Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
21. apr 2010

caute
gratulujem marike k babatku!

monva - ja som dostala tu tasku aj s knizkou, je celkom uzitocna, ale zeby az za 200sk...
ja som malu dala do Dovery a tam dostala kufrik s gumovou knizkou, drevenou, podbradnikom, malou flaskou a neviem co tam este bolo

improvizacia
21. apr 2010

ahojte spolubojovníčky, už som tu strašne dlho nebola a vidím, že tento týžden sme na rade všetky ... to je milé 🙂)
Mne ak sa to nerozbehne do piatka tak v piatok ma hospitalizujú. Ozik nechystá sa niektorá z vás rodiť na Antolskej v Blave?
tak sa držte a nech nám to vyjde 🙂

improvizacia
21. apr 2010

a k tej záhe - ja ju mám tiez strašnú a zaberá mi jedine minerálna voda Cigelka alebo Fatra...

diamond_23
21. apr 2010

Ja idem rodit na antolsku :D ked do pondelka nic idem do nemocnice v pondelok ach 😒 kiezby sa to same rozbehlo ale nejak sa mu nechce asi 🙄

aktakk
21. apr 2010

Inak baby, Marika trafila presne termin.

monva
21. apr 2010

MARIKA - GRATULUJEEEEM 😵 😵 😵 a prajem vsetko najsamlepsie 😉

cinocka
21. apr 2010

Marika: Gratulujem 😉

kamilakd
21. apr 2010

zuvi no mne sa to pretiahlo na skype a potom som zalomila na gauci 😉

evil no fakt uz je to poriedko a majovky sa predbiehaju 😠 nie je tu ziaden poriadok 😀

monva no ani nevrav v balickoch chybaju veci v novorodeneckom ma byt flasa z awentu a kniha a tiez tam kamoska nemala,a mala dostat baby tasku so vzorkami kremov a maly hippbalicek a mala tam len letaky a vzorky nikde a druha to dostala asi to niekto kradne 😠

aktak jej aj som si myslela ze marika bude uz mamina 😵 ,

cifroska u mna je to tak isto chcu vyvolavat ak do soboty neporodim

kamilakd
21. apr 2010

ja toho krpca prehovaram a kasle na mna dnes bude hladovka budem pit len vodu a nic sladke nedostane 😀 ,ale volala som s petulokov777 a ta ma upokojila ze sa nemame coho bat teda myslim tej vyvolavacky...tak sa baby nebudeme bat ok? 😀

no veru nie je tu ani michalag ani julia mozno su uz maminky 😵 😵 😵 tak to nas ostala fakt len hrstka JA ,MONI,CIFROSKA,EVIL, ZUVI, a zabudla som na niekoho?diamont a improvizacia...este dakto

kamilakd
21. apr 2010

este zuzuj som zabudla

kamilakd
21. apr 2010

a prepac cinocka 😀

cinocka
21. apr 2010

kamila: ja uz sa hlasim k druhej skupinke maminiek 😝

inak babule co mate po sekcii, chcem sa spytat: nespravili sa vam modriny nad sitim? ja som si vcera jednu objavila a teraz neviem co to akoze je 😕 pri stlaceni to boli, ale inak nie...asi musim zavolat dr. 😒

kamilakd
21. apr 2010

cinocka tak si to v pase oprav 😉 vidis ja by som ta ku nam pridala

evil15
21. apr 2010

kamilka ved to že májovky sa už predbiehajú a my sme ešte stále tu 2 v 1 😀 😀 😀

improvizacia ja idem rodiť na Antolsku tak som zvedavá kedy tam budem 😉

kamilakd
21. apr 2010

evil a ako sa citis? ja dako moooc dobre.... u mna sa dako nechce sporodnievat 😅 ja by som mala mat nedelniatko a ty pondelniatko 😀 😀 😀 baby este sa opytam kolko mate tych malinkych veciciek netreba vela ze?a kolko mate latkovych plienok?staci 25ks a 3velke osuskove?ci treba dokupit?

cicimon
21. apr 2010

kamila - ak chces latkovat tak 25 plienok je malo, ak nie tak v poho

a tie male veci - no podla mna z kazdeho druhu aspon po 4-5, ak neplanujes prat kazdy den. My sme mali napr take pyzamove overaly len 3 a este mm bol dokupit 3, to uz je akurat

na kupanie mam 2 frote a 2 plienkove, to staci v poho

kamilakd
21. apr 2010

cici nechcem pouzivat na prebalovanie len na to siroke balenie odgrgnutie atd jej tak to ja mam tie z tesca body polodupky a overaly po 6ks v baleni bolo 3ks takze staci? no super potom som kupovala to od 0-3

evil15
21. apr 2010

kamilka ja som tiež nejako podozrivo v pohode aj som už dnes upratala celý byt utrela prach povysávala a umyla podlahu a nič etš by som mohla ísť k niekomu upratať som totálne O.K 😀 no ved uvidíme či sa nám to podarí porodiť okolo tých našich termínov 🙂 a ohladom tých plienok ja mám 30 látkových ale budem ich používať len an odgrcnutie a do kočíka a tak tak si myslím že bude stačiť a ked nie tak dokúpim a vecičiek mám ako keby som čakala 4-čatá 😀 😀 😀

cicimon
21. apr 2010

hej, potom to bude dost
inac - my tiez mame tie oblecka z tesca a to 0-3 je malej mega velke 🙂

zuzana1971
21. apr 2010

kamilka k tym vecickam co je podla teba vela? babo sa casto pogrca, prekaka, precika 😝 , kebyze mam kupovat este raz tak kupim asi polodupacky a svetriky a nie overaliky, lebo ked prebalujem clovek vzyzlecie len polodupky, ale pri overalikoch vacsinou musi cele vyzliect a ked este maly place, ze uz je hladny tak mam nervy z tych overalikov...najlepsi je jeden z CA, zips na chrbte, no kompletne som ho musela pri prebalovani vyzliekat, a v noci ked clovek od unavy ani nevidi tak dovi 😝

gratulujem marike k jakubkovi 😵

julia tu nebola, michala, olinka....ktovie kolko babatok pribudlo ale nevieme

moni tu tiez neni po tom vcerajsom thajskom pekle 😀 ale tusim tam maju len 5 hodin rano 😀

monva ten kufrik mam z dovery, ale gumenu knizku ako cicimon som tam nemala 😝

ja som tehu kufrik a kufrik v porodnici dostala totalne vykradnuty, ziadna avent flasa, ani cumel, ale ta brozura tam bola

cicimon
21. apr 2010

zuzi - v porodnom som ani ja nemala flasu ani cumel, hlavne ze domestos a zubna pasta tam boli 😀

zuzana1971
21. apr 2010

maxikovi bolo a je tiez oblecko 0-3 mega velke, a to uz mal davnejsie 53,5 cm

kamilakd
21. apr 2010

cici fakt su velke?no nic tak kupim jeden balik tych novorodeneckych...ked baby ja dako neviem nakupovat to prtave oblecko 😅

evil no aj ja som sa uz zahlasila ci nechce niekto upratat 😀

zuzana1971
21. apr 2010

cici ja ani zubnu pastu 😝 , ale domestos male balenie tam bol a super sa tam smradlavo vylial do toho kufrika 😀 😝

zuzana1971
21. apr 2010

kto nestihol dovcera porodit baranceka, tak nech sa tesi na bycka 🙂

cicimon
21. apr 2010

kamila - no je v tom ako utopenec, ale ved dorastie

ja mam zas dojem, ze vsetky bodycka 56 a 62 su jej ppri baleni nasiroko male

kamilakd
21. apr 2010

ja mam vacsinou tie bodynka a polodupky kosielky bavlnene...a objavila som jeden obchod vsetko komplet z polska ale baby fakt kvalita jemnulinke a pekne ziadne kikirik farby...by sa tam oplatilo kupit v tomto obchode ako 7e ta kosielku no dost si myslim

evil15
21. apr 2010

chcela by som sa opýtať mamičiek aké majú nožničky na strihani enechtíkov pre babatka to jediné nemám a čo kúpila svokra to je skôr na konské nechty a nie pre bábo ... dnes idem do mesta tak by som si kúpila nejaké dakujem za radu 😉

zuzana1971
21. apr 2010

este aj z drogerie DM som dostala kufrik, ked som tam Maxika zaregistrovala, a boli tam LEN letaky, hlavne, ze vnutri bol list, kde bolo napisane, ze by v tom kufriku mali byt aj vzorky a nist 😝
som kukala jak mucha puk, ze v tom kufriku nist neni 😝 😠

kamilakd
21. apr 2010

zuzka cici inak fakt sprostosti su v balickoch ja som napr v predporodnom dostala veleda olej na brusko caro kavu dudlik nuk flasku campol malu,vzorky od nivea kozmetiky persil sensitiv a silan avivaz pero zapisnik a letaky a potom daky casopis a knihu od 0-do 1roku dietata a ine baby take nic v kufrikoch nemali tak ja neviem preco je to vsade inak 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre