Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
23. nov 2009

michalag jasné dám🙂 juj sa tešakujem 🙂 a rozmýšlam,že ak aj budem vediet nikomu nepoviem 🙂 hihi 😀 😀 😀

roxi
23. nov 2009

ja EPI neriešim, pri malej som si ju pre prípad chcela zaplatiť, ale pre pár rokmi sme mali havárku a mala som narazené stavce a pekné opuchy medzi nimi, tak mi lekár povedal, že kvôli tomu ju nemôžem dostať ☹ , zvládla som to aj bez nej, ale tá bolesť bola ostrasná, vystrekovalo to práve do tých nešťastných stavcov a pôrod trval dlho, takže keby sa bolo dalo, bola by som ju brala všetkými desiatimi, teraz mám už tiež dosť silné bolesti krížov, zas tie stavce, vôbec sa mi nepáči, že to začalo tak skoro, lebo niekde je to nenormálna bolesť a to znesiem veľa, ale normálne si musím ľahnúť, aby sa mi to troška uvoľnilo, musím si na to niečo vypýtať, lebo sa z tej bolesti zbláznim, ak sa to bude ďalej zhoršovať

zuzana1971
23. nov 2009

blondy rano bola v nemocnici ale poslali ju domov, ze vsetko ok, vecer ked dosla uz bolo mimi mrtve ☹ ☹
no a nevybrali jej ho cisarskym ale nechali ju trapit sa do rana a rano zomrela ☹
aspon takto ja som to pocula povedat v spravach

gajana1
23. nov 2009

Ahojte
ohľadom EPI prvykrat som rodila bez a teraz ked budem rodiť normalne tak tiež si nedam EPI
Stanusa ved ja som skoro až plakala ked som to čitala ja som tam rodila pred 16mesiacmi a dufam že teraz budem v PP lebo do SNV by som už nikdy nešla

zuzana1971
23. nov 2009

malalady ale nam povedz 😀 drzim palce

tantama
23. nov 2009

ahojte babulky.... ja epi nie... ani pri malom som nemala a aj teraz sa to mne zdá zbytočné.... v tej chvíli je to strašné ale o pár hodín si na to už človek ani nespomenie keď drží ten úžasný uzlíček šťastia.... ale keď má niekto strach alebo problémy je to super voľba🙂)

ja sa teším vo štvrtok idem zasa na 3D zasa uvidím našu malinkú.. 😀

tarinka333
23. nov 2009

Pani kociky, dlho som sa neozvala, lebo je vela prace, ale ste teda toho popisali za tie tri dni 🙂
Kiwinka, urcite bude vsetko dobre, hlavne sa neboj a budeme sa modlit, aby si sa spravne rozhodla a hlavne ver, ze malicke je urcite v poriadku.
Stanusa: Ja chodim tiez kazde 2 mesiace na krv na endo. Brala som doteraz 100 euthyrox, ale mi minuly tyzden na zaklade vysledkov krvi zdvihla davku n a 125. Na odbery k endo, ale aj na gyn. chodim vzdy napapana. Obe sestricky mi povedali, ze tehulky na krv nemaju chodit na lacno... Tak nechodim 😀
A k tym kociarikom, som total zmatena... Netusim, aky si vybrat a uz ani nekukam na nete, lebo osalejem, radsej si urobim vylet a popozeram osobne a vyberiem, aky sa mi zapaci bez ohladu na znacku ci ine... lebo takto je toho akosi vela 🙂
K priberaniu: hm, ja mam navyse tiez nejaky 7-8 kg... ale neriesim. kamoska pribrala 20 kg, koji uz asi pol roka a je naspat na povodnej vahe 🙂
K EPI: Hm, zatial neplanujem. Funguje to vraj tak, ze podpisete pred porodom informativny suhlas, ze ju chcete a potom, ak ju budete naozaj chciet, Vam ju aj pichnu a potom sa zaplati. Ak suhlas nepodpisete, potom mozete pytat a nedostanete. Kazdopadne, moja kamoska podpisala, prvu EPI aj dostala, ale neucinkovala takmer vobec, tak jej pichli druhu EPI a ta ucinkovala az takmer pred samotnym tlacenim, co uz nemalo zmysel a po porode vravela, ze myslela, ze zahynie, aka to bolest bola... takze zaplatila 2xEPI a ani to za to nestalo.
Druha kamoska rodila na sekciu a dali jej nizsiu davku EPI ako mali, lebo nechcela uplne spat... viete si predstavit cisarak z nizsou davkou utlmujucej emulzie? Preplakala cely cisarak, vela toho citila ☹
A posledna vec... vybrali sme si postielku. Teda kupujem od kolegynky, konstrukcia, matrac, stojan na baldachyn a kolotoc na postielku za 90e 🙂 Dobra cena nie? Co myslite? POstielka takmer nova, vyuzita iba 6 mesiacov.
Pekny dnik.

michalag
23. nov 2009

malalady, drzim palce a nam to hadam povies 😀

aj tak nechapem preco ju nechali sa trapit, chudak manzel ☹ prist o 2 milujuce osobky ☹

stanusa
23. nov 2009

tu je to
http://korzar.sme.sk/c/5121394/v-nemocnici-zomr...

tarinka ku komu chodis? ked som volala do fakultnej tak mali vsetky terminy uz obsadene do konca roka.

stacynka
23. nov 2009

baby ja som tiez skoro plakala ked to hovorili, a to vraj mala doma dve deti ☹

tarinka333
23. nov 2009

... kocky, som nasla asi favorit kociarik 🙂 Niektora z Vas tu hodila link a ja jej za to veeelmi dakujem 😀
http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3

co myslite?

cicimon
23. nov 2009

tari - ten sa aj mne pozdava, len neviem, ci ta vanicka nie je mala a kocik ako som sa niekde docitala ma az skoro 18kg...tak neviem, inac vyzera dobre

michalag
23. nov 2009

tarinka, aj mne sa velmi zapacil, ale vyzera super, len vaha je dost, aspon podla mna a neviem ci vanicka nebude mala akurat ked pojdeme do zimy, ale nechcem komentovat privela, kedze som ho nazivo este nevidela

stanusa
23. nov 2009

bexa sa mi lubi, trojkolesovy som povodne nechcela, ale tento je fakt peknucky. 😵

blondy12
23. nov 2009

tarinka myslim ze vyhodna kupa...

no s tou mamickou to je strasne...ake to je niekedy 9mesiacov nic bezproblemove tehu a staci jeden den..a pride nieco strasne...no nic ale nemyslime na to, ale dufajme, ze bude vsetko ok...

inac uz mi ta strasna plet z toho tehotenstva lezie strasne na nervy 😠 , clovek ani jeden den nemoze mat trosicku normalny ksicht.....este aj mm ma nastval, tak ma teraz stve vsetko, niekedy su ti chlapi horsi ako tie tehotne, ktore maju aspon nejaky dovod mat zmeny nalad..... 😠

stanusa
23. nov 2009

blondy na plet mi pomohli vitaminy, maternu som brala 1 mesiac, teraz neberiem a vyrazky su spat.

roxi
23. nov 2009

akurát som pozrela ten link čo tu hodila stanusa, nechápem, absolútne nerozumiem, že sa také niečo vôbec môže stať, niekto by si to mal odsedieť, aj keĎ bohužiaľ ani bábu ani tej mamine to už život nevráti, dúfam, že sa im niečo také ututlať nepodarí,

cheerlady
23. nov 2009

kiwinka moja,uz od vcera na teba myslim a drzim ti velmi palceky,ja neviem,co by som na tvojom mieste robila,ale verim,ze babatko je zdravucke a v aprili z vas budu najstastnejsi rodicia na svete 😵

vcera som tu uz nebola,lebo sme mali doma taku mensiu oslavu-dnes mam narodky 😀 tak som sa napchala chlebickami a tortou 😀

no ja si EPI dopredu urcite zaplatim a myslim,ze v ruzinove to tak funguje,ze ak ju nevyuzijem,tak peniazky mi vratia. nie som nejaky hrozny posero,ale keby som mala rodit 20hodin bez,tak si ju fakt radsej dam 😖

stacynka
23. nov 2009

baby trochu odveci, ale co varite? neco rychle, mala by som lezat, tak len sup sup a aby to bolo 🙂

deina2005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stacynka
23. nov 2009

cheerlady vsetko naj naj k narodeninkam, vela stastia zdravia lasky a zdrave bezproblemove tehotenstvo a samozrejme zdravucke babetko 🙂

cheerlady
23. nov 2009

stacy dakujem 🙂

civavava
autor
23. nov 2009

cheerie, vsetucko len to naj naj k narodeninkam - nech sa ti splnia vsetky tvoje snicky!

stanusa
23. nov 2009

cheerlady happy birthday to you! uzi si dnesny den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

je to smutne, neviem ako ju mohli nechat este aj rodit ☹ je to svinstvo...

stacynka ja budem robit moju oblubenu pizu, za 20 min. sa sama upecie

michalag
23. nov 2009

ja som vcera robila kyslu zemiakovu polievku s vajickom, mnaaam
cheerlady, vsetko, vsetucko najsamlepsie k dnesnym narodeninam 🙂 😵 😵 😵

tantama
23. nov 2009

cheer všetko naj naj naj..... 😀

cheerlady
23. nov 2009

dakujem vam vsetkym babule 😀

roxi
23. nov 2009

cheerlady - všetko najlepšie k narodkám 🙂

cicimon
23. nov 2009

cheerlady - pripajam sa, zelam vsetko naj !

tarinka333
23. nov 2009

Cheery 🙂 Vsetko len to naj.
Stanusa, jaj mam svoju endo este stale v Presove,takte tam chodim, ale chcem si hodit kartu do Ke, niekde pri stanici je vraj dobra endo.. hm, na Krivej?
A kociarik, ratam, ze vazi necelych 15 kg... no nie je to malo, konstrukcia 9,4 a vanicka 5,5... ale ani az tak vela... A k vajicku... mam v plane neskor kupit aj tak autosedacku...klasicku pre babo... len take malicke nemozem dat do autosedacky, takze najprv musi ist vanicka...
ci existuju aj vacsie aj mensie vanicky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre