Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
19. dec 2009

adasik, no dufam že to bude OK. Uvidíš len treba myslieť pozitívne.
Ludka tak kotlík mám aj ja, teda na prvorodičku celkom dosť veľký. Ale na tvoj ešte nemám. A pribrala som už 10kg 😅 ale mne sa to uložilo aj inde chrbát mám taký mohutnejší 😅 plecia, pripadám si jak taký brouk 😀

ludka140281
19. dec 2009

ha ha ha
hlavne,ze su babulka v poriedku....
dobru nocku prajem 😉

vejula
19. dec 2009

no jasnačka 😀 a tak asi to treba trocha vyvážiť nech ma to bruško neprekotí 😀

vejula
19. dec 2009

Aj tebe dobrú nocku.

minius
19. dec 2009

Ahojte babenky,

dufam ze ste vsetky v poriadku a vsetko ide podla planu 😀 ja som zmizla na par tyzdnov z obrazu, stahovali sme sa do svojho bytiku, hurrra!!! Konecne sami az do aprila 😵 😵 😵, stromcek nam tu uz krasne vonia, ja na Stedry vecer idem do prace ale druha polka ma uz prikazane prirpavit polovicate slovenske vianoce 🙂, ak sa mu to podari.

vejula
19. dec 2009

ahoj mini tak Vianočkná atmoška už v plnom prúde hovoríš. No my budeme stavať stromček asi den pred Vianocami. Vždy sme t o tak robili. Zajtra idem na Vianočnu spoved tak hádam pána farára zo mna nevykotí 😉 No a inač som momentálne bez mm bo ten išiel na pifko, kamarát mu prišiel z holandska na Vianoce tak ospavujú.. A ja tu strážim so psíkom bytík.

minius
19. dec 2009

vejulka atmoska ani velmi nie az na ten stromcek, poden nemame skoro stale nic 😕, my tunak u nas kupime len nieco sladke a budeme mat velky vianocny obed az 25 ked pridu aj Tonyho rodicia 😖 😀, naozaj nikde niesu vianoce take krasne ako doma ☹ ale uz sa tesime na buduco rocne tak tieto berieme ako predskusku 🙂

Tak si to doma sama uzivas?

vejula
19. dec 2009

To máš pravdu. Ale budúci rok už aj s našimi drobcami 😵
Jaj ja som bola teraz na 10 minút vonku so psíkom a je strááášna zima. Sneži a fúka vietor takže riadna chumelica... Dufam že to psíkovi na noc stačilo, lebo mna už dnes do toho mrazu nik nevytiahne. No možno ak sa mm dostaví v akom takom stave tak s ním ešte skočí na chvílu vonku...

adasik
20. dec 2009

dobre ranko....
tak dnes sa chystam upratovat...dufam,že to pojde podla plaaanu.Citim sa dost pozadu, ked citam, že už mate popratane, napecene a tak ...Ja mam zatial medovnicky a kolaciky z lineckeho cesta, este by som chcela spravit gulocky do kosickov a hotovo...Tak tu budem dnes tak "baj očko"....

veji, ludka-dakujem za povzbudenie 😵

stanusa
20. dec 2009

dobre ranko,
my sme mali dnes budicek, mm volali do prace. vyzera, ze tam bude cely den.
popratane a napecene mam tak polovicne, ale dnes si dam pohodicku...navarim obed a mozno poobede trosku povysavam.

adasik tak presne tieto kolace mame nachystane aj my 😀

domika9
20. dec 2009

ahojte 🙂
ludka injekcie ako? stale pichaš ja mam zase vyššiu davku 🙂

kamilakd
20. dec 2009

ahojte dievcata u nas krasne nasnezilo taktiez uz mam upratane stromcek stoji darceky pobalene a uz napecene dnes ideme len tak kuknut vianocnu atmosferu v meste ale neviem kam pojdeme.a dnes nevarim ideme k nasim na obed 🙂 ocino ma narodky...dominika a dokedy si musis davat vcelicky?

zuzana232
20. dec 2009

ahojte baby 🙂 ako víkendujete?

civavava
autor
20. dec 2009

🙂 ahojte babenky,

len vas idem pozdravit, od vcera som nebola zase na nete, tak som vas furt nedocitala, ale napraviim to coskoro "🙂

ideme na obed s nasimi a svokrovcami oslavit este moje narodky a vecer xcem kukat Superstar, aspon finale, ked som ostatne nevidela 😎

vcera sme ozdobili stromcek, dala som aj do albumu 🙂, je to take zvlastne,ze posledne Vianoce bez nasho synceka, 😵 buduci rok sa uz bude tesist zo stromceka spolu s nami 🙂

zajtra ideme s mm na 3D UTZ, velmi sa uz tesime a sme nedockavi, co uvidime 😵

zatial pekny dni vam zelam, uzite si slnecnu zasnezenu nedelu, tu u nas na kopci je nadherne nasnezene, svitei slniecko, dufam, ze stihneme este aj prechadzku pred vecerom 🙂..akurat chudak mm musi odhadzat sneh z chodnika, ale nestazuje sa 😀

zuzana1971
20. dec 2009

ahojte
dolezite info k stretku co bude 28.12., kedze este vyberate miesto kde sa to uskutocni
ja asi nedojden, rozhodla som sa, ze zahodim svoju hrdost a ASI pojdem na Vianoce po 5 rokoch k nasim mimo BA, nie ze by som nechcela byt na vianoce sama (co by som inak bola, ak neratam kocurika a Maxika v brusku), ale nech su rodinne vztahy trochu lepsie (dobre nebudu nikdy) kvoli Maxikovi, ked uzje ukrateny aj o svojho ocka a jeho rodinu...este zalezi na tom, ci sa bude dat adresa PN zmenit na par dni na adresu k nasim

takze nedavajte si stretko v Poluse kvoli mne, ale ako vam to vyhovuje

zuzana1971
20. dec 2009

inak u mna nic nove, stale tu vrtaju 😠 , Maxik nebol moc aktivny v posledne dni, bola som vystrasena, ale teraz slabo kopka, konecne, lenivec maly, bolia ma strasne krize, alebo oblicky, alebo chrbat alebo co to je 😝 , plus koleno prave a lytko, ledva chodim, vcera aj bedrove klby, asi za to, ze sa ozimilo, no som sa citila vcera ako stara babka, co ledva chodi 😝
v BA je uz kopa snehu

este som sa chcela spytat v com periete detske vecicky, mne sa ta tekuta detska Lovela vobec neosvedcila, po prve mi vobec nevonia a po druhe su veciciky z nej take tvrde 😝 😠 , no avivaz som nedala, lebo ja som si odvykla od avivaze odkedy pouzivam tekuty perwoll na svoje veci s nim som spokojna lebo veci vonaju a su makke, takze som avivaz nepouzivala, ale neviem ci mozem detske vecicky prat tiez v perwolle, ci by babatka nemali mat radsej prasok urceny pre babatka, aby im to nedrazdilo pokozku...
neviete poradit nejaky vhodny tekuty prasok na pranie detskych veciciek?

zuzana1971
20. dec 2009

caute zatial, prihlasim sa az navecer, lebo o 12 dojde moja kamoska na navstevu a obed, tak idem chystat 😀

cheerlady
20. dec 2009

ahoj zuzi,tak potom nam daj vediet ako prebehli vianoce u vasich,snad bude vsetko ok 😉
a k tym bolestiam klbov-ja som sa minulu noc budila na to,ze na ktorom boku som spala,tak na tej strane ma zacali boliet klby-aj bedrovy aj v kolene,tak som sa vzdy pretocila na druhu stranu a za chvilu zas,tak som sa celu noc tocila jak kura na grile 😖 😀 tuto noc uz to bolo chvalabohu lepsie,no ale aj tak sa mi poslednu dobu nejak zle spava,lebo ked sa chcem otocit,tak si vzdy podvedome davam pozor na brusko a otacam sa tak opatrne,neviem co budem robit za 2mesiace 😝
a k tym praskom vobec neviem,ja sa chystam vecicky poprat az niekedy vo februari,ked uz budem doma a budem mat klud 🙂

domika9
20. dec 2009

zuzana ja som zatial toto tiež neriešila ale nenašla si v obchode nejaky iny prašok urečeny na citlivu pokožku? a avivaž budem v pohode používať hlavne aby bolo pradlo dobre vyplachnute takže možno bude stačiť nepoužívať vela prašku 😉

sasurin
20. dec 2009

ahoj dievčatá, aj u nás na východe krásne nasnežilo, záhrada je celá biela a keď svieti slniečko tak sa sneh krásne ligoce, no hotová romantika. 😕

Už aby boli Vianoce, ja som dnes len navarila, požehlila a teraz oddychujem s vyloženými nohami, piecť budem až niekedy v pondelok, utorok a stromček ozdobíme asi v stredu, keď boli deti malé tak sme ho kvôli nim stavali asi týždeň pred Vianocami, ale postupne ako rástli tak aj termín stavania stromčeka sa posúval. 😵

Akurát Sofia dnes vytiahla taký malý stromček a ozdobila si ho a strčila pod neho jeden balíček vraj darček pre mňa, tak sa už teraz teším, že čo sa tam ukrýva 😵

Zajtra ideme na 3D tak sa teším, dúfam že malý je v poriadku a pekne rastie. Sofi chce ísť so mnou aby sa uistila či je to fakt chlapček, či náhodou sa nezmenil na dievčatko tak uvidíme dúfam, že nám to ten maličký dovolí vidieť 😀

zuzana1971
20. dec 2009

cheer ze kura na grile 😀 😀 ale inak ja to iste 😀 furt sa celu noc otacam malo spim 😝
domika, ked budem v obchode popozeram este prasky co je na vyber 😝
sasurin drzim palce na 3D urcite to bude pekny zazitok aj pre Sofinku

kamoska uz odisla, sme sa napraskali 😝 , poklebetili, a Maxik dostal od nej prvy vianocny darcek - ciapocku 🙂 😵

cheerlady
20. dec 2009

inak zuzi az teraz som si vsimla,ze mame rovnaky TP 🙂 teda ja fakt neviem ktoreho sa mam drzat,lebo podla prvych pohybov,ktore som mu aj tak nadiktovala zle,mi napisal TP dokonca na 18.3. 😲 ale na matersku sa rata nastup asi podla poslednej ms,nie? 😕 ci to este upresnia a potom podla toho datumu? baby co uz mate deticky,mohli by ste poradit 🙂

zuzana1971
20. dec 2009

cheer neviem ako to je s materskou a TP, ja pojdem rodit aj tak v 38 tt kvoli cukrovke 😝

cheerlady
20. dec 2009

aha a to mas planovany cisarsky? 😕

zuzana1971
20. dec 2009

cheer minule som tu pisala, ze lekarka povedala, ze mi vyvolaju prirodzeny porod vyvolavackou a keby to neslo, az potom mi urobia cisarsky 😝 nie som z toho moc stastna 😝

kamilakd
20. dec 2009

zuzka tak drzim palce nech to u rodiny dobre dopadne

k praskom asi len tolko skuste Persil sensitive je aj prasok aj gel a avivaz sensitive avokado mandla v tom periem ja a to vsetko,,,mna lovela vooobec neoslovila,,,veci tvrde a take nejake nevonave 😒

sasurin krasne,uecite sa ti to bude pacit uvidis svoje mimi a ak sa ukaze budes mat isto ci je chlapcek alebo dievcatko...

civi tak si to krasne uzi oslavicku s rodinkou

alicc
20. dec 2009

ahojte ,
tak aj u nás už stojí vianočný stromček - tento rok umelý, po minulé roky sme vždy mali živý ale niekedy nevydržal ani do troch kráľov a miesto stromčeku sme mali v obývačke len kostru stromu a hrbu ihličia, tak sme tento rok kúpili umelý a napodiv sa páči aj mm, lebo ten bol zo začiatku zásadne proti.
vonku je teraz nádherne aj ked strašná zima, fakt je radosť ist sa prejsť - samozrejme treba byť otužilec a dobre sa naobliekať. 😉

stanusa
20. dec 2009

u nas stromcek bude najskor v utorok, ked sa nam podari bude zivy ak nie tak rozlozime umely.
minule vianoce sme mali smrek a dost dobre vydrzal tusim az do 3 kralov, len toho ihlicia kolko padalo.

inac v nasej mudrej knizke sa pise k TP, ze vychadza priblizne 266 dni od pocatia-ovulacie a kamoske tak maly celkom vysiel

zuzkabar1983
20. dec 2009

Ahojte babenky,

tak som dnes poriadne vymrzla, ale konecne mam poriadnu zimu 🙂 Sa vytesujem ako male dieta, lebo za poslednych 5 rokoch to som poriadnu zimu nemala.

Akurat mm dnes zacal byt nejaky chorlavy, same sople, neviem, ci na neho neleze chripka ... tak sme sa rozhodli, ze kvoli mne a babu musi dnes spat v druhej izbe ..... aj my ho je luto, ale ked sa bojime aby som neochorela ☹

Zuzka, tebe prajem prijemne prezitie sviatkov s rodinou, verim, ze to budu pekne vianoce 😉

Sasurin a tebe prajem krasne 3D sono. Ja som bola minuly tyzden a je to super zazitok. Isto sa to bude tebe aj Sofinke velmi lubit. Potom isto napis, ako bolo 😉

stanusa
21. dec 2009

dobre rano tehulky,
som nas skoro nenasla, az na 2. strane 😲
co planujete na dnes? u nas pekne snezi od rana 🙂

baby drzim palce na 3/4D nech sa drobci pekne poukazuju 😉
nas to caka zajtra, uz sa tesiiiim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre