Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
24. mar 2010

kočky, ja len tak v skratke, prosím Vás, ide mi urvať hlavu, neviete čo by som si také mohla dať??? 😒

veve23
24. mar 2010

Ahojte babule,
prave som dorazila teda dogulala domov, bola som sa stretnut s kamosmi atd. Som uplne vypluta, a boli ma prdel od toho sedenia v podniku 😀

DAKUJEM vsetkym za gratulacie..........a ospravedlnujem sa za staru korytnacku, ahooooj Moni. 😉

no a aby mi nebolo luto varim hovadziu polievku a dala som prat, tak dufam ze nezaspim lebo polovicka je do noci v robote 😠 tak dnes som sama

Aktakk.........super ze uz si s uzlickom doma.

denisa1111
24. mar 2010

na tu hlavicku mozes panadol,paralen,medipyrin,pozor na acylpyrin,ibalgin,veral atd.

tarinka333
24. mar 2010

Veji, Moni, obe mate prechodne vchody pre prst a jednej to moze prist kedykolvek a druha nerodi??? Hehe, to ako potom je? 🙂 😀 🙂 😀 🙂

tarinka333
24. mar 2010

Joj a sa cely den chystam, zaplnit resty,
Aktakk, super, ze ste uz domkaaaa 🙂
Veve, vsetko najsamlepsejsie 🙂
A som ete dakomu chcela blahozelat, uz neviem ☹
ale congratulation ku vsetkym dobrym vysledkom... 🙂

monva
24. mar 2010

tari - 😀 tiez som si to vsimla, no mne to povedal doky, ked som sa ho pytala, ze ci mozem ist kludne domov, ci neporodim a on ze domov ist mozem, ale ze kludne aj porodit mozem - myslim, ze je to skor tym, ze krcok uz nie je sakralne (dozadu) orientovany, ale ze je centrovany, preto to znaci, ze su uz porodne cesty pripravene. A odkedy som prisla z poradne vkuse mi tvrdne brusko a kazdu polhodku chodim na wecko 😒

moni
24. mar 2010

ahoj veve, no ja si este 3 tyzdne uzivam starokorytnackovu tridsiatku, potom to uz bude 31 ;) furt sa utesujem ze to bude horsie..
oddychuj po takom narocnom dni 🙂

ten krcok musi byt skrateny, makky a zacat sa otvarat v spravnej polohe, az vtedy je pripraveny na porod, nie? len jedna vec nestaci...

veji, no som zvedava aky bude nakoniec velky dominik. a kedy sa rozhodne vykotulat 🙂

monva
24. mar 2010

ja som mala krcok pre prst priechodny aj pred 10 dnami, ale bolo to tesne priechodne, teraz uz volne priechodne, vraj by strcil aj 2 prsty, ale povedal, ze by ma to zbytocne bolelo (dobre ze to neskusal 😀 ) a najlepsie je, ze on ma nieco s prostrednikom na pravej ruke, mal ho obviazany a ze mam tyzden pockat, kym sa mu to zhoji 😀 😀 😀 tak neviem, ci mam malu ukecavat, alebo stiskat nohy ??? 😀 😀 😀 uz by som to mala najradsej za sebou, no bojim sa, ako to zvladneme (zavolat niekoho k malemu, vychystat sa, dojst nacas ... bojim, bojim 😒 )

monva
24. mar 2010

veve, moni - ake korytnacky ? najkrajsi vek mame 😀 Ozaj Veve dodatocne o co neskorsie o to srdecnejsie sa aj ja pripajam ku gratulaciam cmuuuk 😉

moni
24. mar 2010

monva, no to veve provokuje ;) ja sa furt citim na 17 😀

marika1902
24. mar 2010

je monva teraz uz viem preco mi povedal dr. ze do tyzdna mozem porodit. Ked som si pozrela zaznamy z kontrol vzdy som tam mala sakralne az teraz na poslednej poradni uz to tam nie je 😀 😀 😀

marika1902
24. mar 2010

inak moni podla foto som si myslela ze si omnoho mladsia 😀 😀

moni
24. mar 2010

marika, hej, vraj vyzeram mladsie...furt mi nechcu naliat 😀

marika1902
24. mar 2010

v usa aj odo mna pytali doklady na kazdom kroku 😀 😀

vonavakvetinka
24. mar 2010

ahojte, pripajam sa ku gratulaciam, vsetko najlepsie veve, ja mam tiez tvoj vek, ale uz vyse mesiaca
ja mam zajtra poradnu, ale tu len tlak zmeraju, odvazia, popocuvaju srdiecko a zajtra by som sa mala dozvediet, ci mam strept. b pozit. alebo neg.

vejula
24. mar 2010

joj kočky no tak ja neviem či mam krčok centrálne alebo sakralne... To fakt neviem 😕 No ale doki on by bol najradšej keby som už porodila zajtra, vraj je malý už dosť velký, teda zrejme na moju postavu, nie že by som bola nejaká chudá, ale mám taku užšiu kostru celkovo, tak nech sa moc netrápim s velkým bábatkom. No a bbaby jak som sa tešila že dnes bude sexik tak prt z toho, si predstavte že mm chytila migréna... Nemá to byť náhodou naopak???? 😅

veve23
24. mar 2010

no uz som tu zas, polovicka sa bola najest a isiel do roboty tak mam veget 😀

JASNEEEE ze sme mlade a krasne, podla posledneho prieskumu tu mame cca priemer 32 co sme raz v noci robili, ja sa tiez citim mlado, no ale kosti ma bolia jak staru babku 🙄 , dnes vynimocne ma boli trtol aj panva, ale to prejde.Inak zas mi zacala tiec krv z nosa jak na zaciatku tehu, nie vela ale smrkam krv......ale vsak uz to dobojujeme 😎

marika1902
24. mar 2010

veji dnes je asi nieco vo vzduchu lebo aj mna cely den boli hlava 😝

vonavakvetinka
24. mar 2010

veju, vsak dnes nechaj mm oddychnut a rano sup na vec 😀
inac veju, ty mas to brusko velke a riadne gulate 🙂

frucht, tebe veru padlo brusko, ako dlho uz skaces na fit lopte?

marika1902
24. mar 2010

baby idem ja asi off, mm mi tu lezi na kabloch 😀 a niak zaspava tak aby som ich spod neho este dostala 😀 😀

tarinka333
24. mar 2010

Ahojte babulky,
ozaj Seuska, zajtra idem s mm, som Ti aj zabudla povedat. Takze sa tam vidime??? Tesim...
Som zvedava, ako je moj krcok orientovany 😀 Dam zajtra vediet, drzte mi prsty.
Pekny vecer, idem Panelakovat 😉

veve23
24. mar 2010

Moni ....nie ze porodis na tvoje narodky, nechaj nech ma mala svoj datum 😉

vejula
24. mar 2010

marika, tak ešte že tak, lebo už om sa bála či to nieje len výhovorka 😠 😀 😀
kvetinka zajtra sa už z toho nevyvlečie, ho priviažem o postel a bude 😎 No a bruško je gulaté a stále nie a nie spadnuť. Malemu sa nejako velmi páči v nom 😝

vonavakvetinka
24. mar 2010

veji, spravne, ziadne vyhovorky 😀 maleho dobre krmis, kam by sa ponahlal, vsak chlap 😎

majca424
24. mar 2010

denisa ďakujem, dala som si panadol a už teraz cítim úľavu, len dúfam, že to malému neublíži...

veji, neboj sa, bruško Ti nemmusí padnúť vôbec a môžeš porodiť... takže žiaden stres 😉

moni
24. mar 2010

veve, manzel praveze ukecava aby to bolo na narodky, lebo by mal o jeden datum menej na pamatanie 😀
a vraj by som ani darcek nepotrebovala 🙂

veji, no teda smola, ze z vyhanania nic nebude dnes vecer. nemas aj ty nahodou tu hopkaciu loptu?

majca, panadol je poho, urcite neublizi.

vejula
24. mar 2010

jj kvetinka, taký luxux už v živote mať nebude 😝 Majci tak to bude asi moj prípad... Neviem si predstaviž ako by mi mohli padnuť bruško, a ked mi padne, tak bude také jak maju ostatné kočky normálne 😅

vejula
24. mar 2010

jj mám mpni, asi začnem intenzívne hopkať 😉 KEd už nemôžem hopkať na mm tak aspon na lopte 😀

cicimon
24. mar 2010

my sme dosli z pripavy na krst - celkom v poho, az som bola prekvapena, aj taky srandovny kaplan ci co to bol

majca424
24. mar 2010

veji, ja si idem asi tiež požičať tu loptu od švagra, lebo ja by som ho takýmto tempom tiež asi z bruška nikdy nedostala kedže mm chodí na 11-dnovky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre