhé dieťa a nevedela som to asi sa naozaj celý život učíme 🙂

tantama
18. sep 2009

Ahojte... Klongova ja myslím že v lekárni ti presne povedia čo môžeš a čo nie.. ale ja idem niečo kúpiť asi o 11 a ak si tak chorá že sa ti nechce isť tak ja sa opýtam a napíšem ti🙂)

klongova
18. sep 2009

tantama nie ďakujem som v práci a musím sa nejko rozhýbať takže pôjdem do mesta a spýtam sa najradšej by som len spala som naozaj biedna už asi 2 dni mi je takto už sa teším na víkend aspoň trochu si oddýchnem. K doktorovi nechcem ísť pretože by som to tam určite nezvládla čakať 1- 2 hodiny a nachytala by som tam ešte ktovie čo. 😢

tantama
18. sep 2009

Ok ale ak sa rozhodneš isť k obvodnému doktorovi tak ukáž sestričke tehu knižku a musí ťa zobrať prednostne... aspoň mne to tak robí vždy🙂)

civavava
autor
18. sep 2009

dobre ranko,
klongova, podla mna uricite su nejake kvapky, co mozu aj tehotne uzivat...potom nam napis, co ti odporucili v lekarni, nech vieme, ved sezona soplov a kychania sa blizi 😖

baby je niektorej z vas zle vyslovene vecer? ja neviem ci je to normalne, mne je OK tak do 17ej a potom sa to zacina ☹

😠 a ked vraciam, tak az niekedy po 21ej....

zajtra sa chystame do PK na vinobranie, tesim sa na loksu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre