Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
21. mar 2010

silvi, to ma mrzi s tym bytom ☹ najhorsie je, ked sa zacne clovek tesit a planuje co bude, ako bude...a figu z toho 😝
uz pozerame dalsie byty, ale vacsina je mimo nasich moznosti. ale chvalabohu ze mame aspon kde byt, kolko ludi je na tom este horsie ako my.
aj vam budeme drzat palce! hlavne aby boli babatka zdrave, a vsetko ostatne sa da zvladnut 🙂

civi, dobru noc...poslednu doma 2v1 🙂

silvia7
21. mar 2010

civi - prajem dobrú noc 🙂 snáď sa vyspíš pri toľkom vzrušení 😵

moni - no je to také no.. ale presne, aspoň že máme kde bývať .. som veľmi vďačná aj tejto 1izbe, v ktorej môžeme byť.. 😵

aj ja už fičím, do sprchy a do postele.. ja som ako mimi, veeľa hajám 😉 tak dobrú noc babulky

kikarv
21. mar 2010

aj my riešime byt 3izbový no ale tu u nás sú ceny vysoké ešte a málo bytov na predaj na sídlisku kde by sme chceli ostáť.

alicc
21. mar 2010

civi asi ano,pokial si to niektoré bábo nerozmyslí 😀

cheerlady
21. mar 2010

baby k tym pasom-mam dost kamaratov policajtov a kazdy mi jednoznacne povedal,ze ako tehotna nie som povinna byt v aute priputana bez ohladu na to,kde sedim.a staci sa preukaza tehotenskou knizkou a je jedno v akom stadiu tehotenstva som 😉

moni
21. mar 2010

kika, tak aj vam treba drzat palce 🙂

kikarv
21. mar 2010

aj vy sa každu chvílu kontrolujete či vám neodteká plodovka alebo zátka? mne už z toho drbe. často hodím na záchod pozrieť či je všetko ok. trocha cítim mokro už som na wc. navštívili ma poslíčkovia. zase tlačí tvrdne pichá bolí................ že by kekxík zaučinkoval 😀 😀 😀

kikarv
21. mar 2010

moni dakujem drž ale nám sa to tu tak skoro asi nepodarý nič zohnať. tu je velmi dobre sídlisko a nikto neodchádza ani nechce a hlavne mladý tu ostávajú čo sú zo sídliska. tu je bytka o byty 😀 je to malé sídlisko kludné vela zelene a ani jeden cigán. blízko máme do mesta no proste je tu fajn.

alicc
21. mar 2010

ja aspon takéto problémy s bytom nemusím riešiť, bývame v dvojgeneračnom dome s našimi, oni na prízemí, my na poschodí, ale máme oddelené domácnosti, takže to funguje dobre. máme záhradu, takže v lete funguje trampolína, bazén, pieskovisko. a je to slepá ulička, takže ani autá sa nám tu nepremávajú, len tie čo idú k nám lebo my bývame na konci ulice 🙂

tarinka333
21. mar 2010

Kocky moje, ja na dnes vypinam NTB, tak prajem dobru nocku a nepiste zas ako dracice, zeby som zajtra rano nemusela 20 stran citat 😀 😀 😀

kikarv
21. mar 2010

ja si neviem predstaviť bývať so svokrovcami alebo s našimi. no to v žiadnom prípade.

alicc
21. mar 2010

ono zo začiatku to bolo tiež také všelijaké, lebo moj mm, si mnohé veci prestavoval inak ako naši, ale postupne sa hrany obrúsili a zvykli sme si, hlavne naši, že my sme samostatné jednotky. ked chceme byť spolu tak skočíme dole a ked nie, tak sa nevidíme celý den 😉

cicimon
21. mar 2010

no ja si tiez neviem predstavit zit so svokrou...

kikarv
21. mar 2010

no neviem si to ja predstaviť že by mi mama tu sedela deň čo deň. a to ona by bola schopná.

alicc
21. mar 2010

so svokrou ani ja , hoci je fajn a aj si dobre rozumieme. a mama u mna veru nevysedáva, vlastne príde hore k nám len vtedy ked ju zavolám na kávu alebo tak

alicc
21. mar 2010

ale keby sa naskytla príležitosť a mali by sme peniaze na domček, tak určite budeme sami. ale teraz sme spokojní s tým čo máme. byt u nás asi velmi do uvahy neprichádza, sme zvyknutí na bývanie v dome a hlavne, že možeme vybehnúť do záhrady

cicimon
21. mar 2010

alicc- ja neverim, ze ta moja by chodila len na pozvanie...

cicimon
21. mar 2010

ale super, ze sa vam dobre zije v takejto blizkosti

alicc
21. mar 2010

dievčence idem ja spať, som ako mechom udretá, aj tak neviem ako budem zase spať alebo skor nespať, keby radšej tie noci neboli 😝
dobrú noc 😉

kikarv
21. mar 2010

dobrú noc alicc.

ja by som radšej so svokrou bývala ako s mamou.

cicimon
21. mar 2010

dobru

mne zas mm nechce verit, ze cez den mi je lepsie ako v noci, ked sa len prevalujem a vsetko ma boli...a divi sa, ked rano skoro vstanem a radsej sadnem niekde k TV a pod akoby som tam mala vylihuvat este hodku abo kolko. Moj spaci rekord na MD bol do 7.30, samozrejme s nocnym prehadzovanim

kikarv
21. mar 2010

dobrú noc.
aj ja sa obávam noci že zase sa budem len prevalovať v posteli a behať na wc.

kiwinka
21. mar 2010

kika,, ja robim to iste co ty,,, stale sa sledujm ci daco neodteka ci uz plodovka ci ztka xixi 😀 a my keksikovat chceme zajtra 22marca vecer , aby sa narodila do druheho dna teda 23marca, kedze ja mam 23 máj narodky ... ale myslim, ze to od keksíku velmi nezalezi,, ale skusime to :P !

monva
21. mar 2010

ja prichadzam a vy idete spat ??? 😀

kikarv
21. mar 2010

kiwinka práve na teba myslím tým pichaním mám to teraz

monva
21. mar 2010

kiwi - mate to prespekulovane 😀

vecer som mala zase plany poplach, opat take krce v brusku, no bolo mi vselijako, nakoniec z toho bola hnacka 😖 ale tak kto sa ma v tych bolestiach vyznat ... aspon som sa uz skulturnila (sice bol masaker, uz si asi do sprchy zoberiem aj okuliare, lebo nedovidim na zrkadlo pri holeni 😀 😀 😀 a to mam okuliare na dialku a nosim ich len sem-tam pri PC, su to iba "polky" 😀 )

kiwinka
21. mar 2010

do kelu kikuš, nechcela som to privolat aj tebe!! aj mne to akurt zacina ☹ au au,,bolii to a bude este viac,,uz to citim...

kiwinka
21. mar 2010

monva, to som aj ja mala minule,,, ze krce v brusku, podbrusku, tlaky... a na koniec som skoncila na wecku na velkej! az sa mi ulavilo... az potom mi doslo, ze po 4 dnoch sa uz aj patrilo vyprazdnit HM.. 😒
ja mavam problemi so zapchou ci zacpou, ci jak je to spisovne 🙂 hihih

no kika,, uz je to tu to pichaniee auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😢 ... a mala sa tak vrti v brusku,, asi mi na krcok tlaci alebo co ,,ja neviem,, auuuuu 😢

monva
21. mar 2010

kiwi - a kde citis kopance malinkej? nemohla sa aj otocit? take "pichave" bolesti som mala totiz dolu pred par tyzdnami, ked som mala malu otocenu KP, potom sa otocila hlavickou dolu a prestalo to, uz ma kopala pod rebrami 😀 neviem, ci sa este v takom stadiu tehu zvyknu pretacat hore-dole, asi uz moc miesta tam nemaju ... ale to su vsetko len dohady, ved aj hlavicka ked zatlaci moze to "zapichat" v podvozku 😀

pozeram, ze to uz mas "coby-dup" 😀

ja by som rada ostala v nemocke po poradni, ako pri dankovi a hned aj rodit, alebo hoci na dalsi den, aby som nemusela doma riesit shakespearovske otazky typu "rodim uz - ci este nerodim ?" 😀 Terminy mam dva, 1. podla PMS na 7.4. a 2. podla prveho UZV 12.4.

no asi uz idem aj ja spat, ked ste tu uz vsetky zalomili, prajem vsetkym prijemne sny, malo prebudeni a navstev na wecku a hlavne aby sme si oddychli a nacerpali sil 😵

moni
21. mar 2010

no tak neviem ci je to pichanie nakazlive alebo co, ale poslednu polhodinu to mam aj ja! tak so mzvedava co tam ta potvora mala vymysla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre