Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
26. feb 2010

no k tomu hokeju - ja som stavila na nasich a vyhrala som 🙂) kolegovia mi nechceli verit.....tak snad rovnako dopadnem aj s kanadou 🙂)
len neviem, ci budem schopna o takom case vstat

michalag
26. feb 2010

kika, ale hadam ides medzi tym aj spat, hmmm?

teraz odveci otazka, ale co myslite ako moze posobit kremova farba na stene??? myslite ze sa bude dobre spat ci skor rusivo?

cicimon
26. feb 2010

michala = podla mna by to malo byt ok

inac....neopuchaju niekomu nohy? ja mam dojem, akoby mi boli topanky tesne, ledva ich zapnem

moni
26. feb 2010

kika, nevies sa dockat hokeja ci porodu? 😀

cici, presne tak by to malo byt, to posuvanie terminu podla velkosti je cudne.
pekny den si mala, oddychovka pred vikendom, tak ako ze si mrtva 🙂

michalag
26. feb 2010

cici, ja mam pocit ze mi zacinaju opuchat prsty na ruke (vidim podla prstena) a trosku nohy, ale dobre je aby boli nohy vyssie ako srdce ... dufam ze som to nepoplietla 😅

cicimon
26. feb 2010

michala - ja tie prsty mam uz davno,,,,uz nenosim prstene,,,nohy teraz par dni

moni - no ta sauna ma celkom zmohla a este aj to skarede pocasie a dazd....a to som zajtra mala v plane umyvat okna 🙂)

moni
26. feb 2010

michalag, my mame v tomto byte vsetky steny kremove. ale zas, nie je kremova, ako kremova. ked sa ti paci, tak preco nie 🙂

ja som tiez zacala puchnut, hlavne vecer po celom dni to vidim na clenkoch ze su hrubsie. ked sme mali fofry v robote, nosila som tenisky bo ostatne ma tlacili. no a prstene mi drzia pevnejsie 😅

dejna3
26. feb 2010

cici, aj ja by som chcela zajtra umyť okno v obývačke - uvidím, či sa bude dať 😝
práve volal mm, bude asi do noci v práci, aby zajtra nemusel chodiť, tak aspoň postráži malú... on si síce určo myslí, že bude dospávať nočný hokej, no ja mu to trochen pozmením 😀 😀

kika29
26. feb 2010

michalag nie nejdem ja budem podriemkávať na gauči. aj minule som bola hore celú noc až do 5:30h lebo ja trúba som pozerala ešte aj dokument.

aj ja si myslím že krémová by mohla byť fajn.
cicimon no ja som si všimla že troška mi opuchujú nôžky ale len trocha. zato ma začínajú dosť bolieť lýtka.

dejna3
26. feb 2010

večer mám aj ja opuchnuté členky a aj ruky

kika29
26. feb 2010

moni aj hokeja aj pôrodu sa neviem dočkať 😀

dejna3
26. feb 2010

babule, vy ešte normálne fungujete? ja už asi 3 dni cítim neskutočnú únavu... som vyčerpaná a spala by som aj na stojáka... no nemám možnosť si ani veľmi oddýchnuť ☹

cicimon
26. feb 2010

no ja mam dojem ze su to skor chodidla ako nohy, citim to len ked sa obuvam do topanok....a to uz mam aj tak dost siroke laby 🙂)

michalag
26. feb 2010

kika a potom ako zvladas malu?

my sa pravdepodobne budeme stahovat do 2,5 izbaku ak to vyjde a uz rozmyslame nad farbami stien, lebo bude to len tak tak pred porodom, teda dufam ze to stihneme 😅 a kedze jedna izba bude ako Samiho detska, polka zatial skladisko kym tam nedame radiator a druha izba ako obyvacka+spalna tak tam s nami bude aj mala a chcem aby ju nejaka farba ako zlta nerusila

cicimon
26. feb 2010

dejna - ja este buduci tyzden do roboty, na MD od 9.3....zatial pohodka....len ked som sla ku kamoske na 2p peso, tak som sa trochu zadychala (nemaju vytah)

cicimon
26. feb 2010

michala - my mame spalnu ruzovu - tam bude zatial postielka a detska je zlta....tam ju presunieme neskor...

michalag
26. feb 2010

dejni, ja som tiez uplne unavena, vecer doslova padam do postele a najracsej by som si pospala aj cez den ale uz sa mi neda ked maly odmieta naobed spat

moni
26. feb 2010

dejni, no su dni ked si myslim ze ani nevstanem 🙄 ale vacsinou to ako tak zvladam. furt si poviem, ze bude este horsie 😅
ale zas praca sa neda porovnat so starostlivostou o malu, jasi mozem povedat ze si spravim volnejsi den, ale ty to sofi nevysvetlis.

michalag, aj my sa ideme stahovat, asi o mesiac. ale nastastie bude vymalovane!

michalag
26. feb 2010

cici, ale zalezi aka zlta, my mame jednu izbu zltu a zda sa mi cez den teda ked svieti slnko velmi svetla izba (aj ked su zatiahnute zaluzie), pokial je zamracene tak mi to nevadi, ale ked svieti slnko a maly mal ist spat tak tazsie zaspaval

cicimon
26. feb 2010

ja mam dojem, ze ked som v robote som menej unavena ako napr dnes, ked som mala volno alebo cez vikend - to sa poobede zvalim...a v robote v poho cely den. Ale tam zas sedim na stolicke a tu doma neviem ako sa polozit, bo nijak nedobre

dejna3
26. feb 2010

no veď to, že ja keď si aj chcem na chvíľku ľahnúť, tak sofi si v tom momente urobí zo mňa preliezke... čiže vôbec neoddychujem, len striehnem, aby ona nespadla z gauča, resp. aby ma nekopla do brucha 😉
a navše mám problém s dýchaním - už som to písala, že sa mi drobec tlačí na pľúca a o to skôr sa zadychčím...
pri sifi som bola v perfektnej kondičke asi do TP, posledný týždeň prenášania, bol už o držku, vysoký talk, rýchly pulz zadržuavanie vody... ale do TP som to zvládla v pohodke...

michalag
26. feb 2010

dejni, je to presne to ze uz neprides domov a nemozes si oddychnut ale mas cely den na starosti drobca ... ja sice som dost unavena, ale ked si lahnem a dam malemu noznicky a lepidlo tak sa zabavi na dost dlhu dobu, sice spat nemozem ale aspon lezim

michalag
26. feb 2010

uz to nejako dobojujeme len neviem co bude potom ked budeme mat obidve deturence

vejula
26. feb 2010

baby ty brudo Fíni už prehrávaju 6:0 a to je prvá tretina, normálne ani kukať nemôžem, chudaci mi ich je tak luto 😔 Dufam že aj my tak nedopadneme 😖

civavava
autor
26. feb 2010

michalka, kremova je podla mna super farba - ale ako pise moni, zavisi , aka kremova to je 🙂
my mame byt kremovy, spalna je bledulinko zlta - takmer kremova 😎 ...akurat Rene ma farebnu izbicku 🙂))

cici mne len tie prsty na rukach puchnu..nohy zatial nie 😲

idem si ja lahnut a 3:30 mi zvoni budiiik, tak pekny zazitok prajem pri TV co budete pozerat hokej 😝

aj ked si myslim, ze prehrame ☹ ....ale nadej umiera posledna!! 😀

zatial dobru nocku 😅

kika29
26. feb 2010

michalag celkom svokra mi ju zoberie 😀 ináč by som bola grogi 😀
ale nie ja si určite pospím nevydržím byť do vtedy hore isto zaspím na gauči. 😔

michalag
26. feb 2010

cooooo 😕 😲 😲 😲 😲 😲 😕 , no zbohom

cheerlady
26. feb 2010

veji aj mne ich je teda riadne luto,no len este aby sme nasich tak nelutovali 😔

dejna3
26. feb 2010

miška, no ja si stále hovorím, že keď už budú aj dve, ale aspoň my nebudeme tak funieť, budeme normálne ohybné a budeme mať lepšiu výdrž... 😀

cicimon
26. feb 2010

no keby bolo leto, ani si to opuchanie nevsimnem....doma nic, to len ked do topanok,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre