Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
20. sep 2010

@karmelka77 super,ked prispeju 😉 deka je krasna,za kolko si ju kupila?ja chcem tiez taku,co rozlozim a maly sa na nej bude hrat,lebo pod hrazdickou uz ho to nebavi,aj lehatko je okukane 😒

cheerlady
20. sep 2010

@karmelka77 a Filipko uz sam sedi?? 😕

venita
20. sep 2010

@karmelka77 tiez pozeram, ze uz sedi 😨 to sa vam ako podarilo? 🙂 ale je sikovnyyyy

karmelka77
20. sep 2010

@cheerlady stala 41 Euro aj nieco..su tam take blbosticky, ze piska jedno miesto, inde to susti, zrkadlo je tam, take hrizatko na snurke...ja som to kupila koli otacaniu aby sa naucil, lebo zatial sa mu podarilo len raz sa pretocit odvtedy nic, az vcera isiel na bok...tak aby mal motivaciu sa pohybovat🙂) sedi ako sedi...chvilku takto vydrzi a ked ho opries o nieco tak tiez, ale zachvilu uz ide dole🙂)

kaktusik007
21. sep 2010

@karmelka77 vidis, to nas sa pretaca o stosest, ale sediet ee 😉
ale ved na to maju este cas, kazde babatko je ine a ono samotne vie, kedy je pripravene na dalsi medznik 🙂
my sme rovno kupili hrazdicku, ktora sa da rozlozit na hraciu deku.... takze doteraz to mal ako ohradku s hrazdickou, a teraz to ma uz z casti rozlozene..... vyuzivame od 2 tyzdnov, stalo to 69€ ale nelutujem ani cent 🙂
http://www.brightstarts.com/p-113-babys-play-pl...

karmelka77
21. sep 2010

@kaktusik007 jasne kazdy je iny🙂) inak hrazdicku mame tiez uz davno, s tym sa strasne rad hra a tiez uz tie casty hrkalok ma v ruke a papa ich🙂) ved co by sme pre nich neurobili, no nie?? Decku ma na podporu pohybu🙂) ved aj minule sa z nicoho nic dal sam na bok, takze uz nam vela nechyba...teraz vsetci cakame co tie nase deti spravia, ci sa budu tocit alebo sediet a potom si budeme nadavat ako nam bolo fajn ked len lezali🙂) ale tesim sa aj na to🙂)

kaktusik007
21. sep 2010

@karmelka77 ano... tak to byva... clovek chce to co nema 😀 😀 😀 ked bude vsetko vyhadzovat, do vsetkych suflikov chodit, to este len bude veselo 😀

cheerlady
21. sep 2010

veru,mm zrovna dnes hovoril ako sa tesi,ked uz bude behat a ja na to,ze este budes spominat na casy,ked si ho polozil a zostal na mieste,potom si uz v klude kavicku pri telke nevypijes 😀 😀 😀

fruchtbar
22. sep 2010

na to sa uz aj my tesime,ale ked si predstavim,ze ho uz ani teraz nemozem poriadne obliect,lebo sa v kuse vrti ako taka vrtinozka,co budeme robit,ked bude lozit alebo nebodaj chodit.....ved uz teraz pri nom potim krv! 😀

karmelka77
22. sep 2010

@fruchtbar ja sa na to tesim, aspon zhodim par kil snad🙂)

lenushka
22. sep 2010

🙂 Nas je tiez neposedny 🙂 Prevaluje sa z boka na bok, obcas aj na brusko, potom sa nevie otocit spät a zlosti sa 😀 Inak v piatok sa mi zazdalo, ze sa na mna v pusinke nieco zalesklo a od vcera rana mame vonku prvy zubcek 🙂 Poriadne ostry 🙂 Nastastie bez teplotiek a kriku 🙂 A som aj spokojnejsia, lebo sa mi oddôvodnuju tie posledne asi 3tyzdne, kedy som k malemu musela vstavat aj 5x za noc 😠 🙂
Teraz je nase babätko chore ☹ ☹ Som volala doktorke, ze co mam robit, lebo nemal teplotky, "len" sopli, kycha a kasle ( zo soplikov) ☹ Kazala mi kupit kvapky do nosteka Nasivin pre babätka a 3x denne 1/4 dithiadenu ☹ Vecer uz mal 37,5´C a spinkal od pol osmej do stvrtej. Napapkal sa a spinkal az do osmej. Dufam, ze nam to coskoro prejde. Ked sa nam to nezlepsi, mame prist...
@miska246 skore uzdravenie aj vam

karmelka77
22. sep 2010

Baby máme tretí zub!!!🙂)) dnes som to objavila🙂) moje zubadlo bude vediet za chvilu kusat🙂))

lenushka
22. sep 2010

@karmelka77 😉 Supeeer 🙂 A to uz horny sa ukazal?

annika11
22. sep 2010

@karmelka77 jéééééééj aký je rozkošný, moju tak posadiť nemôžem, lebo sa hned švacne dopredu na brucho 😀 niežeby nechcela sedieť, len má radosť, že si tak ľahko sama ľahne na bruško 😀 😀

annika11
22. sep 2010

@lenushka aj my máme nasivin, teplotu malá nemá, len soplíky. Zatiaľ ju ani nazaočkovali druhý krát... 😒
Ale sme si baby včera poplakali, boli sme s malou na krčnom, lebo dr. sa nezdalo, že jej tie hlieniky idú tak ťažko z nošteka,tak aby nestiekli do hrdla, sme boli na odsávanie... 😢 tak strašne kričala, až som si aj ja poplakala, ešteže bol s nami aj ocino, lebo ja by som to sama nezvládla. Odkedy mám malinkú som nejaká precitlivená... 😅
Vopchali jej hadičku do nošteka, až takmer do hrdla a odsali. Ale sa jej uľavilo a sa mi zdá, že sa to zlepšuje, tak snád sme si to nevytrpeli zbytočne...
A zajtra nás čaká nastreľovanie naušníc.... ☹ a tam musím sama, lebo manžel robí...dúfam, že nebudem plakať viac jak malá 😅
Spolieham sa na to, že to bude rýchle 😅 😉

cheerlady
22. sep 2010

ahojte babule,tak dnes sme boli na druhom ockovani,Risko chudacik zase plackal,po ceste domov zaspinkal a ked sa zobudil,bol v pohodicke,smial sa,tak som s nim isla este do mesta,ked bolo slniecko a tam mi zacal tak strasne zalostne plackat ☹ musela som volat mm,nech pre nas pride,lebo som ho nevedela utisit a ludia na mna pozerali co som to za matku,ked mi tak dieta place 😔 po ceste domov v aute zase zaspinkal,ale doma zase strasne plakal,tak este nikdy neplakal,nevedela som ho dlho utisit,potom som mu dala studenu plienku na nozicky a nejak som ho ucicikala,ale chvilkami zacinal plakat tak zalostne,az mi srdce trhalo 😢 potom zaspinkal a spinka este stale,naposledy papal o strvtej..

cheerlady
22. sep 2010

@lenushka skore uzdravenie 😉

cheerlady
22. sep 2010

@annika11 chudatko malinke,nech jej to co najskor prejde! 😔
@karmelka77 supeeer,gratulujeme k 3.zubku! 😵

karmelka77
22. sep 2010

@lenushka ano horny🙂)) ruka stale v ustach a je aj mrzutejsi, ale hlavne ze v noci spinka...

karmelka77
22. sep 2010

@cheerlady dakujem a neboj prejde to, zajtra uz bude dobre...po ockovani netreba s nim radsej nikam chodit, tie prve hodiny su najhorsie...

cheerlady
22. sep 2010

@karmelka77 praveze som s nim bola doma a bol uplne v pohodicke,tak ze idem sa s nim prejst na vzduch a po ceste zobrat z posty fusak,co mi prisiel,az potom zacal byt taky uplakany ☹ este stale spinka od pol siestej,ale ked ho to neboli a da sa mu spinkat,nech spinka 😉

fruchtbar
23. sep 2010

@karmelka77 vy za chvilu aj rezne pokusete!

Aj nas pokladik je chory,zacalo to nadchou,preslo do bronchitidy a teraz chudatko musi brat ATB!Vcear z toho aj grckal,vyvratil celu veceru a uz nic nechcel,len spinkat....

Ale teraz je vela deticiek chorych 😒

karmelka77
23. sep 2010

@cheerlady chudatka nase male, to ockovanie je inak brutalne - dve injekcie a druha viac boli, to nechapem ze nedaju do jednej davky!!!

karmelka77
23. sep 2010

@fruchtbar 🙂))

karmelka77
23. sep 2010

Inak baby schvalili nam znizenie rodicovskeho prispevku!! Od janura 190,10 EUR, ja nechapem o co im ide s tymi centami...ale aj tak celkovo ved oni idu podporovat aby sa mamicka zamestnala, lebo ked sa zamestna a da dieta nejakej opatrovatelke este dostane 300 EUR!!! mesacne na tu opatrovatelku...akoze co toto je??? Tusim si otvorim sukromnu skolku fakt a aspon viem kolko mozem pytat!! Fuj hnus toto...

fruchtbar
23. sep 2010

@karmelka77 to je ubohost na Slovensku,ze 190 €.....co za to mozes len pre to dieta kupit? 🙄

karmelka77
23. sep 2010

@fruchtbar co pre dieta?? Skoro nic, ale kde je este matka??? Toto ma hneva najviac, keby clovek nemal manzela neviem z coho by matky zili...

fruchtbar
23. sep 2010

@karmelka77 ja tu ekonomiku na Slovensku aj tak nechapem,vsetko je tam drahe,este aj benzin je drahsi ako tu! Platy polovicne,ci len 1/3-kove....obdivujem vsetkych,co s peniazkami vyjdu!

zuvinka102
23. sep 2010

ahojte po dlhej dobe nachvilku sa pridam
@karmelka77 to vazne to druhe ockovanie viac boli... ako to prve sme zvladli uplne super ani sme nevedeli, ze nas ockovali tak snad nabuduci tyzden to zvladneme

karmelka77
23. sep 2010

@zuvinka102 nehovorila som o druhom ockovani, ale o tom ze jedno ockovanie sa sklada z dvoch injekcii do dvoch noziciek a ze ta druha injekcia ked ju davaju do druhej nozicky viac boli...ale my sme druhe ockovanie trosku horsie zvladali ako prve, to je fakt pravda...mali sme teplotu tak ako pri prvom, ale bol dva dni uboleny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre