Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monika0001
20. mar 2010

minius - má ešte veľké bolesti . Nebola s nami ani dlho.. Išla si ľažkať.. moja zlatá..

monika0001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika0001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika0001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxii
20. mar 2010

krasny chlapcek je tomonika 🙂 pozdrav zuzku aj odo mna a vdaka za fotky 😉 😉

kamilakd
20. mar 2010

maxik je krasny 😵 dakujeme za fotky

moni
20. mar 2010

fesaacisko je to! zuzka bude od maxika baby odhanat 😵

cheerlady
20. mar 2010

fiiiiha,pol dna som tu neni a tu uz dalsie miminko,tak gratulujem aktakk k malej Barborke 😵

monika a zuzka uz je doma,ci este v nemocke? maly je rozkosny,taky chlapisko 🙂

monva
20. mar 2010

maxik je veeelky fesak 😎 😵 😎

kiwinka
20. mar 2010

zuzanka1971 je este v nemocke,,
mala CS v celkovej narkoze,lebo spinal jej zatrhli hned 😔 ze ju este boli rana po CS, stale ma bolest, ale tesi sa zo synceka, stale ho ma u seba.

kikarv
20. mar 2010

tak gratulujem mamičkám aj ja. zlatúčké sú tie deťúrence. veľa radosti z ních vám prajem a rýchle zotavenie.

fleury sa neozvala? no čo to s ňou je.

cicimon
20. mar 2010

no pozeram ze sa to tu dajak rozbehlo, gratulujem

ale ja este nechceeeem

vejula
20. mar 2010

jeej gratulujem ku novým bábatkam 🙂 Nádherné detičky tu máme 😵 som nečakala že ma tu čaká také prekvapko...

Inač mne sa malý asi posunul dosť do dola, lebo mi tak tlačí do spodu, ale dufam že sa pôrod ešte nechystá, suší sa mi taška kde sa pobalím, takže malý musí počkať... Inač mám občas také menstruačné bolesti, a také bolesti v podbrušku, je to v poriadku???

cheerlady
20. mar 2010

veji ja tiez susim tasku 😀 neboj,jasne,ze je to normalne,aspon vies,ze sa telo na to chysta 😉 ja mam take zmiesane pocity-aj by som to uz chcela aj sa zacinam bat,ked si predstavim,ze by som teraz mala utekat do nemocnice,juj 😕 🤐

lubkamik
20. mar 2010

Baby dakujem za gratulacie 🙂 🙂

vejula
20. mar 2010

cheer ja tiež ešte nechcem rodiť... Aspon do buduceho štrtku to budem mať ukončený 38tt. Anavyše si teraz mám ešte vkladať zo spodu také čípky na mikozu, vraj treba preliečiť nech sa pri pôrode celá vo vnutri nepotrhám, a teraz mámtaký srach, že ked by mi praskla voda či ten čipok nemôže drobcovi uškodiť.... Čo si o tom myslíš???

kikarv
20. mar 2010

tie zmiešané pocity máme asi každá. ja sa už neviem dočkať kedy to príde ale zároveň mám aj strach a začínam byť dosť nervozna.

moni
20. mar 2010

ani ja sa este nechystam rodit, aj ked mam MS bolesti (aj teraz napr) a bolia ma krize. tiez to beriem ako pripravu, a pripomenutie aby som nezabudla, co sa chysta 🙂

veji, ten cipok urcite neuskodi...ved keby ti praskla voda tak by ti ten cipok vyplavilo von, nie? a ked by ti odtekala po troske tiez by ti to odchadzalo. radsej preliecit, lebo ta sliznica je citliva.

vejula
20. mar 2010

jj moni, máš pravdu, nejdem stresovať, a radšej preliečim... Inač mám teraz také stresy, že či určite spoznám ked mi odtečie voda, čo keby odtiekla v sprche... Spoznám to? Stále myslím na takéto veci, a v sprche stále stresy sa snažím čo najrýchlejšie osprchovať, nech neodteče ta voda tam, lebo vtedy treba isť hned do nemocky 😒

cheerlady
20. mar 2010

ja mavam poslickov uz vyse mesiaca,niekedy aj 2x za den,inokedy som mala aj 5dni pokoj.naposledy boli dnes rano.ja sa inak celkovo najhorsie citim vecer,v noci a rano 🙄
veji ja si tiez myslim,ze tie cipky su ok.
kika no ty aspon vies do coho ides,aj ked kazdy porod je iny,ale ja sa bojim asi viac toho,ze neviem co ma caka 😅

kikarv
20. mar 2010

viem že som sa už raz pýtala ale máte ešte ten biely výtok? ja ešte hej aj ked nie vždy. 1-2dni nič a na 3 deň mám. potom len trocha a zas nič a takto dookola. 😝

cicimon
20. mar 2010

no ja ani poslickov ani nic....bud je chyba vo mne ze nic necitim alebo je malej dnu dobre 🙂 tak nech este chvilu vydrzi

kikarv
20. mar 2010

cheerlady ja mám skôr strach práve preto že viem čo ma čaká 😅 😅 😅

cheerlady
20. mar 2010

kika ja mam ten vytok kazdy den,ale posledne stery ukazali,ze tie tabletky zabrali,takze to je uz len ten "prirodzeny" vytok.

moni
20. mar 2010

veji, no ja neviem, dufam ze to spoznam ak by ta voda prdla 😅 bud toho bude vela, alebo ked to pojde len cicerkom tak to pojde aj mimo sprchy, nie?

juliap
20. mar 2010

obavy su babulky normalnou reakciou na bliziaci sa porod a mame ich aj my co uz to mame aspon raz za sebou, ja som mala porody jak nic a prave dnes som hovorila mm, ze co ked tentoraz nedostanem ani ten krc a maly uz bude vonku, sak je natlaceny dole a pri oboch mi museli vodu prepichovat, tak sa moze stat, lebo tvrdnutie bruska mam aj napriek magnezku a ked mi stvrdne, tak aj tlak dole ... tak mi mm povedal "odbornik"ze urcite poznam ked zacnem rodit ...

cicimon
20. mar 2010

julia - to akoze sa da spoznat aj ked ti voda nevytecie?

moni
20. mar 2010

cici, no kontrakcie hadam spozname 😕

vejula
20. mar 2010

no moni dufam že aj ja spoznám... Juli tak snad ma mm pravdu, bo ja sa bojim už aj isť do sprchy, a dnes mi je fakt čudne, neviem či to je len tým že sa malý posunul nejako nižšie a tlači ja neviem na čo... Aj sa mi zle sedí, možem len v takom polosede, joj neviem neviem.... Snad to prejde, je to fakt čudné. Hádam len nejaká príprava...

juliap
20. mar 2010

cicimon, mne neodtiekla ani pri jednej, ani ta zatka mi neodisla, pri martinke som isla do nemocky len vdaka mamke, lebo ta ma tam vyhnala, ze reku uz mas po termine a si nejaka kludna, tak sme isli, mne nic nebolo, len sem tam ma zabolelo vo vajecnikoch jak pri mrche, no a sestricka na prijme ze ved vy uz mate silne porodne bolesti, no a pri emke som bola poobede na poradni, tiez bola tak ako tento svist natlacena od 6 mesiaca uplne dole, brala som magnezko az do konca, este aj v den porodu, no a dr mi na tej poradni povedal, ze sa tlaci na ten krcek, ale ze inac o.k., otvorena na 1 prst som bola uz mesiac, tak ze vecer uz nemam zobrat magnezko a rano mam prist, ze mi skusi dat koktejlik, lebo ten tlak na krcek je dost velky, no ale emka nepockala ani do rana, ze som si nedala magnezko, tak som dostala vecer krc do slabin, co som sa nemohla postavit z kresla, tak hovorim mamke, ze ja sa uz nepostavim, musime do nemocnice na magnezium, no ale v nemocke po mojom kriku, ze mi uz nic nemusia davat, lebo ja uz rodim, sestricka kukla a ze fakt, no a to som dostala 2 krc a s nim vysla emka na svet ... preto mam teraz trochu obavy, ci vobec budem mat nejake bolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre