Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
9. apr 2010

baby tak ja ze nieco dnes urobim, ale po sprche a umyty hlavy na mna dorazila asi 3G tiaz alebo co...nevladzem stáť. Takze MM bude zazerat ked dojde...riad vsade este odvcera..som sa zasekla pri telke s polievkou 🙂
Inak cicimon malicka je zlatucka...to co ma za vlasky..som este take ani ja nevidela..sak ona ich ma za 10 babtiek 😀
cheerlady: kamoska takto necitila posledne 2 dni pred porodom moc pohyby tak isla na pohotovost...a oni, ze mamicka kde mate tasku...sak rodite...tiez necitila kontrakcie ani nist...tak ale inak cheerlady aj ked by si nerodila a necitis pohyby tak hybaj do nemocky...miesto sa urcite najde resp. ti aspon monitor spravia...
A baby co sa tu o prispevku bavíte??? o co ide?? 🙂 zabudli ste na mna?...ja idem posledna...takze mi chystate prispevok?? 😀

maxii
9. apr 2010

Cicimon, mala je strasne zlata, ja som tiez rodila na antolskej a kukala som na nu, ona ma take zvlastne vlasky ze som si ju hned zapamatala 😀 😀 😀 rozkosna 😉

majca424
9. apr 2010

inak, náš Jurko je už tiež medzi aprilovčatkami, tak môžte kuknuť tam, lebo do albumu mi to stále nejde dať 😠

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

fleury
9. apr 2010

stanus jaj tak to ste uz par dni domka. A super, ze si sa dala tak rychlo po cisarskom dokopy 🙂

cheerlady
9. apr 2010

tari lenze na ruzinov je viac rodiciek ako u vas a tam je stale nabite a ked to nie je akutne,tak posielaju domov,tak som fakt zvedava.sak zajtra dam vediet 😉 jejda,uz to zase zacina-dalsia vlna telefonatov,ci teda este nic a ci idem zajtra do tej nemocky..

stanusa
9. apr 2010

cicimon gratulujem k blondynke 😵
preco ti neprisla mama?

mne teraz strasne pomaha manzel, zostal doma aspon na tyzden - dva, lebo my sme povedali, ze o Gabka sa budeme starat my dvaja, babky poobdivuju aj poradia nieco, ale...

zuzuj
9. apr 2010

majca: krasnucky je fakt...vsecky mate tak krasne babatocka...uz sa neviem mojej dockat.. 😉

stanusa
9. apr 2010

fleury no na druhy den tahaju do sprchy - ci chces alebo nechces, to bolo snad natazsie
tak sa majte ideme papat - tentoraz my dvaja s mm

johanka1234
9. apr 2010

baby viete už novinu o vejule?

cicimon
9. apr 2010

maxi - sme sa stretli?

stanusa - nasi tu boli na velku noc a mala sa narodila trochu neocakavane...mama dojde neskor
mna ked po 6hod tahali do sprchy tak som po 2 krokoch akosi odpadla, az po infuzii som sa akosi pozbierala 🙂

vejula - gratullujem!!

majca424
9. apr 2010

zuzuj, ďakujeme, veru, všetky tie detičky sú také krasnučké 🙂

evil15
9. apr 2010

no som tu zase som si odbehla na zmzrku mm ma pozval tak nedaj si 🙂

cici Martinka je krásna a naozaj také vlásky su netradičné 🙂 a svokre povedz že toto je vaše dieťa a že dakuješ za rady ale vy sa chcete o nu starať svojim spôsobom. Snád to pochopí ked jej to povieš slušne 🙂 držím palce

monva
9. apr 2010

seus - drzim palce, aby si to mala co najrychlejsie, co najmenej bolestivejsie za sebou a nech ste obe o.k. 😵

inak s tou cigi... je to fakt brutal ... dufam, ze do rana odrodi (ak este neodrodila) a potom uz cez vikend v Saci ziadne nebudu 😖
Tari, Seus - neviete kolko weciek je na vzdycharni??? ked som rodila Danka, mam pocit, ze tam bolo len jedno, no vtedy som tam bola sama tak mi to nevadilo, no keby je nas tam viac a treba behat, tak neviem-neviem ...

juliap
9. apr 2010

tak sa pozrite tehulky, ako to vyzera v nasich bruskach, sice my uz mame babatenka otocene, ale aj tak je to pekneeeee ...

kamilakd
9. apr 2010

cavte babulky no clovek si tu trocha zdriemne a zas 6stran popisanych 😀

VEJULCEK gratulky k Domonickovi juj potrapil ta a potom sekcia???no ved nam popises co a ako
VEVE ta co o nej nic nevieme????

nebojte sa dievcence este nas je tu habakuk je tu FLEU,MIRKA,EVIL,MONI ...A JA to su take naj pisatelky a myslim ze FRUCHT tiez potiahne
😀 😀 😀

SEUSKA ty sa nam drz!!!a myslim ze uz si aj na stole a mozno uz si mamina

kamilakd
9. apr 2010

CICI a ty sa nedaj nech mm zakroci sak sa potom zjancis ked budes sama...jaj jedno ja nepochopim preco sa do nas tie svokruse tak staraju ako by boli najmudrejsie 😠

maxii
9. apr 2010

cicimon asi nie hoci sme tamm boli aj naraz, ja som sla domov v nedelu 4.4. ale tvoju malu si pamatam , videla som ju v tej miestnosti u sestriciek... 😉 😉

evil15
9. apr 2010

no som zvedavá čo sa tu vyčaruje cez víkend ked tu nebudem lebo čítať vás bude trvať minimálne deň 😉 držím všetkým palčeky aby všetko dobre dopadlo a všetky ste rodili rýchlo a čo najbezbolestnejšie 🙂 prajem pekný víkend snád zajtra neporodím na tej svadbe 😀 😀 😀

jankako
9. apr 2010

pripájam gratulácie tým čo porodili...tešim sa s nimi že to už maju zasebou...ešte vás je tu ale dosť...
som rada že sa vám moja maá páči 😵
baby čo máte miminka poradte niečo na bolesť bruška ☹ .
inak mna konečne prestalo bolieť šitie a možem sedieť...

stanusa
9. apr 2010

jankako s bolestou bruska konkretne poradit neviem, ale znama bola s babatkom na vysetreni pri gastroenterol. a ta mu predpisala nejake kvapky...tak asi najlepsie by bolo zajst za lekarom

moni
9. apr 2010

majci, no je ti odpustene ze si sa tak poponahlala...teda maly zbojnik ze bol taky zvedavy 🙂 hlavne nech ste zdravucki obidvaja!

kami, no teba som sto rokov nevidela. ako sa mas?

evil, dobre sa zabav!

zuzuj, no vidis, dalsia do partie ktore to caka trooosku neskor 🙂

jankako
9. apr 2010

to sú tie detske koliky...pekne kaká a potom zrazu stop,boli ju bruško a po 3 hodkách alebo tak,sa vykaká...ale vobec neprdi..ja som ju ešte nepočula poprtkať si..

moni
9. apr 2010

janka, no chuda malicke ma trapenie! snad sa jej tie crievka umudria....

stanusa
9. apr 2010

este neviem ci kojis, rascova polievka by mohla pomoct
po kupani maleho pretocime na brusko, trosku pomasirujem a ponatieram a potom nam taku supu spusti do plienky , ze az 😉 drzim palce nech sa to zlepsi

juliap
9. apr 2010

janka skus pomasirovat brusko olejcekom a pocvicit s nozkami, taky kruzivy pohyb ku brusku a vystriet, mali by sa jej prdiky uvolnit ... 😝

jankako
9. apr 2010

robim jej to a nič...aj cvičime,aj pupikovu mastičku mám...asi to musi prisť samo naňu,bude sa trápiť pár hod.,ale čo narobim..
stanusa kojim.dávam si pozor na stravu a aj tak ma problemy...ozaj,možem jesť jogurty..napr.activiu a pod..????nemože mať z toho to bolenie???

fleury
9. apr 2010

evil prijemnu zabavu 🙂

stanusa
9. apr 2010

v nemocke hovorila sestricka, ze biele jogurty mame papat, nie ovocne
😉
tak pekny vecer babule

fleury
9. apr 2010

nic nove furt nemame? nie ze sa rano prihlasim a 5 novych babatiek 😀

moni
9. apr 2010

furt nic veru, ja tu tiez nakukam kazdu chvilu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre