Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
10. apr 2010

ale ze ho to napadlo 🙂
predvcerom sme nasli ulitu slimaciu a som mu vysvetlovala ze ked mu zaspievame tak vylezie slimacik, tak on si to dal takto do suvisu 😀

stacynka
10. apr 2010

co varite zajtra baby? dajte typ

moni
10. apr 2010

stacy, no dobre sa pytas, tiez uvitam nejake napady. dnes sme kupili bravcovu panenku, nejake huby tam mame, prinajhorsom cosi z toho zbuchame. mne v poslednom case nejakom nic nejde na chut....divne 😕

stacynka
10. apr 2010

u nas to vyzera na sosovicovu polievku bielu, tato si objednal a druhe neviem, vytiahla som kare z mrazaku len co s nim....

cicimon
10. apr 2010

konecne som vas docitala, zajtra uz budem drzat s vami krok 🙂

gratulujem fleu - ta to tiez nevydrzala 😉

stacynka
10. apr 2010

ahoj cici, no co svokru uz si vyhnala? 🙂

stacynka
10. apr 2010

inak dik ze si ma pockala 😀 😀 😀

zuzana1971
10. apr 2010

SASIKAS - tak mne davali klystir aj vecer pred porodom, aj rano, a lezala som na koze, nohy rozcapene a oproti oknu za ktorym bolo x budov - oproti kramarom, takze aj uchylaci mali dobry vyhlad 😝
no prezila som bez ujmy a ani s mi to vobec nezdalo neprijemne, a neboli to

cicimon
10. apr 2010

stacy - zial nie,,,,vidim to este mozno na 2 dni... mozno zajtra opisem, cim ma dnes vytacala

moni
10. apr 2010

cici, no zajtra ta zas cimsi inym vytoci 😅

zuzana1971
10. apr 2010

kami ano spi, vsak zachvilu idem zas krmit
zacala som pouzivat DM plienky od 4-9 kg, a neviem co su to za shity, alebo su mu velke, dnes sa kompletne 2x precikal a to ho prebalujem kazde 3 hodiny, skor mu to tk islo bokom, ani nie ze by vela cikal....tak kompletne prezliekat, prat v rukach... 😝
davat mu obcas trochu prevarenej vodicky dobre funguje, dnes kakal, az 2x, tak som ho hned okupkala, naolejcekovala....ja by som ho najradsej kupala kazdy den, myslite ze mozem, ked vsade pisu, ze sa ma len maximalne raz za 3 dni? Ja ho asi vzdy okupkam ked sa pokaka 😝
Este rozmyslam, ze ako casto sa ma prebalovat, lebo odhliadnuc od novych precikanych plienok mal raz za 3 hodiny doteraz len trosku nacikane, ze ci to neprehanam prebalovat kazde 3 hodky, potom je velk spotreba plienok 😝 ale mne ho neda nechat ho v pocikanom, aj ked je tamnacikane len trochu

moni do ociek mi dala vcera pediatricka masticku, ale zlepsenie zatial nevidim, je antibioticka pouziva sa 7 dni, tak hadam s to zlepsi

dnes som nmala aj ja den blbec, totalne depky, ze to niekedy sama nestiham, nezvladam, nema mi kto Maxik ani na minutu chytit, aby som sa v klude ospchovala, najedla, vycikala....boli ma chrbat jak hovado, co sa furt zohynam, maleho vlacim, periem v rukach....flakam aj jedenie, pichanie inzulinu, injekcii na zrazanlivost krvi, atd, casto si spomeniem neskor, alebo nemam cas....rozmyslam dokedy to moje stare 39 rocne telo vydrzi takuto zataz a nespanie 😝 , kvoli Maxikovi musim byt fit, aby som sa mohla o neho starat 😝 , no dnes mam jednoducho den blbec, som citlivejsia, hadam bude zajtra lepsie....

lucim sa, idem krmit

grekyna23
11. apr 2010

Cawte buduce aj cerstve mamicky.
Manzelke pred 2h odtiekla voda, tak uz caka pekne v porodnici. Pozdrawuje.
Drzte sa.

fruchtbar
11. apr 2010

jeeej,Grekyna,drzime palceky a tesime sa !!!!

My sme tiez este cely!

juliap
11. apr 2010

ahojte babulky, posielam foto ludkinej malej karinky ... 😀

zuzkabar1983
11. apr 2010

Zuzi ja maleho kupem kazdy den a aj planujem tak stale robit. Len vlasky mu zmyvam kazdy druhy. Co sa tyka prebalovania, tak ja menim plienku pred kazdym kojenim, cize kazde 2 hodinky. Nas prdoch totiz naprdka a zakaka kazdu plienocku. Ale su to len take male prdky. Ja ho po kupani natieram olivovym olejom tym detskym, ale neviem, ci mu to este viac nevysusuje pokozku. Mozno skusim nieco ine. Poradte co pouzivate vy.

Inak som uplne nestastna, lebo som chora. Sice nemam teploty, ale hrozne kaslem, vykasliavam hlieny a mam sople. Takze maleho kojim len s ruskom. Vcera som volala s dr ze co si mam dat. Odporucila mi Ambrobene. Len som este rano vypila harmancekovy caj a den predtym som vypila acidko a maly sa mi totalne vyhadzal a neviem z coho. Aj jogurty som na par dni vysadila aby som zistila co mu nepasuje. Take mam vycitky svedomia, ale ked clovek nevie dopredu ako to male telicko zareaguje.

Baby a este jedna otazka. Co zvysuje tvorbu mliecka??? Ja mam stale pocit ze v tom jednom prsniku mam toho mlieka malo, ale zas z druheho som vcera odstriekala 125 ml. Co mam robit??

zuzkabar1983
11. apr 2010

Grekyna drzim oace, nech to mas co najskor za sebou.

KArinka je naadherna.

evil15
11. apr 2010

dobré ránko bambulky 😉

tak podávam hlásenie svadba bola super aj som si zakrepčila a stále som konderko aj ked mi nebolo v noci všetko jedno ked ma chytili mrcha bolesti a krče ale prešlo to 🙂 tak uvidíme ž edokedy vydržím 😀 asi to tu fakt budem tiež ukončova 😀

no a čo včera kolko nových bábetiek sa narodilo???? a čo nového???

grékyna držkaj sa 😵

fruchtbar
11. apr 2010

fenikel je dobry na mliecko,poduseny zlahka na masle chuti vyborne!

juliap
11. apr 2010

evil, frucht nas zradila, vcera rano porodila malu emku ... takze nas tu ozaj ostane len par kinderiek po 15 ...

juliap
11. apr 2010

a este poobede monva ... dnes to bude greky no a frucht, ty sa chystas ze dnes by to slo 😀

aktakk
11. apr 2010

Ahojte kocky- SPRAVA OD GAJANY:

DNES SME SA NARODILI VOLAME SA PETRA 3000g 50CM a MARTIN 3300G 52CM.

juliap
11. apr 2010

gajanka, krasne miery na dvojicky, tak vela zdravicka a trpezlivosti ... 😉

michalag
11. apr 2010

gajanka, gratulujeeeeme k dvojickam 😵 😵 😵 , hlavne vela zdravicka a mliecka 🙂 😉

grekyna, drzte sa!!!!!

juli, myslela si asi fleury 😅

evil15
11. apr 2010

gajanka gratulujem nech ste všetci zdravučký a a máš veľa mliečka ;)))

ozaj čo grekyna tá už isto to má tiež zasebou 🙂

no a fleury tá tu najviac vykrikovala že potiahne a aha ju 😀 😀 😀

juliap
11. apr 2010

pardon, uz predbieham ano myslela som fleury, ze sa popredbehovala, ale mozno tym vyvolam dnes aj frucht ... 😀

fruchtbar
11. apr 2010

Julia,bodaj by to dnes slo !!!

uz ma to trochu znervoznuje,ale ja sa zasa citim fit ako rybka ! Hadam si na svokrinej oslave aj trocha zatancujem.....tasku berem jednoznacne so sebou 😉 .....a zase sa nic nestane....

fruchtbar
11. apr 2010

uz som aj pozehlila,ja by som si aj maraton zabehla.... 😉 ......absolutne nic mi nie je,ani ako teotna sa necitim.... 🙄 ,ale maly kope o dusu

Gajana,gratulujem,krasne miery na dvojicky a pekne meno pre dievcatko 😎 ( ja som tiez Petra)

cinocka
11. apr 2010

ahojte 🙂 gratulujem k novým babetkam 😀

denisa1111
11. apr 2010

ahojte babulky,tak uz je vas tu len par tehuliek,gratulujem maminkam,drzim palce k rychlym porodom...my sme sa dnes chystali uz aj na prvu prechadzku,ale to pocko nejak nepraje,trapia nas ocka,ociar preplachoval slzny kanalik a teraz kvapkame,dufam ze to zostane len ambulantne,do nemocky uz nechceme...som sa chcela spytat ze malinky ma taku do zelena stolicu,ci mate tiez ten problem?

domika9
11. apr 2010

jej gajana gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre