Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
7. nov 2009

Ahoj Ludka, ee nepoznám to s tým vecami naopak... Ako sa to hovorí???
Čavi Michalag, no ja si ťa tiež nepamatám, ale dobre že si prišla kuknuť. Pozerám že máš podobný termín s prvým bábom... Sranda naša mamina nás zas všetkych mala tak koncom leta zač jesene. Dvaja bráškovia v septembri, ten najmladší 30 augusta a ja 30 júla... Tak som vždy myslela, že ak som po mamine tak ak otehotniem tak na zimu. A vidíš :D

michalag
7. nov 2009

babenky, ja sem chodim dost malo, lebo je toho samotneho casu menej ... babenky a uz citite pohyby? A chcela som sa spytat ci bola teraz niektora na 3D/4D sone?

michalag
7. nov 2009

veji, ja som strasne chcela mat marcove/ aprilove babo, kedze aj Sami mal byt aprilovy, lenze sa mu podarilo prist o 5 dni skor 🙂 a vyslo to 🙂

vejula
7. nov 2009

Tak super že ti vyšlo ako si chcela. No mne v podstate tiež vyšlo. Nejaký vysnívaný termín som ani nemala ale chcelas som čo najskôr a chvalabohu to dlho netrvalo 😉

michalag
7. nov 2009

aprilove babatka to maju super, ze idu do tepla, vtedy uz je aj pocasie ako tak umudrene a mozeme byt vonku dlhsie ako v zime a nemusime babusit 🙂

michalag
7. nov 2009

tak to je super ze ste sa nemuseli dlho snazit 🙂

vejula
7. nov 2009

No hej to je dobré. Už bude po tých hnusných chrípkových epidémiach a tak. No len priatel sa zlakol ked zistil že to bude barab a navyše mám termín presne v den narodenia jeho mamy. No a s nou si on až tak moc dobre nerozumie.

cheerlady
7. nov 2009

aktak my sme kupili domcek a teraz ho komplet prerabame (teda ztaialokrem strechy),najom nam konci o tyzden,tak odovzdavame byt,ale budeme este nejake 3tyzdne byvat u nasich,kym sa budeme moct nastahovat do domu.
vejula no ja som na mojej rozlucke mala striptera 😀 a baby to super vymysleli,nic som netusila,len ma zrazu niekto poklepal po pleci-a ja ze nejaka kamoska-no a ja sa otocim a tam stripter obleceny za policajta s obuskom a putami v ruke 😀 😀 😀 a co som sa divila,tak mm nemal stripterku-asi sa im uz zunovali,lebo ked mal niekto z partie narodky tak vacsinou zavolali aj stripterku-oni robievali tie oslavy u jedneho z kamaratov v restike ako uzavreta spolocnost.a raz tam bola ako stripterka aj ta denisa z big brother-neviem,ci si ju pamatate,ale ta bola perfektna,vobec sa nespravala jak nejaka lacna baba,tancovala super,ze aj baby sme kukali,ze waw 😀

vejula
7. nov 2009

Tak si sa riadne zabavila hovoríš.... Aspon na to nikdy nezabudneš, no ja neviem. Všetky naj kamošky moje su kdesi mimo Žiliny a stále majú prácu a tak. Tak je to smutné lebo neviem čo s mojou rozlúčkou. Navyše ani piť nemôžem ani v zafajčenom priestore, je to na prt. Ale asi spravím len nejaké posedenie v klude s babami, žiadne veľké žúrky. Si to potom niekedy vynahradím snad

kamilakd
8. nov 2009

ahooojte tehulky a ktora ma termin cca 26.4.2010? a vsetkym co sa to podalilo gratulujem a drzim palceky 🙂

zuzana232
8. nov 2009

Ahojte baby... fúú ja nejak posledné noci nemožem spávat vobec na chrbte... ☹ a tak celé noci nespím 😔 ja už neviem čo mám robit? nemáte niektora tento problém??? a ked sa dám na bok tak zachvilu musím pretočit na druhy a tak stále dookola.. proste som nevyspata ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adasik
8. nov 2009

Dobre ranko baby...
vejula neboj striptera môžeš mať aj na narodeniny, niekedy... 😎 Aj ja som spravila posedenie v 1 pub-e s kamoškami a aj s kolegami, no normálka...ale bolo super.U nás sa po svadbe toho moc nezmenilo, sme spolu už dlho, ale predsa nejaku rozlučku som chcela mať...
zuzanka-ten problem so spaním som mala aj ja, par nocí som sa nevyspala, učila som sa spať na boku, vraj v neskorších štádiach tehu sa na chrbte vôbec nebude dať spať, tak radšej skor...vraj vankus pod nohou je mať najlepšie-ležíš na boku, trocha máš skrčené nohy a medzi nimi máš vankus-no ešte som to neskusala-ale vraj je to fajn poloha 😉

civavava
autor
8. nov 2009

dobre ranko,

zuzanka, ja mam presne ten isty problem, ja som vlastne neprespala celu noc odkedy som tehu a to je uz dost dlho ☹(

dokonca, ked si lahnem na chrbat, tak mam po case krce v lytku, tak sa len vkuse prehadzujem.... 😒 ☹

zuzana232
8. nov 2009

adasik.. s vankušom som to nevyskúšala ale inakšie aj tu polohu som vyskušala.. tak isto.. len chvilu a potom šup na druhý bok.. ach dúfam,že to takto nebude stále... skusim to zajtra povedat ked pojdem na krv.. že ma strašne chrbát boli či mi nevie niečo poradit.. 😔 😔 🙄 bo pri malom kríže bolenie neni bohvie čo.. ked on sa chce furt len hrat.. och

zuzana232
8. nov 2009

civavka.. bud rada,že ešte nemáš dieta🙂)) ktoré stále vymýšla xixi 😀 😀 😀 😀

adasik
8. nov 2009

Máš pravdu zuzi,určite to nie je lahke byť tehula a mat doma male živé striebro...uvidis čo ti zajtra povie doki, lebo byť nevyspata či s dietatom alebo este bez neho je na nič ☹ držím palce

michalag
8. nov 2009

Ahojte 🙂
tak ja nastastie problemy zo spanim nemam, lebo mna unavi nas certik, ale obcas v noci vstanem ze mi treba na wc-ko ... len dufam ze to nepride neskor 😅

civavava
autor
8. nov 2009

zuzi 😀

inak mna moj doki vypisal, cely tyzden som bola doma, lebo som mu povedala, ze nespim a ze spat viem jedine rano a cez den, ked uz treba vstavat do prace ☹(
tak som si trocha oddychla, ake cez noc to je o nicom, len bdiem a pretacam sa ....

zajtra uz idem do prace a budem tahat az do 17.12., a od 18.12. DOVOLENKAAAA 😝

civavava
autor
8. nov 2009

jaj a este mi predpisal lieciky na spanie, vytazok z valeriany, to mozu aj tehulky , je to cisto bylinny extrakt 🙂

zuzana232
8. nov 2009

a to sa dá kupit aj bez lekárskeho predpisu alebo aj bez??

malalady
8. nov 2009

michalag.. to 3D sono by aj mna zaujímalo.. kedy sa ideš informovat??? 😉 😀

civavava
autor
8. nov 2009

zuzi, da sa aj bez predpisu, vola sa to Relaxine 500

civavava
autor
8. nov 2009

michalag, ja sa chystam az 22.12., ked budem 24tt+4

michalag
8. nov 2009

malalady rozmyslam ze si tam zavolam tento tyzden a opytam sa jej kedy je najlepsie a kolko to cele stoji

malalady
8. nov 2009

michalag čo som čítala príspevky tak to robia od 27tt ale opýtaj a potom daj vediet aj mne 🙂 😀 a hádam teba aj hned objedná nie? a už si bola na krvi??? 😉

michalag
8. nov 2009

este som nebola na triplloch ale idem teraz 19.11. a ked mi sestricka povedala ze to budem musiet zaniest do BB tak ma skoro svihlo 😕 ... ty uz si asi bola, vsak? kde to v BB Roosveltke vlastne je aby som to nemusela hodinu hladat

malalady
8. nov 2009

michalag ee nebola som ešte. podla poslednoho sona.. čo som bola tak to vyzera o týžden neskor.. takže som teraz 17/3 takže idem na krv teraz v pondelok.. no tak to aj mna prekvapilo,že si to mám sama odniest .. ako pri Tobiasovi vobec také niečo nebolo.. a ako čítam takže ani ty pri Samkovi.. tak čo ich to teraz napadlo nechápem...

michalag
8. nov 2009

mne to sestricka vysvetlovala, ze aby sa im to nestratilo, tak to racsej spravili takto, lebo ze oni to hned nezanasaju do laborky ... ci co, ale tiez som bola v soku, lebo tiez som to pocula prvy krat, ale mne to skor pride akoby sa chceli zbavit zodpovednosti ak sa naozaj nejaka vzorka strati ....

malalady
8. nov 2009

a nevieš kedy budú vysledky???

stanusa
8. nov 2009

ahojte,
michalag vitaj spat v aprilovkach 😉 moj termin je tiez na hrane - koniec marca a najnovsie 1. april, ale ako pozeram baby z novembra tak uz rodia jedna radost, vacsinou skor ako maju 😵

so spanim problemy nemam, mam taky tvrdy spanok, len na brusku uz nemozem spat tak sa vytacam nabok, najnovsie spim na chrbte jedna noha vytocena do boku - vsimol si to mm, sa smial ze maly si robi pohodlie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre