Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
7. okt 2009

😒 ja tuniaka lubim a aj s malým to papávame tak dvakrát do týždna aj lebo on to tiež ma rad a neviem teda otom že by tuniak škodil

cheerlady
7. okt 2009

oliinka aj ja ho strasne lubim a za posledny tyzden som zjedla 2konzervy 😒

tantama
7. okt 2009

cheer tuniak sa podla netu môže raz za čas.. ale myslím že už sa to preháňa........ občas môžeš aj ryby huby aj všetko ostatné.... ja som pri prvom nemala prístup na net a nič som nevedela a jedla som všetko kopopy a malý je ako rybička.... jedz čo ti chutí lebo to chutí aj mimiku..

a minka ak ti vyjdu horšie výsledky z NT tak sa robia aj tipletesty a je tu možnosť aj amniocentézy a potom sa to všetko vyhodnocuje... to nejde robiť zaver len z jedného výsledky

minka21
7. okt 2009

olinka keby sa to dalo,ja koli malemu som zmenila svoj zivot,ale on akoby nic, robi vsetko preto aby ma vytocil,a aj ked ho uz mesiac prosim aby to nerobil,ze to mi robi zle,tak nie,este naschval,som z tooho totalne vycerpana a hlava mi ide prasknut,

inak viete uz niekto aj pohlavie?🙂

seuska
7. okt 2009

tantama ja neviem co je v tej cene, ci dostanem aj zaznam, ako mne teraz nejde ani tak o tych 20 + 10 €, urcite to za tie prachy stoji, len mi je divne ze Tari platila 7 € a je to ta ista klinika... No ale nechajme sa prekvapit, potom vam poviem co kolko stalo...

tari uz sa tesim aj ja jak budem kukat jak kukucka 😀 dufam ze bude vsetko ok.

mnamky prave som sa naranajkovala, som si vcera urobila do prace pomazanku z krabich tyciniek, no mnamkyyyyy....

minka21
7. okt 2009

tantam a potom co ked sa zisti nieco zle po tom vsetko?da sa to nejak liecit uz v brusku? alebo sa mas len do porodu zmierit s tym ze nebude vsetko ruzove,

tantama
7. okt 2009

no pri genetickej anomálii ti žiadna liečba nepomôže... buď sa s tým zmieriš alebo...............tebe vyšli zle???

cheerlady
7. okt 2009

minka my este nevieme,ale som mm hovorila o tej moznosti v genetone-z krvi zistit pohlavie a on ma zrusil,ze nie,ze on to chce vidiet na 3D,ci tam budu gulicka alebo susurka 😀 😀 😀

oliinka
7. okt 2009

minka tak to mi je luto,že to máš teraz práve doma také,a prečo sa hádate?on sa neteší na malinké?aj ja si myslím,to či mi chutí ,chutí aj malinkému, 🙂

tantama
7. okt 2009

seuska a kedy tam ideš??? potom daj vedieť ako ste dopadli.. 🙂

seuska
7. okt 2009

minka to co mas doma? Mala by si buchnut po stole poriadne. On sa netesi na mimi? Ved by ta teraz mal na rukach nosit a nie ta vytacat... Podla mna sa musis nejak obrnit a nenechat sa vyprovokovat, drz sa moja...

Ja neviem co by som robila keby mi vysli zle testy, ja som strasny bojko, neviem ci by som sa s tym zmierila a cakala do porodu ze co bude... zalezi asi na kolko % by to potvrdili....Jezis, ale nestrasme sa baby, vsetko je urcite v poriadku a my budeme mat krasne miminka o 7 mesiacov 🙂

minka21
7. okt 2009

tantam nieee,ja praveze sa bojim ze mi tam nieco zle padne a co budem robit,,,, 😒

inak vy s tym tuniakom!!!ste mi taku chut urobili!a ziadneho nemame doma!wrrrrrr 😉
ako ste na tom inak s papanim,a priberanim,,nevolnosti asi uz ustupili,ci? mne teda jest nechuti,az ked mi zacne byt od hladu zle az potom si spomeniem ze sa musim najest,ved som aj schudla dalsie kilo,

ahoj cheer🙂a beries na 3D aj mm?ja by som tam tiez sla naradsej s nim,nech tiez zazije ten pocit🙂

oli on to male praveze chcel,aj sa tesi,len ked ho este asi nema v rukach tak to tak asi neberie,

minka21
7. okt 2009

seus ja neviem preco to robi,jedninu vec koli co od neho chcem,len jednu,a ani to mi nevie vyhoviet,hadam vcera to bolo uz posledny krat,a uz bude klud,lebo inak takto to s nim nevydrzim,

a co mate inak nove?nejake vecicky do vybavicky?🙂

tantama
7. okt 2009

seuska len 6 😀 a minka počúvaj ma... ja som sa tiež bála ale už som prestala.. mne môj dr povedal že všetko sa dá nejak riešiť ale to čo sa najhoršie môže robiť v tehotenstve je to že ho pretrpíš a vôbec si ho neužiješ... prestan sa báť a mysli na to aké bude úžasné mať mimi v rukách a isť večer aj s mm na prechádzku....a manžela na 3D zober aspoň už to uvidí a bude sa možno inak správať...... a vydávam rozkaz zákaz strachu!!! 😀 😀 😀

stacynka
7. okt 2009

ahojte baby 🙂 co mate take negativne temy hned takto z rana?
ja uz sa vytesujem, na 13.OO idem k dr. uz aby to bolo

oliinka
7. okt 2009

minka no dufam,že čo skoro to manžela prejde a budeš sa tešíť spolu sním s tehotenstva.a nemysli na zlé veci,aj ked niekedy sa to nedá.no ja som nevolnosti ani nemala a pribrala som 2 kilečká.stacynka to máš za chvilu daj vedieť ako si dopadla

cheerlady
7. okt 2009

minka jasne,ze beriem!! 😉 aj na NT som ho vzala a bol z toho hotovy-prvy krat videl mimi a este aj ako kopkalo a hybalo sa 😵
ja este nemam kupenu ziadnu vec pre miminko-pockam asi az na vysledky tripple testov 🙂
stacy a bude ti robit aj utz? 🙂
inak baby ja akurat jem nutelovy rozok 😅 ja to vobec nejedavam,mozno raz za 2roky a vcera si mm kupil nutelu,tak som si jeden natrela 😒

seuska
7. okt 2009

minka vydrzis, neboj moja vsetko vydrzis, sak my sme silacky, len zbytocne sa stresujes, resp. drahy ta stresuje.... ale zas co by sme bez tych nasich chlapov robili?

tantami jasneeee len 6, nie 7 😀 nebudem pre boha jak slonica nosit baby 10 mesiacov! 😀 Ja sa akoze nestresujem nejak extra zatial, len obcas sa tak zamyslim nad alternativou ze by nieco nebolo v poriadku, ze co by som robila... bat sa budem az potom jak to na mna pride, alebo bude nieco v neporiadku, teraz si to uzivam celkom, a niekedy aj zneuzivam pred mm 😉

ja sa radsej nevazim, mam jedny tehu gate co nosim, dnes si chcem ist kupit tehu riflovu suknu ku cizmam a jest mi teda ozaj chuti, pred chvilou som ranajkovala tu pomazanku a uz snivam o obede 😀

stacy drzim palce samozrejme...

stacynka
7. okt 2009

no mala by mi aj uzv robit, tak som zvedava co a ako, ako sme podrastli 🙂
potom sa ozvem, len este aj nakupit pojdem trosku do chladnicky, tak mozno az vecer

minka21
7. okt 2009

cheer ja jedine to jem na ranajky🙂 rozok nutela to je moje!!bez toho rano nezacnem🙂)))

seus dik,🙂 jasne ze vydrzim,bud s nim,alebo bez neho🙂

civavava
autor
7. okt 2009

ahojte babenky,

ja zacinam stresovat aj ked doki vravi ze je vsetko OK. Totiz jest mi stale nechuti,.len sa nutim a za skoro 4 mesiace som nic, ale vobec nic nepribrala, ba naopak. ...chudak mimi 😒 esteze berem dobre vitaminy, doki povedal, ze ak beriem tie, vsetko je OK, ale aj tak sa mi to nezda.

juuj a uz aby bolo 20.10, idem na tripple testy, potom sa hadam uz upokojim, ked budu dobre vysledky.ale dost sa bojim.

ja nekupujem zatial nic, chcem zacat az v decembri. ved ej este kopec casu ......

ja si myslim, ze tuniak sa jest moze.....a sampinony tiez..v miere 😝

baby co idete dnes do poradne, drzim palceky 🙂

cheerlady
7. okt 2009

stacy tak drzim palce 😉
minka dik,si ma ukludnila 😀

seuska
7. okt 2009

civavka nestresuuuuj, moja segra pribrala az v 6 mesiaci a do deviateho nabrala 15 kg 🙂 urcite je vsetko ok. A ake ze to beries vitaminy? ja idem utorok na tie krvne testy, urcite nam vyjdu skvele uvidis....

ja tiez nic nekupujem aj po testoch a sone nieco kupime...

cheerlady
7. okt 2009

inak ja so brala do 12tt femibion800,ale som sa rozhodla,ze dalej uz brat nebudem...snazim sa jest vela ovocia,kedze zelenina mi moc nechuti,no a ten najhlavnejsi vyvoj prebieha v 1.trimestri,tak ja dufam,ze vsetko bude ok,aj ked ich uz dalej nebudem brat 😉 potom je babatko aj zbytocne velke.

jankako
7. okt 2009

Ahojte babenky...Co ste v 15tt máte už tehul bruško???Mne sa zdá moje take male..Len spodok taký nafúknuty,ale inak....nič moc..To asi ešte nema byt neviem ake brucho,nie?
Civavava,moja švagrina nepribrala do nejakeho 5 mes.nič..a to jej nebývalo ani zle,aj jedla..No a potom do konca porodu 18kg,tak sa teš..ja som do dnes pribrala 2kg..nemožem vela,lebo moj lekár to nema rád a nasadi mi dietnu,ak moc priberiem...bude ma hrešit.. 😝

minka21
7. okt 2009

cheer kukla som album,paradny kocik🙂) ale mi budeme mat dievcatka 😉 😀 ja som o tom presvedcena,tomu mojmu stale hovorim ze bude sklamany,ked obzera nieco v modrom🙂

civavava
autor
7. okt 2009

juj seus, dakujem za ukludnenie, lebo uz mi z toho sibe 🙂)

Beriem od zaciatku 2.trimestra Omnibionta Pronatal+DHA, mam ich predpisane od dokiho, obsahuju aj Omega3-kyseliny. Tak dufam, ze to bude OK.
Predtym som brala od Jamiesonu Prenatal.

moc drzim palceky na testy, tiez ides na ti tripple?

kika29
7. okt 2009

ahojte baby. ja som teraz prišla z ultrazvuku žalúdka a žlčníka. našťastie je to v poriadku.

Kamoška mi pred včerom porodila dievčatko 🙂 ale je trocha sklamaná lebo celé tehotenstvo jej hovorili o chlapčekovi a o divčatku sa ani raz nezmienil doktor a bum baba je na svete.
To je jedno hlavne že je zdravučká.

cheerlady
7. okt 2009

no ja ked som sa odvazila na zaciatku tehu,tak na mna kukala sestricka,ze kolko mam kg,ze ci zle pocula 😠 a pritom nosim 40-ky veci 😒 je pravda,ze 5rokov dozadu som mala o 10kg menej,ale ked som zacala pracovat,nemala som uz tolko casu na cvicenie,tak sa to muselo prejavit 😒 ale stale si myslim,ze nevyzeram nejak zle a ona na mna kukala jak keby som vazila 120 kg! 😠 ja som typ postavy - sirsie boky,stihly pas,vacsie prsia - podla mna normalne zenska postava, mne vychudnuute baby nepripadaju teda sexi 😖

kika29
7. okt 2009

Beriete niektorá anacid? Mne ho dnes odporučil doktor kôli žalúdku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre