Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
12. nov 2009

kokso baby,som si prave docitala temu "mamicky,z coho existujete?" a mam dost,je to zatial len 5stran,tak ak sa niekomu chce,mrknite tam. pise tam jedna 27-rocna baba,ktora ma 8mesacne dvojicky-chlapca a dievca a dievcatko dala mame,aby si mohla dovolit svoj zivotny "standard" ako predtym,pretoze si popritom zaraba vo viedni-tancuej pri tyci a este robi na horucej linke,no a ona ma na prezitie "len zebravych 800eur" a jej to nestacilo,tak sa rozhodla,ze sa bude starat len o jedno dieta,aby ho mohla pekne obliect a dopriat aj sebe,co chce!!!!!!! a pritom zije s chlapom,s ktorym tie deti ma,ktory tiez nezaraba malo! akoze rozum sa mi zastavuje!! 😲 😲 😲

kika29
12. nov 2009

cheerlady nerozčuluj sa nájdu sa aj takéto p...e. čo sa už nezbavila aj druhého decka ked chce mať pohodlie krava jedna.

chcem sa ešte opýtať bolí vás ešte stále podbrušku? mňa to stále pobolieva niekedy viac niekedy menej ale dnes ako si silnejšie. nejako sa mi to nepozdáva že by to malo tak byť. v stredu idem do poradne tak som zvedavá čo mi zase povie doktor ked mu to opäť poviem.

cheerlady
12. nov 2009

kika no ja som sa cudovala,lebo par dni dozadu poblievalo aj mna,ale za chvilu to prestalo-vraj ked to netrva dlhsie ako 2minutky,tak je to ok.ale ma to prekvapilo,ze este aj teraz 😕 inak mna zacne boliet podbrusko,ked musim ist na zachod na velku alebo ked si musim pr.nut-pardon za vyraz 😅

cheerlady
12. nov 2009

baby teraz ma napadlo,ze ja ked som bola teraz u dr.,tak meral hlavicku,brusko,stehennu kost,ale k organom mi nic nepovedal,myslite,ze to bol morfologicky utz??? lebo som citala,ze vtedy sa meraju tieto veci,ale podstatou je kontrola organov a k tomu mi nic nepovedal 😒

susanita555
12. nov 2009

caute kocky dlho som tu nebola tak som si vas traz docitala vsetkym blahozelam k dobrym vysledkom . my sa mame dobre mame zasebou 4D ultrazvuk malemu sa sice velmi nechcelo ale asi po pol hodinke sa uz aj hybal vysledky tripple budem mat zajtra tak dufam,ze vsetko bude ok pozerala som albumy a niektoe uz mate aj nakupene vecicky nadherneeeeeeee aj ja uz nieco mam tak ak bude cas dam do albumu.zaial caute idem si dat veceru sice nie velmi zdravu ale co uz (vyprazany syr a hranolky : 😝

zuzana232
12. nov 2009

kika už cítiš pohyby? 😒

kika29
12. nov 2009

mňa to viac menej pobolieva alebo bolí ked chodím alebo sa trocha namáham. ked ležím alebo sedím tak ani nie. nebolí ma to v kuse je to s prestavkami ale každý deň ☹ bolí ma to akokeby som bola prechladená alebo pred mmenštruaciou ale výtok mám taký bielisty mazlavý ako vždy. nič ma nepáli ani nesvrbí ani pri malej potrebe. ked som to minule povedala dokymu že ma to bolí povedal že je to brušné väzivo že sa mi napína či rastie maternica ,ale v kuse mi rastie? ved by som bola už jak zemegula. pohyby pociťujem nie silno ale už cítim nejaké mrvenie takže snad je bábo v poriadku. ☹ Len neviem prečo ma to stále pobolieva. Myslela som že to postupne prestane.

zuzana232
12. nov 2009

kika aj mna boli brucho ako keby som mala svalovku na bruchu ☹ a pohyby tiež cítim ale nie velmi silne.. ale niečo cítim 🙂 tak hádam to je drobček 😅

kika29
12. nov 2009

mňa ešte aj velmi poblia kríže možno či tá bolesť mi nepreráža aj do podbruška. raz som aj ja mala také bolesti v brušku ako svalovka ale bolo to po milovaní 😀 asi som robila prudké pohyby 😀 . A ty čo niesi po cvičení s mm?

zuzana232
12. nov 2009

kika ee.. praveže ja to mám nejak od pondelku.. ale može byt že sa natahujem s malým tak to koli tomu.. 😕 😅

kika29
12. nov 2009

zuzi ja som len srandovala nič v zlom 😅 aj moja malá by sa len po mne štverala a na ruky sa pýta ale žial nemôžem ju dvíhať tak sa len k sebe túlime 🙂 Berieš niejaké vitamíny? Ja som brala calibrum modrý a teraz neberiem nič.

zuzana232
12. nov 2009

kika ja beriem femibion 800.. kolko stojí calibrum? bo toto stojí 22€

kika29
12. nov 2009

neviem teraz kolko stál ale okolo 220sk

zuzana232
12. nov 2009

no tak to je lacnejšie jak toto.. hm.. zaujímavé a je to o tom istom si myslím no nie?

kika29
12. nov 2009

no kalibrum modrý je len na prvý trimester a obsahuje: vitamín C vitamín E
Kyselina listová
Železo
Jod
Potom je ružový a ten som si ešte nestihla akosi kúpiť 😅

zuzana232
12. nov 2009

kika ten stojí teraz som to kukala do 15€ aj tak lacnejšie jak ten femibion.. a je to o tom istom som čítala zloženie tak stým som skončila a pekne si budem kupovat calibrum

kika29
12. nov 2009

mne doktor odporučil calibrum alebo centrum materna a ja som si vybrala tieto.

vejula
12. nov 2009

Čavte kočky tak sa musím pochváliť, že dnes to bolo už určite maličké. Som si nikdy nebola isdtá, či už sa hýbe mimi alebo len nejaké vnútornosti moje ale dnes to už bolo také ako má byť 😀 Inač som bola na poradni mi robil aj sono ale sa nechcelo ukázať, takže si počkám do buduceho sona na pohlavie. Neva. Hlavne že rastie chrust jak z vody 😉

kika29
12. nov 2009

vejula gratulujem k pohybom pomaličky sa to tu začína rozhybovať 🙂 konečne ich začíname cítiť tých naších drobcov. 😉 tie čo necítite nezúfajte ono to môže prísť zo dňa na deň 😉

vejula
12. nov 2009

Diky kikuš. No mám pocit že kopne vždy ked zjem niečo sladké 🙂 asi mu chutí 😉
Inač ja beriem calibrum ale už nepamatám kolko stojí. Ale dnes mi dal môj doki nejaké zľavné kupóny na centrum materna tak teraz kupim tie.

zuzana232
12. nov 2009

baby kde ste? či už spíte? 😀

kika29
12. nov 2009

tu som len prišiel mm tak som chystala večeru mu 🙂

cicimon
12. nov 2009

este raz dakujem za blahozelania, dostala som dracenu v praci a krasnu tortu od mm - dala som aj do albumu 🙂

cheerlady
12. nov 2009

no to sa hovori,ze po sladkom a po pomarancovom dzuse zvykne babo viac kopat 🙂
ja som tu,jednym okom kukam ordinaciu,druhym som tu,pritom jem pizuu a pozeram na tie prazdne krabice,ze este dnes by som mala nieco zacat balit,nech sa zajtra nezblaznim 😒

cicimon
12. nov 2009

cheerlady - my sme si objednali pizzu...takze sme prelozili tortou pizzou 🙂 ja som ziadne kopanie este nepocitila.. a zajtra maju dojst nasi na vikend a nezacali sme este upratovat :((

kika29
12. nov 2009

cheerlady mňam hod kus pizze. no idem trocha pokukať telku. tak zatial sa majte a papkajte.

cheerlady
12. nov 2009

kika chytaj,ja nikdy nezjem celu,po 3kuskoch uz odfukujem,no ale ktovie co teraz,ked som tehu 😀

vejula
12. nov 2009

No ja teraz jem jak splšená, nie naraz lebo malé už asi trochu začína tlačiť na žalúdok alebo čo, ale za to o to častejšie, asi až moc často 😅

lucinka1104
12. nov 2009

ten ku koncu šedý s tým červeným je užasný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre