Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
28. mar 2010

dakujem baby..pá

michalag
28. mar 2010

Denisa, jankako drzte sa baby!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som dnes pisala fleury a stale su 2v1 ale vsetky vas pozdravuje 😉 🙂

michalag
28. mar 2010

marika a co mam povedat ja alebo baby co maju TP az na konci Aprila .... ☹

marika1902
28. mar 2010

miska to nie preto mi je do placu ze ja este nic. To asi len od dojatia ked si predstavim ked budu drzat drobcov v rukach. Ja som taka sentimentalna asi na mna posobia moc hormony

moni
28. mar 2010

seuska, no hej ale to je ine, lebo ak sa ti to dovtedy nerozbehne, tak ta vyvolaju a su si isti ze najblizsich par hodin porodis. pokial nemaju istotu ze si naozaj v aktivnej casti porodu tak "cakat" s nepravidelnymi kontrakciami mozes aj doma. jasne ze pokial nie su ine komplikacie.
neboj sa, budeme na teba a piskotku mysliet 😵

no ja sa este rodit nechystam, aspon 2 tyzdne nech vydrzi, lebo musim toho vela stihnut. zavidiet budem iba trosku 😉

cicimon
28. mar 2010

ja doprajem vsetkym, co idu rodit - samej sebe az tak o 2 tyzdne 🙂

drzte sa baby!

monva
28. mar 2010

ludka, deniska, janka - drzte sa baby a tesim sa na krasne spravicky o babatkach cmuuuuky 😉

Moni - aj ja si vravim, ze mala este musi pockat, lebo sme jej este nepripravili postielku, vcera sa MM nechcelo, tak mozno dnes vecer ... 😀

Miska - diky za spravy od fleury, pozdravujem ju a drzim palce 😉

moni
28. mar 2010

monva, no my sa buduci vikend stahujeme (druhy pokus, tentokrat to snad naozaj vyjde), takze musi vydrzat tam kde je aj keby co bolo! nemam pripravene skoro nic 🤐

miska, pozdravujeme fleury!

monva
28. mar 2010

moni - a idete do toho isteho, co ste mali minule, ci je to ine? som nejako nepostrehla ... tak silno drzim palce, nech vam to vyjde, aby ste boli vo vacsom a lepsom aj s babatkom 😉

moni
28. mar 2010

monva, do ineho 😅 vcera doobeda nam volala pani ze ma volne cosi ine, ci to ideme obzriet, no a kedze sa nam to pacilo, rozhodli sme sa ze berieme. je to sice len o trosku vacsie ako toto, ale perspektivne sa to hodi viac kedze to ma samostanu extra izbu (teraz mame len taku polizbu, ktora sluzi ako pracovna). skoda ze sme o tom nevedeli skor, bolo by menej stresov. no ale aspon nestresujem nad porodom 😀

monva
28. mar 2010

to znie velmi dobre - takze kedy zacina stahovanie narodov ? 😀

majca424
28. mar 2010

Ahojte,
Denisa, jankako, držím palce, až to máte čím skôr za sebou 😉
Ale sa to tu nejako zase začína spôrodnievať 😀 Ja ešte taký týždeň vydržím, ale potom by som tiež už chcela ísť 😅

moni, vy sa idete sťahovať? Ale dávaj pozor, lebo vieš, že pri sťahovaní sa väčšina kočiek začína otvárať 🤐

marika1902
28. mar 2010

Tak ja som si dala sprsku a je mi super. 😀 😀

Moni a kde vlaste v USA si? Stahujete sa daleko od povodneho?

marika1902
28. mar 2010

Moni a aj tam ostavate natrvalo?

moni
28. mar 2010

monva, no zacneme postupne balit pocas tyzdna, v sobotu rano mm prenajme velke auto a zavola kamaratov aby to nalozili, vyzdvihneme kluce, prejdme asi 500m a sme tam 😅 bude treba upratat v starom, a v nedelu odovzdavame kluce.

majca, no ja som tu na dirigovanie 😀 rozhodne neplanujem podavat ziadne velke vykony, aj to upratovanie bude len tak aby sa nepovedalo.

marika, pri washingtone sme, a ideme len o par budov dalej, stale ostaneme v ramci komplexu.

majca424
28. mar 2010

no moni, už som sa zľakla, že ma tu necháš samu ako koncoaprílovku 😀
Tak držím palce, nech sa Vám tam dobre býva 😉

marika1902
28. mar 2010

moni ja som casto cestovavala z prace do baltimoru 😀 cize mas o sest hodin menej ako my teda teraz asi iba o pat lebo u Vas sa posuva cas o tyzden neskor ze?

moni
28. mar 2010

marika, my sme posuvali uz pred 2 tyzdnami. letny cas byva dlhsie, na jar posuvame o 2-3 t skor, na jesen zas neskor. takze oddnes je uz zas 6 hodinovy posun.
baltimore je velmi pekny, kazdu navstevu tam tahame 🙂

majci, no uvidime, ja chcem vydrzat aspon do polovice aprila. v stredu idem na sono aj poradnu tak som zvedava ako sme na tom 🙂

majca424
28. mar 2010

moni, ja by som tiež chcela porodiť niekedy od 12.4. do 15.4. 😀 Len neviem ako to zariadiť, lebo všetky kočky tu sexujú keď chcú vyvolať pôrod a ja nemám ani mm doma 😀 tak neviem čo budem robiť 😝 asi mi nič iné nebude zostávať, len vyčkať do termínu a potom mi budú musieť ešte nakoniec vyvolávať... 🤐 ale to by som nechcela... 🤐 😕
.... a ešte je tu jedna možnosť, žeby som sa aj ja niekam presťahovala??? 😀 😀 😀

moni
28. mar 2010

majca, no treba to nechat na to chlapciatko male kedy sa rozhodne. mozes mu sice skusit ukazat kalendar aby sa vedel zariadit, ale neviem ci to bude fungovat 😀
no ja zacnem po 15. umyvat okna, a uvidime co to spravi 😅

marika1902
28. mar 2010

moni a kto ti bude pri malinkej ked pojdes opat do prace?

majca424
28. mar 2010

moni, nie som si istá, či bude zaberať ani to umývanie okien 🙂 Pretože ja som umývala teraz okná a vidíš, stále som tu a nič sa nedeje... teda, okrem občasného bolenia popod brucho, čo dnes zase straší, ale to asi nič nie je, takže neviem či Ti to umývanie pomôže 😅 😀
A to ukazovanie kalendára? No uvidíme, to som nepočula, ale môžem to vyskúšať 😀 Možno "to" práve pomôže 😀

cicimon
28. mar 2010

tak ked si tu uz objednavatte terminy - ja planujem 15. a neskor, max do 20...

michalag
28. mar 2010

ja by som sa nenahnevala keby to vyslo aj 24.4. 😝 🙂 ale maximalne nech je malicka von do 30.4. .... prenasat nechcem ani omylom

alicc
28. mar 2010

juj baby a ja idem už v stedu, tak sa bojím aj sa eším, neviem čo viac 😒

silvia7
28. mar 2010

ahojte
tak Denisa a Jankako držíme palce, veľa síl a všetkého, na čo len pomyslíte 😵

baby písala mi Kiwinka sms - že od piatej rána je v nemocke na infúzii - má nevoľnosti, hnačky a je jej zle, tak išli do nemocky, že ju všetko bolí, ale že je zatvorená zatial.. tak uvidíme, že čo a ako napíše ešte.. to sme sa tak bavili, že sa tam vidíme (ja idem v utorok na príjem už, si poležať a poklebetiť, že čo a ako.. a ona má TP na 1.4.)
tak budem podávať info, keď napíše.. ale len do zajtra večera.. už ma chytajú nočné mory z nemocnice, ah jaj..

moni
28. mar 2010

majca, no ja mam tvrdnutie, a MS bolesti aj bez okien, takze zacneme nimi, a ked nist tak pritvrdime 😉

ja si objednavam okolo 21.4. 😅

marika, mala bude chodit k jednej pani opatrovatelke. ked to nebudeme zvladat (ona alebo ja), tak budeme musiet vymysliet cosi ine.

alicc, tesit sa musis! 😵

alicc
28. mar 2010

ja viem, len už cisársky straší 😝

marika1902
28. mar 2010

baby ako sa nam to tu riedi. Zachvilku tu nebude mat kto pisat lebo bude vsetky v nemocke 😀 😀 😀

Silvia ak budes s kiwi tak jej odkaz ze sme s nou a nech sa jej co najskor polepsi

majca424
28. mar 2010

moni, takže ideme si objednáva termíny??? 😀 Mne to je jedno v ktorý deň v tom týždni od 12.4. do 15.4. 😀 najlepšie by bolo 14.4. to budem spoko spoko 😉

presne tak alicc, musíš sa tešiiiiiť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre