Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
2. apr 2010

no ,,, sme napapani, ale co dalej? v telke nic nedavaju, asi to vyriesime nejakym dvd filmom
cicimon, hadam uz bude tlak lepsi a nic nebudu musiet s tebou riesit a pekne si pockate, ked sa mala sama rozhodne 😉

fleury
2. apr 2010

cici to ti verim..ale doma mas tlak v pohode nie?a monitor si mala v nemocke dobry?

cicimon
2. apr 2010

domi - hej, rodny list by mal stacit

fleu - hej, vsetko bolo ok

monva
2. apr 2010

domi - ja som tiez posielala rodny list do prace pri dankovi, a aj na Socialnu poistovnu v sidle zamestnavatela (v mojom pripade do Blavy, aj ked ja som z vychodu) - kvoli pokracovaniu vyplacania materskej (neviem, ci to mal urobit zamestnavatel, no Soc. poistovna mi vtedy poslala domov list, aby som im rodny list poslala .

fleury
2. apr 2010

cici tak potom by bola blbost vyvolavat to nasilu, ked doma je tlak oki a len u lekara vybehne zo stresu..ved uvidis ako pochodite, zelam ti, aby to slo spontanne

cicimon
2. apr 2010

fleu - diki
teraz stres panika u mojej svokry bo sme jej nedali vediet a sla som na reverz domov....omg

fleury
2. apr 2010

cici svokra opat nesklamala 😀

fleury
2. apr 2010

baby ked tu bude nejaka co ma cislo na kiwi zistite co s nou je 😉

fruchtbar
2. apr 2010

tak ja som zasa doma kdesi cosi porobila,dnes budeme mat tiez k obedu rybycku,ideme rovno k rybniku,tam robia dedincania taku malu party,tak zjem asi hned aj dve!!!!
U nas je dnes priam ukazkove pocasie

seuska,budeme zajtra na teba mysliet,len sa neboj a nestresuj,telo sa lepsie uvolni,daj si kupel,zrelaxuj sa a mysli nato,ze je to posledny den,kedy je tvoj drobcek u teba v brusku ! uzi si to ! Sprav si palacinky 😀

marika1902
2. apr 2010

Ahojte babeny. Asi tu fakt zostaneme len par tehuliek po velkej noci 😒

Inak aj ja zacinam mat pekne divne sny. Sa mi snivalo ze som namiesto babatka porodila jastericku a ked som sla kojit tak sa nechcela dat chytit 😀 😀 no pekne ujety sen asi sa budem musiet prestat po veceroch prejedat.

Inak gratulujem vsetkym novopecenym mamickam 😀 😀

fleury
2. apr 2010

frucht my budeme mat dnes palacinky 😀 😀 moj milovany mm sa kvoli mne naucil aj cesto robit a dnes ma uuuplne ohuril, ze ci nema urobit jablkovy kolacik 😕 😕

ale aj tie rybky by som si dala, mnam

monva
2. apr 2010

marika - fakt dobre haluzny sen 😀 😀 😀

fruchtbar
2. apr 2010

booooze,s tymi vasimi kolacikmi ☹ .....uz od rana nad tym slintam,ako ste to tu vcera popisali 😝 .......nic ine v hlave nemam ,len kolaciky kolaciky kolaciky 😀 😀 😀 ......uz som chcela jeden bananovy upiect a len sila vola ma od toho prehovorila 😨 .....som si povedala,ze uz by som sa mala krotit,ked nechcem,aby sa maly narodil do srac..k !!! 😀

marika1902
2. apr 2010

My meme tiez rybky ale len na masielku lebo dnes je velky post. Ale svokra mi povedala ze tehotne maju dovolene vsetko 😀 😀 A dnes ani pracovat sa nesmie no no no 😀 😀 😀

evil15
2. apr 2010

ahojte babulky vás prečítať je zázrak 😀 no ja už mám navarené sviečková a knedlou a teraz len vegetiť budem 🙂

marika tie moje sú priam nočné mory a všetky sú so svokrou 😀 😝 😀 no asi budem mať zábavu 😵

jééééééééj u nás teraz vyšlo slniečko super dúfam ,že to vydrží celý den 🙂

tarinka333
2. apr 2010

Ahojte kocky,
ja som sa tiez vyspala do ruzova, cudne 😉
Seuska, moja, aj v dobrom zavidim, ze uz zajtra ides. ja cakam ako Monva, pridu kontrakcie? Nepridu? Ale keby sme sa stretli vsetky tri na vzdycharni, tak to by bol gol! 😀 Drz sa, treba mysliet pozitivne a vsetko aj pozitivne bude 😎

juliap
2. apr 2010

ahojte babule, tak nemame spravu od kiwi a od ludky, mozno uz su dalsie aprilovcatka na svete ...
ja idem urobit falosne trepanky s bryndzov ... ked sme pri tom veeelkom poste, starka hovori, ze nie je hriech, co do ust vchadza, ale co z ust vychadza a ja s nou plne suhlasim 😉

marika1902
2. apr 2010

Evil z mojej svokry mam sem tam aj ja nocne mory a najhorsie je to ze ani spat pri tom nemusim 😀 😀 ale podla vsetkeho este budem vdacna ked tu bude 😀

cicimon
2. apr 2010

fleu - presne tak, este nech stresuju viaceri a zacnem lutovat ze som sla domov....a furt s tym ze sa mam v nemocke ukludnit - no ale ako...tam vam bola s nami na izbe baba, co chrapala ako 10chlapov...a to nech sa clovek lieci 🙂)

fruchtbar
2. apr 2010

jeeee,tarinka az teraz kukam,ze mame rovnaky termin,tak som zvedava,kto pride skor na rad !!!!

Kedze som ateistka,bolo by mi dnes jedno aj keby som gulas zjedla,ale na rybku sa tesim.....v podstate je ryba tiez zivy tvor,ktory musime zabit,na to ,aby sme ho mohli zozrat,takze sa to moc nelisi od kravy ci prasata.....ale ked to katolici tak uznavaju,nech sa paci ! Pre mna to nema najmensi vyznam !!!

juliap
2. apr 2010

ja som dnes v noci v sne chcela sexovat s mm a furt nam do izby voslo nejake dieta, tak neviem co to znamena, asi uz mi ten sexupost /5mesiacov/ lezie na mozog ... 😀

evil15
2. apr 2010

cici neboj všetko bude v pohode v utorok neboj 😉

juliap - to čo sú tie falošné trepánky????? to počujem prvý krát 😨

fruchtbar
2. apr 2010

to by aj mna zaujimalo,co to je ! Fallosne trepanky,znie to dobre...

juliap
2. apr 2010

no to sa nerobia zo zemiakov, ale z kysleho mliecka, take na rychlo ... a chutovo su rovnake jak tie zemiakove

marika1902
2. apr 2010

baby ja mam dnes po dlhej dobe mm doma to je uplne nezvyk 😀 😀 nnemoze robit aspon raz do roka 😀 😀 tento sviatok by mohol byt castejsie

marika1902
2. apr 2010

juliap to je nieco ako sulance?

juliap
2. apr 2010

to je take ako zemiakove halusky s bryndzou, tak ked sa mi nechce cistit zemiaky a struhat, tak robim take na rychlo, pre 2 osoby staci 0.5l acidofilne, nie studene, do toho 1 vajicko, stipka soli, a polohruba muka podla potreby, aby bolo take akurat cesto, zamiesat, do vriacej vody nahadzat cez sitko, nechat 3x prevriet a je to ... tieto halusky su dobre aj ku masku perkeltovemu

martina05
2. apr 2010

Ahojte, tak som bola na vyšetrení CTG OK a ako ma tak strašili že porodím skôr, dnes mi oznámili, že bude fajn ak by som porodila do 9.4.... Dobré že??? Krčok mám vraj 1 cm ale uisťovali ma že u prvorodičky sa to nedá dobre odhadnúť .... a to som sa vytešovala, že na Veľkú Noc už budeme mať Bambuľku doma...

Gratulujem všetkým novým mamičkám ....

fleury
2. apr 2010

cici mala si jej zapchat usta 😀
jaj u nas je tak krasne pocasie, take na kocikovanie uz 😀

vejula
2. apr 2010

čavte baby, tak už som si aj ja dala fotku ako na občiansky 😒 trapne ale čo už 😅

inač kočky počuli ste niečo také že ked sa vyskakuje pri umývani okien alebo tak že sa môže obtočiť šnura okolo babatka??? LEbo ja skáčem na fit lopte o dušu, a teraz mám normálne strach či sa malemu nemôže obtočiť tá šnura???? Či je to len nejaká hlupa povedačka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre