Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
25. nov 2009

ja si dam aj trosku vinka alebo sampusu niekedy - take 2 hlty 😀

lubkamik
25. nov 2009

Dam vam potom vediet ako som dopadla s tou sadou do postielky 😀 😀 2 tyzdne je dodacia lehota 😝

kiwinka
25. nov 2009

zuzkabar ana tu sestricku sa ozaj vy... je to hlupana nasrana ...! ty bud stastna z maleho Patrička v brusku 😉

a zuzanka1971 ako si dopadla v utorok na 214ke? nieco nove???

baby a este raz vsetkym dakujem za podporu!!! od dnes je mi trosku lepsie uz ,dakujeeeeeeeeeeem 😅 !!!

civavava
autor
25. nov 2009

ja kavu nepijem, ale odkedy som tehu dala som si asi 3x capuccino, namiesto coly...bo aj moj tlak je nizky 😲

mne dost chyba vinko, alebo sampus , sme zvykli s mm si dat flasku k veceri, alebo ked ideme do restiky..tak som minule uz neodolala, tu je zvyk si davat pred vecerou v restike ako aperitiv sampus, na vela miestach pohar sampusu dokonca ponukaju zadara ako pozornost podniku a mm si dal, mne len sliny tiekli, tak objednal aj mne...jaaj to bola lahoda ked som to pila 😝 😀

kiwinka, ako sa maas? dufam, ze sa netrapis a si vesela, pre Karolinku! 😵

zuzi, sak mas este cas rozhodnut sa pre kocik ...ale su moc pekne oba co mas v albume

civavava
autor
25. nov 2009

lubkamik, ta sada do postilelky je uuzasna! a aj ta cena! dufam, ze to nie je nejaky odrb, bo ta cena je velmi nizka na to, co je vidno na obrazku, som zvedava, co ti pride postou!

kiwinka
25. nov 2009

ano civavka,, uz som vesela aj s mm,,,sme pozitivne naladeni a verim, ze nam to vydrzi co najdlhsie, stale hladkame nasu malinku a rozpravame jej ako ju lubime :D je to take miléé :D

ozaj baby, dnes som sa budila celuu noc na bolesti krizov a chrbta, no katastrofa vazne.. az rano mi mm pomohol s masazou :P xixixi a pomohlo mii :P
no lebo to bolo nenormalne,,nechapem, a pritom som nevykonavala ziadnu extra aktivitu po ktorej by ma vobec boliet nieco mohlo---

lubkamik
25. nov 2009

kowinka to ta mala tlaci na chrbticu 🙂 Mna tiez strasne boli chrbat - niekedy sa ani postavit neviem 😠

lubkamik
25. nov 2009

sorry kiwinka 😀 😀

cheerlady
25. nov 2009

kiwi mna tak strasne bolel v noci chrbat a krize minuly tyzden-2noci za sebou,som sa stale prehadzovala a menila polohu ako by mi bolo lepsie,bolo to hrozne 😝 ale na dalsi den som sa teplo obliekla,ked som isla von a preslo to.ja som bola asi prechladnuta,lebo ked zafukal vietor,tak som hned tie krize citila,tak odvtedy si davam bacha 😉 esteze nie je zatial taka hnusna zima 😀

civavava
autor
25. nov 2009

babenky aj mna boli velmi chrbaat,asi tak 2.tyzden, je to kvoli babatku....mna boli tak v strede chrbta medzi lopatkami a trocha nad krizami. uz len vydrzat musime 😒 ☹

lubkamik
25. nov 2009

ze sumive magnezium na to pohama? Ja sa idem spytat lekarky buduci tyzden co si mozem dat lebo niekedy sa to ani neda vydrzat...

civavava
autor
25. nov 2009

lubkaa, ake krasne fotky maleho si dala do albumiku! 😵 😵 😵

zuzana1971
25. nov 2009

civavka, ja viem, ze mam cas na kocik, ja som len nebola 3 mesiace na internete a do obchodov nemozem chodit tak zbieram aspon do albumu ulovky co sa mi pacia 😀 😀 😀 este uvidim co kupim, hadam mi poslu 13 plat ked som na PN 😕 a podla toho sa rozhodnem co kupit, a dovtedy mi hadam este aspon 2x potvrdia ze chlapcek kym zacnem kupovat vacsie drahsie veci

kiwinka vcera som bola na 214 len v poradni bez ultrazvuku, takze vazenie, meranie krvneho tlaku, moc, gyn. prehliadka...ultrazvuk kvoli srdiecku s kardiologom mam 3.12., musim verit, ze bude srdiecko ok
sestricka nechapala ze furt chudnem 😕 uz je to min. 7,5 kg...ale ja som bacula, lepsie schudnut nez pribrat 30 kg, to by som sa uz nezmestila do dveri 😀

ja som si dala za tehotenstvo 2x cola light, ale potom som mala vycitky svedomia, tak radsej nie, no a kavu, caj, cigarety, alkohol, atd vobec

cheerlady
25. nov 2009

seuska a este k tej svokre-nech ti je utechou to,ze ta moja mi ani nezagratulovala k tehotenstvu! a odkedy som tehu som s nou bola asi 3x a ani slovo o babatku! 😠

cheerlady
25. nov 2009

zuzi to nepijes ani caj??? ja som ho pila kazdy den,ked som mala minuly mesiac virozu 😕

lubkamik
25. nov 2009

dakujem civavka 😵 😵 To som bola minuly tyzden u kamarata na sone tak mi spravil asi 60 fotiek 😝 Dnes idem na to 4D o chvilku tak zajtra pridam fotky 🙂

zuzana1971
25. nov 2009

babulky idem sa naobedovat mozno sa prihlasim vecer, papa

kika29
25. nov 2009

ahojte baby. Chcem sa opýtať aj vaším drobčekom merali ultrazvukom niečo ohľadom srdiečka? Mne doktor minulý týždeň robil ultrazvuk a niečo tam nevedel nastaviť a zmerať tak mi kázal prísť o týždeň bola som dnes a zase to nevedel znerať tak ma poslal sa objednať k prímarovi do pôrodnice aby on pozrel anatomiu srdiečka. Mám strach že niečo tam nieje v poriadku ale doktor mi nič nepovedal. ☹

klongova
25. nov 2009

... no baby bola som v nemocnici včera mi nebolo dobre tvrdlo mi bruško tak mi dokina predpísala 3 denne jesť magnézium a uvidíme či sa to zlepší. Brali mi tiež nejaké stery a za tri týždne budem mať výsledky.

.... gratulujem k dnešným meninám ale aj marodeninám lebo aj také baby sú čo majú dnes narodeniny

.... čo sa týka cvičenia hovorila som so sestričkou čo robí cvičenia pre tehotné a povedala že je najlepšie v období okolo 25 tt skôr že je to aj zbytočné. Neviem ja budem chodiť až od nového roku. Je to raz do týždňa tak to hádam nejak zvládnem. Môžu tam chodiť aj rizikové a nemusia neajko moc cvičiť. Toto je hlavne o tom že niekto vám vpodstate odpovie na všetky otázky a tiež sa trochu rozhýbete.

zuzkabar - kašli na sestričku dôležité je čo ti povie doki

leni - dík nevedela som ako to funguje na rizikovom a som rada že si mi to objasnila

prajem vám pekný dník a papa zajtra

kiwinka
25. nov 2009

kika neboj sa, neviem co to moze byt,,ja o takom nicom neviem,,ale neboj sa isto je to vsetko v poriadku!! akurat mozno ako rychlo bije srdiecko abbetku? to mne merali! 160 bola hodnota,, inak sos rdieckom nic nerobili myslim, ziadne ine hodnoty neskumali,,,to na Morfo mi robili..

tantama
25. nov 2009

lubka tak som to aj ja riskla a napísala tej babe za ten set...... som teda zvedavá čo mi odpovie, 🙂

lubkamik
25. nov 2009

Hadam nebudeme okaslane dve 😀 😀

tantama
25. nov 2009

lubi ale mne ta baba práve napísala že to je skladom a hned ako sa pripíšu peniaze na učet tak to pošle... tak prečo ty 2 tt???????

martina05
25. nov 2009

Ahojte, tak som si Vás pekne dočítala...cez obed som bola na pohrebe, zomrel jeden kolega - 48r.

Čo sa týka koly a čaju...mne lekár povedal, že môžem všetko s mierou. Kávu som nikdy nepila, asi 3x som si dala Kofolu, Colu nemám rada... Jediné čo ma mrzí sú čaje, celé dni som sa nalievala čiernym a zeleným. Lekár mi povedal, že 2 šálky denne sú v norme. Snažím sa to nahrádzať Roibosom, ten je vraj veľmi dobrý aj pre tehotné...

Už pár dní cítim nejaké tlaky v brušku, že vraj na to pomáha Magne B6, tak som si ho dnes kúpila, len si to nechcem nasadiť bez súhlasu lekára...

Baby, vy ste na tom super s tými nákupmi, my sme boli kočík len pozerať a to na mňa svokor vybehol, že čo som to za človeka, že to sa nemá dopredu a podobne ... Podľa mňa je to blbosť. Nakoľko máme ale malý byt nexcem tam veľa vecí nanosiť popredu a hovorím si, že po novom roku stačí ...
Inak keď ste tu opisovali reakcie na mená, mali by ste vidieť tie tváre všetkých okolo, keď som im povedala, že chceme Teodora alebo Vandu ...Niektorí prevrátili oči, iní sa zhrozili, svokor sa chytil za hlavu a tí slušnejší povedali, že no veď je to vaše dieťa ....

nili
25. nov 2009

martina 05, Mg B6 si mozes dat v pohode... nebudes mat krce v nohach, je to dobre na tlak a tiez na krcok maternice. Denne 1x alebo kazdy druhy den staci ak nemas problemy.
co sa tyka Coca Coly, z casu na cas si dam 2-3 dcl. Tiez som toho nazoru, ze vsetko sa moze ale s mierou 🙂

cheerlady
25. nov 2009

mati mojmu kolegovi a zaroven kamaratovi dnes rano zomrela mamina na rakovinu... 😢

no moja mama je zvyknuta do vsetkeho kibicovat,takze od nej som aj cakala kritiku na mena 😀 ale aj tak si asi spravime po svojom.len najhorsie je,ze mm sa nejake meno paci a za 2dni uz rozmysla nad inym,lebo to predtym sa mu uz nepaci 😒 so svokrovcami som sa ani o menach nebavila-svokrovi je jedno ake vyberieme a svokra nema do toho co povedat,kedze este mi ani nezagratulovala k tehotenstvu 😠

lubkamik
25. nov 2009

Tantama a objednavala si si tu zltu sadu?

tantama
25. nov 2009

hej tu žltú... ta sa mi páčila...

lubkamik
25. nov 2009

no tak neviem - mne napisala toto:
cakacia doba na vasu objednavku by mala byt najneskor do dvoch tyzdnou samozrejme po pripisani peniazkou vam bude tovar zaslany na vami uvedenu adreasu

tantama
25. nov 2009

ja som sa jej pýtala či je čakacia doba a ona že po pripísaní peniažkov mi bude okamžite balík odoslaný.......... tak neviem či to risknúť alebo čo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre