Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
14. sep 2009

Ahoooojteeeee tehulky, konecne mam chut aj na PC
Vy teda idete, normalne vas neviem docitat 😅
Tak u mna je ta akurat v stadiu ze mi zacinaju vadit vone a to hlavne na maso a stale pretrvava tazoba na zaludku, ale to je len rano a okolo obeda potom to prejde, ale misu som nastastie este neobimala 🙂 ... a co sa tyka toho ci baba alebo chalan, ja zatial nemam nejake chute ale viac mi teraz chuti slane ako sladke, co pri Samkovi bolo prave naopak a plet sa mi teraz zhorsila

minka21
14. sep 2009

mmmmm asi rodicia,chceli aby som bola radsej doma ked oni su vacsinou pri bratovi v nemocnici,a nejak som nikdy ani nebola nutena pracovat,samozrejme doma hej,pomahat s uctom,ale inak vobec🙂 a mam hotelovku 5rocnu a tu na kycuciach mozes ist robit tak akurat casnicku za 50sk na hodinu,a to nie neprosim,a ani neviem co by som take isla,asi vyska,a u otca potom vo firme cosi,uvidime. inak moc moc sa tesim na vianoce🙂 posledne dni premyslam len o tom🙂 a ako sa budem gulat🙂a kolko ociek ja pojem!!🙂

cheerlady
14. sep 2009

minka brata mas v nemocnici,to mi je luto..... ☹
no ja sa tesim,ze uz skonci leto,uz sa chcem babusit do teplych veci 😀 no a potom vianoce,tak na tie sa strasne tesim,uz by sme mali byt prve vianoce v nasom vlastnom byvani,tak sa tesim ako si to tam ozdobim 😵 a este ked budeme sediet s bruskami pri stole... 😵 😵 😵

tantama
14. sep 2009

aj ja sa teším na vianoce.... tieto vianoce mám syna pri sebe a aj brušisko už bude.. tak bude fajn a po vianociach to bude ul len chvíla a budeme mať miminká v rukách 😀

cheerlady
14. sep 2009

tantama a inokoedy nemas maleho pri sebe? 😕 no potom to uz ubehne 😀 ja si budem musiet este v januari spravit skusky zo zimneho semestra a potom sa budem uz len tesit na miminko 😵

minka21
14. sep 2009

cheer no brat ma leukemiu,tak uz je tam par mesiacov,ale vsetko vyzera nadejne,takze sa tesime🙂 a stahujete sa na dom alebo byt? chceme na jar zacat stavat,vy ste tiez stavali?
joj,to uz budeme mat poriadne bruska🙂a budem papat,a rozpravky ktore uz ma ani tak nebavia,ale budem vsetky pozerat🙂 a na sanky a drahy ma bude tahat🙂

klongova
14. sep 2009

- moja pleť nie je bohvie čo cítim sa ako puberťáčka no dúfam že to nejko zmyzne. 😠

- čo sa týka jedla zeleninu môžem všetku, ovocie tiež ale vône z jedenia nemusím, no keď musím navariť tak dosť trpím ale vydržím. Na sladké chuť nemám ak áno tak si dám ovocie. Ani v noci sa nebudím na to že som hladná. Toto ma našťastie netrápi. 😀

- aj ja sa teším na vianoce dokonca už mám kúpené aj darčeky - bolo to nutné muž je nezamestnaný a bolo odstupné tak sme to kúpili z toho a hlavne bude kĺud a vianoce si urobím po svojom. Minulý rok sm mali spoločný štedrý deň s bratom a mojimi rodičmi čo mi moc nevyhovovalo teraz to už nedovolím. Chcem byť so svojou rodinou. 🙂 🙂 🙂

- inak v piatok sme mali 5 výročie svatby tak sme oslavovali a oddychovali aspoň ttrochu kľud už sa teším na zajtra zase doma huráááá
😉

maxii
14. sep 2009

jeeej tu je uz temicka vianoce, ja sa tiez uz tesim 😅 😅 😅
via noce s bruskom budu este krajsie 😅

stanulav
14. sep 2009

cheerlady verím, že v pohode zladíš štúdium aj materskú
Ja som začala študovať VŠ, kedmal môj syn 5 mes. V2 roč. sa mi narodila dcéra, tak som ani na prednášky nechodila, spolužiačka mi nosila poznámky domova ja som prepisovala a učila sa. Bolo to dosť blbé bez prednášok, ale zvládla som to. Až do 5 roč. pri deťoch, učila som sa, keď deti zobrali na 2 hod. von...po večeroch nie, lebo spánok je nadovšetko.
Isto to zvládneš, držím palce.

cheerlady
14. sep 2009

minka to ma mrzi,ale hadam bude vsetko ok 😉 a kolko ma rokov? ja mam tiez surodenca,ale mladsieho - ma 14 a teraz je tazky pubertak 😀 stahujeme sa do domu - kupili sme taky starsi,takze musime vymenit okna,prerobit si kupelku podla seba,zateplit a tak.ale uz sa tesim - teraz sme na bytovke v podnajme a citim sa tu ako v klietke 😠 inak my sme zvazovali viacero variant - najprv,ze si spravime podkrovie u nasich,ale potom sme od toho ustupili,lebo by sme nemali ani kde parkovat a uz nam jedno auto spred dom ukradli 😠 potom sme si chceli postavit v zahrade,ale na to by sme nedostali uver,kedze by sme nemali cim rucit a nikdy by som nedovolila,aby nasi rucili ich domom 😉 tak nakoniec sme nasli domcek,ktory nam vyhovoval - nebok tak drahy tym,ze nema vela izieb - 2+kuchyna,ale je velky - 110m2.a detska sa da lahko pristavit 😉 a budeme mat dvor,zahradu,garaz,proste super,velmi sa tam tesime,drahy sa uz nevie dockat 😀 my sme doteraz boli na vianoce vzdy u nasich,tieto asi budeme sami v domceku,este uvidime 🙂 no ja som si bezstarostne pozeranie rozpravok neuzila uz pekne dlho,tak mozno tento rok 😀

tantama
14. sep 2009

cheer ale mám len môj ex manžel ho mal minulý rok na vianoce a to bolo pre mna strašné.... ale teraz to bude super...

minka tie sánky su super nápad som sa zasmiala

klongová gratulujem k výročiu 😉

cheerlady
14. sep 2009

stanula u nas ti vacsina prednasok nepovie nic nove - koniec koncov sa aj tak ucis len z knihy,takze az take podstatne nie su.pokial nenatrafime na profesora blbca,ktory si na tom potrpi,aby sme tam chodili.ale tak raz za tyzden v sobotu sa to este da...inak som celkom rada,ze mi to vyslo na april,lebo stihnem spravit skusky zo zimneho a dufam,ze sa stihnem pripravit aj na skusky z letneho 😉

minka21
14. sep 2009

cheer tak to teraz mas asi plnu hlavu zariadovania a podobne nie? lebo mi sme chceli ist na byt,co maju draheho rodicia,ale tam by sme vela vrazili na prestavbu tak ze radsej pojdeme odrazu stavat,a tiez som mala uz vsetko naplanovane co kde aka skrinka a podobne🙂

cheerlady
14. sep 2009

minka no teraz este cakame,kym sa vystahuju povodni - mali na to mesiac,takze este im zostava tyzden 🙄 a potom hned vymenit okna a zateplit a vybrat kuchynsku linku a dalsie veci,lebo teraz toho vela nemame,kedze smne v podnajme,ktory je komplet zriadeny - este aj toaletak sme tu mali,ked sme prisli 😀 takze plnu hlavu zariadovania budem mat,len co sa henti vystahuju 😀

tantama tak to si neviem predstavit - byt bez dietata na vianoce ☹

tantama
14. sep 2009

cheer to bude super to zariadovanie....ten pocit nového je skvelý...
a ano je to hrozné celé vianoce som preplakala ale tak znelo rozhodnutie sudu a nič z tým neurobím a potom aj on je jeho otec..... ale bolelo to a o to viac sa teraz teším

minka21
14. sep 2009

tantama ja by som urobila este jedny vianoce,nie je to uz ono,ale aspon nieco,to musi byt hrozny pocit ☹ale este ze teraz bude pri tebe! primarka hovorila ze braskovi budu transplantovat mozno aj cez vianoce,tak planujeme ich zoopakovat ked bude doma🙂 nezalezi na datume ale na tej atmosfere a ze budeme spolu🙂

cheerlady
14. sep 2009

tantama a to si ho budete striedat kazde vianoce? 😕 ja si to ani neviem predstavit...hlavne ked by som mala po rozvode s ex zly vztah... 😖
no super to zariadovanie bude,len kolko penazi to bude stat...ale nevadi,nieco za nieco 😀

minka21
14. sep 2009

cheer sak nemusite mat hned vsetko tip top,staci aby ste sa mali na com vyspat🙂 a kvalita nieco stoji to hej,ale aspon to aj nieco vydrzi🙂

tantama
14. sep 2009

minka aj sme to tak urobili darčeky si našiel až druhý den keď sa večer išiel hrať a aj takú slávnostnejšiu večeru sme mali....

cheer no musíme.. ale on je už veľký a celkom to chápe... a my nemáme zlý vzťah my nemáme žiadny....... sme si ako cudzí....

klongova
14. sep 2009

ani ja si neviem predstaviť že by som bola na vianoce bez malého asi by ma to zabilo no život je už taký.

cheer - užívaj si to pretože je to naozaj super ja keď som sa sťahovala od rodičov do nášho bytu bola som úplne vo výtržení a bolo mi jedno že mám všetko staré, veď postupne sme si všetko kúpili nové a to ma celkom bavilo. Ale keď bývajú mladý sami je to na nezaplatenie. Nie sme ešte úplne zariadený sme už spolu 5 rokov no pomaly ide všetko.

cheerlady
14. sep 2009

klongova ja byvam prec od nasich uz skoro 2roky a ked si predstavim aki boli z toho hotovi,ked som im zahlasila,ze ideme byvat s priatelom do podnajmu...no ale potom ich to preslo a teraz je vsetko v pohodke.niekedy,ked ma mm nocnu,tak idem spat k nasim,aby som nebola v noci sama doma...moc to nemam rada 😒 teraz mi mm zahlasil,ze si praje,aby som k nim chodila spavat,ked ma nocnu,ze pre istotu,keby sa nieco stalo.no este uvidim..

minka ved tip-top nie,ale zakladne veci mat musime 😉 ja uz sa teraz vidim ako kupujem zavesy, ramceky na fotky a podobne chujovinky 😅 ale chceme mat vsetko skor v modernom style.mama,ked vcera videla aka kuchynska linka sa mi paci,tak ma skoro zo sveta zniesla 😀 aj ked ona nie je staromodna,ved ma 43rokov 😀

minka21
14. sep 2009

hihi,moja mama ma 47 ale jej sa pacia tie moderne,suflikovy system,a podobne,teraz su take krasne kuchyne,mne sa aj pacia tie s vysokym leskom,a biele alebo potom tmavo hnede🙂 joj, tesim sa ked ja budem zariadovat 😵 a spalnu chcem bielu postel s vysokym celom,boze to je nadherne pre mna aspon,a krasnu tapetu za nou, sedya ma super postele,len neviem ako su na tom cenovo🙂 teraz mam kovovu taku romantiku🙂 inak viete uz niekto kedy mi povie dok to pohlavie? ked som sa ho pytala povedal ze az v 25tt ja neviem co by som dovtedy robila!!

cheerlady
14. sep 2009

no mne sa strasne paci take to melirovane drevo - prevazne je tmave a su tam aj svetlejsie pasiky (neviem,ci to dobre opisujem) no a v kombinacii s lesklymi ciernymi dvierkami - taka kuchyna sa mi pacila,ale tie dvierka by sa dali vymenit za hocijaku farbu 😉 skusim pohladat link na tu kuhynu...no v kazdom pripade sme sa este nerozhodli ani nic neobjednali,kedze najprv si to tam musime prist vymerat a cele predstavit 🙂 a do spalne si chceme dat spravit hlboke vstavane skrine,lebo mame straaaasne vela veci 😀
minka no urcite ti to povedia aj skor,len sa musi drobec ukazat 😀 ja rozmyslam,ze si kupim ten test Intelligender - co ti z mocu povie pohlavie 😉 stoji sice 840sk,no co uz... 😖

fruchtbar
14. sep 2009

ja byvam sama uz 7 rokov a poviem vam,je to na nezaplatenie,je jedno kde a skym,hlavne bez rodicov.....prestriedala som vela bytov a domov a vil,od matracu na zemi po virivku v kupelni,ale ten pocit,ze som doma bol vsade rovnaky. Tak vam drzim palce nech sa vam vase sny o byvani vyplnia.......mne sa moje uz splnili 😉

stanusa
14. sep 2009

ahojte,
tak baby- pomaly sa rozbiehame v teme 🙂
dnes som nesla do prace, od stredy som nachladnuta. zacalo to bolestou hrdla, potom nadcha a vcera vecer aj priedusky...a to som sa prakticky cely vikend snazila liecit. doobeda som bola u gynekologa aj kvoli mykoze.
dal mi krem, ze vraj to je vtehu caste, lebo sa zvysi aj prijem cukrov...

pribrala som kilo, to aj z tych sladkosti co som potlacila 😝 este som tehu oblec. nekupovala, ale uz sa chystam len u nas nie je ktovieaky vyber...nejako to budem musiet este vydrzat do buduceho tyzdna.
aj my byvame samostatne, niekedy som cez noc sama, lebo milasik obcas prespava u rodicov - ma to blizsie do prace.

cheerlady
14. sep 2009

fruchtbar dakujem 🙂

stanusa no ja ani neviem ci som uz nieco pribrala,ale tento tyzden som si vsimla,ze uz trosku brusko mam,ale len trosku,vyzera to ako keby som bola najedena 😀 no ja neviem,ci este nie je skoro kupovat tehu rifle 😕 ja som si vzdy myslela,ze az v takom 5.mesiaci..

stanusa
14. sep 2009

tiez by som nevedela, doma ani nemame vahu... ale v poradni sa najskor vzdy odvazim 🙂
povodne som ani nechcela kupovat tehu obl. , ale prakticky sa budeme len zvacsovat 😵 takze nech to vynosim aspon par mesiacov.

minka21
14. sep 2009

cheer to nieco take je?🙂som ani nevedela,no ak mi to dok nepovie do konca 4mesiaca tak kupim radsej ten test,inak viem presne co myslis! aj mne sa to paci,mne sa toho strasne vela paci z tych modernych ze bude problem si naozaj vybrat🙂))

cicimon
14. sep 2009

tak mna dnes tak naplo v obchode ked sme sli okolo casti s potravou pre psy.....inac mam len take male napinania rano a ked otvorim chladnicku

vcera som o pol 11 v noci dostala taky hlad, ze som si musela urobit rozok s uhorkou 🙂)

minka21
14. sep 2009

cici tie pachy poznam,a neznasam ked citim cigaretovy dym,uz len tri tyzdne a konci nam 3mesiac🙂juchu,a na konci mesiaca by som mala mat aj fotecku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre