Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

gajana1
8. apr 2010

Kika držim palce

anaja81
8. apr 2010

Ahojte zienky,

hlasim sa vam po hrozne dlhom case...nemala som cas na Net vobec chodit, vsetko sa uplne inac zmlelo ako malo byt 😒

Presne na MDZ 8.3. sa nam s mm stal mensi incident - na krizovatke sa zrazili 2 auta a buchli aj do nas, takze som sa okamzite dostala do emocnice aj ked sa mi vobec nic nestalo - ani som sa nebuchla do bruska ani nic...ale kedze som bola uz na zaciatku 9 mesiaca tak sa sa musela dat vysetrit......a tak sa to vsetko predlzilo, ze som nakoniec v nemocnici stravila 4tt, lebo mi znova zaznamenali kontrakcie na ozvach, ale ja som ich opat vobec necitila, tak ako po 1.krat, ked som bola hospitalizovna....ALE OD 28.3. SOM MAMINOU MALINKEHO MARKA. KTORY SA NARODIL O 15.45hod. 3500g a 51 cm.......takze s 3tt predskokom som mamkou a musela som nakoniec rodit sekciou, lebo sa neotocil a ostal dole zadockom

...vobec nemam prehlad ci uz niektora z vas je tiez maminkou alebo nie, ale ak ano TAK GRATULUJEM, lebo uz teraz nemam vobec cas sem chodit a docitat vas je uz vobec absurdne 🙂 , lebo poznam vasu rychlost pisania a za jeden den viete vyprodukovat aj zo 4 - 5 stran

tak sa pekne majte a tie ktore to este len caka tak vam prajem, zby vsetko dobre dopadlo a mali takyto malinky batoztiek uz v naruci ako ja

cheerlady
8. apr 2010

juuuuuuuuuj,kika drzim palce! 🙂
anaja hlavne,ze ste s malinkym v poriadku,drzim palceky a prajem vela zdravicka! 😉

jaj,mna tak maly tlaci zospodu,obcas aj pichne,asi sa to fakt uz blizi a chce to stihnut este do tej soboty 😅

seuska
8. apr 2010

kike drzkam palce....

Ja som bola teraz na monitore na ozvy... spinit este trosku spinim, a trosku ma boli brusko ako od kramov, ale to asi nic neznamena zatial... tak neviem ci je mozne ze by sa to v noci este rozbehlo... bolo by to fajn, aspon by som to mala za sebou... Moja spolubyvajuca sa uz aj rozhovorila, tak si predstavte ze jej 4 dni vyvolavali porod a vobec sa neotvarala iba kontrakcie mala, aj ked jej dali plnu davky oxytocinu stale nic a po 4 dnoch aj tak rodila sekciou.... vcera porodila a dnes sa prvy krat posadila... inak som uz ocumovala aj vsetky babatka, su rozkosne, strasne malinke sa mi zdaju...

zuvinka102
8. apr 2010

anaja gratulujem a je fajn, ze vsetko dobre dopadlo prajem vela mliecka a malinky aby robil len radost...

kika drzim palce nech vsetko dobre dopadne.. ale mam dilemu s kym si ja dnes budem pisat..

konecne sa mi podarilo prist o hodinku skor a tu nikto no musim sa naucit sem chodit cez den.. inac sa pridavam k tym ktore dnes maju taky soplikovy vytok.. a pocit, ze mi stale nieco tecie po nohach.. no uvidime co to znamena 😝

jana3
8. apr 2010

Ahojte
hlasime sa z porodnice, narodila sa nam Miska 5.4.2010 o 3.31 rano na Velkonocny pondelok. Miery 3060g, 50 cm.
Sme viac menej v poriadku, ale mame infekciu, berieme ATB a musime ostat v nemocnici az do pondelka. Inak vsetko ok, hoci som mala prvy cisarsky, tentoraz sa nam podarilo normalne prist na svet🙂
prosim, poslite mi niekto link na tabulku, nech viem co je nove.
Dakujem

cheerlady
8. apr 2010

seuska drzim palce,ak by to prislo v noci! 😵 inak ja by som radsej rodila v noci 😅

zuvi aj ja mam od noci taky vytok,som zvedava,ci sa to "zvrtne" na zatku alebo aspon na plodovku 😒

zuvinka102
8. apr 2010

janka gratulujem a prajem vela mliecka a aby infekcia co najskor od vas utelaka prec 😀

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

cheerlady
8. apr 2010

jani gratulujem! a vela zdravicka Miske aj tebe 😉

zuvinka102
8. apr 2010

cheerlady no ved uvidime ale u teba by to uz mohlo ist aj na plodovku urcite by to potesilo.. no ja len nechcem moc este rodit a najme nie v sobotu mm ide s kolegovcami na opekacku tak chcem aby si to uzil 😅

cheerlady
8. apr 2010

zuvi ja uz chcem,lebo ked nie,tak v sobotu nastupujem do nemocky a nechcela by som vyvolavacku,radsej nech si to maly rozmysli sam 😒 ale uz odvcera mam taky zvlastny pocit,ze by to aj mohlo prist a stale nic,no uvidime,este ma na to chalan zajtrajsok 😎 😀

jana3
8. apr 2010

Dakujeme

moni
8. apr 2010

aha, clovek si odskoci na kavu a hned pribudnu 2 babatka 🙂
gratulujem mamickam, prajem vela mliecka pre papacikov, rychle zotavenie a rezim aky vam vyhovuje!

zuvinka102
8. apr 2010

cheerlady no ja mam tak raz az dvakrat za hodku taku men.bolest.. inac dnes ma cely den bolia prsia a vyteka mi z nich to kolostrum alebo ako sa to vola..

inac ja mam narodky 10.6 tak mozna sa malemu ta 10 bude pacit

aktakk
8. apr 2010

Jeeej, tak som to spravne tipla s tou Kikou. Som proste DOBRA ! 😀
Kika drz sa!!!

Jani, Anaja- gratulujeme k drobcekom.

No neviem neviem, ci tu od druhej polovice aprila bude mat kto rodit. Ved tu je deti ako smeti uz.

moni
8. apr 2010

zuvi, ja som si dnes v noci prvykrat vsimla kolostrum, neslo mi do hlavy co ma to studeni 😀

aktakk, ja si rezervujem druhu polovicu 🙂 tak medzi 15.-20. by som neprotestovala 😀
ale dnes v noci som tiez mala bolesti, teraz mi zas bruch tvrdne. normalna seriozna priprava sa tam dole deje 🙂

aktakk
8. apr 2010

Moni- tak to ale uz budes ale jedna z poslednych...a este nam 10dni ostava.
Takze opravujem, tretiu dekadu uz nebude mat kto rodit. 😉

zuvinka102
8. apr 2010

moni ale mne to dnes tecie ako keby som otvorila nejaky kohutik vodovodny 😀

cheerlady
8. apr 2010

ja som dnes v noci vraj tak zvlastne dychala az som vzdychala akoby od bolesti a mm si myslel,ze rodim,tak ma rychlo zobudil 😀 😀 😀

cheerlady
8. apr 2010

ja este kolostrum nemam vobec 😒

moni
8. apr 2010

aktakk, no niektore bosorky (teda jedna, fleury) mi tu predpovedali august 😀 takze nakoniec budem vdacna aj za april 😀

aktakk
8. apr 2010

Moni- tak Fleury keby sa maju splnit vsetky sny, tak neviem neviem 😉 .

moni
8. apr 2010

zuvi, jaaaaj, tak to ja len tak setrne po kvapkach 😀

kiwi, to vobec nevadi ze teraz netecie, hlavne aby sa potom pustilo 🙂 mozno to tiez bolo len par kvapociek a nevsimla si si. nic to neznamena, urcite je uz prichystane pre maleho 🙂

aktakk
8. apr 2010

Idem ja off...drobcek spi a ja aby som to vyuzila tiez na spanok, tak tu sedim za pc...Ale ratam, ze coskoro vstane tak si myslim, ze je zbytocne si aj vobec líhat.

moni
8. apr 2010

no tak som prace z cheerlady urobila kiwinku, dobraaa som 😀 to tym teplom dievcata...

zuvinka102
8. apr 2010

moj mm spinka velmi tvrdo tak pochybujem, ze by sa na nieco take zobudil ja mozem pri nom aj svietit a on nic,, takze niekedy sa bojim, ze ak to na mna v noci pride ci ho vlastne zobudim 🙂

cheerlady
8. apr 2010

moni ja som kukala koho myslis 😀 😀

cheerlady
8. apr 2010

zuvi aj moj spava tvrdo,len teraz posledne dni je v stave pohotovosti 😀

aktakk
8. apr 2010

Este jedno foto 😉

zuvinka102
8. apr 2010

inac moni to teplo ti nezavidim.. ved teraz opucham jak jety tak neviem co by to malo byt v takom teple.. ro by som bola jak balon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre