Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
14. mar 2010

tak ja nechápem prečo ja mám ist cs 😠

marika1902
14. mar 2010

baby vy mate presne urceneho porodnika? Moj gynekolog je aj porodnik ale bude ma rodit len ak bude mat sluzbu

aktakk
14. mar 2010

Ahojte!!!

Marika, akurat som sa Ta chcela spytat, ku komu chodis? K Dr. Jankovskemu?

fleury
14. mar 2010

malalady nechapem ani ja, lebo urcite neplati, ze ak je prvy cs musi byt aj druhy..zavisi aj od stavu jazvy aky mas, maternice atd..mozno to zhodnotil tvoj dr na zaklade toho..inak netusim

denisa1111
14. mar 2010

Marika,tak to ti blahozelam,len nezakrikni,bo ja som mala tiez pohodicku,ziadne bolesti ani opuchy a o hodku som uz lezala v nemocke,tak klop klop

marika1902
14. mar 2010

ano k Jankovskemu aj ty?

marika1902
14. mar 2010

on je strasne fajn aj ked som vzdy taka nervozna lebo on je strasny fesak tak sa vzdy hambim ako pes. Inak v utorok idem akurat do poradne.

aktakk
14. mar 2010

Nie nie, ja chodim do Hlohovca...ale v stredu uz idem do nemocnice sa "zahlasit" a idem k Dr. Gajdosikovi. A chcela by som ho aj pri porode.

marika1902
14. mar 2010

denisa dufam ze nie ja sa necitim zeby som mala mat niake problemy ale asi si zaklopem

fleury
14. mar 2010

denisa tak tak problemy vedia prist z minuty na minutu .. ale ti drobci nam to vynahradia vsetko 🙂

marika1902
14. mar 2010

aktakk a od kial ho poznas? vlastne on je dost vychyreny dr. v tn. Jeho pozna hadam kazdy. Celebrita medzi dr 😀 😀

denisa1111
14. mar 2010

Ozi baby,nemate problemy s akne,bo ja mam fakt hroznu plet,ale uz od zac.tehu,pred tym som ju mala tak v norme,nemate nejaky trik?

aktakk
14. mar 2010

Marika -ja som byvala v TN a som povodom z N. Dubnice, takze vela znamych k nemu chodi. A vlastne aj zname z okolia Noveho Mesta nad Vahom tiez k nemu chodi... ako pises, je velmi známy.

monva
14. mar 2010

Deni - no ja to mam prave naopak 🙂 pred tehu ceeele roky brutal akne, aj pocas prveho tehu, aj pocas kojenia, teraz mi pupaky cca v 5.-6. mesiaci zmizli klop-klop a uz sa drzia na ustupe 😀 neviem, ci je to aj kozmetikou, teraz pouzivam fleur de sante

marika1902
14. mar 2010

deni mne sa praveze plet upravila pred tehu som ju mala hroznua teraz je to super 😀 ale podla mna su to hormony a asi musis pockat kym neporodis

fleury
14. mar 2010

denisa mne tiez vybehli vyrazky cez tehu a stale nejake su..endokrinologicka mi povedala, ze dokial budem mat nizky hemoglobin musim to vytrpiet 😝

aktakk
14. mar 2010

Ja mam tiez tvar v pohodicke...Ziadne pupaky sa mi nerobia...obavam sa, ze po porode to vsetko "vypukne" 🙂

fleury
14. mar 2010

aktakk nechval sa, si zabudla uz na tu prechadzku? 😀

denisa1111
14. mar 2010

No ved to kukam na tie mamce,ze ako kocky a ja ako semafor,ozi moj drobec asi zmenil apetit,bo asi tt sa na maso nemozem ani pozriet a pred tym len maso,ale pred tehu som bola vegetariankou tak neviem ci sa to vracia🙂

fleury
14. mar 2010

ja som prve mesiace len kysle jedla, kapustu pomaly 3x denne a teraz zas na sladke som

kika29
14. mar 2010

mne od včera je trocha blbo na žalúdok a páli trocha záha a boliestky mám tiež. no a nohy opuchli trocha. ja už len čakám kedy to príde 😀 len som v rozpakoch lebo neviem kedy utekať do pôrodnice. pri malej mi postupne začala odtekať plodovka a odišla zátka a teraz kto vie či to tiež bude takto 😕 😕 ja som mm hovorila že nieže dopadnem ako tá mamička čo porodila v aute že pôjdeme pozde do pôrodnice. 😀

fleury
14. mar 2010

kika zaha pali aj mna, aj pobolieva podbrusko 😕
Ako dopadla oslava vcera? 😅

marika1902
14. mar 2010

baby vrak ked mate kontrakcie tak si treba dat horucu sprchu ak su to poslickovia tak to prejde a ak fakt rodime tak sa to zhorsi a treba utekat do porodnice

grekyna23
14. mar 2010

ahojte dievcata, mne sa teraz posledny mesiac tiez nejak zhorsila plet, mam ju suchu a take cervene flaky 😠
ale dufam, ze po porode sa to vrati do normalu 😉
a dnes ma uz mm nahana, ze by som si mala pobalit tasku, lebo ja ju stale nemam pripravenu, tento tyzden to uz musim vybavit!!!
a mna tiez pali zaha, tak kazdy vecer s mm zjeme cely balik mandli 😵

cheerlady
14. mar 2010

caute babule,2dni som tu nebola-este sme vsetky kinderka??? 🙂
este k tomu streptokokovi-mne nehovoril dr.,ci mi na neho bral ster,ale naposledy mi do knizky napisal "HSB negat." a vyfarbil to so zvyraznovackou-myslite,ze je to ono? 😕
ozaj a este sa chcem opytat,ci neviete nahodou,ci musi byt krstny otec plnolety??? lebo ja by som rada dala brata ale este nema 18 😒

fleury
14. mar 2010

jemine grekyna tebe uz svieti 37tt!! fakt sa bavim ako tebe ten konik pocita 😅
a tasku si uz pobal radsej 😉

grekyna23
14. mar 2010

fleury, mozno ta aj s porodom predbehnem 😉 ale nie, to necham tebe.
konik to rata asi podla ms a tu som mala nepravidelnu, TP mam podla UTZ, takze sme narovnako 😉
tu tasku veru uz musim zmaknut 😎

fleury
14. mar 2010

vidis to ma nenapadlo, ze podla cyklu to moze ratat 😉

marika1902
14. mar 2010

grekyna aj ja mam pocit ze by som mala mat tp skor ako mi vyratal konik lebo si pamatam ze ked sme to s mm skusali mala som pocit ze mam ovu o styry dni skor ako planovanu a aj sme to s mm skusali skor a vyslo to cize by som mala rodit skor ak nebudem prenasat ovsem 😀 😀

denisa1111
14. mar 2010

Tak to je nas viac,bo aj ja mam pocit ze tp je skor a od zaciatku,bo mi to podla sona nikdy nejak nevychadzalo,ale gyndo na to dlabal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre