Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
2. mar 2010

tak nech mala neblbne a bude sa rodit v dobrom case

lucim sa idem pozriet co nove v ordinacii v ruzovej zahrade, pa pa

cheerlady
2. mar 2010

baby,tak ja som zase o nieco spokojnejsia - bola som konecne kupit nejake veci - jednorazove nohavicky,vlhcene obrusky na ritulu 😀 , 2flasky,2cumliky,2nocne kosele na kojenie,kefku na umyvanie flasiek.takze uz mi chyba do nemocky len plienky a este jedna podprda na kojenie,lebo mam len jednu.

kika29
2. mar 2010

no tak to nieje bohvie čo

moni
2. mar 2010

cheer, no super, tak ty si dalsia pripravena 🙂

kika, no co uz. nejako to zvladneme 🙂

kika29
2. mar 2010

ja si neviem predstaviť že by som ešte teraz robila

cheerlady
2. mar 2010

moni no ale este mam 2susaky veciciek ozehlit a plienky poprat a ozehlit 😝

moni
2. mar 2010

cheeer, no ved marec mas este pred sebou. sikovne to zvladnes 🙂

kika, ty zas behas okolo malej. mna sef posiela od aprila zostat doma, lenze ja by som sa nudila asi. uvidime co poviem o mesiac.

cicimon
2. mar 2010

caute,

tak ste sa zas rozpisali - ja uz odpocitavam v praci - este 3 dni 🙂) na buducu stredu som sa objednala na kozmetiku a na masaz, dnes som obvolala kde co treba ist vybavit - vyuzivam posledne dni 🙂)

ste pisali o cestovani - tak my dovolenku neplanujeme, ale 12.6. ideme na vychod na svadbu, tak som velmi zvedava, ako to bude..

kika29
2. mar 2010

no malá da dakedy zabrať aj teraz ju neviem dostáť do postele 😝 ale ja nevládzem vela chodiť a kým by som prišla do práce tak by mi brucho odpadlo. a ty kde pracuješ? že si ešte taká čiperná

gajana1
2. mar 2010

Dobrý večer kočky

jja mam strašneeee veľa žehlenia a stale odkladam ale zajtra to dufam stihnem 😉
Baby čo obliekate babatkam z pôrodnice do autosedačky

cicimon
2. mar 2010

este k tej MD - nech mala je este tak 5 tyzdnov dnu, nech stihnem nachystat, kedze vsetko je len niekde na kope a v skrini a tiez nech trochu povegetim - TV, obchody, mesto a tak...a nejaky poriadok este....takze cakam na 15.4., dovtedy chcem uzivat volno 😀

kika29
2. mar 2010

gajana ja som dnes kúpila overálik normálne som rada že ho už mám doma ale asi bude kúsok väčší no nevadí na tu chvílku kym prídeme domov postačí 😀

gajana1
2. mar 2010

no ved to že ja veľmi nechcem kupovať overaliky lebo ich nevyužijeme len na cestu domou. Mam fusaky do autosedačiek ale to asi nebude ono lebo podľa mňa nebude už taka zima

cheerlady
2. mar 2010

no ja si nejak april nepripustam,stale dufam,ze to pride uz v marci 😀 este tak prvy april by som brala 😀

gajanka ja chcem tiez zajtra vsetko pozehlit,no snad to zvladnem tolko pri tom stat 🙄

moni
2. mar 2010

kika, robim v labaku, vela sedim pri mikroskope, a pri pocitaci, ale su dni ked veru musim behat z poschodia na poschodie. no teda behanim by som to uz nenazvala, ale povedzme ze sa presuvam 😀 manzel robi vo vedlajsej budove, takze chodime spolu autom, na metro len sem-tam idem.
rozhodne som zmenila tempo prace, aj ked tu stale trcim dlho ale nerobim tolko 🙂

cheer, no uvidime ako sa zbojnik rozhodne 🙂

kika29
2. mar 2010

ja ho asi tiež len raz využijem no ale potom ho predám cez internet alebo darujem sestre alebo švagrinej. kúpila som ho len kôli tomu aby som mala v čom doniesť domov ked v perinke to nebude možné.

cicimon
2. mar 2010

no ja sedim 8 hod za PC, okrem cesty na obed a WC 🙂)

inac...mm dakedy jazdi ako kaskader, tak nanho kricim, ze nech spomali....a on ze preco...tak ja aby som neporodila v aute....tak potom sa tvari tak vselijak..

ale ten porod co davali v TV, v tom aute...tak ta rychlost by sa mi pozdavala, aj ked zas nie uz v aute....ale tak sup sup a nech je von 🙂

kika29
2. mar 2010

no aj ja by som brala taký pôrod rýchli tiež som druhorodička 😀 len či by som bola aj taká statočná ako tá pani neviem 😅

stanusa
2. mar 2010

zacinam rozmylsat nad prechodnou zavinovackou do autosedacky, este ju asi objednam, len neviem ako dlho ju vyuzijeme...ci sa oplati vobec

kika29
2. mar 2010

aj ja som rozmášľala nad tou dekou do autosedačky lebo to využiješ aj do kočíka aj do autosedačky.

cheerlady
2. mar 2010

baby ja tiez rozmyslam nad tou zavinovacou dekou do autosedacky 😕 aj mate nejaky tip?lebo ja som videla len na jednej stranke a tam stali okolo 30eur 🙄

minka21
2. mar 2010

ahojky,pisala mi fleury sms,tak som sa tu stavila,ja som totalne vyštavena,nemala som vobec vybavu dokupenu,vela veci mi chybalo,ani postielku nic este nemam,tak stale beham po obchodoch,potom kazde rano za malou,kazde tri hodiny odstriekavat,a prat zehlit,co to navarit,no hadam tento tyzden uz pride izbicka a mam pokoj.

Vaneska je uz na inom oddeleni,aj v otvorenom inkubatore,vazi 1830gramov,a pekne pribera,tak hadam coskoro pojde domkov k maminke🙂

ja mam deku od lodgera,taku ruzovu s korunkou🙂maju aj v modrom🙂

inak potrebujem poradit,o take tri tyzdne nam malinku hadam pustia,a co jej mam obliect?ak bude vonku tak ako je teraz???ja som skusala co mam polohovatelnu autosedacku ze tam je babo aj v lahu napratat v zavinovacke,aj v tej lodger deke,ale to som len tak tak zapla🙂)) takze asi bez zavinky,ale co potom?nejaky oveeral kupit teply?

stanusa
2. mar 2010

cheerlady taketo cosi
http://www.kidsstore.sk/product.php?id_product=106
s postovnym + 4 eura

zuvinka102
2. mar 2010

Ahojte tak ja vas idem teraz len citat

Infosky ohladne Zuzky rozpravali sme sa asi pol hodku.. je stale v nemocnici a nechcu ju pustit domov.. tak ako ju najprv nechceli prijat tak, teraz ju nechcu pustit domov.. maxik sa tento tyzden asi este nenarodi a Zuzka sa chce skusit vypytat v kpiatok ak som spravne pochopila zas domov alebo aj skor.. citi sa fajn len nevie co si ma mysliet o svojej doktorke lebo sa divne sprava.. no inac dnes im aj chcela, ze utiect ale povedali jej, ze mozu nanu zavolat policajtov 😀 😀

no a ja som na ultrazvuku dopadla super Lukasko ostal Lukaskom a ma 2100g. a aj prietoky su uplne super a krcok je v poriadku, otoceny dole hlavickou a chrbatik ma na pravej strane.. nechapem v com je ten chrbatik dolezity.. na a zas mam mikozu takze len to je taky malinky problemik

no a teraz sa vrhnem na to vas precitat takze chvilku nebudem odpisovat

stanusa
2. mar 2010

minka drzim vam palce, my porodime a vy budete s malinkou doma 😵 hlavne ze mas mlieko a mala papa a pribera...super!

prave rozoberame zavinovacku do autosedacky...

zuzuj
2. mar 2010

ahoj minka: kamosky teraz maju krpane a oni im davaju viac vrstiev, bodycko a teplaciky pripadne na to nejake este nohavice teplejsie a teplu bundicku...teplejšiu ciapku, rukavicky tenké ( ak ich bude mat strčené pod dekou)...tak ju das do autosedacky a na to este teplejsiu deku poskladanu cez nu prehodis a utesníš ňou pripadne fugy...takže krpatej len hlava trčí...

stanusa
2. mar 2010

zuvinka gratulujem 🙂
na ktoru stranu ta viac tlaci?

zuzuj
2. mar 2010

mne pridu tie deky do autosedačky pre nas zbytočne...na ten jeden raz z porodnice ...potom mozno 1x ku lekarke postaci aj obyc deka...a mozno ani nebude treba...vsak jar a leto su TUUU 😀

kika29
2. mar 2010

minka no konečne si sa ozvala 🙂 stále ťa tu spomýname a pýtame sa na vás. pozdravujem Vanesku. Nemáš nové foto?
ja som dnes kúpila overálik a v tom pôjde domov moja malá. verým že si vyčerpaná ale tak postupne si nakúpiš kým príde Vaneska domov tak budeš mať všetko 🙂

zuvinka102
2. mar 2010

stanusa no ja ho ani moc necitim ale kope ma do rebier hlavne v pravo.. len mi doky povedal, ze si mam pamatat, ze chrbatik ma na pravej strane a mi to aj zapisal do knizky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre