Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
8. apr 2010

fleury len aby si aj ty nedopadla tak že vydržíte do 20.4. po tom všetkom ako si na tom bola 😉 to je ale čo? tak tie čo nemalí problémy či už väčšie alebo menšie už majú poniektoré miminka aj doma a my čo nás tu strašili tak to potiahneme do konca 😀 už je to fuk len nech všetko všetkým dobre dopadne 😉

zuzadula
8. apr 2010

veve.. suhlasim s dievcatami.. pokial nebude dovod, lepsie ti bude cakat na porod doma..🙂 ... v nemocke je to dost stesujuce a nemas take pohodlie..

fleury
8. apr 2010

kika veru, ti nasi drobci si povedali, ze nam ukazu ako dlho vedia vydrzat napriek predpovediam doktorov 😀 Ale tak 100 krat lepsie potiahnut do TP ako porodit predcasne 🙂

veve23
8. apr 2010

Fleury....jasne, ked nic nebude tak idem milovymi krokmi domov 😉 ja tam len tak nebudem...
Grekyna...doteraz som to nemala, to odvcera mi niak opuchli a ked ich zohnem tak to boli, neviem co to je, ale je to taka zvlastna mini bolest

zuzadula
8. apr 2010

veve.. ja som mala take opuchnute prsty v poslednych tyzdnoch stale.. bolo to neprijemne.. ale nic vazne.. 🙂 nejedla si v poslednej dobe viac slaneho.. sol, totiz zadrziava vodu v tele a vtedy vznikaju opuchy.. pokial nemas opuchnute nohy, tak by to nemal byt problem

cheerlady
8. apr 2010

veve a tlak mavas dobry? ja doma nizky a u dr. akurat alebo aj vyssi-syndrom bieleho plasta 😅 mna vcera zacali boliet kotniky,tak som si musela nohy vylozit,som ich mala opuchnute,ale prsty nastastie nic,este mam aj obrucku 🙂 jejda,mne to nejak nedochadza,ze pozajtra mam ist do nemocnice! 😲 🤐 este musim dnes stihnut napisat tu pracu do skoly,sa mi nesce 😝

cheerlady
8. apr 2010

veve a ty budes mat pri porode aj mm? 😕 ten moj sa na to chysta,tak uvidime 😀

alicc
8. apr 2010

ahojte,
babulky nejako vás nestíham, stále mám nejaký spánkový deficit, takže radšej oddychujem ako sedím pri PC, ale som na vás všetky strašne zvedavá ako sa máte, či sa držíte a kolko malých detičiek pribudlo 😉 .
u nás je zatial všetko v poriadku, malá je zlatá, akurát dnes sme mali trochu rušnejšiu noc ale to sa takým ludom stáva. teraz sa opaluje na slniečku, lebo jej nabehla žltačka. papá dobre a zatial mám aj ja mliečka dosť, tak dúfam, že nám to vydrží čo najdlhšie.

kikarv
8. apr 2010

zuzadula možno to bude blbá otázka ale pokial nemám nejako velmi silné bolesti a neodtiekla mi plodová voda nehrozí mi pôrod však? môžem byť doma kým mi plodovka neodtečie. nekrvácam. jedine čo mám tak tvrdnutie bruška časté a bolesti v krížoch a podbrušku ale to sú skôr také menštruačné.

fleury
8. apr 2010

alicc no ako je vam dobre, ze uz ste domka 🙂 Ako si znasala sekciu?

veve23
8. apr 2010

Zuzadula...no v poslednych dnoch mi opuchli, ale iba na rukach, ale prsten mam, sice velmi tazko ide dole, ale v pohode..
Cheer, este neviem ci bude, rano ide so mnou, je to na nom, ak chce pojde ak nie aj tak ok,.......ja ho nenutim, uvidim aka bude atmosfera a rozhodnem sa tam.
Tlak som mala doteraz dobry, ja mam nizky tak 100 na 60...ale to u nasho dr. Vcera v nemocnici 150 na 80, tak mi stupol, ale ze v pohode, vsak mi bilo srdce jak zvon. Tlak mi merali potom co mi povedal ze mozno ideme v piatok na to 😎

monva
8. apr 2010

ahojte baby,
hlasim sa, vsetko o.k. - nerodime, po vecernych prehankach som nakoniec super spala, tak zeby som to do tej soboty este vydrzala? asi sa moja mala s dokym dohodla, ze pocka na jeho sluzbu a mne zabudli o tom povedat, tak tu stresujem 😀

kika - tiez som si myslela, ze rano zapnem MK a uz tu budu tvoje radostne spravy a ty zatial vyvaras a riadis 😀

Ja som uz nachystala moje oblecenie na stolicku, manzelove som prichystala na druhu (keby sme v noci museli utekat, tak je vsetko na kôpkach) 😀 este aj maly ma prichystane saty den dopredu 😀

no ale moni je podozrivo ticho - tam to vyzera uz vazne hmmm 🙂

kikarv
8. apr 2010

no ktovie aký som mala tlak ja v čera po poradni 😀 tiež mi nebolo jedno ked mi doktor povedal že si ma možno už nechajú v nemocnici. no a ked mu sestra povedala že ma pustili ostál prekvapený. podľa neho si ma tam asi mali už nechať no ale do teraz by som tam len tak bola zbytočne nervozna. nemám rada nemocničné priestory ☹

zuzadula
8. apr 2010

Kika.. vies, tazko povedat.. plodova voda, moze odtiect az uplne ku koncu porodu.. a nemusis mat ani velmi silne bolesti... alesuhlasim.. pokial nekrvacas a neodteka voda.. ani nie su ake take pravidelne bolesti, tak mozes zostat doma.. dolezite je, ako sa citis.. mylsim, ze ak by to uz malo prist, budes to citit a vediet.. ale ak by si mala byt v neistote a nepohode, v strese , tak mozes vzdy zbehnut k lekarovi, alebo aj do nemocnice.. nech to vysetria..

monva
8. apr 2010

a som zabudla - ludka gratulujem ku Karinke a prajem vsetko najsamlepsie 😵 😵 😵

kikarv
8. apr 2010

ha monva a kdeže si sa túlala? už som myslela že si išla 🙂

kikarv
8. apr 2010

veru tá moni je fakt podozrivá. idem na ňu myslieť možno bude fungovať telepatia a ozve sa 🙂

veve23
8. apr 2010

Baby Moni este spi, teraz telepatia nepomoze tam je len 5 hodin rano, ona sa prihlasi az tak okolo tretej, teda ak je 2v1 😉

fleury
8. apr 2010

alebo sa ozve, ze im vcera padol net 😀

zuzadula
8. apr 2010

veve.. tak si sleduj aky mas prijem tekutin..a soli.. a ak by opuchy pretrvavali, tak skonzultuj s lekarom.. mozno by bolo dobre aj premerat tlak.. ale ak by to mala byt tehulk. vysoky tlak.. tak by opuchali viac nohy.. ved uvidis.. a si fajn, ze nechas manzela, nech sarozhodne sam.. myslim, ze mnohi tam naozaj velmi trpia, ked vidia manzelku v takom stave a bolestiach..

vejula
8. apr 2010

ozaj ludka gratulky 🙂

ja som práve zožrala celu pizzu... A ani niesom prejedená 😅 😀 PAžravec zo mna strašný 😝 Ale tak mala som ranajky a obed v kope takže vlastne to nieje až také hrozné 😅

inač monva moj doki ma tiež službu v sobotu tak by som celkom rada rodila pri nom, a ešte je to aj taký celkom pekný datum 10.4.

michalag
8. apr 2010

a mozno ma moni len vybalovacky zo stahovania 😅 .... ved uvidime ci sa dnes poobede vobec ozve

monva
8. apr 2010

kika - zobudila som sa o 9:30 obriadila som maleho, urobila si kavicku a zasadla k netu 😀 uz fakt neviem, do coho pichnut, tak si len vravim, ze este dnes a zajtra vydrzim, mozno zacnem citat nejaku knihu 😀

michalag
8. apr 2010

mne pred chvilou volal drahy ze ci uz rodim, lebo ze ma odo mna zmeskany hovor a ja ze som mu nevolala a nakoniec zistil ze ten hovor ma od vcera 😝 😀 😀 😀

civavava
autor
8. apr 2010

ahooj tehule aj netehule 😵 😵

tak hlasim prvu lepsiu noc, malinky po druhom kojeni spal AZ 4 hodky 😀 😀 , pomohla mi ta vcerajsia navsteva laktacnej poradkyne, aj obrazky od annag ako spravne prikladat k prsniku ..uff, snad to bude uz len lepsie!

veve,aj ja som mala napuchnute prsty ku koncu tehu, teraz je to uz lepsie, uz si mozem aj prstene dat 😉

vejulecek MNAM, my sme si s mm povedali, ze dnes vecer si objedname od Talianov pizzu 😝 😝 uz teraz mi sliny tecuuuu
🙂

zuzadula
8. apr 2010

Vejula... mozem sa spytat u koho ides v CA rodit? a chodis tam s manzelom aj na predporodny kurz?

fleury
8. apr 2010

miska 😀 😀 ach ti nasi chlapi, to je take mile ako sa vedia sami vystresovat 😀

alicc
8. apr 2010

fleury sekcia bola pohode ak sa to dá tak povedať. pred osmou ma uspali, o osmej bola malá na svete a ja som sa prebrala pred deviatou na izbe, jasné že bolesti boli ale sestričky boli zlaté a dali hned injekciu od bolesti. po narkoze mi zle nebolo takže to ostatné sa dalo vydržať.

michalag
8. apr 2010

fleury, ze 😀 ..... ale mne drahy po prvom porode aj povedal ze posledny mesiac bol ako na ihlach ze co, kedy ako stihneme ....

kikarv
8. apr 2010

no aj ja som nejaká pažravá dnes 😅 raňajkovala som 4 vianočky s čajom a teraz som si dala jablko. a stále by som ešte jedla ale musím vydržať do 12:30h príde mm na obed a najeme sa spolu 😀 ináč večer som zjedla misku polievky asi okolo 22h ale tak dobre mi padla teplá polievka mňam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre