Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
25. nov 2009

zuzi1983 bohuzial si budes musiet zvyknut ze v zdravotnictve na SK sa k tebe budu vacsinou chovat ako k handre, takze jedine co ti pomoze je jednym uchom dnu a dryhym von...ja som si uzila vselijakeho ponizovania za mojich 38rokov takze som k lekarovi chodila asi raz za 5 rokov ked uz mi bolo na umretie a teraz ked som tehotna musim chodit viac a je mi to strasne luto ako sa niektori spravaju k tehotnym, ja ako tehotna som ocakavala lepsi pristup, ale vobec, nastastie tam kde teraz chodim na Kramare na rizikove mam super sestricku a super lekarku to hned ide clovek s lepsim pocitom do poradne 😵

tamtamka ahoj, no lezkam doma, az do porodu, nic ine mi neostava, aj vcera na poradni mi povedali, ze musim lezat nadalej...ale hlavne, ze momentalne nekrvacam a drobcek obcas kope, to uz je lepsie ze sa ozyva v nemocnici som nevedlea ci je ok, ani lekari, robili mi kazdy alebo kazdy druhy den ultrazvuk ci mimi zije 😝 , ked som tak moc krvacala....inak vsetky ostatne s krvacanim potratili ☹ bolo to na moju psychiku dost deprimujuce, ked som sa s nimi skamosila, rozpravala a potom potratili ☹ , moje sa drzi ako kliest, a dufam, ze sa bude az do 9 mesiacov, ale su to stresy, strachy 100x za den, ci nekrvacam, ked ma zaboli brucho...

civavka krasne veciciky, ja som si dala do albumu veci co by som chcela kupit Maxikovi, teda neviem ci vsetky, ale daco z toho

civavava
autor
25. nov 2009

zuzanka prave som dokukala tvoj albumik, strasne pekne vecicky si vybrala Maxikovi, oblecko aj vybavu. hentu stolicku chceme aj my, ale az v januari ju kupime...
kocik je tiez super, tak uz si rozhodnuta definitivne?
vidim , ze ides do modra, krasne! musim aj ja nieco kupit modre Renkovi, je to moja oblubena farba, ale zatial som skor som za neutralne farby, resp. aby sa hodili aj pre babu - v pripade, ze sa moj doki pomylil pri urcovani pohlavia 🙂))
plus velmi sa mi paci na chlapcekoch cervena, tak pojdem aj tym smerom 😝

uvidime buduci utorok na morfo, ci potvrdi chlapceka, pripadne ak nie, tak potom 21.12. na 4D 😀

zuzkabar1983
25. nov 2009

Jeej pozerala som ja ja. Ta postielka je krasna. Je to tam nadherne zladene. 🙂
My este nemame vobec nic kupene, jedine nejake vecicky a monitor dychu.

zuzkabar1983
25. nov 2009

Zuzi, je super, ze male sa hybe. Je to isto prijemny pocit a aj ty si spokojnejsia.
A obdivujem ta, musi to byt tazke zit v takom napati, ale hlavne teba mysliet pozitivne! A verim, ze vsetko bude v poriadku a v aprili sa budeme vsetky tesit z nasich prirastkov do rodiny.

lubkamik
25. nov 2009

Zuzka, ja som tiez uz pribrala 7 kg a ani neviem kde a ako - vobec sa neprejedam ale brucho mam dost velke 😀 Kazdy je iny - vobec sa s tym nestresuj ;) Niekto ma viac vody, vacsie babo a tak. Mam kamosku co pribrala za cele tehotenstvo 7 kg, pri porode boli prec ale ako zacala kojit tak pribrala dalsich 10 😀 😀 A dalsia kamoska zasa pribrala 15 a po par mesiacoch bola ako prutik 😉

lubkamik
25. nov 2009

Baby, ja som si objednala tuto sadu do postielky pre maleho - je v bazaroch ale je nova:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Stoji len 15 Eur tak dufam ze ma neokaslu lebo inac ju maju na nete za 50 Eur 😵 😵

civavava
autor
25. nov 2009

baby, "zhresite" niekedy kavou, coca-colou, kofolou? kolkokrat do tyzdna?

ja som totiz cola-addict, ale bojim sa ju pit, zatial som si dala mozno 3-4x za cele tehu, ale straaaasne mi to chyba...ako aj zeleny caj, ktory som predtym pila 1 liter denne ☹

zuzkabar1983
25. nov 2009

Lubka, ta sada je velmi pekna. A ktoru farbu si si objednala?

zuzkabar1983
25. nov 2009

Civavava, ja kavu nepijem, ale ta mi dako nechyba .... a co sa tyka tej coly .... tiez si obcas dam, ale nie vela, za poharik pre chut, trosku sladkeho. A caj, ja skor nepijem cierny, ale ostatne typy pijem. A moja svagrina skoro cele tehotenstvo pila zeleny caj s citronom a mala je zdravucka ako buk.
Ja si myslim, ze by to nemalo uskodit, ak to nie je vo velkych mnozstvach

lucinka1104
25. nov 2009

ja mam zatiaľ + 4,5 kg ale presne budem vedieť dnes po kontrole idem teraz o 14-tej

seuska
25. nov 2009

zuzkabar to je riadna krava ta sestricka teda! Nechapem ako sa moze takto spravat...?! No vitaj na Slovensku fakt! Ja by som tiez mala z toho depky, otras vazne!

Civavka to sme len skusobne poskladali aby sme videli ako to pasuje s tymi vecami co sme nakupili, malo sa to hned v sobotu aj rozmontovat, ale mne sa to tak zapacilo, ze mi to svieti stale v obyvacke 😀 😀 Verim ale ze v sobotu to mm rozmontuje a veci este poodkladam, ved to ma cas este, este nam treba spalnu vymalovat a popremiestnovat, prave som si dnes objednala posuvne dvere na vstavanu skrinu.

michalag
25. nov 2009

zuzkabar, som rada ze Patrik je v poriadku a ty tiez 🙂, sestricka nema na teba pravo kricat, je to tvoja vec kolko priberies a podla mna tiez to nie je vela ved si uz v 21tt a teraz sa zacina naberat na vahe viac ako predtym ... ja by som sa jej spytala ci medicinu vystudovala ona alebo lekar ked posudzuje tvoju vahu ... kasli na nu krava jedna 😠 , dufam ze nabuduce uz budes mat lepsiu poradnu 😉

civavka, ja by som si dala coca-colu, kofolu, ale sa bojim, takze este som ju nepila ako som tehu, mozno pocas Vianoc si dam pohar, ale okolo 39tt ju budem pit na flasky 😝 😀

michalag
25. nov 2009

lubka, sada je pekna 😵

lucka, budem drzat palce na poradni 🙂

cheerlady
25. nov 2009

seuska zo svokry si nic nerob,ta moja mi nezagratulovala ani k pondelkovym narodeninam a darcek som od nej nevidela na vianoce este ani raz.a najhorsie je,ze ani mm-jej vlastny syn! predo mnou sa tvari jak ma ma strasne rada a kade chodi,tade ohovara a k mm sa sprava tak milo len preto,lebo od neho len peniaze pyta na chlast a na cigarety!az mi je z toho zle,ked si to predstavim! 😠 a tiez nechapem ako moze byt niekto taka pretvarka k vlastnemu dietatu,ta ho pozna,len ked jej da prachy!a nasi ho pritom zboznuju,nakupuju darceky aj na meniny,moja mama by mu modre z neba dala a jeho mamka???to sa ani matkou neda nazvat.. 🙄

minka no my este nevieme,budeme vediet az na 4D 14.12. 🙄 tak tebe to vyslo,supeeeeer! 😵 ja sa stale citim na chalana 😀

lucinka1104
25. nov 2009

no diky Miška snad mi nepovedia že ma budú šiť 😝

michalag
25. nov 2009

lucka a uz ti je lepsie?

lubkamik
25. nov 2009

Zuzi, objednala som si tu zltu sadu - aj izbicku mame vymalovanu na vanilkovo a na tom nalepky Macko Pooh tak sa to tam bude hodit 😵 Len ta cena sa mi zda daka podozrivo nizka tak dufam ze to nebude daka buda 😒
Cicavka, ja pijem kavu kazdy den - taku slabu mliekovu nesku 😵 Som sa pytala aj lekarky a nemalo by to ublizit - ani pol litra coly na den 😉

silvia7
25. nov 2009

ahojte kočky, všetkým Katuškám prajeme všetko najlepšieee, aby boli zdravé aj spolu s mimi a užívali si tehotenstvo 😉

Lubka - potom daj echo, že či to prišlo v pohode a tak, lebo aj ja som na tie sady pozerala, sa mi to aj pozdáva, len som si všimla, že ešte zopár inzerátov je takýchto podobných a majú tam azetový e-mail a neviem, mám z toho taký zvláštny pocit.. tak keď to bude oka, tak by som aj ja od nej vzala 😉

civi - k tej cole, káve a kofole, mne tiež všetci, že by som to nemala piť a tak.. no keď mám nízky tlak, tak to využívam 😅 aj dnes som mala kávu - ale ja pijem tie nescafe 3v1 - to sa ani nedá povedať, že káva.. a cola mi teraz začala chutiť, raz týždenne si kúpime jednu 2l a vypijeme.. takže neviem, s dr som sa o tom nebavila, vyslovene mi nič nezakázala ani nepovedala, keď som sa jej pýtala, že čo by som mala a čo nemala.. povedala len, že nemám piť alkohol a fajčiť - ale to u mňa nehrozí.. i keď som si minule naliala asi deci piva a doliala to spritom 😎 dostala som chuť na to straaašnu..

cheerlady
25. nov 2009

ja si kofolu dam tak raz za tyzden 2dcl,lebo mam nizky tlak a ked som v robote,tak si proste musim nieco dat,aby som to nejak znormalizovala 😒

lubkamik
25. nov 2009

SIlvi, dam vediet ci to prislo 😝 Napisali mi ze do 2 tyzdnov 😎 Asi to chodia kupovat do Polska...

cheerlady
25. nov 2009

mne sa tiez velmi paci ta zlta sada,ale ta cena sa mi zda fakt moc nizka! 😕

silvia7
25. nov 2009

baby a zo svokry a svokra si niiiiič netreba robiť, pokiaľ s nimi nemusíte žiť pod jednou strechou, tak to treba absolútne vypustiť z hlavy 😀

a inak tá sestrička má teda drzosť!! by som jej asi jednu šupla hneď!!! keď som sa vážila na poradni, vyšlo mi 65 kg a zhrozila som sa, bo som dala 3,2kg hore za mesiac!!!! a sestrička sa len pousmiala, že to nie je vôbec veľa, že si mám zvykať, lebo mimi potrebuje rásť a nalievame sa vodou a tak.. proste bola úplne zlatučká, tak ma potešila trošku 😉

zuzkabar1983
25. nov 2009

Lubka, vybrala si dobre. Je to pekna neutralna farba. Mne sa take velmi lubia. A treba verit, ze s tou cenou si mala stastie. Ja si myslim, ze to buda nebude. Ja som napr. kupila svadobne topanky za 10 eur ... a to len preto, ze boli vo vypredaji a su super. Takze treba verit. 🙂 🙂

civavava
autor
25. nov 2009

juuj lubkamik dakujem, tak som si otvorila 3dcl plechovku coly Zero a s OBROVSKOU chutou ju pijem 😝
aj moj doki povedal ze s mieru mozem vsetko, dokonca aj vinko (1 dcl pri nejakej prilezitosti), ale chcela som pocut viacere nazory..
co mi vyslovene zakazal, je tvrdy alkohol, ale ten ja nepijem aj tak, takze to ani neriesim, bo ja som skor vinar 🙂

lucinka ja ja som sa bala, tak snad tych par krat co som zhresila, nevadi 😲

a co sa tyka alkoholu tak za cele tehu som vypila len 1,5 dcl sampusu pred 2 tyzdnami....a chystam sa dat si trocha vareneho vina na vianocnych trhoch - tunak uz zacali 🙂)

cheerlady
25. nov 2009

civi mne nasi nukali vinko teraz na narodky ale nemala som na to ani chut,skor sladke sampanske by som si dala 😀 ale alkohol som nemala zatial ziadny,no mozno na vianoce si dam z toho sampusu 🙂

zuzana1971
25. nov 2009

lubkamilk aj ja som uz na tu modru za 15e vcera pozerala, ale sa mi to nezdalo, daj mi potom prosim vediet, ci ta neokaslali a ci to doslo v poriadku a vyzera to ako na obrazku, dakujem 🙂

zuzkabar1983
25. nov 2009

Ja som si dala par krat za maly poharik piva .... a to mi dokonca doporucili, ked mi zle travilo. A pomohlo 😀

kiwinka
25. nov 2009

baby,,ja pijem kazde rano nesku s mlieckom,,tiez mi gyn povedal, ze to mozem,,obcas si dam aj dve,,tiez trpim na nizky tlak, pravidelne na poradni mame 90 na 60..takze no comment,,by som asi odpadla, bez kavy..
akurat som sa vzdala cigariet, fajcila som,, a chytaju ma chute niekedy... ale drzim sa a nezapalim si.. isto stetu viacere fajciarky, coo? 😵
civi aj vinko sme uz s karolinkou trosku pili, aj martini xixixi.. ale inak,myslim, zedodrziavam dobru zivotospravuu... 😀 😀 😀

zuzana1971
25. nov 2009

civavka kocik praveze este neviem, tie sportove co mam vo fotkach su s preklapacou ruckou a nanoznikom, cize vyzeraju ako hlboke ked sa to da vsetko dokopy....fakt neviem ci kupovat hlboky, este mame dokonca vytah na medziposchodi a dost uzke schody takze nieco mensie, lahsie nez hlboky by sa mi viac hodilo...

zuzkabar1983
25. nov 2009

Babenky, idem ja bezat. Sme sa rozhodli, ze ideme na vylet do Trencina. Tak sa moc nerozpiste, aby som vas vecer stihala docitat. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre