Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
8. apr 2010

Cici- tak vidim, ze co socialna poistovna to problem... 🙂 Ja tam pojdem na buduci tyzden vsetko odovzdat, ked to nadobudne pravoplanost, pre istotu.

juliap
8. apr 2010

frucht, co chces v noci ist? lebo tie co pisali ze tak zajtra, alebo rano cafte, tak druhy den rano uz mali pokladiky na svete ... 😀

marika1902
8. apr 2010

Baby tak ja som este z druhym pilierom nebola vraj to treba do 30 dni od dorucenia rozhodnutia tak chcem pockat az po porode lebo po porode treba ist znova koli socialnemu poisteniu

cicimon
8. apr 2010

aktakk - ja sa spolieham, ze ked to uz bolo "rozhodnute" a povedal aj datum expedicie, ze to je priznane, len v schranke este nie -sak overim buduci tyzden ci to je ok

cicimon
8. apr 2010

fleu - no mne ta plodovka odtiekla vramci "prehanania", ale to som nevedela, ze to je ono, skor som mala pocit, ze som nestihla dojst na WC a ani jej nebolo nejako vela
a ani neviem, kedy mi odisla zatka

aktakk
8. apr 2010

Marika- druhy pilier treba vybavit 30 od nadobudnutia pravoplatnosti. A pravoplatnost to nadobuda 30 dni od dorucenia. Tzn. ze je to vlastne 60dni od dorucenia.

Cici- ja som to tiez brala ako rozhodnute, ale ako vravim, ta "pani" mi to nechcela zobrat, lebo na obalke bol datum dorucenia okolo 14marca...cize pravoplatnost to nadobuda az okolo toho 14aprila...no comment. Desat uradniciek, desat nazorov.

marika1902
8. apr 2010

aktakk tak super to mam este cas 😀 😀

moni
8. apr 2010

aktakk, presne ako hovoris, 10 uradniciek 10 nazorov. ked som telefonovala na socialku islo ma rafnut! vybavovanie na uradoch je pre mna nocna mora, a takto na dialku je to uplne o hubu.

fleury
8. apr 2010

cici tak ty si to mola fakt pekne rychlo vsetko

fleury
8. apr 2010

mala

marika1902
8. apr 2010

baby ja mam s uradmy tak zle skusenosti ze radsej po nich ani nechodim. Kym som sa nevydala mala som stale trvaly pobyt v martine ale prechodny tu v trencine. Poctivo som si platila smeti tu v tn. Potom sa stalo to ze z martina mi prisla obsielka ze som neplatic tak som im doniesla vsetky potvrdenia o zaplateni aj o tom ze v mt uz nebyvam uradnicka povedala ze takto je vsetko v poriadku tak reku fajn. No asi po roku mi prisla obsielka uz od exekutora a vymahali peniaze za smeti ked som volala na urad do mt tak ta krava mi povedala ze ak nemam potvrdenie o tom ze som im poskytla vsetky potvrdenia tak mam smolu a musim to zaplatit. Cize som to aj zaplatila

fleury
8. apr 2010

marika hmm, tiez dobra skusenost. Ja som osobne rada, ze teraz pocas tehu vsetko riesi mm na uradoch za mna, lebo mna by pri tych uradnickach asi vystrelo.

moni
8. apr 2010

marika, no to je to, ze pre nich papier nepusti. papier a peciatka! ja som nevedela tete vysvetlit ze v amerike nie su peciatky (alebo len vynimocne).
mna najviac dojima, ako ty musis dodrzat vsetky terminy, lebo hned na druhy den sa uz cimsi vyhrazaju, ale ked maju cosi oni vybavit tak si davaju pekne nacas...

marika1902
8. apr 2010

fleury aj moj mm bude teraz vsetko riesit a je to aj dobre lebo on si po hlave skakat neda 😀

Moni ver ze som sa z tohot dost poucila a aj ja chcem mat vzdy vsetko na papiery. Ta uradnicka birokracia je horor.

evil15
8. apr 2010

no vidím že je to zaujímavé na tých úradoch som zvedavá čo povedia mne lebo ja mám TB v Modre mm v Senci a ja si ho idem meniť ale až ked sa predá byt tak čakám čo bude, dúfam že nebude zo mňa bezdomovec 😉

evil15
8. apr 2010

ozaj babulky myslíte že si môžem dať trochu samoopalovacieho krému na ruky a tvár???? v sobotu ideme na svadbu a ja mám šaty na ramienka a som jak riaditelka vápenky 😀 😀 😀

fleury
8. apr 2010

evil kasli na opalenie, ty budes ziarit bruskom 😀

evil15
8. apr 2010

no to tiež fleury ale ked pozrem na seba do zrkadla v tých šaqtách tak je to hrúza 😀 😀 😀 😀 😀 sa ma tam všetci zlaknú 😝

marika1902
8. apr 2010

evil podla mna ak sa nebojis flakov tak nevidim dovod aby si si nedala Aj ked je to ako s farbenim vlasov polovica sveta tvrdi nie a polovica nic sa nemoze stat 😀 😀 😀

moni
8. apr 2010

evil, presne tak.....budes neprehliadnutelna 🙂 nevesta bude ziarlit ;)

evil15
8. apr 2010

marikaflakov sa nebojím totoje velmi dobrý krém 🙂

moni to budem aj tak ale nechcem tam byť za mrtvolu 😀 😀 😀 všetci si ma budú aj tak pamätať ako pažrošku lebo sa teším na tie dobroty čo tam budú mňááááááááááááááááám 😉

moni
8. apr 2010

evil, ked mas ten krem vyskusany, tak by som sa toho nebala. babatku to rozhodne uz nemoze uskodit.
a ze pazroska? no ved spravny svadobny host je taky, ktoremu chuti 🙂

fleury
8. apr 2010

evil ja by som sa uz nenatierala 😉

idem ja uz od pc, zajtra som tu ako na koni 😀 a som zvedavaaaa na prirastky, adeptiek je tu pozehnane 🙂

marika1902
8. apr 2010

idem aj ja off . Kinderka co budu rodit nech sa drzia. Dobru noc 😀

evil15
8. apr 2010

no uvidíme čo ešte vymyslím 🙂 moni ja tam budem asi najväčšia pažroška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale nevadí ved zachvílu už nebudem môcť všetko papať tak to treba využiť 😉 no nie 😎

moni
8. apr 2010

evil, presne tak, dopraj si kym ti chuti a mala neprotestuje. ja jej obcas asi davam zabrat, tak sa bojim ci sa budem vediet drzat na uzde. tu sa vobec nedoporucuju ziadne obmedzenia kvoli kojeniu, to sa mi bohovsky paci 😀

juliap
8. apr 2010

evil, radsej by som to s tym kremom neriskovala, minule som si citala, ze nie su nebezpecne ani tak pre mimi, ako to, ze mozu vzhladom na ine hormony vyvolat alergicku reakciu a to by bolo asi horsie ako to, ze mas svetlu plet ... a je pravda, ze tehulky maju inu ziaru, tak nepotrebujes byt naboxovana 😉

lenka7984
8. apr 2010

Ahojte
chcela by som sa spýtať, viete mi povedať čo to znamena že pôrodne cesty nie su ešte pripravenééé a ako dlho sa asi tak môžu pripravovať.

majovky2010
8. apr 2010

Ahojte 🙂
prave som vas citala a myslela na kiku 🙂

sms od kikyrv: Drzte palce, rodim. Do rana urcite ....
Kika, drzime palce, nech to mas co najskor za sebou 😉 🙂

michalag
8. apr 2010

to som bola zase ja 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre